לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2007, 00:04
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "מההההה? ממש הפוך , אפשר להגיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AncientSamurai
מההההה?
ממש הפוך , אפשר להגיד שהאומנות הרוסית היא כמו קרב מגע , רק רמה מעל , היא מסוננת! היא עברה תהליך "סינון"
רק הדברים הבאמת אפקטיביים נשארו!

לא הייתי אומר את זה, אולי זה מחוסר ההערצה לשיטות הרוסיות, אבל מה שבטוח הקרב מגע כבודו במקומו מונח ולא הייתי אומר שף שיטה רוסית (או שאומרים רוסיה) נמצאת רמה אחת מעל (ובכלל אולי כל שיטה אחרת) , בטח שלא בגלל ש"היא מסוננת". שיטת הקרב מגע היא שיטה מודרנית ומתפתחת ומתאימה את עצמה למציאות ולאיומים הקיימים כיום. התרגילים בקרב מגע מותאמים למציאות ובצורה כזאת שיהיו כמה שיותר יעילים, פרקטיים ומציאותיים, ככה שאין ממש מה "לסנן" מהקרב מגע.

ציטוט:
מההההה?
שים לב באיזו יעילות הוא מנטרל תיריב , כמעט בלי להרביץ לו ממש , זאת צריכה להיות דוגמא לכל לוחם , לפעמים צריך להשתמש בדרכים כאלו ולא תמיד אגרוף לפנים עדיף מלהפיל בנאדם בעזרת הכוח שלו עצמוו , ופשוט להכניע אותו ככה
תאמין לי מניסיון , לא רק בנאדם ששברתה לו משהו ייכנע ולא ימשיך לפעמים שאתה גורם לו לא לזוז זה עוד יותר מכניע אותו

"באיזו יעילות הוא מנטרל את היריב" ? בהנחה שאתה מדבר על השיטה סיסטמה שמוצגת בסרטונים - לא מעט מהתרגילים נראים רחוקים מהמציאות ונראים כמעין משחק, כאילו זה נעשה ביתר קלות ללא כל התנגדות של היריב. אם היריב יתנגד זה יכול להראות אחרת לגמרי.
קשה לי לדמיין מצב שבו אחד הצדדים מתקיף בכוונה מלאה לעשות נזק ( אפשר לומר שקצת מתפרע) והצד השני מנטרל אותו כל כך בקלות כמו שרואים בסרטונים, זה פשוט לא נתפס ונראה לא הגיוני.

חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 00:36
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "..."

סיסטמה היא רמה אחת מעל קרב מגע , דעתי האישית ואני בכלל לא מזלזל בקרב מגע
ובקשר לקרב מגע התכוונתי שהאומנות הזו סוננה כבר , כמו הסיסטמה , הרי שהכל לקוח מאומניות המזרח הרחוק
הדבר היחיד ששומר את הסיסטמה רמה אחת מעל הוא הצבא שמתמש בה , אין להשוות לספצנז הרוסי ולקומנדו או לסיירת הישראלית (בוא ניהיה מציאותיים בבקשה) , אני לא מזלזל חס וחלילה אבל באמת.....
ועוד דבר אחד , האמנים בסיסטמה הם ברמה כזאת שאולי לא תמצא באותה רמה שום מורה לשום אומנות לחימה בארץ

ולגבי זה שאתה לא מבין איך סיסטמה יכולה לעבוד בזמן אמת אני מבין אותך , אתה לוחם טאייקוונדו , אתה סיגנון אחר
אבל תאמין לי שאני אישית!! ראיתי אנשים שבאים לקרב להרים יידיים ורגליים בדיוק כמו לוחמי TK ו לוחמי MT
ופשוט מצאו את עצמים מרותקים בלי שום דרך לצאת

עוד דבר אחד שחשוב להזכיר , ב MT וב TK לאא ממש מלמדים איך לצאת ממצבים מלמדים אותכם להתחיל מצבים , הרי בינינו ניר אתם לא ממש תדעו מה לעשות על הריצפה או בעת חניקה או בריח

ואגב , לוחם אמיתי חייב לשלוט בכל מצב שהוא נמצא בו בדיוק כמו שברוס לי אמר " אם תשים מים בתוך כוס הם יהפכו לכוס" וכולי... אני חייב להגיד שכאן אתם לא ממש דוגמא לזה , ישנם הרבה מצבים שאתם פשוט נואשים ולא ממש יכולים להפוך את צורתכם למצב בו אתם נמצאים
תודו , זה החיסרון שלכם ורואים את זה טוב טוב

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 07-07-2007 בשעה 00:38.
חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 14:10
צלמית המשתמש של @=Nir=@

שוב, אותי זה לא משכנע
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "סיסטמה היא רמה אחת מעל קרב..."

ציטוט:
הדבר היחיד ששומר את הסיסטמה רמה אחת מעל הוא הצבא שמתמש בה , אין להשוות לספצנז הרוסי ולקומנדו או לסיירת הישראלית (בוא ניהיה מציאותיים בבקשה) , אני לא מזלזל חס וחלילה אבל באמת.....
ועוד דבר אחד , האמנים בסיסטמה הם ברמה כזאת שאולי לא תמצא באותה רמה שום מורה לשום אומנות לחימה בארץ

אני לא אוהב את ההערצה העיוורת הזאת. קודם כל עם כל הכבוד לספצנז הרוסי לא הייתי אומר שהיחידות המיוחדות בארץ יורדות מהרמה שלהם (על שייטת 13, דובדבן, ימ"ס, שמעת? אלו המוכרות, יש עוד יחידות שמתמחות בלחימה בקרבות מגע מפאת המשימות שלהם, יחידות שממעיטים בדיבור עליהם בגלל סודיות היחידה). היחידות המיוחדות בארץ מתאמנות בקרב מגע וכן גם יחידות מיוחדות בארה"ב ואני מניח בעוד מדינות שונות בעולם, כולם בחרו דווקא בקרב מגע.

סלח לי אבל אני לא מוצא שום דבר שמבדיל כל כך את מורי הסיסטמה משאר המורים לאומנויות לחימה בארץ, אתה מדבר כאילו אתה מכיר את כל המורים לאומנויות לחימה בארץ ובחו"ל, ושוב קשה לי לדמיין איך במצב של קרב על החיים ועל המוות כאשר שני הצדדים להוטים לחסל אחד את השני, לוחם הסיסטמה יביס בהינף יד את יריבו, אולי אם ידגימו את זה עלי אני אשתכנע אבל עד אז כנראה שלא...

עכשיו עניין אחר - אתה מכליל יותר מדי ומדבר אלי בלשון רבים. אני לא מבין למה זה . נכון אמנם לא למדתי קרקע , אך אני לומד גם במסגרת הטאקוונדו בריחים והשתחררות מחניקות בניגוד למה שאמרת, בנוסף לידע שלי בטאקוונדו יש לי ידע נוסף משיטות אחרות ושונות (מה שגם משלים את ה"מחסור" של הטאקוונדו) . אפשר לאמר שבקרב רחוב אני ממש לא אעשה טאקוונדו טהור, ממש לא.

שוב, אם אתה פונה ללוחמי הטאקוונדו אז נכון טאקוונדו לא ממש מתאים לרחוב בגלל חוסר תכנים מסויימים (כמובן שזה משתנה ויש מורים שמשלימים את זה ), ואין טעם לנסות להוכיח את זה כי זה ידוע ,אבל מה שחסר אני משלים בלימוד משיטות אחרות ומתרגולים שלא קשורים לטאקוונדו.

אתה לא מכיר אותי אישית, אז במקומך לא הייתי מכליל ואומר "אתם" .

חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 14:39

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "שוב, אותי זה לא משכנע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי @=Nir=@
,אבל מה שחסר אני משלים בלימוד משיטות אחרות ומתרגולים שלא קשורים לטאקוונדו.
.

אתה כ"כ טועה אם אתה חושב שאפר ללמוד את זה מיוזמה אישית בכוחות עצמך , את האמת שבעיטות מסוגים שונים אפשר ללמוד בלי שום עזרה , בעזרת סרטון , אבל לחימה בעזרת בריחים הפלות וריתוקים אתה בחיים לא תלמד ככה , אתה חייב תרגול ועבודה ממושכת על זה

אני לא נוהג לספר כאלו דברים מסיבה אחת , שאני לא מרגיש שיש צורך בזה , אבל אני פשוט חייב
רווב קרבות הרחוב שנלחמתי ואני אומר הרוב , לא כולן ,נגמרו כשהיריב על הקרקע או כשהיריב (נעול)
אבל לדעתי תמיד בעיטה או אגרוף יירכחו ויעזרו לך בתרגיל שבו אתה מנסה לבצע

ואגב , אני לא ממש רואה לוחם MT נלחם קרב רחוב , וראיתי קרבות שלהם , הם פשט זורקים ידדיים ורגליים עד שהם לא נתפסים או נופלים ואז הם חסרי עונים כמו שאמרתי קודם לכן

חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 15:30
צלמית המשתמש של @=Nir=@

זה תלוי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "[QUOTE=@=Nir=@] ,אבל מה שחסר..."

הפלות, בריחים, נעילות, חניקות וכ'ו אני לא מרבה ללמוד בגלל שהתחום הזה פחות מעניין אותי, אם כבר אני לומד (ויודע) בריחים בסיסיים וחניקות וכן השתחררות ממצבים שונים. הפלות אני בכלל לא לומד כי אני לא אוהב את התחום הזה.

ציטוט:
אתה כ"כ טועה אם אתה חושב שאפר ללמוד את זה מיוזמה אישית בכוחות עצמך

כשאמרת "את זה" אני מניח שהתכוונת לתחום ההטלות והבריחים (בדומה לג'וג'יטסו) וקפצת למסקנה מוטעת כי כמו שכבר אמרתי את זה אני לא לומד מחוסר עניין. יש הרבה מה ללמוד מעבר לתחום ההאבקות (אם לקרוא לזה ככה).
אני מעדיף להתמקד בהכאה (=מכות) מאשר בלחימה בסגנון ג'ו'גיטסו (שמתמקדת בבריחים, הטלות וכ'ו).

ושוב אני לומד א"ל בין היתר בשביל הרחוב - הגנה עצמית וממש לא רק בשביל זה, לכן כל הסיפורים על איך נגמרים רוב הקרבות לא רלוונטים וידועים לי.

אגב עוד לא יצא לי לראות קרב רחוב שהסתיים בנעילה (אם כבר אז בחניקה שטותית) , פשוט כי לרוב האנשים אין את הידע הזה. ואני למשל מעדיף לא לסיים קרב (הכוונה לקרב רחוב כמובן) בנעילה או בהכנעה אלא בנוק אאוט.

סגנון הלחימה (ואין הכוונה לשיטה הנלמדת) שלי כנראה שונה ( ואולי מאוד) משלך ככה שאין ממש מקום להשוואות.

חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 15:52

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "זה תלוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי @=Nir=@

סגנון הלחימה (ואין הכוונה לשיטה הנלמדת) שלי כנראה שונה ( ואולי מאוד) משלך ככה שאין ממש מקום להשוואות.

לא בטוח , אני מאוד מתמקד בפיתוח הטכניקה שלי באגרופים ובעיטות (טכניקת עמידה)
אני נורא גמיש ככה ששאני בכיף ובקלות מגיע למשקופים של דלת ובגלל זה אני מתאמן חזק עם הרגליים אפילו על בעיטות טאיקוונדו רק כי הן מוצאות חן בעיני וחבל לי לאבד את הגמישות שיש לי (אני לא מתאמן על המישות)
ויש לי טכניקה נורא נורא טובה עם יידיים (אימונים עם אבא) ולא סתם כזה פעם בחצי שנה , אלא רציני והוא ממש רציני איתי
הוא היה מתאגרף בברית ההמועצות וגם אחרכך עבר לסאמבו
ככה שהנעילות בריחים והפלות למדתי רק בג'וג'יטסו , אבל הרקע שלי והתחום ההתמחות העיקרי שלי הוא קרב בעמידה , אבל שוב לוחם אמיתי צריך לדעת להסתגל לכל מצב

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר