לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2007, 21:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תוצאות "קציר" ספרים יד שניה וגאולתם

היום בשיטוט קראי בחנות ספרים משומשים ותקליטים ברישון נתקלתי במדף שלם של ספרי היסטוריה. המוכר הסכים לתת לי כמות של ספרים במחיר מצחיק אם אנקה לו את המדף. היו כמה ספרים שרציתי (מחר אני חוזר עם עוד ארגז...) אבל היו כאלה שפשוט גאלתי בגלל שכאב לי הלב לראות אותם שם...

חלק מהספרים קניתי מראש בשביל להעביר למי שיהיה מעוניין בהם, חלק באפשרות לשמור וחלק נשארים אצלי... הנה פירוט:

* "מה ומי בהגנה ובמאבק" - אפריים תלמי 1975: מין לכסיכון שמזכיר במשהו את ה"לכסיכון לבטחון ישראל" וכולל ערכים הנוגעים לעניין. 400 דפים. כולל ערכים רבים המציינים אירועים בטחוניים בהקשר למקומות יישוב. מי שממש חושב שצריך את הספר יכול לקבל ב-10 ש"ח (עלות). אני מוכן להשאיל אותו לקריאה למי שמתחייב להחזיר.

* "דרך לוחם" אביגדור קהלני - מצב כחדש וחתום ע"י המחבר (הוענק לבוגר תיכון בנס ציונה). 20 ש"ח (מחיר עלות)

* The War of desperation, Lebanon 1982-5. John Laffin - 218 דפים כולל תמונות. על המלחמה מעוטת הספרים הזו, כל ספר חשוב... לא קראתי עוד וקניתי רק בגלל המחבר השנוי במחלוקת בענינים אחרים (פרובוקטיבי). 10 ש"ח (מחיר עלות). כמובן שמוכל להשאיל.

* "ראש בראש - מבט אישי על אירועים גדולים ופרשיות עלומות" - מאיר עמית. 10 ש"ח.

* אלבון הנצחון המפורסם "ששה ימים" - מצב מעולה (פרט לעטיפת הנייר הנפרדת שקרועה). יש לי כבר כזה (מהמשפחה...). מעולה ולו רק בשביל התמונות. 10 ש"ח (יש עוד אחד בחנות...)

* "מלחמת העולם השניה" וינסטון צ'רצ'יל: כל ששת הכרכים! לא מוכר אבל מוכן להשאיל לגולשים שאני מכיר מהפורום. שילמתי 30 ש"ח על כל השישיה!

עדיין נמצאים בחנות (ליד היכל מאיר ניצן על שם התרבות):

* "גלעד" - אלבום על אתרי הנצחה (מפורט)
* "אלבום הנח"ל" (מין אלבום טיפוסי לשנות ה-60)
* הספר הירקרק שיצא אודות מלחמת כיפור לפני כמה שנים (יחד עם "אחי גיבורי התעלה": אני לא זוכר את שמו אבל הוא נמכר בסטימצקי עד היום...). מצב מעולה.
* כל מיני ספרים נושנים כמו "סוגי הגזעים"(!) בעברית...

מי שמעוניין, בפרטי. אזורי חלוקה גמישים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2007, 19:44
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
אני לא בטוח, אם אני לא טועה, את הספרים הישנים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "מעניין - נראה לי שמדובר ביריד שהיה מתקיים בשעתו סמוך לגן העיר בת"א בימי שישי..."

תורמים ברובם אנשים, וחלקם הינם ספרים ישנים מהספרייה שנמצאו ישנים מדי\פגומים מדי. ע"פ מה שהבנתי מהבחור שהוביל אותי לשם, האירוע מתקיים מספר שנים טובות, קיומו עובר מפה לאוזן, ובכל פעם מס' המשתתפים בו גדל. למשל בפעם האחרונה, התלוננו בקול חלק מהאנשים שהיו במקום, מה שנקרא "הותיקים", על זה ש"יותר מדי צפוף כאן הפעם", בעוד שהם דחסו 20 כרכים של אנציקלופדיית בריטניקה באנגלית בארגז אחד + ספרים ישנים אחרים של ראסל, פרויד ואפילו "hurra, wir leben noch" המפורסם, בגרסת המקור.

אם אתה מתעניין, תמיד תוכל לגשת לספרייה ולשאול את הספרניות במקום את המועד, והמיקום [בחדר צדדי ומלא אבק, בחניון].
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר