לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2007, 15:28
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי boozi :] שמתחילה ב "170 שכיבות שמיכה בערך, כל פעם..."

יום א - אימון .

יום ב- 40 סקוטים 100 בטן 30 אגרוף .
ריקוד ברכיות 3 ראונדים ( סיבובים ) של חצי דקה .
שק - אימון שק דקה של בעיטות מהירות צד ימין + שמאל 4 ראונדים .
שק - אגרופים : 50 אפרקאטים צד שמאל 50 צד ימין , 50 ווים צד שמאל 50 ווים צד ימין , ג'בים 50 שמאל 50 ימין .
מרפקים מסובבים 30 צד שמאל 30 צד ימין , מרפקים ישר לפנים 50 שמאל 50 ימין , ברכיות בקפיצה 30 רק שמאל ,
ברכיות רגילות 50 ימין 50 שמאל .
צל בוקס + בעיטה + מרפקים + ברכיות 4 ראונדים של דקה .
קפיצת צפרדע 3 ראונדים של חצי דקה .

(גמישות של כל הגוף אחרי סוף כל אימון אישי )

יום ג- 30 סקוטים 100 בטן 40 אגרוף .
שק - מרפקים מסובבים 30 צד ימין מרפקים מסובבים 30 צד שמאל , מרפק ישר לפנים 50 שמאל 50 ימין , ברכיות בקפיצה 30 רק שמאל,
ברכיות רגילות 50 ימין ברכיות רגילות 50 שמאל .
קפיצות ברכיות נוגעות בחזה חצי דקה שתי ראונדים .

יום ד- אימון .

יום ה'- 50 סקוטים 100 בטן 40 על האגרוף .
שק - מרפקים מסובבים 30 צד ימין מרפקים מסובבים 30 צד שמאל , מרפק ישר לפנים 50 שמאל 50 ימין , ברכיות בקפיצה 30 רק שמאל,
3 סיבובים של דקה על המרפקים רגליים באויר .

יום ו'-30 סקוטים 50 בטן 50 אגרוף.

חזרה לפורום
ישן 19-06-2007, 22:18
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
squat
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "יש לך אולי תמונה להביא לי איך..."

הוא תמונה שמראה איך התרגיל נעשה שלב אחרי שלב זוהי הגירסה האגרסיבית יותר של התרגיל היא לא מומלצת לאנשים בעלי גב חלש וכאלה שרוצים ללכת בגיל 70 היא "מומלצת" למי שרוצה לחזק את הרגל לביצוע עבודות קשות הדורשות שריר ארבע ראשי חזק ביותר והנה התמונה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.discobolo.it/rivista/esercizi/squat_esecuzione.jpg]

השריר שעובד בתרגיל כמו שאמרתי למעלה הוא הארבע ראשי (+ עוד כמה שרירים באיזור) שנראה כאן בתמונה (מצטער על הגודל זה מה שמצאתי):

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nfpt.com/movementcd/images/big_muscles/squat_colored.jpg]

הדרך הנכונה לעשות את התרגיל היא ליצור זוית של עד 90 מעלות בין השוק לירך כשהברך לא עוברת את קו השוק (אני יודע שזה נשמע מסובך אבל תמונה קטנה תסביר הכל) והנה תמונה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://z.about.com/d/exercise/1/0/B/N/tsballsquat.JPG]

שים לב שהברך לא עוברת את השוק מאוד חשוב!
והנה קישור לאתר שמסביר בסירטון אנימציה קצר איך לעשות את התרגיל ואומר להיזהר מפציעת צוואר עם המוט תכנס תלחץ על הפליי ותהנה http://www.nfpt.com/movementcd/squat.htm

חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 11:17
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בעיטות...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי V1ciousLB שמתחילה ב "חח חברה יש לכם יותר מדי זמן פנוי (:"

כדי ללמוד ולהשתפר בטכניקה של הבעיטות קודם כל צריך הרבה תרגול. צריך לתרגל את הבעיטה עם בצורה איטית וטכניקה כמה שיותר מדוייקת, ועם הזמן עולים במהירות, בכוח, דיוק וכ'ו..

אני ממליץ על הסדרה - Taekwondo Revolution Of Kicking - שלושה פרקים כאשר הראשון מלמד את הבעיטות הבסיסיות, השני את המתקדמות יותר והשלישי את הבעיטות היותר קשות.
ההסברים טובים וברורים, יש לי את זה ואני ממליץ!

בנוסף טכניקות של בעיטות אתה יכול למצוא באתר הקוקיוון (התאחדות טאקוונדו WTF ) -
http://www.kukkiwon.or.kr/english/i...n03_02_3_g1.jsp (רד למטה ותעביר עמודים).

חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 12:23
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
האמת לא בטוח
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "טכניקת הבעיטה בWTF שונה לעומת ITF ?"

אני יודע שיש הבדל ביו דוליו צאגי שלהם לשלנו (אין להם את כל הקטע של המכות שיוצאות מהברך) , אצלהם זה כמו בקאראטה שוטוקאן .
יש גם את הקטע הזה שאת כל המכות שלהם הם מבצעים במעין גל סינוסי .
ציטוט:
ITF kicks are characterized by a wide trajectory with maximum reach (the classical or traditional technique). The movements and the exercises are performed with the typical ITF "sine wave" (an up-and-down body movement aiming at the increasing of power). When executing a technique, a characteristic hissing sound made by a sudden breathing out through the teeth to tighten the abdominal and protect inner organs in case of counter-attack. The ITF practices semi-contact sparring where hand attacks to the face and kicks to the groin are allowed, however, little or no contact is used. To view ITF competition rules see ITF Tournament Rules. WTF kicks are oriented toward sparring. The foot trajectory is as short as possible to increase speed and the moment of surprise. There is no "wave" movement. The exhalation is often soundless to hide the moment of attack. The WTF emphasizes full-contact competition style sparring,

http://taekwondo.net/tkdinfo/articl...7dc863 878c5a5
חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 15:58
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

שני זרמים שונים לגמרי של טאקוונדו
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "את זה לא ידעתי.."

WTF זוהי ההתאחדות הגדולה יותר, היא התאחדות שמשתתפת באולימפיאדה, מתמקדת בעיקר בעבודת רגלים ומזניחה עבודת ידיים, פחות מסורת יותר קרבות, התמקדות על טכניקות יעילות לקרב טאקוונדו ולא למצב ריאליסטי של רחוב.
ITF ההתאחדות הקטנה יותר, אינה משתתפת באולימפיאדה, התמקדות בעבודת רגליים צימצום טווח ומעבר לידיים (זוהי ההתמחות שלהם), יותר מסורתי מה WTF, מתמקדת על טכניקות שיעילות גם לקרב רחוב (בעיטות ומעבר למכות ידיים).
ואם אני לא טועה גם הפומסה שלהם שונה תקחו את זה בערבון מוגבל אני אבדוק את זה ואחזור עם תשובה אם מישהו לא יביא תשובה לפניי

חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 16:22
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

כן , עד כמה שאני יודע
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "שני זרמים שונים לגמרי של טאקוונדו"

הפומסה שלהם שונה (נראה לי אפילו מאוד שונה) .
נראה לי גם בשמות וגם בביצוע ? אבל זה בערבון מאוד מוגבל .

אני אישית לא כל כך אוהב את ITF . כמה שמנסים להציג את הטאיקוונדו ITF יותר מציאותי לרחוב , זה בסך הכל גרסה מצועצעת של קאראטה שוטוקאן , הספארינגים שלהם הם בחצי כוח ואסור לתת מכות חזקות , ואם תראה פעם את טכניקה של הידיים בספארינגים שלהם , זה נראה כמו קרב חתולים (אגב , אותו הדבר בספארינגים של קאראטה שוטוקאן) . וכל מה שהם לומדים לרחוב , אחרי זה זה בקושי עובד ברחוב , כמו בהרבה אומנויות לחימה מסורתיות שלא מדגישות ספארינגים ראליסטים .
בWTF לפחות יש ייחוד . נכון שהיא לא הכי מציאותית , אבל לא תמצא אומנות לחימה שיש לה עבודת רגליים אדירה כזאת .

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 20-06-2007 בשעה 16:29.
חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 20:24
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "כן , עד כמה שאני יודע"

הקרב בשוטוקאן ממש לא קרב חתולים, הכל תלוי במתאמנים.
אני חייב להודות שהרבה אנשים בשוטוקאן משום מה, שראיתי גם בסמינרים עם חבר'ה ממקומות אחרים בארץ, באמת נראים כמו חלשים, לא יציבים, חסרי רוח קרבית, אנשים שלא יודעים מה הם מחפשים בכלל במקום, והקרבות שלהם נראים בהתאם.
אבל האצבע כאן לא מופנית אל הטכניקה, כי מתאמן שוטוקאן שיעשה חושבין עם עצמו וישקיע ויתן מעצמו כדי להשתפר, להתחזק, וללמוד את הטכניקה כמו שצריך, לא ילחם כמו חתול, ואני יכול לחתום לך שהוא יתן פייט רציני לכל מתאמן אחר מכל טכניקה כל עוד מדובר על קרב על הרגליים ולא עבודת קרקע -
וזה כי שוטוקאן מקיף כל תחום אפשרי בתחום הקרבות על הרגליים, ויש אנשים שפשוט לא מסוגלים להתאמן בבית על מסת החומר הזו, לכן מן הסתם הם נראים כמו בובה על חוט במכון, וכתוצאה מכך מאשימים את השיטה ומזלזלים בה, ומשום מה ממשיכים את דרכם בשיטה [ואני אומר את זה כאחד שהיה בצד השני, ו"חזר בתשובה"].
חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 21:47
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

טוב תראה חביבי
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "הקרב בשוטוקאן ממש לא קרב..."

זה מה שאני אישית מאמין בו :

חלפה העט שאנשים היו לומדים אומנויות לחימה כל החיים שלהם כי זאת הייתה הפרנסה שלהם . מה לעשות , אני אישית מאמין שאומנות לחימה שמשקיעים בה המון זמן להשתפר פשוט לא שווה את זה . אני לומד אומנות לחימה כדי לעמוד לפעמים מול מישהו בזירה ראש בראש , לדעתי זה דבר מאוד בריא , וגם כדי לדעת להגן על עצמי מחוץ לזירה , במידה וזה יבוא .
מה הטעם ללמוד המון זמן אומנות , וכאשר מישהו בא לתקוף אותך אתה בכלל לא מוכן ?? ומה הטעם ללמוד שעות על גבי שעות את הקטות, ובוא נהיה כנים , אין להם ערך גדול בלימוד הגנה עצמית , פיתוח גוף או פיתוח סטאמינה , או משהו אחר .

ואם אני לא טועה , ספארינגים מגע מלא באים בשלב מאוד מאוחר למי שלומד שוטוקאן . לא כל האנשים מקבלים ספארינג מגע מלא בשוויון נפש , ולוקח לך המון זמן להתגבר על עצמל והפחד . אז מה קורה לבנאדם שהשקיע המון המון זמן , הגיע לשלב הזה וגילה שהוא על הפנים במגע מלא ? יאוש .

ועובדה , אני מסתכל בהרבה ספארינגים של שוטוקאן , ובכולם אני רואה שקשה לאנשים להתאים את מה שהם למדו (אז למה הם לומדים אם הם נכנסים לבלבלות ? גם ברחוב הם יתחילו להכנס לבלבלות ? ) , טכניקה מצחיקה , במיוחד ההנפות ידיים בפרצוף אחד של השני .

הקראטה היחיד שאני דוגל בו זה קאראטה קיוקושין , וכל מה שנגזר ממנו . כל השאר שדוגלים ב"אנחנו כל כך קטלניים שאנחנו לא עושים ספארינגים פול כוח" ,לא מאמין בזה .
חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 22:50
צלמית המשתמש של @=Nir=@

ושוב חוזרים לנושא
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "טוב תראה חביבי"

של לשם מה מתאמנים \ מה המטרה ?

אולי אתה רואה את זה ככה, אבל לא כולם לומדים אומנויות לחימה דווקא כדי שיהיו פרקטיות ומהירות ללמידה, יש עוד הרבה סיבות אחרות (הנאה, תחרויות, כושר ועוד ועוד ).

דיברת על לימוד הקאטות - אני אישית רואה בזה הרבה יתרונות, למשל קודם כל זה נותן לך בסיס לתנועות שונות, חדות, מהירות, טכניקה, יציבות, שליטה ועוד. וחוץ מזה זה פשוט כיף לבצע קאטה כשאתה מבצע אותו בצורה טובה וחדה, אני אוהב את התנועות החזקות, החדות, המדוייקות, היציבות (כיף לשמוע את הרעש של החליפה בתנועות החדות (: ) או לפחות.. אני אוהב את זה

אצלי למשל אני מרגיש שזה עוזר לי מעבר לקאטות עצמם מהסיבות שתיארתי למעלה.

כמה שגלשנו מנושא האשכול...

חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 23:59
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "טוב תראה חביבי"

JAVHEN, לא חלפה אף עת, אתה חייב להבין שהכל תלוי בבנאדם ולא בעת, ולא חסר אנשים שמשקיעים המון כל יום, או לפחות חלק זמן משמעותי בכל יום.
אני מסכים איתך, שאומנות לחימה בין השאר צריכה לתת לנו הגנה עצמית, ומפה בדיוק התחיל הוויכוח שלנו, אני טוען [וכבר אמרתי בהודעה הקודמת שלי אותו דבר], שמתאמן שוטוקאן רציני יתן פייט רציני לכל אחד כל עוד מדובר על קרב בעמידה.

לגבי הקאטות אתה טועה!! יש להם ערך עצום, ולפי התגובה שלך אני לא מתפלא שאתה לא מכיר את ערך זה.. לכל קאטה שהיא בעצם רק התנועה בזרימה סימטרית ויפה - יש תורת בונקאי שלמה, שזהו בעצם הביצוע הריאלי.
אדם שיתאמן בכל יום על מס' קאטות, ולא סתם על התנועות בלי משמעות, אלא יחשוב בכל תרגיל ותרגיל על הבונקאי ויראה את עצמו מבצע את זה ע"י הקאטה -
אפשר להגיד את הקלישאה "הוא בדרך לגדולה".
כל הקראטה בכל הרבדים שלו, מהרוחני ועד הפיזי, מבוסס על הקאטה, שזוהי בעצם "הדרך" של הקראטה.

לגבי המצב שתיארת עם הקרבות, צודק - המגע מלא מגיע בשלב מאוחר.
אבל בדבר אחד, שזה בעצם מה שניסית להדגיש אם אני לא טועה - "בנאדם שהשקיע המון זמן, וגילה שהוא על הפנים במגע מלא" - אין דבר כזה, חד משמעית [אלא אם כן תפרט לי דוגמה שאתה מכיר אישית, תמיד יש יוצא מן הכלל]. בנאדם שמגלה שהוא על הפנים במגע מלא, זה אך ורק באשמתו!
כל השנים שהוא כביכול "ביזבז" כדי לגלות שהוא לא טוב במגע מלא [ואני מכיר את המצב, כי כמו שאמרתי הייתי שם] הם פועל יוצא לזמן ההשקעה שלו, והרצינות שלו כלפי הקראטה במשך השנים האלו - עד שהגיע למגע מלא.

ולגבי העובדה שלך, אני לא יודע איפה יצא לך לראות קרבות שוטוקאן ועל איזה דרגות הסתכלת, אבל תחסוך בבקשה במילה "עובדה", כשאתה מדבר על מקרה פרטי או לחלופין סרטונים ביוטיוב שלא שווים דבר.
ושוב, בהודעה הקודמת שלי, הזכרתי והודיתי בתופעה שיש בשוטוקאן, המון תלמידים שאני מתסכל עליהם בסמינרים הארציים, ואפילו תלמידים במכון שבו אני מתאמן, מזלזלים בשוטוקאן, שונאים את זה, ומשום מה פשוט ממשיכים לבוא, ושוב, אני הייתי בצד הזה.
אבל לבוא ולהפוך את זה לעובדה על קרבות השוטוקאן? אני מתאר לעצמי שכנראה עוד לא יצא לך לראות קרב שוטוקאן אמיתי, בין שני אנשים שבאמת נותנים מעצמם לשיטה [ונמצאים בחגורה חומה ומעלה מן הסתם].

לסיום - בשורה התחתונה: מתאמן שוטוקאן רציני ייתן פייט רציני למתאגרף תאילנדי אוקיי? [ירדתי לפרטים הקטנים, כדי להבהיר את זה יותר טוב בשבילך, כמתאגרף תאילנדי].
נ.ב
- "חביבי", הקיקשין נולד בתוך השוטוקאן, ואחד ההבדלים הבאמת בולטים בינו לבין השוטוקאן זהו עניין המגע מלא, שבכל מקרה מגיע לשוטוקאן בשלב מאוחר יותר, ועניין של מס' בעיטות שקצת שונו בו.
חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 15:50
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

לא ממש מדויקת הכתבה הזו
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "האמת לא בטוח"

היא אומרת שבITF מוציאים קול בנשיפה כשמתקיפים (קיאפ) ובWTF לעיתים תכופות לא מוציאים קול בהתקפה (קיאפ) בטענה שגורם ההפתעה גדל כתוצאה מנשיפה ללא קול, ממש לא נכון!
הרבה פעמים בגלל שמתחרה לא עושה קיאפ לא נותנים לו ניקוד אפילו אם הטכניקה שביצע נכנסה חזק וטוב למגן, אם תראו קרבות טאקוונדו תראו שלרוב יש קיאפ בביצוע טכניקות.

ל V1ciousLB
כדי שתהיה לך טכניקה נכונה קודם כל אתה צריך כוח ברגל, בלי אגן חזק אין סיכוי שתבעט חזק והשליטה שתהיה לך תהיה מוגבלת בלבד, מנסיון.
אני ממליץ גם על חיזוק של מקרבי ומרחקי הירך (אצל רובנו הם לא חזקים כמו הארבע ראשי וההמסטרינג ולכן דורשים חיזוק מתמיד) בנוסף ללימוד הטכניקה של הבעיטה.
קשה להסביר איך לבצע את הטכניקות והחיזוקים על דפי האינטרנט ההצעה שניר הציע הכי מתאימה כרגע תראה את Revolution Of Kicking אחד ושתיים, מראים שם גם איך לבצע את הטכניקות וגם תרגילים לשיפור\חיזוק הבעיטה.
בהצלחה.

חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 16:15
צלמית המשתמש של @=Nir=@

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "לא ממש מדויקת הכתבה הזו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי natisa
היא אומרת שבITF מוציאים קול בנשיפה כשמתקיפים (קיאפ) ובWTF לעיתים תכופות לא מוציאים קול בהתקפה (קיאפ) בטענה שגורם ההפתעה גדל כתוצאה מנשיפה ללא קול, ממש לא נכון!
הרבה פעמים בגלל שמתחרה לא עושה קיאפ לא נותנים לו ניקוד אפילו אם הטכניקה שביצע נכנסה חזק וטוב למגן, אם תראו קרבות טאקוונדו תראו שלרוב יש קיאפ בביצוע טכניקות.

אני מניח שפה הכותב התכוון לביצוע הפומסה, אפשר לראות בפומסה של הITF שבכל מהלך (או התקפה) מוציאים אוויר.

וכן הפומסה בשני הזרמים שונה לחלוטין. אפשר לראות זאת פה:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. (פומסה של ITF )

חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 22:37
צלמית המשתמש של @=Nir=@

הקיאפ (או קיאיי ביפנית)
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "תמיד עניין אותי למה צועקים..."

הקיאפ זה צעקת קרב שבאה לעזור לאדם מבחינה פיזית ופסיכולוגית, צעקה שאם אפשר לומר המטרה שלה היא לשחרר אנרגיה.

לקיאפ יש כמה "שימושים":

הוצאת כוח ואנרגיה - כאשר צועקים את צעק הקיאפ זה עוזר לתת מכה עם יותר עוצמה, להשקיע יותר אנרגיה, עוזר למקד את הכוח בנקודה מסויימת, לאזור כוח מתפרץ וכ'ו..

הקיאפ עוזר לאזור אומץ במקרים של "התקפת התאבדות" כמו למשל בעיטה מסובבת בקפיצה (בקרב כמובן), זה נותן אומץ ועוזר לאדם מבחינה פסיכולוגית, כאשר גם באותה מכה מתפרץ כל הכוח והוא נותן את המכה "מכל הלב".

הקיאפ יכול גם לשמש כהטעיה ולהקשות על היריב מבחינה פסיכולוגית, אפשר להטעות את היריב על ידי צעקת קיאפ כדי שהוא יחשוב שהוא מותקף, צעק קיאפ עוצמתית יכולה גם להרתיע ולהביע זעם (מה שיכול לגרום ליריב לחשוש יותר כשהוא רואה שהיריב עצבני ופועל בכל הכוח) , עם הקיאפ גם ניתן להוציא את הכעס שנאגר במהלך הקרב.
למשל יש מקרה מעניין שקרה למישהו שמתאמן איתי - במהלך קרב (תחרותי) הוא צעק את הקיאפ כל כך חזק ובצורה מפתיעה עד שהיריב ממש קפץ במקום ונבהל לגמרי, מה שהוציא אותו לגמרי מהריכוז ויכל לעלות לו ביוקר , אני לא זוכר מה היה בהמשך (מה שבטוח זה היה מצחיק D: ) .. אבל זה בהחלט יכול להיות נחמד (:

אני מניח שאפשר למצוא עוד הרבה יתרונות של הקיאפ, היתרון\מאפיין עיקרי הוא פשוט שזה נותן כוח, עוזר להוציא אנרגיה ועוזר מבחינה פסיכולוגית.

חזרה לפורום
ישן 22-06-2007, 21:29
צלמית המשתמש של @=Nir=@

בעניין של הקוביות
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "ניר שאלה"

זה גם גנטי כלומר יש כאלה שיהיה להם יותר קל להבליט את הקוביות, למשל כאלה שאפילו כמעט ללא אימון הקוביות יבלטו (כמוני ), יש כאלה שרואים אצלם 4 קוביות ולא ממש ברור ויש כאלה שיהיה להם ממש קשה להבליט את הקוביות גם אם הם יתאמנו הרבה מאוד על הבטן.

קודם כל אני מקווה בשבילך שיש לך יותר מ 4% שומן כי אם לא המצב שלך ממש גרועה, בגלל זה אני בטוח שאתה טועה. אני לא יודע כמה אחוזי שומן צריך כדי להבליט את שרירי הבטן אבל אם אתה מתאמן הרבה על בטן אז מה שנשאר לך להוריד זה רק אחוזי שומן. ולא זה ממש לא אומר שתצטרך להתחיל להתאמן מחדש.

ועוד משהו - כדי להוריד אחוזי שומן חשוב גם לאכול נכון, יש לזה השפעה גדולה. (רק שלא תתחיל איזה דייטה רצחנית עכשיו אה? כולה קוביות )

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:21

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר