לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2007, 22:04
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
בעית הארד דיסק

מצאתי הארד דיסק ממחשב ישן של 40 גי'גה.
ניסיתי לחבר אותו להארד דיסק של ה60 ג'יגה שיש לי עכשיו.
בדקתי את הג'אמפרים,זה שיש לי עכשיו הוא מאסטר וזה שאני רוצה לחבר הוא סלייב אז זה לא הבעיה.
אני מחבר את זה ואני רואה שהוא עובד והכל,אבל שאני עושה ריסט,זה כל פעם נתקע לי,עוד לפני המסך
login
של וינדוז,אלא ממש בהתחלה,הצלחתי איכשהוא אחרי כמה ריסטים טובים להכנס ל
SAFE MODE
ולעבוד עם הכונן הזה,המחשב מזהה אותו כי אני נכנס ל
SAFE MODE
ועברתי על הקבצים ואפילו סרקתי אותו לוירוסים אז זה סימן שהוא עובד לא?
אז מה הבעיה בעצם?
בביוס אני ראיתי שהכונן שאני צריך שהוא יהיה מאסטר באמת מוגדר ככה,והכונן החדש שצריך שהוא יהיה סלייב באמת מוגדר ככה[או secondry משהו כזה]
הקיצר מה עושים?ממש חבל לי לקנות כונן חדש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 13:12
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Online שמתחילה ב "טוב, אז מה שהייתי מנסה לעשות..."

עשיתי את מה שאמרת
מחקתי את המחיצה,השארתי את זה ככה לא עלה,איכשהוא שוב הצלחתי להגיע לוינדוז [הוא מזהה את הכונן שלא תבין לא נכון רק נתקע כל פעם בהתחלה]הקיצר עשיתי ממנו מחיצה משנית,כאילו המאסטר הוא הראשי והוא המשני[מה יכול להיות יותר בסדר מזה? ] ועדיין,פעם עולה פעם לא.
לא יודע מה לעשות תאמין יל ניסיתי הכל
החלפתי את הכבלים של החיבור[IDE או ATA לא ידוע,האפורים האלה]כי ראיתי שיש כאלה שהם יותר 'חזקים'[כחולים בקצה]אז ניסיתי אותם
שום כלום! לא עובד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Online
טוב, אז מה שהייתי מנסה לעשות זה למחוק את כל המחיצות שקיימות כרגע בכונן.

תוכל לעשות זאת על ידי תוכנה לניהול מחיצות, כמו Partition Magic, אבל גם על ידי תוכנית ההתקנה של Windows. כשהמחשב עולה מה-CD, לפני שההתקנה מתחילה, היא מאפשרת לך למחוק וליצור מחיצות.

רק תיזהר שלא לפגוע במידע שעל הכונן הנוכחי. הייתי ממליץ לנתק אותו לגמרי (ולחבר רק את הכונן החדש, כ-master), לפני המחיקה.

ישן 18-06-2007, 17:05
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הציוני האחרון שמתחילה ב "אוקיי"

חשבתי קצת, ויש לי הצעה נוספת, אם אתה עדיין בהאזנה

בשלב הראשון, תנתק את הכונן החדש.

לאחר מכן תעלה את Windows.

לך להתחל, הפעלה, והקש CMD ואז אנטר. ייפתח חלון שורת הפקודה. הקש את שתי הפקודות האלה:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

אחרי שתקיש את הפקודה השנייה, ייפתח חלון "מנהל ההתקנים". לך לתפריט "תצוגה" וסמן את האפשרות "הצג התקנים מוסתרים" (או משהו דומה, יש רק אפשרות אחת כזאת).

אחרי שסימנת את האפשרות הזאת, פתח את הענף שנקרא "כוננים דיסקים" (disk drives) וחפש את הדגם של הדיסק החדש שלך. הוא אמור להופיע לצד אייקון בגוון אפור חצי-שקוף, שמסמל את העובדה שהדיסק לא מחובר כעת.

אם מצאת את השורה, מחק אותה. סגור את מנהל ההתקנים.

לאחר מכן, לך למאפיינים של "המחשב שלי", לסימניה "מתקדם", וחפש את האפשרות לקבוע את הזיכרון הוירטואלי של המערכת. אני חושב שאם תבטל, זמנית, את הזיכרון הוירטואלי, אולי זה יפתור את הבעיה שהמערכת נתקעת בהפעלה.

לך לחלון ההגדרות של הזיכרון הוירטואלי, איפה שיש רשימה של הכוננים הנוכחיים במערכת, ותרשום לעצמך איזו כמות של מגה-בייט מוגדרת לכל כונן.

לאחר מכן תעבור כונן כונן ותמחק את הכמות שכרגע יש לו. פשוט תמחק את המספר מתיבות "מינימום" ו"מקסימום". בכל פעם תלחץ "קבע" (או set), כדי שההגדרה החדשה תישמר.

כשתסיים, תלחץ אישור בחלון ההגדרות. מן הסתם בשלב הזה תתבקש להפעיל את המחשב מחדש, אבל גם אם לא, תכבה אותו.

חבר את הדיסק החדש, והפעל מחדש את המחשב. האם הפעם Windows עולה? אם לא, אני חושש שאין עוד הרבה מה לנסות, אולי חוץ מהתקנה מחודשת של מערכת ההפעלה, אבל זה דבר שאולי תעדיף לוותר עליו.

* בכל מקרה, תזכור להחזיר בחזרה את הגדרות הזיכרון הוירטואלי. אם יש בעיות, תוכל לעשות זאת ב"מצב בטוח", או להריץ "שחזור מערכת" במצב בטוח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר