לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2007, 10:09
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
נדלק עליי או לא ?

חברה של אמא שלי מהסופר (היא קופאית ) אז הם חברות ממש טובות ויום שישי הזה הלכנו אליה.
יש לה ילד בגילי 14 וחצי וילד קטן יותר בגיל של אחותי והסתובבנו בישוב שלהם עם חברים שלהם.. היינו בערך 8 ילדים..
נדלקתי על הבן שלה (14 וחצי) הוא ממש חמוד לפני חצי שנה אמא שלו הביאה לי את האייסי שלו וסתם דיברנו ואז ניתקנו קשר ואז שראיתי אותו נדלקתי עליו ואני לא יודעת אם הוא נדלק עליי.. נגיד הוא הסתכל עליי כי הוא ראה שקיבלתי הודעה (הפלאפון שלי נדלק כזה ) והוא גם הסתכל עליי בשולחן כשאכלנו ,וחייכתי כזה כי קראתי מה שחברות שלי כתבו ואז הוא אמר ישלך חיוך חצי מנה פלאפל ועוד קיצוור הוא הסתכל עליי.. וגם אמרתי על המורה שלי בפלאפון סתם צילמתי אותו ואמרתי וואי איזה חתיך הוא, נכון!? ( לאחותי הקטנה אמרתי) ואז כזה הוא בא והסתכל .. ואז הוא אמר חשבתי מישו באמת חתיך פתאום אני רואה את המורה שלך והוא גם הביא לי מעיל שהיה לי קר.. ואז בכיתי בגלל האקס שלי כתבתי לכם ב"לא מבינה אותו" אז אחר כך אחותי הלכה לשירותים והוא היה שם ואז עליתי לשמור לה ובדיוק הוא בא לרדת ואז הוא נשאר ושאל אותי למה בכית וזה.. כאילו התעניין ואז אמא שלי אמרה לי שאמא שלו אמרה שיום שבת יום אחרי יעני אז הוא רצה לבוא אליי... (: אני לא יודעת אם הוא נדלק עליי או לא.. אני יודעת שהוא הסתכל עליי והתעניין במה שאני אומרת וגם הוא שאל מה אני עושה כי כתבתי הודעה ואז כזה אחרי 2 דקות הוא בא התיישב לידי ואמר כזה בוא נראה מה את כותבת וחייך אבל כבר לא כתבתי .. XD
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2007, 12:08
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "נדלק עליי או לא ?"

אוקי, אז ככה. לפני שאת מתלהבת יותר מדי, אני מציעה לך להרגע טיפה ולסנן. מה זאת אומרת?
יש רגעים שמבטים נפגשים בטעות, יש משפטים שאנשים אומרים סתם ויש פלרטטנים.

אני מציעה לך לא מיד להתלהב מכל אמירה ומכל מצמוץ, זה כיף להתאהב >לא צינית< אבל >ולא להתנפל עלי, זאת דעתי בלבד< את צריכה לחשוב גם בהיגיון כדי למנוע צער בעתיד.

כלומר, יש מצב שאת גם כן מצאת חן בעיניו, אבל יכול להיות שאת גם מחפשת סימנים כל הזמן ולא תמיד את מפרש אותם נכון.

ועכשיו, אם הוא באמת מוצא חן בעינייך, ואם הוא באמת שווה את זה ואת רוצה איתו קשר, לכי על זה

ישן 23-06-2007, 20:14
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
ברור יותרר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "נדלק עליי או לא ?"

לאמא שלי יש חברה , ביום שישי הלכנו לאכול אצל החברה הזאת ויש לה בן ..
עכשיו הוא נדלק עליי כן או לא.. ?
-הוא הסתכל עליי שקיבלתי הודעה והפלאפון שלי לא מרעיש.. הוא היה בכיס
-הוא גם הסתכל עליי בשולחן כשאכלנו ,
-גם חייכתי כזה (חברות שלי כתוב לי הודכעה בפלאפון) ואז הוא אמר ישלך חיוך חצי מנה פלאפל.
-הוא הסתכל עליי בשולחן שאכלנו.. ועוד קיצוור הוא הסתכל עליי..
-יש לי פלאפון דור שלישי ויש לי תמונה בפלאפון של המורה שלי אז אמרתי לאחותי איזה חתיך הוא נכון!? ואז כזה הוא בא והסתכל .. ואז הוא אמר חשבתי מישו באמת חתיך פתאום אני רואה את המורה שלך..
-הוא הביא לי מעיל שהיה לי קר.. =]
-הוא שאל מה אני עושה ואמרתי שאני כותבת הודעה ואז אחרי 2 דקות הוא התיישב לידי ואמר בואי נראה מה את כותבת בהודעה..
-גם בכיתי בגלל האקס שלי.. ואז חיכיתי בחוץ כזה והוא בא ושאל אותי למה בכיתי והתעניין .
-אמא שלו אמרה לנו שביום שבת הוא רצה לבוא אלינו וניג'ס לה שעה.

ברור יותר ? (ניסיתי)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר