לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2007, 16:16
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
דחוף ! . נוגע לכולם בקשר לתעודות וטקסי פרסי הצטיינות השנה

המורה שלנו אמר שבגלל עיצומי ארגון המורים אסור לחלק תעודות ועקרונית גם אסור לתת ציונים לתעודת סוף שנה ואין לקיים טקסי פרסי הצטיינות .
ואני שואל מה זה הביזיון הזה ?!
המורים עושים על גב התלמידים את המחאה שלהם ... כשהם יודעים שזה ממש לא מה שמזיז כרגע לממשלה ... מה אכפת להם ... התלמידים נדפקים ... כל השנה אני לומד חזק בשביל מה ?! בשביל כלום ?! רק לתעודה וקבלת תעודת מצטיין ! ... ועכשיו הכל לחינם ...
דבר נוסף הוא שבמקצועות רבים הציונים חשובים למגנים שנה הבאה שכן אם הציום של השנה גבוה יותר הוא מעלה את המגן !! וכך אם לא יתנו תעודות אנחנו לא נדע את הציונים .

ועוד דבר בנוגע לי אישית ... אני לומד בבצפר פרטי ... הכי מפורסם ונחשב בארץ ... אנחנו משלמים שכר לימוד חודשי כמו לאוניברסיטה ... ואף בזמן האחרון קיבלנו מכתב שהמחירים יעלו !
והבצפר שלנו ברוב חוצפתו לא נותן תעודות .... אתם מבינים ?! אנחנו ממנים אותם ... אבל הם מזדהים עם ארגון המורים ... זאת בושה וחרפה !

צריך לארגן כתיבת מכתב חריף לארגון המורים כדי שכולנו לא נרגיש שעבדנו לחינם במהלך השנה הזאת .
חזרה לפורום
ישן 16-06-2007, 22:09
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "כנראה שרוב המורים בבצפר שלך הם מהסתדרות המורים ..."

משום מה שנה שעברה היה הבדל, אבל השנה הם אותם ציונים אצלנו. כמעט וכל המורים שלי בארגון המורים. יש לי רק שני מקצועות שבהם יש מורים מהסתדרות המורים. אני פשוט ראיתי באתר כבר כמה זמן שמחלקים לנו בתאריך מסויים תעודות בכיתות אם ובתאריך אחר יש טקס מצטיינים. יכול להיות שהם עושים זאת רק ליב' אך אני הבנתי שיש גם טקס סיום שנה ליא ולי. אני לא יודעת אם בטקסים ההם מחלקים תעודות אבל ביב' כן. בכל מקרה זה לא היה נראה לי רלוונטי הכיתה שלי, יכול להיות שתחשבו שכן.
אני רק אומרת שצריך לבדוק אם באמת כל בתי הספר בשביתה לפני שכותבים מכתב (ומגיע מכתב). בכל זאת כנראה שבית הספר שלי הוא לא היחיד.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר