לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2007, 12:09
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
סקר מצעד הגאווה בי-ם, בעד או נגד?

אתם חושבים שמצעד הגאווה צריך להיות בי-ם או בכלל אפילו? אני לא מבין את רצון ההומואים ולסביות להפגין את נטייתם המינית דווקא במקום שכל כך קדוש לכל כך הרבה אנשים, זה מתחיל להראות כאילו הם עושים "דווקא" בשביל לעצבן... מטרת המצעד עפ"י הבנתי הוא לעורר מודעות להמצאותם של הומואים, אבל למה שיהיה לנו איכפת? למה שאנחנו נצטרך לסבול מצעד מלא פריצות וחוסר צניעות בעליל, שפורק כל עול, ולמה שאני אצטרך היות תקוע שעות בפקקים בגלל כל התנועה שהמצעד הזה יגרום שייחסם? אז יש הומואים בעולם, כזה עניין גדול! תעשו איזה סדנה או מפגש בסגנון מפגש פורום ותעזבו אותנו בשקט... ואם הם עושים מצעד אז למה בי-ם?
אני רוצה להבהיר, אני לא שונא הומואים ונטייה מינית של אדם לא תהווה בכלל שיקול אצלי בכל נושא בין אם זה להיות איתו בצבא, או להעסיק אותו או כל דבר אחר, אם אגלה שחבר שלי הומו זה לא יגרום לי לאהוב אותו פחות (כחבר כמובן)...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 12:29
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
לא אמרתי פגיעה בירושלים.. אמרתי פגיעה מכוונת באנשים ערכים ואמונה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "פגיעה מכוונת..."

כי זה מה שזה.
למה דווקא בירושלים? מה רע להם ת"א? ת"א הרבה יותר פתוחה לכאלה דברים.

זה שהם יצעדו בירושלים לא יגרום לחרדים להבין שום דבר, זה רק יעצבן אותם ויעורר כעס שאפשר להימנע ממנו.

אני לא הולכת להתווכח איתך למה הם לא שומרים מצוות בסיסיות. אני לא האמא שלהם ואני לא הולכת לעשות להם נו נו נו.
זה עדין לא מצדיק ירידה לרמה שלהם
"הם בני אדם כמו כולם ואז ככה הם מאושרים בחיים שלהם שיהיה להם סבבה..כל אחד שיחיה איך שהוא רוצה.."

אי אפשר לחיות איך שרוצים, אם כבר לחיות איך שרוצים אז להימנע כמה שיותר מפגיעה באחרים... ולעשות דווקא לחרדים זה לא מה שזה. אם כולם היו עושים מה שהם רוצים העולם היה נראה הרבה יותר גרוע.

כמו שאמרתי, שיחזרו לת"א.

ישן 20-06-2007, 12:26

היית צריכה להביא את זה?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "נגד... פחות או יותר מאותם שיקולים שאמרת."

טוב אני אגיב גם על החרדים (אם לזה התכוונת...) אני לא מכבד חלק גדול מהציבור החרדי משום התעקשותם על כפייה דתית, וכן האבסורד בזה שהם זורקים אבנים בשבת על מכוניות (עצם זריקת האבן הוא חילול שבת), מקללים ויורקים על בנות שהעיזו ללכת עם חולצה שהשרוולים קצרים (ה' ישמור) מהמרפקים... גם עצם זה שהם מראים אדישות מוחלטת למצוות ונשמרתם לנפשותיכם (כשמשפחה של 12 נפשות הולכים יד ביד באמצע כביש סואן בלי להתחשב בעובדה שמכוניות אמורות לעבור שם, וההתעקשות התמוהה לא לחגור חגורת בטיחות) הדבר שמפריע לי הכי הרבה הוא הפולסא דנורא שהם מטילים על כל מי שלא מוצא חן בעיניהם, והאלימות בו הם משתמשים לעצור תהליכים המתרחשים במדינה. אני לא מסכים עם מצעד הגאווה בי-ם ויותר מזה, אני לא מסכים להתנהגות החרדים כנגד המצעד אך אני לא מחוייב להסכים עם שום צד...
ישן 20-06-2007, 12:58
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
לא כופים דבר על הקהילה החרדית.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "סבבה, אז לא ידעתי שיש הבדל בין המצעד לת"א לבין המצעד בירושלים."

למען האמת, בין השנים 2002-2005 המצעד נערך ללא מהומות מצד החרדים.

כנראה מישהו החליט להפוך את המצעד לחלק ממאבק הכוח של החרדים במדינה (כמו שהם נזכרים פתאום לדרוש סגירת כביש בשבת שהיה פתוח לתנועה שנים על גבי שנים, או להפגין נגד עסקים הפתוחים בשבת) ולהנחיל את שנאתם לקהילה המשולה לאנטישמיות (אם היית כותבת "יהודי" במקום הומו בהודעות שפורסמו ע"י חרדים, היית מקבלת מסמך אנטישמי מזעזע).

כמו שמותר לחרדים להפגין, לערוך הילולות (אני גר בגבול ת"א גבעתים וחרדים שאינם תושבי השכונה מגיעים לערוך הילולות בבית הקברות הקרוב לביתי. אולי כדאי שנאיים באלימות חסרת תקדים כדי למנוע הילולות אלו?) וארועים בעלי אופי דתי באזורים שאינם בעלי ריכוז דתי, כך אני לא רואה פסול בקיום המצעד בירושלים (שמכילה בין היתר גם חילונים).
ישן 20-06-2007, 13:34
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "מתנגד בכלל למצעד, ובמיוחד בירושלים"

מצד אחד, כתבת את התגובה וניסית לצייר אותה כאינטילגנטית.
מצד שני, כתבת כל כך הרבה שטויות, שרואים שאין לך באמת מושג ולו הקטן ביותר.
(לא הייתה פה שום מטרה לפגוע, באמת..)

לכן, אני אנסה להסביר לך כמה דברים, היום, הם לא מקבלים שווין זכויות מלא (אמנסיפציה), הם שווים בפני המדינה, במה שנוח למדינה, למשל, הם חייבים לשלם מיסים וכו', אבל לא רשאיים להתחתן נישואים חד מיניים, הם לא יכולים לאמץ ילדים, ואפילו אם הם חיים כזוג, הם לא יכולים לקחת משכנתא וכל מיני דברים כאלה.

הרצון הזה לשוויון הוא למעשה מטרת המצעד ועיקר המחאה שלהם, הם רוצים שוויון מלא, הם שווים בפני החוק ובפני המדינה, במה שנוח למדינה, ומתי שזה לא נוח למדינה, הם פשוט לא מכירים בהם.

למה זה ככה? למה תחתונים? חזיות? חצי עירום, צבעים צועקים וכו'? כדי לזעזע, אם זה היה שקט, ואנשים היו הולכים עם חליפות, אז לאף אחד לא היה אכפת, זה לא היה מזעזע אף אחד, זה היה עובר על סדר היום.

למה דווקא בירושלים? כי ירושלים זו העיר הבירה, ואני בטוח שאני לא צריך להזכיר לך שהכנסת נמצאת שם ומשרדי הממשלה נמצאים שם, אם זה יהיה בתל אביב, יהיה סיקור טלוויזיוני וזהו.

ושוב, אין בה שום מטרה לפגוע.
ישן 20-06-2007, 13:12
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

יש לי השערה מדוע החרדים כה מתנגדים למצעד.
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "בעד"

במגזר החרדי הכל חייב להיות מאופק, כל נושא היצר והמגע המיני הינו נושא שיש עליו טאבו חמור.

נערים ומערות לומדים במסגרות נפרדות, אין בינהם כמעט מגע יום יומי, והחשש הוא שהיצר המיני יגרום לתופעת "הומוסקסואליות" הינו גדול.

זה גם מסביר את הדיעה שיש להם על הומואים ולסביות כאילו הדבר קשור אך ורק לתאווה מינית, כלומר "אם אני חרמן ואין לידי בנות, אני אזיין בנים".
זה מראה את המצב המוסרי העגום של תלמידי הישיבות והקהילה החרדית, אין הם מבינים שקיימים אנשים שפשוט אוהבים את בני מינם.
כמו שאני ושאר הסטרייטים אוהבים בחורות, לא רק "מתרחמנים" מהן אלא אוהבים ומתאהבים בהן, כך גם (לפי עדויות של מכרי החד מיניים) המצב אצל ההומואים והלסביות. הם לא רואים בפרטנר שלהם שתור כלי לפורקן מיני אלא הרבה יותר מזה.

תוסיפי לזה שהמאבק במצעד הינו עוד כלי להפגנת כוח ואלימות מצד הקהילה החרדית, ותקבלי את המציאות העגומה בה אנחנו חיים.
ישן 20-06-2007, 14:06
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

בעלי חיים זה חלק מהטבע.
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "בעלי חיים זה משהו אחר...."

תהליך הרביה שלנו זהה לחלוטין לתהליך הרבייה של בעלי החיים. אם בקרב בעלי חיים יש כאלו המעדיפים לחיות ב"זוגיות" עם בני מינם (כאשר תסכימי איתי שאצל חיות אין דבר כזה "יציאה לתרבות רעה"), מן הראוי שלפחות נחשוד שמא קיימים בני אדם עם נטיה כזו שאינה נתונה לבחירתם.

השלאה שלי התיחסה לכך שאם נותנים לבני זוג חד מיניים לקיים את חייהם בשלווה ולא כופים עליהם אורך חיים סטרייטי, הרי שהם לא יתרבו. אם נניח, לשם הדיו, שקיים מרכיב גנטי כלשהו שמשפיע על הנטיות המיניות של האדם, הרי שאם תכפי על הומו לחיות כסטרייט, הוא עלול להעביר זאת לילדיו, ואם תתני להומו לחיות כהומו, לא יהיו לו ילדים (לפחות לא כאלו שנושאים את המטען הגנטי שלו).

לכי תדעי, אולי אחד מאבותיך הוא הומו שלא יצא מהארון, ולכן הבן שלך עלול להיות כזה?
ישן 21-06-2007, 11:04
  כלבלבה כלבלבה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "[font=Verdana]אולי יש, אבל..."

חמודה, זאת כבר התיפיפות נפש.

קודם כל, "דיכוי נפשי" הוא מנחלתם של ההומואים והלסביות מאות שנים, ואם לא יתקיים מצעד, אני בטוחה שחלק מההומואים יסבלו מדיכוי נפשי, אפילו שדיכוי נפשי הוא תירוץ עלוב. שנית, יש חרדים הומואים, אם את רוצה את מוזמנת לבקר בגן העצמאות בירושלים, בגן העצמאות בתל אביב וגם בגן הרכבת בתל אביב. סמכי עלי שתראי מלא חרדים לובשי שחור שנראים כל אחד כמו מתיסיהו, רק הומואים. המצעד הוא גם בשבילם.

חרדים חיים ב"דיכוי נפשי" ודכיוי בכללי אבל בינם לבין עצמם, לדוגמא מעמד האישה בקהילה החרדית, יחסי מרות, רבנים מקבלים עודף כוח והם חושבים שזה נותן להם לגיטימציה לדחוף את הזין שלהם לכל חור שהם רוצים, שלא נדבר על נשים חרדיות שנאנסו וגורשו רק כי גבר אחר פלש לגופן. שהחרדים היקרים קודם כל יפגינו נגד חוסר המוסר בתוך קהילתם שלהם.

נערך לאחרונה ע"י כלבלבה בתאריך 21-06-2007 בשעה 11:10.
ישן 20-06-2007, 14:16
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

הנושא מעצבן אותי.
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "סבבה צודק.. לא קראתי נכון [="

לא שאני תומך בקהילה ההומו-לסבית, אני תומך בחופש היבטוי ובחופש של הפרט לחיות את חייו.

כמו כן, מעצבנת אותי הגישה הרווחת בארץ שאם אתה אלים, אתה תשיג את מה שאתה רוצה.
זה כולל את הנסיון הלא מוצלח של הכתומים לעצור את ההתנתקות, את החרדים המנסים לעצור את מצעד הגאווה ואת הערבים המשתמשים באלימות כדי למנוע אכיפת חוקי המדינה בחלק מהישובים שלהם ועוד (ע"ע נושא השיפוצים בשער המוגרבים).

כמו כן, האדישות של חלק גדול מהחברה הישראלית הורג אותי. תראי כמה תגובות יש כאן בסגנון "לא ממש משנה לי, אבל אם זה מעצבן את החרדים, אני נגד". זה מזכיר לי תקופות פחות טובות בהסטוריה.

" כשבאו לקחת את הקומוניסטים לא היה אכפת לי, כי לא הייתי קומוניסט.
כשבאו לקחת את היהודים לא היה אכפת לי, כי לא הייתי יהודי.
כשבאו לקחת את ההומואים לא היה אכפת לי, כי לא הייתי הומו.
וכשבאו לקחת אותי, כבר לא נשאר מי שיצעק..."
ישן 20-06-2007, 14:36
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אםהם לא היו עורכים מצעדים והפגנות, אף אחד לא היה שם עליהם."

אתה צודק שמחאות ומצעדים הם דרך לגיטימית לפתור (או לפחות לנסות) את הבעיה. אבל גם בתחום הזה יש חוקי
אתיקה. אף אחד לא צייץ כשהם ערכו מצעדים בתל-אביב. הפוך, הרבה תמכו בהם....
אבל עכשיו שהם על פרנציפט (ככה לפחות זה נראה) עוברים לי-ם שנחשבת למיקום הכי קדוש מבחינת היהודים נראה
לי שהם פשוט עושים לעצמם תדמית גרועה של מחפשי צרות.

כמו שאמרתי, אני תומך בשוויון, אבל אני ממש לא חושב שמצעד בירושלים יוביל אליו.

עריכה:
עכשיו שמתי לב לחוסר פירוט שלי בתגובה הקודמת. אין לי בעיה עם מצעד הגאווה, אני פשוט מתנגד לזה שיעשו אותו
בירושלים.

נערך לאחרונה ע"י doobel בתאריך 20-06-2007 בשעה 14:41.
ישן 20-06-2007, 16:25

חבל לי שאתה מכניס אותי לנושא הזה אבל...
בתגובה להודעה מספר 141 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "תהיה יהודי בבית שלך אבל:"

מדינת ישראל נועדה ונוסדה בתושייה של אנשים שייעדו אותה להיות מדינה יהודית (חלקם הגדול לא היו דתיים בעליל) להיות יהודי זה לא משהו גנטי כזה אלא דרך חיים, כמובן אני מחשיב יהודים גם חילוניים אבל תחשוב שעד לפני 150 שנה לא היה כזה דבר חילוניות. כיוון שמדינת ישראל היא מדינה יהודית הרי מכוח היותה כזאת היא מיועדת לכל האוכלוסיה היהודית. אם בן גוריון היה אומר "אני מכריז בזאת על הקמת מדינה הומואית ולסבית, היא מדינת ישראל", אז כנראה הויכוח הזה לא היה, אבל הוא אמר "מדינה יהודית" שלצצערנו זה על כל המשתמע מכך: בתי כנסת, חגים טקסים וכו'
דרך אגב הומואים הם מיעוט והיהודים הם רוב וכיוון שאיני רואה אפלייה להומואים אז אני לא מבין מה הויכוח
נ.ב גם שרוב העיניינים הם לא ברחוב כמו תפילות וטקסים ואני לא מכריח אף אחד לבוא ולהסתכל עליהם ואל תגיד לי שגם במצעד הגאווה לא מכריחים, בגלל שהמקום בו הם עושים זה עורק ראשי מבחינת התנועה שם אז רבים יהיו חייבים להיות שם...
ישן 20-06-2007, 17:34

בתגובה להודעה מספר 144 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "דבר ראשון זה הם ולא אתם."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
דבר שני, אם היה לך נסיון מיני מינימלי, היית מבין שגברים סטרייטים, במשך אלפי שנים, נהנים להחדיר את איבר מינם ליותר מנקב אחד בגוף האישה (ה' ברוב תבונתו ברא לנו אישה עם שלושה נקבים), שלא לדבר על פורקן באמצעות שדיה של האישה או באמצעות היד (שלך או של בת זוגתך).

צב"ר, קרעת אותי... הייתי די כללי בנושא, אבל שום דבר ממה שרשמת לא עושה אדם להומו, אלא תשוקתו לבן מינו. אני מודע לכך שיש לגברים (ונשים) יותר מדרך אחת להגיע לפורקן, אבל אני לא חושב שזה יאה לפורום זה להרחיב פה... אתה פשוט מנסה לתת מכות מתחת לחגורה ולקוות שאף אחד לא ישים לב שאין לך תשובות לשאלות המאוד הגיוניות שנשאלות פה על: "למה צריך מצעד גאווה?!"
ישן 20-06-2007, 21:55
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
נגד בכלל נגד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "מצעד הגאווה בי-ם, בעד או נגד?"

אין לי שום דבר נגד הומאים או לסביות שכל אחד יעשה ויאהב בדרכו שלו , חיים שלו..

אבל למה לעשות מצעד על זה??

חרדיים לא עושים מצעד גאווה על דתם ואדיקותם ברחובות ת"א ..

סטרייטים לא עושים מצעד גאווה על דרכם "הטבעית"...

ואתיופים לא עושים מצעד גאווה על עדתם , צבעם ומוצאם...

אז למה חד מיניים מרגישים צורך לעשות זאת? ואם כבר לעשות זאת למה בצורה כזו דוחה ?!

למה להתמרח אחד על השני לבוא עם חוטני, לרקוד ולהפליק בתחת של השני ככה הם מראים לנו שהם

שווים? שהם בני אדם? ההפך ככה הם מראים לנו כמה הם נבדלים מאיתנו וכמה הם לא בסדר..

מצעד הגאווה עושה להם פעולה הפוכה הוא לא מראה על חוזק , גאווה , דרך נכונה או שוויון זכויות

הוא מראה כמה הם מחפשים צומת לב וכמה הם מוכנים להשפיל את עצמם ברחובות בשביל קצת יחס.

אם הם רוצים הזדהות והבנה אז קצת צניעות לא תזיק..

ומה שהכי מכעיס על רצונם לעשות את המצעד דווקא בירושלים כאילו הם רוצים שיכבדו אותם, שיכירו

בדרכם ובאורך חייהם והם בעקשנותם לעשות את המצעד דווקא בירושלים שכל הארץ פתוחה בשבילהם

בכך הם לא מכבדים את האחר, את השונה מהם את הדתיים.

רוצים שיכבדו אתכם? איך זה יקרה אם אתם לא מכבדים את האחר..

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 20-06-2007 בשעה 22:08.
ישן 20-06-2007, 23:18
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 168 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "נגד בכלל נגד"

החרדים האלה תופסים אותי כמעט כל יום שישי ביציאה מהקניון כדי לגרום לי להניח תפילין או לנסות לשכנע אותי להדליק נרות שבת.

חב"דניקים נוסעים הרבה פעמים באזור דיזינגוף עם המוזיקה החרדית שלהם ומנסים לכפות על עוברי אורח תמימים לרקוד למוזיקת השטן שלהם.

סטרייטים לא צריכים מצעד גאווה, הם נמצאים ברחוב כל הזמן- אף אחד לא יגיד להם שום דבר אם הם יתנשקו בפומבי, אפילו בירושלים ברוב השכונות. ולמרות זאת, יש להם את מצעד האהבה, שהוא דווקא כן בעיקרו מצעד של סטרייטים.

אתיופים כן עשו כמה הפגנות נגד נושאים כאלה ואחרים. לדוגמא כשהיה את הסיפור עם בנק הדם, הם הפגינו בצורה מאוד גורפת.

המצעד בת"א הוא כבר שנים מצעד זניח שהשתלטו עליו סתם הרבה מועדונים שעושים יחצ"נות לליין גייז שלהם. בירושלים המצעד הוא באופי אחר לגמרי, צעדה נקיה - בלי "להתמרח אחד על השני לבוא עם חוטני, לרקוד ולהפליק בתחת של השני".

ומה המחאה בירושלים? ירושלים היא אחת הערים הכי רב-גווניות בעולם, מן הסתם שיהיו בה גם הומואים. ההפגנה שלהם היא בתור מיעוט מקופח, שחלקו גר בירושלים, וחי בירושלים.

ישן 21-06-2007, 00:20
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
מבקש את התנצלותי
בתגובה להודעה מספר 172 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "דווקא יש לי הרבה הערכה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איתי מאיר
דווקא יש לי הרבה הערכה לחב"דניקים. אני מכיר הרבה חב"דניקים שאני מאוד מעריך- אבל המוזיקה שלהם דיי נוראית :-) זה כמו פופ עם טוויסט של אלוהים. בעיקרון, בארה"ב כשהתחילו לעשות שילוב בין גוספל (מוזיקה דתית) לבלוז (מוזיקה חילונית) בסביבות שנות החמישים אז הרבה מאוד יצאו נגד "מוזיקת השטן" הזאת, שבסופו של דבר יצרה את הרוק אנד רול.

אני ממש לא מתנגד אליהם, להיפך. פשוט זה משחק על הנקודת מבט שמשעשע אותי :-)

תירגמתי אותך לא נכון איתי מאיר מצטער אך בכל אופן מילים כמו "מוזקת שטן" גם בקטע של הומור קצת קשים מדי לטעמי..

ישן 20-06-2007, 23:35
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
רק הערה קטנה
בתגובה להודעה מספר 170 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "החרדים האלה תופסים אותי כמעט..."

ציטוט:
חב"דניקים נוסעים הרבה פעמים באזור דיזינגוף עם המוזיקה החרדית שלהם ומנסים לכפות על עוברי אורח תמימים לרקוד למוזיקת השטן שלהם.
.

תת רמה, לא שווה התייחסות אפילו.

ציטוט:
סטרייטים לא צריכים מצעד גאווה, הם נמצאים ברחוב כל הזמן- אף אחד לא יגיד להם שום דבר אם הם יתנשקו בפומבי, אפילו בירושלים ברוב השכונות.

יודע למה לא אף אחד לא רוצה לראות זוג הומואים מתנשקים? כי זה פשוט מ-ג-ע-י-ל , מה לעשות שרוב האוכלוסיה נרתעת עד מאוד מלראות הומואים מתנשקים, זה פשוט מגעיל ולא משהו שהיינו רוצים לראות.

בצורה הכי פשוטה וישירה.

ישן 21-06-2007, 00:13
צלמית המשתמש של AlphaGuru
  משתמש זכר AlphaGuru AlphaGuru אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "מצעד הגאווה בי-ם, בעד או נגד?"

לכל אלה שאמרו שירושלים היא עיר קדושה ושצריך לכבד את החרדים:
1. גן הפעמון אינו מקום קדוש פעם אחרונה שבקדתי ובכלל גם כל המסלול.
2. כירושלמי, מצער אותי לדעת ששאר הארץ לא רואה את העיר הזאת גם כעיר של חילונים. אי אפשר להתחשב גם בי?
החרדים חיים בשכונות שלהם ואני בשכונות שלי. מפריע להם שהומוים ולסביות יצעדו ברחוב אז למה עכשיו הם נזכרים? שיציבו שומרים בכניסה לעיר ויאסרו כניסה של הומוים בכלל לתוך העיר - ככה הבעיה שלהם תיפתר...
החרדים שורפים את השכונות שלהם עצמם כי מרפיע להם שיש לאנשים נטיות מיניות שונות מהתורה הקדושה. שיבוסם להם.

כירושלמי נמאס לשמוע אותם מתלוננים: העיר סגורה בשבת, העסקים כולם כשרים, הערייה כולה חרדית - זה לא קצת מוזר כשמדובר בקבוצת מיעוט בעיר?

ישן 21-06-2007, 07:14

אין קשר בין דבר קדוש ללהיות דתי...
בתגובה להודעה מספר 181 שנכתבה על ידי AlphaGuru שמתחילה ב "לכל אלה שאמרו שירושלים היא..."

קח לדוגמא את החיילים ששחררו את הכותל, אף אחד מהם לא דתי אבל לראות את ההתפעמות הזאת והתשוקה והגאווה למקום זה דבר מאוד מרגש, למה? כי הכותל מסמל משהו לעם היהודי. ככה גם גל י-ם במלחמת העצמאות אם י-ם כולה הייתה נופלת כנראה גם כל הארץ אבל רק הרובע נפל ושאר י-ם החזיקה כנראה גם בזה היה משהו מחזק, וחשוב לכל יהודי, אלא שהיום שכל מי שרוצה יכול להיכנס מתי שהוא רוצה לכותל, וזה גרם למעין שחיקה מחשבתית קטנה בעיקר אצל החילוניים. אז כן, י-ם זה מקום קדוש שאנשים חילוניים נתנו את נפשם להגן עליה ואני לא חושב שזה ראוי ויאה לעשות מצעד כזה חסר תוכלת וראוותני שכל מה שמקשר בין כל האנשים האלה זה דבר מיני שאמור להיות פרטי וצנוע, במקום שכה קדוש לכל כך הרבה אנשים שרוצים לחיות בשקט בלי כל הפרובוקציות...
בתור ירושלמי ששונא בכל נימי נשמתו אלימות (קצת דרך ארץ), אני אומר שהחרדים יכולים להעלות את הגהנום (במובן המטאפורי כמובן) אם המצעד יתקיים...
ישן 21-06-2007, 05:20
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
גם להומואים חלק בירושלים

לצעוד בירושלים זה בכלל לא דווקא. זה כמו הזכות לנשום או להתבטא. להיות הומו זה באמת לא גאווה גדולה, אבל לצאת מחושך לחיים של אור, זה כן. מיתרונות מצעד הגאווה

מחאת החרדים למצעד הגאווה לא ממש מעניינת אותי. פחות מטרידות אותי הנבואות השחורות, המזהירות מפני מלחמה בלבנון שתפקוד אותנו הקיץ, אם ההומואים יעיזו לצעוד בירושלים. אם תפקוד אותנו מלחמה ביולי, זה יקרה מסיבות אחרות, ואגב – הרבה מהחיילים שישתתפו בה יהיו הומואים.

זכותם של החרדים להתנגד למצעד מסיבות של אמונה. מותר להם להרגיש שפוגעים ברגשותיהם, והם בהחלט יכולים לצאת לרחובות ולהפגין בתנאי שהם אינם עוברים על החוק. אבל מבחינתי הרבה יותר מדאיגה ההתנגדות למצעד מצדם של חוגים ליברליים, שבימים של שגרה תומכים בשוויון זכויות להומואים וללסביות, ואף רבים מחבריהם הטובים הם כאלה.

מגרש המשחקים של אלי ישי

הטיעון הפופולארי ביותר הרווח בקרב נציגי מגזר זה הוא: "למה דווקא ירושלים?". ובכן – זה ממש לא דווקא. בתו של ראש הממשלה, דנה אולמרט, השיבה בחוכמה לטענה זו, כשאמרה: "השאלה למה בירושלים היא לא שאלה. היא שאלה המקבילה לשאלה למה לאנשים צריך לתת זכות הצבעה".

עם כל הכבוד, ירושלים היא לא שכונה חרדית קיצונית בבני ברק, והיא לא מגרש המשחקים הפרטי של אלי ישי. ירושלים היא בירת מדינת ישראל, ובמשך שנים אנחנו מנסים להחדיר את העובדה הזו למוחם של מדינות העולם, עד כה ללא הצלחה מרובה.

אין בעיה - אם יוחלט להכריז על תל אביב כעל בירת המדינה, סבבה, נסתפק רק בה. אבל כל עוד ירושלים היא בירתנו, ושם יושבים כנסת ישראל ומשרדי הממשלה, וכל עוד חיילים הומואים מתגייסים לצבא כדי להגן על הבירה הזו, זכותם לצעוד ברחובות העיר, בדיוק כמו כל מגזר או ארגון חוקי אחר.

אף פעם לא הייתם במסיבת פורים?

אותם ליברלים חילוניים שקוראים להשאיר את המצעד בגטו התל אביבי, לא מבינים שהקרב לא מסתכם בזכויותיה הלגיטימיות של הקהילה ההומו-לסבית, אלא בדמותה הדמוקרטית של המדינה. מה הייתם אומרים לו היו אוסרים, למשל, לקיים מצעד של נשים בירושלים?

גם הטענה על הפרובוקטיביות אינה במקום. כולנו מתמוגגים מהקרנבל של ריו, מתחפשים בפורים, משתוללים במצעד האהבה בתל אביב, או סתם יורדים לחוף הים ושוטפים את העיניים בגופות חצי מעורטלות. אבל כשמדובר בהומואים שמתנשקים, משום מה, זו התערטלות פומבית בלתי ראויה. תודו פשוט שלא נעים לכם לראות את זה.

גאווה על שום מה?

ובנוגע לגאווה – טיעון חביב נוסף על הניאו-מתנגדגייז הוא: "על מה יש להתגאות כל כך – שיעשו מה שהם עושים בבית פנימה". אני מודה שגם אני לא ממש מתחבר למוחצנות הומואית, ומעדיף לשמור את חיי הפרטיים לעצמי. אבל כשמישהו נאלץ במשך שנים רבות להסתתר מעצמו ומהסביבה, בהחלט אפשר להבין למה הוא חש בהמשך חייו צורך להתגאות במי שהוא.
דווקא ההתנגדות העזה והביטויים המשפילים, שלא לדבר על גילויי האלימות הקשים, רק מוכיחים עד כמה האירוע הזה נחוץ. לכולנו נדמה שהגענו לימות המשיח. שאנחנו חיים בעולם אוטופי וסובלני, שבו יכולים הומוסקסואלים לחיות כפי שהם, בלי שמישהו יעשה מזה יותר מדי עניין.

זה עדיין ביג דיל

אבל אנחנו שוכחים שמחוץ לגטו התל אביבי התמונה קצת אחרת. טוב שבא אלי ישי, והזכיר לנו את התמונה האמיתית, כשטרח לומר עד כמה הוא מתעב "את הזוהמה הזאת".
אני מוכן להסכים לעסקה: ברגע שמצעד גאווה בירושלים יהיה מובן מאליו ולא יהיה בו יותר צורך, אתמוך בשמחה בביטולו, או באיחודו עם מצעד האהבה. אבל כל עוד הומואים נאלצים לספוג ביטויים משפילים כאלה; כל עוד נערים צעירים צריכים להתבייש במשך שנים בזהותם; כל עוד אני בעצמי שוקל בדעתי אם לחתום על מאמר כזה בשמי המלא, או לא, יש מקום למצעד גאווה שיראה לכולם שהומואים הם לא בהמות מזוהמות.

קישור

ישן 21-06-2007, 12:43
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
לא מסכים בכלל עם מה שנכתב
בתגובה להודעה מספר 202 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "גם להומואים חלק בירושלים"

בלי להכנס יותר מדי לפרטים.

רק אומר שדעתה של דנה אולמרט לא ממש מעניינת, בתור אחת ששיכת לקהילה (אם אני לא טועה) ובנוסף בתור בת למשפחה משתמטת (ואולמרט שירת בצבא? היה ג'ובניק? ) וחברה באירגוני שמאל קיצוניים שמפגינים נגד הצבא (כמו "יש גבול"), אחת שהיא על גבול האוייבת למדינה. לא הייתי אומר שהדעה של מייצגת בגלל שהיא הבת של ראש הממשלה.

חפשו מידע על משפחת אולמרט ותגלו דברים רבים ומעניינים (לרעה, לגמרי לרעה, למשל שגם אשתו של אולמרט(עליזה) היא אשת שמאל קיצוני, חברה ב"יש גבול", הבן של אולמרט (שאול) גם הוא פעיל שמאל קיצוני וחבר ב"יש גבול").

ככה שדעתה של דנה אולמרט ממש לא רלוונטית פה, לפחות לא בשבילי (ואני בטוח שבשביל עוד הרבה).

*נ.ב אם יש בעיה חוקית מבחינת חוקי הפורום עם התגובה שלי רק תגידו.

קיוותי לא להגיב יותר באשכול אבל יש דברים שאני פשוט לא יכול להתעלם מהם.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 21-06-2007 בשעה 12:46.
ישן 21-06-2007, 13:04
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
זה מה שאני חושב

תראו, האמת שבכלל אין לי בעיה עם הומואים, כל אחד באמונתו יחייה.. אבל אני לא מבין את הרצון הזה של ההומואים להפגין את נוכחותם דווקא במקום שבו הם פוגעים בסביבתם מעצם קיומם.. הרי מה רע להם ההומואים להראות נוכחות באזורים בהם לא הם לא יפגעו ולא יפגעו ברגשות התושבים.. הם סתם מנסים לעצבן ההומואים האלה. מפריע להומואים שמבדלים אותם משאר האוכלוסייה, והם עוד עושים הפגנות כדי כדי להחצין עוד יותר את ההבדל בינינו להומואים. ומה זה משנה שההומואים לא יכולים להתחתן ברמת החוק, שפשוט יהיו ביחד וזהו, מה ההומואים צריכים את זה, וגם שלא יהיו להם ילדים, להומואים, נראה לכם זה בריא לילד לגדול לזוג הורים הומואים? מה הסביבה תחשוב על זה.. למען האמת אם אני חושב על זה, זה רק מראה על הידרדרות של המין האנושי, פתאום יותר ויותר הומואים צצים, למה אנשים רגילים צריכים לסבול את ההומואים האלה? למה? ועוד אחר כך הם טוענים שמדכאים אותם.. ההומואים האלה..

ולקשי ההבנה בינינו, רק תחליפו את המילה הומואים ביהודים, ולזכות הקהילה ההומו-לסבית יאמר שהם לפחות מנסים לעשות משהו בנידון.
ישן 21-06-2007, 18:01
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אישית אני לא אוהב הומואים

לא נעים לי להיות בחברתם, במיוחד לא ההומואים האגרסיביים שחייבים להדגיש את ההומואיות בכל צורת ההתנהגות והלבוש שלהם, ובכלל גם סתם הומואים. מחשבה על הומואים בד"כ דוחה אותי וכשאני רואה הומואים אני די נגעל. מה לעשות, לא פוליטיקלי קורקט ומאוד לא נחמד כלפי חלק מהאנשים אבל זה אני, תתמודדו. לדעתי קיום מצעד הגאווה הזה בירושלים זה לא הרעיון הכי חכם בעולם, והיה עדיף אם לא היו עושים אותו בירושלים. בכלל, אני לא רואה מטרה בקיום איזשהו מצעד שמדגיש את העובדה שהמשתתפים בו פגים. למרות זאת, להומואים יש זכות עקרונית לעשות מה שבראש שלהם, יש להם זכות מעוגנת בחוק להפגין, גם בירושלים. אם הם החליטו בכ"ז לקיים מצעד בירושלים החובה של המדינה זה לאבטח אותו במידה המירבית ולדאוג שהוא יתקיים. טוב, סבבה, מה אני כבר יכול לעשות חוץ מלחכות בפקקים.

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 21-06-2007 בשעה 18:04.
ישן 22-06-2007, 09:18
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man

אני בעד מהסיבה הכל כך פשוטה..
שהדוסים האלה יבינו שהם לא מפחידים אף אחד ולא מנהלים את המדינה ושהם יכולים למצוץ לעצמם..
הם פשוט מנסים לנהל את המדינה וסוף סוף הם מפסידים למרות האיומים שלהם!!
יותר טוב מצידי שיהיה מצעד הגאווה ב100 שערים..
לי נמאס יותר מזה שהמדינה הפכה להיות דיקטטורית שמנוהלת על ידי רצון של מעטים שמשליטים שלטון טרור ואימים..
המדינה לא שייכת לאף אחד והיא של כולם ושכל אחד יעשה בה מה שהוא רוצה לפי החוק הקיים ועד כמה שידוע לי לא בחוק ולא בסטטוס קוו קיימים חוקים שאוסרים מצעדים בסגנון במקומות קדושים..
גם ככה נמאס מזה שכל העולם סגור ביום שבת..
מי שרוצה לשמור שבת שישאר בבית מה הקטע?? אם הם בבית אז גם אנחנו צריכים להתקע??
באמת נמאס מזה שהם עושים מה שהם רוצים עם המדינה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:02

הדף נוצר ב 0.32 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר