לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2007, 14:11
  מורעל@@ מורעל@@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mabkasmo שמתחילה ב "תיקון מפוחית"

מצטער, אבל הסיכוי שיתקנו לך בחינם את המפוחית אחרי מספר חודשים נמוך מאוד.

אני קניתי לפני בערך חצי שנה גם כן את ה-270 (היום אני מצטער שלא הוספתי עוד 120 ש"ח בשביל ה-270 דלוקס), יצאתי לטיול קצר, ובינתיים הנחתי אותה בבית לשבועיים בלי שנגעתי בה בכלל. אחרי שבועיים, כשחזרתי גיליתי לחרדתי ששני חורים שלה חורקים לגמרי. בכלי זמר (קניתי אותה שם) לא הסכימו לתקן אותה בחינם (ובכלל, היחס שם על הפנים...) למרות שברור שמדובר בפגם בייצור.
בקיצור, הם דרשו ממני 120 ש"ח רק על הפנייה למעבדה, עוד לפני העלות של התיקון, אבל בסוף הורדתי אותם ל-70 ש"ח גם על התיקון וגם על הפנייה. גבוה, אבל אין מה לעשות...

איפה קנית את המפוחית?
חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 14:33
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mabkasmo שמתחילה ב "תיקון מפוחית"

המפוחית הראשונה שקניתי לא משנה דגם וכמה כסף...מפוחית טובה איכשהו קיבלה כמה מכות וסריג אחד לא ציפצף כמו שצריך :}

לקחתי לחנות שממנה קניתי אמרו לי שיש תיקון וצריך לשלוח לגנד קניון וזה וזה גם עולה כסף ופה ושם, העדפתי להשאר איתה כמו שהיא ולנסות לסדר את זה לבד.

אני לא יודע בדיוק איזה מפוחית יש לך אבל שלי מורכבת בקלות. אחת הסיבות שמשהו לא מנגן כמו שצריך זה ליכלוך מיותר, אתה אומר מה אחרי חודשיים זה יכול להיות וזה, אז כן יש מצב אחי.

תנסה לפתוח אותה אבל שים לב שכל החלקים במקום ושאתה זוכר בדדדיוק איך להחזיר אותה למצב שהיא הייתה, כמובן כשאתה מפרק אתה נותן ניקיון ולא באגרסיביות זה כלי עדין.

תעשה מה שתה רוצה לי זה תיקן והיא מנגנת בן זונה אבל אם משהו נהרס יותר זה לא באמשתי :{ אני רק רציתי לעזור...בהצלחה.

חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 17:24
  מורעל@@ מורעל@@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "..."

אני לא בטוח שזה רעיון טוב...

זה מאוד משנה איזה דגם יש לך. אם זו מפוחית דיאטונית, באמת כדאי לנקות אותה בבית מדי פעם.
איך מנקים?
ממלאים קערה במים עם קצת סבון כלים, ואחרי שמפרקים את המפוחית מכניסים את שני החלקים עם ה"עלים" לתוך הקערה לכמה דקות. אח"כ מוציאים אותם ומברישים אותם בעדינות. שים לב, אסור לגעת עם האצבעות ב"עלים"! זה יכול להוציא את המפוחית מכיוון, והמשמעות של זה היא לזרוק את המפוחית לפח, כי תיקון יעלה יותר ממפוחית חדשה... את שאר החלקים ניתן לשטוף עם ספוג, מים וסבון. הם פחות עדינים.
אחרי ניקיון כזה, תהיה לך מפוחית דיאטונית מחודשת למופת.

אבל אם מדובר במפוחית כרומטית, אני ממליץ בחום לא לפתוח אותה. החלקים בה הרבה יותר עדינים וכל נגיעה לא נכונה עלולה פשוט להרוס את הכלי, שלא לדבר שמבחינה טכנית היא הרבה יותר מורכבת ולכן הרבה יותר להרכיב אותה בחזרה. אם חייבים, אז לשלוח את הכרומטית לתיקון וניקיון במעבדה. לא לעשות את זה לבד בבית - פשוט סתם חבל על הכסף - חבל שהיא תיהרס, במיוחד שהיא לא זולה בכלל.

בהצלחה!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר