לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2007, 18:17
  TheGhost1982 TheGhost1982 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
נתקלתי בהשקעה שמניבה 10 אחוז בחודש. כמה שאלות.

פגשתי מישהו (דרך מודעה בעיתון) שטוען שהוא קנה תוכנה אמריקאית שמתלבשת על הכסף שלי (מינימום 10,000 דולר) ומשחקת איתו במט"ח (יורו-דולר). לצורך כך כל מה שצריך הוא חשבון בנק אמריקאי, שהוא מסייע בפתיחתו ואת הכסף. לו אין גישה לכסף בשום מקרה, אפשר לצאת מתי שרוצים מהתוכנה ולהחזיר את הכסף לחשבון הישראלי והוא מבטיח לבדוק מה המצב כל יום. אם לאחר 5 ימים התוכנה מפסידה רצוף הוא מעדכן אותי על מנת שאני אוציא את הכסף והוא יחפש תוכנה טובה יותר מבין מגוון של 196 תוכנות שונות. הרווח שלו הוא 20 אחוז מהרווחים וזהו, כלומר אם הפסדתי הוא לא מרוויח כלום וגם את הרווח הזה רק אני יכול להעביר לו, כלומר אם אני לא רוצה לשלם הוא יכול להוציא אותי מהתוכנה אבל לא לשים את ידו על הכסף.
בנוסף התוכנה תפסיק לסחור אוטומאטית ברגע שהיא הפסידה 25 אחוז מהכסף (יש תוכנות אם פחות סיכון) ובגרף שלה, שהוא הראה לי באינטרנט, בשנת 2006 כל חודש נגמר בין 10 ל 20 אחוזים רווח.
לטענתו עד היום (בערך חודש) הוא מכר 24 חוזים כאלו.
יש לציין כי סחרתי בעבר קצת ואני מכיר כלי ניתוח וטכניקות, והבחור נראה אמין לפחות ברושם הראשוני שהוא השאיר עלי. התוכנה משתמשת ב - 6 כלים לפחות בכל פעולה.

איך זה נראה לכם? אמין? הגיוני? מישהו התנסה עם זה בעבר?
מצד אחד מדובר על הרבה כסף להשקיע ומצד שני זה מפתה משהו.

תודה,
שחר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2007, 22:26
  TheGhost1982 TheGhost1982 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סמבוסק שמתחילה ב "נשמע הזוי לחלוטין, שלא לומר..."

כמה תשובות:
1. הוא לא בדיוק קנה את התוכנה, יש לו אישור להשתמש בה והוא משלם סכום כלשהו כל חודש למפעילים. זה לא חדש, אני מכיר תוכנות כאלו וכבר נתקלתי באנשים שהמציאו אותן.
2. לגבי איך היא עובדת הוא לא יודע וכמובן שאף אחד לא יגלו לו.
אני אנסה לשלוח את הקישור לאתר שלה מחר (שוב, יש מבחר של 196 תוכנות כאלו).
3. אין ביטחונות, חוץ מזה שהתוכנה מוגבלת להפסד של מקסימום 25 אחוז, ואני יכול לבדוק את מצב החשבון ולסיים את שיתוף הפעולה איתה בכל רגע נתון.
4. לגבי הכסף, אין לו גישה לכסף, אלא חשבון הבנק הוא על שמי ואני בעל הגישה היחיד (לצורך העניין יש לי כבר חשבון בנק אמריקאי ואני מלביש את התוכנה עליו, דבר שהוא, אגב, נכון).
5. כמו כן, כבר ניתקלתי בסוחרים שמגיעים לכ - 20 אחוז בחודש, ואני מניח שגם אתם, אז למה שתוכנת מחשב לא תוכל לעשות את זה?

שחר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר