לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2007, 21:44
צלמית המשתמש של kobi_301
  kobi_301 kobi_301 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל kobi_301
שלום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit.m שמתחילה ב "אשכול הכרות למתגייסי סטי"לים ב15 ליולי"

שלום לכולם.

גם אני בסטי"לים אתמול סיימתי קורס בקר שו"ב. אני יכול להגיד לכם שהייתה תקופה מדהימה.
למי שיש שאלות הוא מוזמן אני מבטיח לענות על הכל. עכשיו רגילההה עוד שבוע לספינות.

ולפותח האשכול צר לי לבאס אותך אבל לא ייפתח קורס ל"א בגיוס הקרוב מכיוון שרץ עכשיו קורס כזה בבה"ד ויש לו עוד כמה חודשים טובים. מה שכן קורס כמו שלי ועוד כמה אחרים יפתחו ואני ממליץ לך ללכת לקורס שלי הוא יותר מעניין לדעתי (חוץ מזה שהוא הרבה יותר קצר שזה כבר עניין אחר =] ).

בכל מקרה בהצלחה לכל המתגייסים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 21:11
צלמית המשתמש של kobi_301

זה קורס מעניין מאוד!!
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי amit.m שמתחילה ב "תגיד זה קורס מעניין באמת? כי..."

תראה אני ינסה להסביר טיפה את מהות התפקיד עד כמה שאני יכול:
המטרה בגדול היא לבנות תמונה ימית. אתה בונה את התמונה ממגון אמצעי הגילוי שיש לך בספינה. (לעצם העיניין בקר ל"א עוזר לך לא אתה לו, הרבה תפקידים בספינה מתקשרים לאיך תבנה התמונה)
אתה זה שנותן המלצות לדרג הפיקודי. לומדים נושאים מעניינים מאוד שאין בקורסים אחרים. בספינה אתה יד ימינו של המפקד. התקבלות לקורס מותנית במעבר תחקיר ביטחוני ברמת סודי ביותר. בנוסף כל מי שמתקבל לקורס יש לו אפשרות בעתיד לצאת לקצונה.
בקורס יש הרבה לימודים הרבה תרגולים על המערכת, שהיות בספינות, הסמכות שצריך לעבור וחוץ מזה לא נשכח את ההנאות שיש. המון חוויות עם המפקדים והאחים לקורס שאין בהרבה מקומות.
יותר מזה כבר אי אפשר לפרט.
אם אתה מיועד למחזור יולי תנסה עד כמה שתוכל להגיע לשם. לפי דעתי אם אני לא טועה זה הקורס הכי איכותי שיפתח במחזור.
בהצלחה.

ישן 19-06-2007, 16:29
צלמית המשתמש של kobi_301

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי hnhlh שמתחילה ב "אבל למעלה אמרת שקורס בקר שו"ב..."

בסדר אבל זה לא קשור כי הקורס יכול להיפתח רק במועדים האלה, זאת הכוונה.
וכן במועד הקרוב גם יפתח קורס.
קורסים לא נפתחים מתי שבא להם... הכל על פי מה שצריך וכמה שצריך. יש מחזורים ספציפיים שבהם נפתחים קורסים ספציפיים סתם לדוגמא, דבורים נפתח בכל מחזור לפי דעתי ושו"ב כמו שכבר אמרתי. אני מניח במחזור הקרוב יפתחו קורסים נוספים כמו מתי"מ, סנפיר, מכונאים ובשמ"ה .
והכוונה לאף אחד זה לא באמת לכולםםם אלא רק לטירונים ולמפקדים הקרובים. השיבוצים נמצאים
בקריה עוד לפני הטירנות והם מגיעים לבה"ד בערך באמצע ואז יודעים פחות או יותר מה קורה.

ישן 28-06-2007, 20:57
צלמית המשתמש של kobi_301

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי איש-הצללים שמתחילה ב "חניך בקר שו"ב יקר ... קודם..."

דבר ראשון זה שאני לא יודע איזה קורסים רצו בערב במיוחד לפני שנה..
חוץ מזה שאמרתי שככה אני חושב.. לא אמרתי שזה בטוח ואם תקרא קצת בתגובות אחרות שכתבתי תראה שאמרתי שהכל תלוי באיזה הקצאות יש וכמה צריך! אם רוצים וצריך יפתחו גם קורס עכשיו זה לא קשור להנפצות.
ואני ישמח לדעת אם מישו מינה אותך לדובר של הבה"ד עם כל הכבוד לזה שאתה מפקד של אחד הקורסים.. אולי אתה יודע קצת יותר זה נכון אבל זה לא אומר שאחד משנינו הוסמך כדובר של הבה"ד.. אנשים שאלו שאלות אז עניתי להם במסגרת הידע שלי זהו זה.

ישן 16-06-2007, 19:27
צלמית המשתמש של kobi_301

לגבי הטירונות..
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי idankeren שמתחילה ב "מישו מסטילים?"

אז אני יסח את העדינות זה טיפה קייטנה.
אומנם יש משמעת קשה וצריך לעשות הכל כמו שאומרים ונענשים גם כשצריך אבל בוא לא נשכח שזה לא חי"ר וזה כולה 02. יש מסעות, יש לימודים שבסוף נבחנים עליהם מעשית ועיונית וצריך לעמוד בהם. אל תזלזו כי אחר כך סתם יפגע בכם. ואל תחשבו שאם בטירונות היה סבבה אז זה יהייה ככה גם בקורס למה שנייה הראשונה שיחלקו אתכם לקורסים אתם תחטפו שוק של החיים.. את השאר אני כבר יתן לכם לגלות לבד.

בהצלחה לכל המתגייסים ותהנו!!!

ישן 16-06-2007, 21:29
  ori_s4 ori_s4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.05
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי amit.m שמתחילה ב "בסדר זה לא משנה זה נחשב אותו..."

ל"א בסטי"ל רץ כרגע כך שאני לא מאמין שיפתח אחד נוסף בגיוס הקרוב.

אני הייתי ממיר מהר מאוד את החלום מסטי"לים,עם כל הכבוד,רוב הזמן הם "מרותכים" לרציף,קרו גם מקרי שספינות ממש עגנו מחוץ לנמל רק בכדי להשלים מכסת ים , כך שים אתה כמעט ולא רואה(לא כזה תענוג,אך זו המטרה,להגן על הגבולות הימיים,להתמודד עם האתגר,ללחום...),בנוסף לכך בתור רב"ט אתה תנקה ותסגור ממש לא מעט,זו תהיה עבודתך רוב הזמן בספינה.
בדבורים לאומת זאת,יש אקשן תמידי,נותנים עבודה קשה,עובדים הרבה וקשה,24 שעות 7 ימים בשבוע יהיו דבורות על הגבולות הימיים והרבה גם מעבר להם,בגלל הגודל,המהירות וכוח האש הכבד ביחס לגודל אלו גם כלים שמתאימים מאוד למבצעים,ואכן יש הרבה שת"פ עם יחידות מובחרות,מעבר לזה עצמאות הרבה יותר גדולה,אורח חיים שונה לגמרי,לפי דעתי, עולם אחר ! . יש אפשרות להתקדם להיות סגן מפקד ספינה , או צ'יף -קצין מכונה.
בטירונות מרץ 07 כמעט כולם רצו להגיע לדבורים,נפתח קורס של כ21 אנשים,בערך כ 80 איש חולקו בין קורסי הסטי"ל השונים.
ביום חמישי הסתיים לו קורס לוחם דבור שייט 18.
בואי לחיל הים,בואו לדבורים(פלגה 914!).
"צאו והשמידו" .

914-ד-811 כבוד!.
ישן 16-06-2007, 21:40
צלמית המשתמש של kobi_301

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ori_s4 שמתחילה ב "ל"א בסטי"ל רץ כרגע כך שאני לא..."

סמג'ה מה אתה מנפיץ דברים???

מאיפה בדיוק אתה יודע שאנחנו לא עושים כלום?? להיות דבורן זה יותר טוב?? לעגון באמצע הים ליד איזה מצוף בטיזינאבי כחלק מבט"ש זה נקרא "פעילות מבצעית"?? תעשה לי טובה.. יש לנו כמעט כל שבוע לפחות הפגלה אחת.. מבצעים בלי עין הרע לא חסר עם חצי מהגורמים בצה"ל וגורמים מבצעיים אחרים בחיל שאתם אפילו לא יכולים לדבר איתם. עם כל הכבוד לעבודה שלכם שהיא לא פחות חשובה אל תבוא לכאן ותתחיל להשמיץ אותנו ותוריד את המוטיבציה לאחרים שרוצים להגיע. אני יכול להגיד לך ולכם שבקורס שלי היו לא מאט שרצו דבורים ותראו איזה קטע.. עכשיו הם בכלל לא יורקים לכיוון ומודים על כל שנייה שהם לא שם. כרגע מי שטוחן וסוגר הרבה זה דבורים לעומת הסטי"לים ועל זה אין ויכוח. רבים וטובים יגידו שתקות הצד תורן היא התקופה הכי טובה שהייתה להם בשירות אחד כמוך שלא יודע מה זה לא יכול בכלל לדבר על זה. ותאמין לי שבסטי"ל יש כל כך הרבה תפקידים שאתה יכול להתקדם אליהם שאתה בכלל לא חושב עליהם. אז לפעם הבאה אם אתה רוצה להגיד דברים בוא קודם תברר בעצמך ולא תשמע מאחרים שסתם יזרקו. אם אתה רוצה אתה מוזמן לשאול אותי אחרי הרגילה.
בהצלחה בטחינה.

אהה כן ותלמד לשרשר...

נערך לאחרונה ע"י kobi_301 בתאריך 16-06-2007 בשעה 21:43.
ישן 16-06-2007, 22:21
  משתמש זכר ZiZi ZiZi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.01
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי kobi_301 שמתחילה ב "סמג'ה מה אתה מנפיץ דברים??? ..."

אתה אומר הרבה דברים יחסית לאחד שעדיין לא התחיל את הסדיר שלו.
ומה לעשות, אם אימוני בקנ"ז זה נחשב מבחינתך שעות ים, אז וואלה, אתם מלכי הים.
בתור ימאי בדבורה שהייתה בחודש מאי האחרון 350 שעות בים, אני יכול להבטיח לך שהבט"ש הוא לא סתם להיות קשורים לבוייה (בטיזינאבי? LOL. סתכל במפה קצת).
ואמרת עוד דבר לא נכון- אין גורם שסטי"ל מבצע איתו פעילות והדבורה לא. ההפך הוא הנכון. כל מה שהסטי"ל מבצע איתו פעילויות- מבצע פעילויות גם עם הדבורים, ויש עוד גורמים שבכלל לא קשורים לסטי"לים.
והחלוקה הנכונה היא שהדבורה היא כלי בט"ש ליום יום, והסטי"ל הוא כלי למלחמה.

נערך לאחרונה ע"י ZiZi בתאריך 16-06-2007 בשעה 22:24.
ישן 16-06-2007, 22:39
צלמית המשתמש של kobi_301

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ori_s4 שמתחילה ב "בטחינה?11-3 עם אפטרים זה..."

11-3 זה יפה.. אתה יודע מה עוד יותר יפה?? חמשושים!!! אומנם שנה ראושנה נטחון קצת אבל אחר כך נהייה כמו מלכים!! חמשושים קבועים לא כולל מידיות שיקרו אחת ל..!! ובוא תתוכח עם זה..

אהה ובוא אני יגלה לך סוד.. גם אצלכם אפשר לשים "לוחמת ICQ" כמו שאתם קוראים לזה רק לא עושים את זה והיא לא מפותחת כל כך בגלל שאתם לא מצליחים לתפעל אותה בגלל יכולות שלכם כאלה ואחרות שכבר לא נרחיב עליהן...
ותעשה לי טובה בוא נסגור את זה כאן כי זה לא ייגמר לעולם!
מה שאנחנו עושים זה חשוב ומה שאתם עושים גם חשוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:40

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר