לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2007, 15:37
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
כן יש אחלה חדר כושר בבאח גולני רק מה..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Haviv54 שמתחילה ב "בגדודים של גולני יש חדר כושר..."

מתי תילך להתאמן?בין מד"ס?למסע?לפקלים?לחדר אוכל?לשמנ"ש?....
בהכשרה לא רואים חדר כושר
פעם אחת אתה רואה בשבוע כושר או איך שקוראים לחרטא הזאת,
וזה הקטע הדפוק בצבא,כולם מה זה נהנו בחדר כושר,קרעו את התחת הזיעו הרימו משקולות רצו על ההליכון ממש הפיקו הרבה תועלת משמה,אפשרי לעשות שכל פלוגה תילך פעמיים בשבוע או אפילו פעם בשבוע באופן קבוע לחדר כושר,זה גם גיוון,גם אחלה של דבר אתה יכול להתאמן על כל הגוף פלוס לרוץ שזה סיבולת לב ריאה.מה עוד צריך?אבל לא,'עדיף' לעשות פקלי"ם שלא מזיזים לגוף ולא מפתחים אותו בשיט,או מד"ס אחרי האוכל שאתה איכשהוא סוחב את עצמך ומנסה לעשות כמה שפחות אם זה לרוץ לאט או בכלל לא כי הבטן שלך מפוצצת מהארוחת בוקר ומתחילים לך כאבים בצד וכדומה רק בגלל שאכלת הרבה[לכל אלה שלא התגייסו תראו כמה תאכלו על הבוקר איזה רעב בא אחרי ה7 דקות גלח"צ,10 דקות לנקות שרותים בזמן שכולם נהיו 'דתיים' על הבוקר,או סתם לעלות על ווסטים ולעשות יבשים בכיף שלנו],הצבא פשוט עובד עקום,אם אפשר ללכת ישר תמיד עדיף ללכת עקום בעיני הצבא.במיוחד בהכשרה הראשונית
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Haviv54
בגדודים של גולני יש חדר כושר כך גם בצנחנים, לא סתם קוראים לבא"חים שלהם לונה בא"ח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2007, 11:32
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liricaliving שמתחילה ב "אימוני חדר כושר בסדיר?"

אם אתה מצפה שלוש שנים ללכת לחדר כושר קבוע אז זה לא יקרה.
אבל ברוב הגדודים יש חדרון כושר לפחות, עם כל מיני מכשירים בסיסיים (בעיקר משקולות), השאלה היא מה הגדוד עושה עם החדרון הזה וכמה זמן בכלל יש ללכת אליו.

אצלנו לדוגמא הייתה תקופה שהחדר היה סגור, אחת הסוללות החליטה שהיא רוצה אותו אז הם פשוט הוציאו ממנו כמה מכשירים ושמו אצלהם בסוללה, מאוחר יותר הם קיבלו את כל החדר (זה מכולה) - מי שהיה מתאמן בו היו בדרך כלל החיילים הותיקים שהיה להם יותר זמן, חלק מהחיילים הצעירים גם היו מתאמנים אבל בודדים.

לחביב - מה קשור בא"ח לגדודים? הגדודים לא יושבים בבא"ח עצמו, מה גם שלכל בסיס הדרכה כמעט יש חדר כושר, זה לא נחשב משהו מיוחד.

ישן 20-06-2007, 03:02
צלמית המשתמש של David_STI
  David_STI David_STI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי RedHat שמתחילה ב "אוי, אז הסיירות אכלו זין ענק..."

דבר ראשון הטירונות היא אפילו לא רבע מהמסלול של יחידה מובחרת. דבר שני החרא שאוכלים במסלול מובחר הוא חרא שקשה לשאת אותו מנטלית ופיזית והחרא שאוכלים בגדודים זה חרא שגרתי יותר שנמרח על גבי כל השירות וגורם לשביזות. ככה או ככה עם עובדות אי אפשר להתווכח עכשיו וברור לכולנו שמסלול ושירות ביחידה מובחרת מצריך מאמץ יותר מאשר שירות בגדוד בלי קשר לחשיבות הפעולות כאן וכאן.
הגדודים עושים עבודה שחורה אבל מאוד מאוד מאוד ועוד פעם מאוד חשובה והסיירות יוצאות למבצעים מורכבים שאנשים עם הכשרה "גדודית" לא יכולים לבצע טוב כמו שהם עושים את זה.
בקיצור שכל אחד יילך לאן שהוא באמת שחושב שהוא מתאים וככה הוא ימצה את עצמו יותר טוב בצבא.

ישן 20-06-2007, 20:07
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי David_STI שמתחילה ב "דבר ראשון הטירונות היא אפילו..."

תתפלא, יש לא מעט מבצעים, שהמח"ט העדיף אותנו, גדוד "פשוט כמו כל הגדודים" על פני דובדבן למשל..
ומבצעים שהיו דרישה ליחידות מיוחדות, ההבדל הכמעט יחיד ביננו, שלהם יש את האמצעים והכלים להכנס צבעוניים, ולנו אין, אז בגלל זה על מנת ליצור כמה שפחות חיכוך, אנו פועלים יותר בלילה, למרות שגם היו לנו מעצרים במהלך שעות היום, שגרמו ללא מעט חיכוך
כמו כן, היחידות המיוחדות שתמיד באות (פרט לימ"מ, שאין עליהם)
כמעט תמיד מסתבכות, מפשלות, גורמות לבלאגן ולחיכוך מיותר, ובורחות, ומשאירות לנו להתעסק עם כל הבלאגן הגדול שהם יצרו על שום דבר.
כך לדוגמא את 2 המקרים של המעצרים בכיכר מנארה, שהגדוד שלנו הוריד שם בשני המקרים יחד 9 חמושים, בעוד ששלדג ודובדבן, שהיו אמורים לבצע את המעצרים, פישלו וברחו להם האנשים.
אז עם כל הפוזה, תסתכל על הנתונים, ותראה מי מבצע את מרבית המעצרים, הגדודים הפשוטים....
עכשיו תגיד לי, שאין במעצרים האלה סיכון.. אז תתפלא, אבל אני לא התחיל לספר לך כמה סיכון הה לנו, וכמה דבריםראו לי במהלך המעצרים האלו, אז קודם כל תתגייס בכלל לפני שאתה מדבר כאילו אתה 17 שנה בקבע.

ישן 21-06-2007, 03:41
  gholateg gholateg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.06
הערה קטנה, לא הכי קשורה לנושא הדיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liricaliving שמתחילה ב "אימוני חדר כושר בסדיר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שיShai
אני בכלל לא בספק, אני לא הלכתי לגיבושים וכאלה, מאחר וראיתי את עצמי שאני יכול לתרום בכל דרך שאליה אני יגיע, ואמרתי, לאיפה שאני אגיע, שיהיה לי שם בהצלחה, והגעתי לכפיר, ומאחר שכלבים לא הכי מעניינים אותי, לא היה לי גיבוש לצאת אליו.. (82, פסול יום סיירות), אז תאמין לי, אם הייתי רוצה, גם הייתי עובר כל מסלול שאני רוצה, ואני אומר לך זאת בבטחון, אבל אני לא רואה כל אחד עובר שבוע מחיי הגדוד.

82 לא פוסל מיום סיירות.

(אפילו מהיחידות שהוא כן פוסל, יש דבר שנקרא "אישור חריג" סיירות שקל להוציא ממדור רפואי)

החרד לדורות - מחנך אנשים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר