לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2007, 21:32
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
נושא שממש קרוב אלי..
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "נכון!! בדיוק! אישה שהולכת..."

אני אישית אוהבת צנוע, כי לי לא נעים לחשוף הרבה מהגוף שלי, בלי שום קשר לדת (אני חילונית) ובלי שום קשר לעקומה (אין הנחתום מעיד על עיסתו) פשוט אני לא חושבת שחשוף יתר על המידה זה סקסי, יש משהו מאוד יפה ב"לא חשוף".

אם אחרות מרגישות טוב עם חשוף מאוד, שיהיה להן בסבבה, זאת זכותן, אני לא נלהבת, אבל כל אחת שתרגיש טוב עם עצמה ושתבטא את עצמה.

בקשר לדתיות, חרדיות וזרמים אחרים בדת, ההפחדה הזאת כ"כ מיותרת, אני עם סאו, כ"כ הרבה קובעים בשביל אלוהים מה הוא אוהב ומה הוא רוצה.. אני לא רואה פסול בחצאיות שהן גם 3 סנטימטר מעל או מתחת לברך. זה פשוט מטופש.

חפרתי, נו מילא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 15:44
צלמית המשתמש של דקלוש
  דקלוש דקלוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
אני בשוק ממה שכתוב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "הודעה לכל הבנות החוטאות"

מי קבע שללבוש צנוע זה הדבר הנכון ביותר לעשות, מי אמר שללכת טיפה חשוף ולחשוף את החלקים שבך כדי להרגיש מושכת זה דבר רע.
מזה השטיות האלו, מי אתה בכלל שתקבע שללכת חשוף זה זול וללכת מחוסת בגדים זה הדבר הנכון ביותר לעשות, למה אתה אלוקים?
איך אתם קבעתם שאלוקים היחלט שצריך ללכת צנוע.
אלוקים ברא לנו גוף ואנו צריכים להתגאות בו.
וכל אחד עם הדרך שלו.
מה הוא מנסה לשכנע אנשים להפוך לדתיים. הרי כולנו יהודים וזה לא משנה איך אתה מקיים את המצוות שלך עיקר שאתה מאמין בליבך אתה לא חייב לאף אחד להוכיח את האמונה שלך חוץ מאלוקים. יש כאלו שמראים את הוכחת האמונה שלהם בכך שהם לובשים צנוע ושומרים שבת וכו'... ויש כאלו שרק מאמינים בליבם.
אני לא מבינה!!!, ממש כל מילה שכתוב שם מיותרת.
זה ברור שאישה צריכה להתנהג בכבוד ולא בצורה מופקרת.. אבל מי אמר שאסור ללבוש חצאית וחולצה בטן, וטיפה להנות מהחיים. מה קרה?
אני לא באה נגד הדתיים. אבל מה הם מתערבים לאחרים....
כל אחד צריך ללבוש צנוע? שכל אחד ילבש מה שהוא רוצה.
ואם האדם שכתב את זה החליט שמי שלובש לא צנוע - אז הוא צריך ללכת לגיהנום.
ומי אמר שרק לגברים יש יצרים והם לא יכולים לשלוט בעצמם. סליחה גם לנו לבנות יש ואותו דבר גם לחיות.
אז אל תאשימו עד הבנות.
ואם אנחנו החילונים לא קידמנו את הטכנולגיה את צו האופנה ומלא דברים, הדתיים רק קידמו את התורה, ואני חושבת שזה דבר נפלא. אחרת אם לא היינו מתקדמים בחיים היינו כמה בתקופה הישנה של ימי הביינים או בתוקפת התנ"ך.
הלבוש של הדתיים הוא בעצם צורה שבה התלבשו בעבר . היום אפשר ללבוש יותר מודרני...
אבל כל אחד יעשה מה שבראש שלו...
איזה בולשיט!!!!
ישן 20-06-2007, 16:34
צלמית המשתמש של דקלוש
  דקלוש דקלוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אם לומר את האמת, אני נהנת משיעורי תנ"ך"

כל העולם מבוסס ע"פ מראה חיצוני, הביטו מסביב. כל הטליוזיה היא כך.
כל אישה מנסה להיראות כמה שיותר סקסית וכך אנשים חושבים שהיא זונה. אבל בעינה אני בטוחה שהיא אוהבת להביט במראה. זה שאישה אוהבת ללבוש בגדים יפים וללכת חשוף זה לא אומר שהיא הולכת להזד*ן עם כל אחד!
זה מה שאחרים חושבים.
ואל תתעלמו מהעובדה שמראה חיצוני בעולם זה דבר הכרחי, ודוגמא כדי להתקבל למקום עבודה מסוים תמיד דורשים "הופעה נאה", ויש הקשר בין ללכת צנוע לבין ללכת עם הבגדים של הדתיים.
וזה לא קשור לאמונה.
ואם כבר מה שכתוב בדף הזה "שיש הרבה גירוישים". הביטו בדתיים הם מתחתנים עם אנשים שלא מכירים .שבכלל לא מכירים את האופי. ואם היא לא מוצאת חן בעינו!, ואם הוא לא אוהב את האופי שלה! בכל אופן זה נישואין וכך הוא צריך לסבול את כל חייו עם אישה שבכלל הוא לא אוהב וזה הדבר שמביא לגירושים!
לעומת חילונים שמכירים את הצדדים של אחד השני ומתאהבים, ולידתעכם אהבה זה תהליך, אי אפשר להתאהב בכל אחד בן אדם רוצה דברים, ובסוף מתחנתים וחיים באושר
וגם לזונות שמאיתנו יש אישיות. אל תשללו אף אדם. בסוף כל אחד יגיע עם החשבון שלו למעלה.
אל תמצאיו לי סיפרו פוגי שללכת עם בגדים יפים ( לא מתכוונת לבגדים פרובקטיבים שגורר יחס מגעיל)
כלומר בגדים שבקטנה רואים את הבטן ואת הרגלים. זה לא דבר רע!
ואם מדברים על ספר התנ"ך. זה פשוט ספר ההיסטוריה של העם היהודי. אף אחד לא יכול לקבוע אם זה באמת נכון. כל אחד כותב את הדעה שלו ואני מכבדת כל דעה.
אבל אני לא יתן לאף אחד לפרש לי את התנ"ך והחליט מה באמת כתוב שם!
ואף אחד לא יגיד לי איך להתלבש ומה יעלה בגורלי אם אני יעשה כך!
לא תוכלו לגורר קהל רחב של חילונים שיהפכו פיתואם לדתיים מאיזה כתבה .

-זה האשכול הכי מרגיז בעולם-
ישן 20-06-2007, 16:39
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
יקירי,
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי worth1000 שמתחילה ב "[font=Verdana]שום "ספר"?! זהו..."

הקב"ה נתן לנו את זכות הבחירה, להבדיל לבד בין הטוב והרע ולנסות לקבל את השונה מאיתנו- במיוחד כשהדעות חלוקות...
הרבה אנשים לא מתחברים ליהדות או למסורת היהודית... זה לא משהו רע- זו דרך חיים שבה הם בוחרים וככה טוב להם. אתה מאושר בחלקך- עם האמונה שלך- לבריאות. אנשים שונים זה מזה- ולאו דווקא מה שאתה מאמין בו ועושה לך טוב עושה טוב גם לאחרים.
זכור את זה, הוא אוהב את כל הבריות. מבטיחה לך. את הדין ייתן למעלה.
אל תנסה לשנות דעתם של אנשים כאן, כי זה לא יוביל לשומקום.
אנשים כאן גדלים על אמונה עוד מגיל צעיר וככה הם חונכו. כל אחד רשאי להאמין במה שהוא רוצה אם זה מה שעושה אותו מאושר.
מאושרת בשבילך שיש לך תקווה להתלות בה- שזוהי האמונה שלך.
אצל אחרים- זו לא

ישן 20-06-2007, 17:28
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "הודעה לכל הבנות החוטאות"

מעניין...

אם נניח, היפוטתית לחלוטין, מעצב אופנה עושה בגד-ים כזה: (עם שינויים מינוריים בגלל אילוצים טכנים)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הוא:
א. חוטא
ב. מחטיא
ג. חוטא ומחטיא
ד. אף אחד מהנ"ל כש:
ד.1. הלובשת חוטאת
ד.2. הלובשת חוטאת רק אם היא יהודיה
ד.3. כולם אחלה בעיני השם.

?

וברצינות, שכל אחד יילך כמו שבא לו, זה חלק מהדברים שהביאה הקדמה והמודרניזציה, לאנשים יש רלון
וזכות לביטוי עצמי, ובאמצעות לבוש אנשים מביעים את עצמם (או את שיוכם למגזר זה או אחר, או לעדר)
אם מישהי רוצה ללכת חשוף - שתלך חשוף. אם נח למישהי ללכת מכוסה - שיהיה לה לבריאות.
אם מישהי הולכת חשוף - שלא תתפלא שנועצים בה מבטים (ויתר על כן, לעיתים זה נועד בדיוק בשביל זה).

יש חוקים הנוגעים להתערטלות בפומבי, כך שללכת עם ציץ אחד בחוץ זה לא חוקי, כל השאר תקפים.
אני לא אומר שצריך לעשות דווקא וללכת בביקיני באמצע מאה שערים, אבל גם לא צריך למנוע מאף אחד
את האפשרות לביטוי עצמי.
אני חושב שלקחו את זה רחוק מדי, והם משיגים למעשה תוצאה הפוכה - אנטגוניזם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר