לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2007, 23:46
  dani456 dani456 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
צריך ייעוץ

שלום,
התחלתי להתאמן לפני חודש וחצי בערך באגרוף תאילנדי..
כל אימון אנחנו 6 עד 10 אנשים ואני מרגיש שאני לא מקבל עזרה מהמורה..
הכוונה היא שלפעמים הוא נותן לי עצות ועונה לי על שאלות אבל מעבר לזה הוא לא ממש מעורב בהתקדמות שלי ולא מלמד אותי שום טכניקה והכל אני צריך לעשות לבד..זו הבעיה הראשונה..

הבעיה השנייה היא שאני לא מרגיש בהתקדמותי,אני לא באמת יודע אם אני משתפר או לא,אם אני מנהל את הקרבות נכון ואיפה הטעויות שלי ואני מרגיש חסר אונים באיזשהו מקום..
זה בעצם מתחבר לבעיה הראשונה..
חשבתי דווקא בגלל שאני חדש המורה צריך לתת לי יותר צומת לב אבל נראה לי שזה לא ממש קורה..

הבעייה השלישית היא חוסר ביטחון/אמונה עצמית במהלך הספארינג באימון,כי יש כמה "מתלהבים" שמתאמנים חצי שנה או שנה שנהנים "לעקוץ" אותי כמעט בכל הזדמנות ומורידים לי את הביטחון באיזשהו מקום.. ככה שאני כבר לא יודע מה אני שווה..

ולנושא העיקרי שבגללו פתחתי את האשכול,הוא שאני יותר "אוהב" אגרוף.
בטח רובכם כאן כבר בטח מבינים למה אני מתכוון..
אני מתלבט האם להישאר באגרוף תאילנדי או לעבור לאגרוף..

תודה למגיבים וסליחה על החפירה
חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 13:19
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
קודם כל זו לא חפירה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "צריך ייעוץ"

תמיד יהיו תלמידים "מועדפים" בכל מקום ובכל מסגרת צריך ללמוד להתמודד עם הבעיה הזו קודם כל.
אתה מתאמן רק חודש וחצי אומנם השיפור ההתחלתי הוא עצום אבל חודש וחצי לא מספיקים כדי להשתפר בצורה דרסטית כ"כ, תקח עוד חצי שנה ואז אם לא תרגיש שינוי ביכולת שלך אז תשקול אם לעזוב או לא.
בנוגע למתלהבים שאתה מזכיר אם המאמן לא אומר להם לעזור לחדשים ולתת להם את הרגשת ביטחון אז מה שנותר לך לעשות זה להחזיר להם שילמדו שאי אפשר לטפס עליך בקלות.
אם אתה אוהב את החלק של הידיים יותר מהרגליים אז תתמקד עליו באימונים, אם אתה עדיין מרגיש שזה לא מספיק תחכה עוד חצי שנה ותראה אם הענינים השתנו ואז תשקול לעבור.
מקווה שעזרתי בהצלחה בהמשך

חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 13:44
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בקשר ליחס של המורה

אם הוא לא מעיר לך ומתקן אותך מספיק זה לא אומר שאתה לא יכול לשאול, תרגיש חופשי לשאול אותו כל שאלה וכל דבר שלא מובן, למשל אם יש תרגיל מסויים שאתה מתקשה בו מסיבה כלשהי פשוט תבקש מהמאמן שיסתכל עליך ויאמר לך אם זה טוב ובמה צריך לשפר.

תמיד גם לאחר האימון אתה יכול לשאול את המאמן כל מה שעולה בדעתך, גם בקשר לקרבות תאמר לו מה שאתה חושב ומרגיש, תאמר לו שאתה לא מרגיש התקדמות ואני מאמין שהוא יעזור לך.
פשוט דבר איתו ותראה לו שאיכפת לך, כך גם תראה לו שאתה רציני ורוצה להתקדם.

בקשר לספארינג - בנוגע לאלה שאתה אומר שאוהבים "לעקוץ" אותך, יש אנשים כאלו שפשוט לא ישתנו ואוהבים להוכיח שהם הכי טובים ומעל כולם. למעשה אין לך הרבה מה לעשות - או שתימנע מקרבות איתם, או שפשוט תנסה "להחזיר" להם, תתאמן במטרה לצמצם את הפער ולהחזיר להם קרב ראוי, אל תפחד בקרב ופשוט תן את כולך, אולי אם תכנס לקרב במטרה להזיק להם זה יעזור לך , תלחם ללא רחמים ותן את כולך, תנסה להראות להם שאתה לא פראייר וגרום לזה שהם אפילו יחששו לעלות איתך לקרב.

אם אתה יותר אוהב איגרוף, לדעתי כדי שפשוט תלך לנסות ולראות אימון איגרוף. אבל אולי כדאי שתחכה קצת ותראה אם באמת אתה רוצה לעזוב את האיגרוף התאילנדי ותדע שזה לא סתם תקופה כזאת שבא לך איגרוף. אם תתנסה בכמה אימוני איגרוף זה גם יעזור לך להחליט.

בהצלחה!

חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 19:37
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
אוקיי אז ככה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "תודה לכולם!"

אני באיגרוף תאילנדי קרוב ל4 חודשים .. ואני יכול להגיד לך שלמדתי יותר ממה שלמדתי איי פעם ..

יחסית לזמן שאני מתאמן אני מעולה ... עכשיו .. אתה מתאמן רק חודש וחצי אוקיי ? חודש וחצי אולי יעשה אותך טיפטיפה יותר בכושר או ילמד אותך לעשות בעיטה של איגרוף תאילנדי 4 מתוך 10 כן ?
הזמן שאתה מתאמן זה בכלל לא נושא לדיבור .. ברוררררר הרי שאתה לא תצליח לדעת כלום זה חודש וחצי זה שום דבר =/// ..

בקשר למאמן : קודם כל .. מה זה אני לא רוצה לשאול אותו שאלות שלא יתעצבן ? על מה הוא מתעצבן ? על זה שאתה נותן לו כסף לאימונים ? אתה צריך לקרוע אותו בשאלות והוא לקרוע אותך באימונים .. אלל תתביש תחפור לו בשכלל ועוד איךךך ...
נעבור לדבר השני .. אתה רוצה איגרוף למה ? בגלל שהמאמן לא מתייחס אליך ממש ? כי אתה אוהב יותר ידיים ? תפרט...

אגב איפה אתה מתאמן ואצל מי עם אפשר לשאול
חזרה לפורום
ישן 18-06-2007, 15:13
  Mercyful Mercyful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Mercyful

א. אם אתה רוצה ללכת ללמוד איגרוף אז ששום דבר לא ימנע ממך לעשות את זה , אין כזה דבר יותר "משתלם" הרי כל דבר שתתמיד בו ותהיה רעב להשתפר בו "ישתלם" לך . אני ממליץ לך ללכת לצפות או לעבור אימון נסיון באיגרוף ולראות מה מתאים לך יותר , אני דווקא אומר ההפך - ככל שעובר יותר זמן במכון מסויים כך יותר קשה לעזוב .

ב. אם התקשורת שלך עם המורה ועם הקבוצה לא טובים , וזה לא משנה אם הוא מאמן טוב או לא, אין סיבה שתתפשר , לטווח ארוך זה יפגע בך אז עדיף שתמצא מקום שבו יהיה לך הכי טוב .

ג. קשה לראות התקדמות בשלבים מוקדמים כל כך , וגם לפעמים בשלבים מאוחרים יותר יש נסיגה מנטלית שנובעת מתוצאה של חשיבה שלילית בנוגע להתקדמות הטכנית שלך . דבר ראשון שאני ממליץ זה להציב לעצמך מטרות ברורות , אני רוצה להשתפר בככה וככה , ובאמת תשקיע מעצמך יותר בשביל להשתפר בדברים האלה . ככה יהיה לך יותר קל לעקוב אחר ההתקדמות שלך וזה מעלה מאוד את המוטיבציה , מנסיון .

בהצלחה , ואל תשכח שברגע שתמצא בדיוק את מה שמתאים לך ואת האנשים הנכונים שילמדו אותך ויעבדו איתך, אז תוכל להתמקד בהתקדמות שלך בלי דאגות מיותרות .

מאיר אריאל - חית הברזל .

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר