לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2007, 12:41
  זיגמונד פרויד זיגמונד פרויד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.07
שלח הודעה דרך MSN אל זיגמונד פרויד
הסבר מעניין של מישהו לאלה שלא מבינים מה כול כך מעניין לראות פורמולה 1

שמע ידידי , קצת קשה להסביר מכאן מה מעניין . אנסה בקצרה:

העקיפות , העצירות וכל מה שרשמת זה חלק מהעניין , כן. אבל הספורט הזה מאגד את כל הדברים שיש בספורט , בענף אחד : טקטיקה , אסטרטגיה , התקפה , הגנה ,עבירות, קבוצתיות , מצבי לחץ,כושר גופני , יכולת ריכוז . בנוסף , נכנס פה הקטע הטכנולוגי , הקידמה , הרצון לשפר ולדייק בפרטים הקטנים ביותר . הטכנולגיה שמושגת במירוצים אילו היא אדירה !אין לך מושג כמה .

אני מבין אותך, באמת.קשה להיכנס לספורט זה ללא עזרה מבחוץ , גם אני הרגשתי כך.וזה לא קשור בכלל ל " אם נהגת פעם במהירות גבוה "!!!מי שרשם את זה פשוט ליצן - ואילו הפנים של הספורט המוטורי בארצנו.

אסיים בסיפור קטן , להמחשה : החברה האחרונה שלי , היתה רגילה לחלוטין: דיברה בדיוק כמוך , ופשוט לא הבינה ממה ההתרגשות . לקח קצת זמן , והמון שעות של הסברים , והיום ( ואנחנו כבר לא ביחד מעל 3 שנים ) היא לא מפספסת אף מירוץ , קוראת ברשת על ספורט מוטרי , ואפילו היתה במירוץ !!! וגם חברי מסתכלים אחרת על הספורט , ורבים מהם התאהבו בו . הבעיה היחידה היא שמישהו חייב לחפוף אותך - הוא מאוד מורכב.מאוד . רק שתבין , כל המירוץ הזה נמתח , בעצם ,על סוף שבוע שלם . ונקודה אחרונה :זהו הספורט הניצפה ביותר בעולם , והיקר ביותר : כל מירוץ , מועבר למעל 80 מדינות בשידור חי . בכל מירוץ צופים במסלול מעל 100 אלף איש , ולעיתים אף 300 אלף !רק המונידאל עולה עליו - והוא מתרחש פעם ב 4 שנים ! כנס לאתר formula-1.co.il ואם זה מעניין אותך , תתחיל לחפור שם . זהו אתר מעולה למתחילים ( וגם ליותר רציניים ).

מקווה שעזרתי בקצת , אשמח לישמוע את תגובתך
יש קטעים לא קשורים עזבו אותם, כמו שהוא אמר קשה להסביר את זה ולא פנים מול פנים ואני באמת מציעה לראות מרוץ שנים אולי תגלו שזה מעניין או למה זה מעניין אותנו...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר