לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2005, 07:57
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אין אפשרות כזאת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי piglet שמתחילה ב "איך לצאת ממשטרה צבאית??? דחוף"

זה החיל שהכי קשה לצאת ממנו, הוא היה צריך לסרב פינוי בבקו"ם ואז יכול להיות שהוא היה מקבל משהו שמתאים לו.

בכל מקרה עכשיו האפשרות היחידה שלו היא לעשות בעיות ולעלות למשפטים ואולי גם לשבת בכלא ורק אז יעיפו אותו מהחיל אבל הסיכויים שהוא יקבל משהו עם מחשבים הם ממש קלושים.

בכל מקרה אני לא מבין מה כל כך הבעיה? זה בסך הכל חיל טוב עם תפקידים מעניינים וקידום מהיר ויציאות טובות, שינסה להגיע למצ"ח ואז שם הוא יוכל גם להתעסק עם מחשבים.

יש גם יחידת מחשבים מיוחדת בחיל אבל אני חושב שאתה בעצמך צריך לפנות למפקדיו ולראש החיל אפילו בתקווה שהם ידאגו להעביר אותו לשם עם סיום הטירונות.

מקווה שעזרתי אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2005, 00:44
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אני מניח שעד עכשיו לא קבלת תשובה חד משמעית ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי piglet שמתחילה ב "איך לצאת ממשטרה צבאית??? דחוף"

כפי שנאמר כאן קיימת אפשרות שהבן שלך ישאר במ"צ ויתעסק בתחומו ..
וגם קיימת אפשרות שיעבור מחיל זה ..
בשני המקרים זה לא פשוט כלל ועיקר
אתה כאבא חייב לדאוג בראש ובראשונה שבשום פנים ואופן הבן שלך לא יעשה שטויות כגון :
עריקות או נפקדות , סירובי פקודה , חוצפה למפקדים,או פנייה סתמית לקב"ן , וכול דבר אחר שעלול לגרום לו לשבת מאחורי סורג ובריח ..דבר שלא יעזור לא לך כאבא מודאג ובטוח שלא לבנך ..!
עם כול הקושי שבעניין פנה ותעשה דברים הצינורות המקובלים ..
לך כהורה ולבנך כחייל קיימת אפשרות להגיע עד מפקד החיל אם יש צורך .. ולדבר עם כול מפקד בחיל זה שמילתו יכולה לשמש כמשקל כבד עבור עתידו של הבן שלך ..
זוהי המלצתי לך בשלב זה מעבר לכך לא אוכל לייעץ יותר ..

ישן 10-02-2005, 01:19
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
כוונתי לא ללכת לקב"ן אלה לעשות בעיות.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אז מה לשיטתך? שיפנה ויז**ן תשכל לקב"ן ..איפה קיים דבר כזה ?"

כמו אחורים, אי מילוי הוראות במדוייק וכדומה. ברור שכאן לא מדובר בצבא הרוסי, אבל עדיין קיימים מקרים בהם המפקדים אטומים ופשוט אין ברירה אחרת. כך למשל את השרות על ספינה רוב הסיכויים שמבלי שחייל יעשה בעיות רוב הסיכויים שהוא לא יצליח לצאת מהשרות על ספינה, שוב לדעתי עדיף לעשות בעיות משמעת ולצאת מהספינה ולקבל תפקיד אחר ותעשה אותו כמו שצריך, מאשר להשלים עם המצב להמשיך להיות שבוז מהתפקיד כל השרות שלך, דבר שימנע מאדם ממוצע לעשות את התפקיד בצורה טובה. זה פשוט מנסיון אישי שרתו איתי חברה שלא היה להם את האומץ לעשות בעיות, היו שבוזים כל השרות והתרומה שלהם נפגעה קשות כתוצאה מכך. תסכים איתי שעדיף היה גם להם וגם למערכת לו היו מקבלים תפקיד אחר.

***ברוב המקרים המלצה לשינוי תפקיד מקב"ן גוררת סעפים בפרופיל, למעט מקרים חריגים.
***כל הויכוח שלי איתך היה לגבי אי ההסכמה שלי איתך לגבי העובדה שכל פגישה עם קב"ן מוזכרת בתיק הרפואי.
***אין לי כל ויכוח שזיוני שכל לקב"ן זה דבר מטופש ופסול, לא בשביל זה יש קב"ן.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 10-02-2005 בשעה 01:42.
ישן 10-02-2005, 05:11
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אף אחד לא נשאר מד"כ 3 שנים !
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כוונתי לא ללכת לקב"ן אלה לעשות בעיות."

לאחר כמה חודשים בחיל אתה יכול לעבור מתפקיד לתפקיד ככה שאם לא יהיה לו טוב שם הוא יוכל לעבור לתפקיד אחר !
אחרי כמה חודשים של שירות נפתחים גם תפקידים במפקדות המרחביות השונות ואז גם אתה יכול לשרת בעבודה משרדית + יומיות !
ככל שהשרות מתקדם היציאות הופכות להיות יותר טובות, מד"כים עושים 2 - 5 כשהם סמלים....

בכלל הוא רק התגייס תן לו לעבור כמה ימים הוא ילמד על החיל וישמע עליו אני בטוח שהוא יהיה מרוצה סך הכל אין כל רע בחיל הזה פרט לסטיגמות שיש נגד שומרי חוק בכל מקום שהוא !
ואני שואל אותך, אם לא היו שומרי חוק אז מה היו מטרות החוק??

תן לו לעבור את הטירונות ולאחריה לסיים את הקורס של המגזר אליו הוא ישתייך ורק אם ההשתלבות שלו בתפקיד החדש תיהיה לקויה אז תפעל על מנת להוציא אותו מן החיל.

ישן 17-02-2005, 19:56
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

עדיף מאוחר שמאשר אף פעם לא .. ירדתי לעומקם של דברים עבורך והנה לך תשובה

ראשית .. זהו לשונם של מבינים ובקיאים יותר ממני ..
לגבי יציאה מחיל מ"צ עליך ומותר לך כאב לפעול בדרך של בקשת ראיון או שיחה עם מפקד חיל מ"צ וזאת לאחר שהבן שלך הגיש טופס 55 וקבע ראיונות עם מפקדיו הישירים ..ראיונות שהעלו חרס בידו כמובן !
חשוב מאוד ..
דאג שהבן שלך לא יעשה שטויות כפי שצויין בחלק מהתגובות דבר זה עשוי לפגוע בו ..
באשר לעניין הקב"ן
אסור בשום אופן שהבן שלך יגיע לקב"ן ובתואנת שווא ינסה לקבל פרופיל נפשי בכדי לצאת מהחיל
לעניין זה קיימת השלכה לעתיד אם לבנך יש תכנון להתקבל לעבודה ממלכתית או מערכת עבודה שמכבדת את עצמה .. מכיוון שתיקו הרפואי עובר סקירה לצורך קבלה לעבודה
אם חלילה אתה מרגיש או ניכר על בנך איזו שהי השפעה נפשית מהשירות בחיל שיפנה לקב"ן לשם זה הוא נועד !
אני מאמין שצה"ל של היום לא יתעקש ואם המערכת תבין שניצב מולה הורה נחוש ומודאג בנך ימצא את עצמו מחוץ לשירות במ"צ
רק שורה תחתונה ..
שזה יתבצע בהליך מקובל !

ישן 09-02-2005, 18:57
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
מסתבר שהברזת משיעורי הבעה והבנה...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אולי אצלך הבאלגנים מסתכמים בהכאת המפקדים."

אם תשים לב אני יצאתי נגד אלימות ובלאגנים ולא עודדתי.
כשאמרתי "לא לבלבל את המוח " התכוונתי לנסות בגרכי נועם.
שזה הרבה יותר עדיף מבלאגנים.
אני הצעתי לו שינסה בדרכים יפות ואתה כמו אמטסף יצאת במשפט "תפסיק לבלבל את המוח".
אכן בכלא 4 לא יושבים אסירים ביטחוניים ולא אנשים סטייל רוזנשטיין ,אבל זאת לא חוויה נעימה במיוחד.

הלואי וזה היה נכון מה שאתה אומר שצריך "לעבוד קשה" בשביל 21.לפי מה שהבנתי היום הצבא לא מחפש בעיתיים כאלו ואחרי גג גג מקסימום(זה העונש הכי קשה ששמעתי שהטילו על מישהו) 40 יום הפ פשוט זורקים אותך.
הרבה יותר קל לעוף מהצבא מאשר לחזור אילו...אני מכיר הרבה שיצאו על 21 ועד היום מתים לחזור לצבא והוא לא מוכן לקבל אותם.לא מזמן הייתה תוכנית בערוץ 1 על משתמטים משירות חובה,זה לא יאומן איך אנשים קיבלו שם פטורים על רקע נפשי כביכול.

למקרה שהברזת בשיעור הבעה והבנה, אני אזכיר לך שאחד התפקידים של הגרשיים (" ") זה לסמל ציניות/להיפך ממה שנכתב.
חבל שאתה לא מבין את זה.
אם היית טורח לקרוא סימני פיסוק כשכתבתי "תכה את המפקד" ,זה נאמר בציניות.
ישן 09-02-2005, 20:51

אני לא מדבר על עובדי רס"ר\מאבטחי מתקנים שגם כך רוצים
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי sniffer שמתחילה ב "מסתבר שהברזת משיעורי הבעה והבנה..."

לקצר להם את השרות בשנה, אלה על אנשים "אכותיים"=קב"א גבוהה, או אנשים שעברו הכשרה ארוכה כמו לוחמי ח"יר בסוף אימון מתקדם. והם צריכים "לעבוד" מאוד קשה בשביל 21.

עובדי רס"ר\מאבטחי מתקנים יכולים להשתחרר בהרבה יותר קלות על סעיף נפשי אבל גם אצלם יש פיקוח, ואם אתה חיי בסרט שאתה בא לקב"ן אומר לו אני משוגע, יש לי מחשבות אבדניות, והוא משחרר אותך מהצבא אתה חיי בסרט.

לגבי ההבנת הנקרא שלי(זה לא הבעה), אז אני כן הבנתי אותך, אתה זה שלא הבין אותי, הכוונה שלי הייתה שרק טמבל הולך מכות בשביל "לעשות בעיות", בעיות עושים אחרת, לא צריך אלימות בשביל להיות חייל בעייתי, למשל ללכת למרפאה פעמיים ביום יחשב לחייל בעייתי.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 09-02-2005 בשעה 21:09.
ישן 09-02-2005, 20:42

די זה כבר ממש פטטי לומר שכל ביקור אצל אצל קב"ן יהרוס לך על העתיד.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא מומלץ ללכת לקב"ן בשום שלב ובשום מצב .. ומי שרוצה לשחק מפגר שלא יתגייס בכלל"

זה יכול להשפעיה *רק אם הורד פרופיל*, וגם זה בתחומים מצומצמים בחיים.
**שינוי תפקיד עקב המלצת קב"ן לא בהכרך כרוכה בוועדה לשינוי פרופיל.
**קב"ן הוא בסכך הכל אדם בעל תואר ראשון סוציאלי/פסיכולוגי.

דוגמא- חיילת ששרתה בבסיס שלי כמאבטחת מתקנים, החליפה את התפקיד בעזרת המלצת קב"ן, קיבלה תפקיד הרבה יותר אכותי והיום היא חתומה קבע.

ציטוט:
לא מומלץ ללכת לקב"ן בשום שלב ובשום מצב

תגיד אתה נורמאלי? יש אנשים שעוד יקחו אותך ברצינות, ולא ילכו לראות קב"ן כאשר תהיה להם מצוקה אמיתית, בשביל מה יש לדעתך קב"ן בצבא?

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 09-02-2005 בשעה 21:05.
ישן 09-02-2005, 23:54
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

מי שחש שאינו בריא בנפשו שילך לראות קב"ן בשביל זה הוא נועד ..!
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "די זה כבר ממש פטטי לומר שכל ביקור אצל אצל קב"ן יהרוס לך על העתיד."

ומי שחושב שקב"ן קיים בשביל לגרום לחיילים לברוח מיחידה כזאת או אחרת ומבחינתו כול האמצעים כשרים כולל לעשות מעצמו צחוק בפני הקב"ן אז לדעתי משהו דפוק באופי שלו ..
ושנית ..
ביקור אצל הקב"ן {ולא משנה אם ירד פרופיל} נרשם בתיק הרפואי הצבאי ..
מיד לאחר שחרורך מצה"ל בתיק עובר באופן אוטמטי לגורמים הרלוונטים באזרחות ..
לפני שאתה פוסל ידע של מנוסים ממך שב עם עצמך ושקול את את דבריך ..
כול מקום עבודה באזרחות שמכבד את עצמו כגון :
משרדי ממשלה
אבטחה ממלכתית
שירות הציבור והמדינה { משטרה ,מד"א , חילוץ והצלה }
כחלק מהליך קבלה למקום עבודה זה נבדק עברך הצבאי כולל תיקך הרפואי !

ישן 10-02-2005, 00:17

ואתה ממשיך בשלך.
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מי שחש שאינו בריא בנפשו שילך לראות קב"ן בשביל זה הוא נועד ..!"

ברור שכל ביקור שלך אצל קב"ן נרשם. זה כמו מפגש רופא לכל דבר, אבל ברגע שאין מסקנות חדשות מהמפגש הזה(סעפי ליקוי נפשיים אם תרצה LOL , הזכר היחיד למפגש הזה ישאר רק ביומן של הקב"ן, או בימינו גם במחשב).
תפסיק לעשות צחוק, מפגש עם קב"ן לא** הורס את החיים!, לשיטתך כל אדם הפונה לפסיכולוג הורס לעצמו את החיים.

זה שהיית אצל קב"ן זה לא אומר שאתה משוגע.

**אגב אני בהחלט מסכים שלפנות לקב"ן בכדי להחליף תפקיד זה דבר מטופש(אמרתי זאת מההתחלה), אני מצדיק פנייה לקב"ן לצורך שיבוץ חדש *רק כאשר מסיבה מסויימת את ממש סובל מהתפקיד(וכאשר אני אומר ממש סובל, הכוונה מדוכא עד כדי חוסר תפקוד טוטאלי).

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 10-02-2005 בשעה 00:28.
ישן 10-02-2005, 01:37

ברוב המקרים אם הרב"ן נתן המלצה כלשהיא למשל
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אל תקפיץ שום אשכול מטופש וכך אני המנע מלדבוק בגרסתי .."

לשינוי שיבוץ, יש לכך סיבה רפואית, אחרת אין זה מסמכותו של הקב"ן לתת המלצה כזו. כלומר יש סיבה רפואית שלא מאפשרת לחייל להמשיך לבצע את תפקידו לכן יש המלצה לשינוי שיבוץ, סיבה רפואית זו היא ממצא חדש, דבר הירשם בתיק רפואי.

אם הגעת לקב"ן ובקשת שינוי שיבוץ, וההסבר שלך לא היה קשור לבעייה רפואית, הוא לא יוכל לעזור לך ברוב המקרים כי אין זה מסמכותו. (אני מכיר כאמור מקרה יוצא דופן). מפגש כזה לא יהיה מוזכר בתיק רפואי, כי אין שום סיבה לכך.

דוגמא נוספת, היא חייל שלא בזיין שלו לעשות צבא מגיע לקב"ן מתחיל לספר סיפורים, ברוב המקרים קב"ן ידע לזהות זאת, במקרה כזה הוא פשוט ישלח את החייל לדרכו(אלה אם כן החייל מבקר אצל הקב"ן על בסיס קבע). נניח והחייל יתחרט ויחליט לסיים את השרות, גם במקרה כזה לא יהיה אזכור בתיק הרפואי שוב כי אין סיבה לכך. רק אם הקב"ן ישתכנע שיש לחייל בעיות ויתן לו הקלות בשרות(זה מה שקורה בדרך כלל לפני שנותנים 21), הדבר יגרור רשום בתיק הרפואי.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 10-02-2005 בשעה 01:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:54

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר