לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2007, 16:45
  -ילדווונת- -ילדווונת- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
אין לי מילים בשביל לתאר מה אני מרגישה!!

התאהבתי בידיד טוב שלייי.. למרות שידעתי שהוא לא אוהב אותי.. אבל מה יכלתי לעשות? זה לא היה בכוונה. יכלתי להתרחק ממנו אבל לא רציתי.. רציתי להיות קרובה אליו ולעזור לוו בכל דרך בכדי שיהיה מאושרר, הרגשתי שאם הוא מאושר.. אני גם אהיה מאושרת גם אם הוא יהיה עם מישהי אחרתת.. יכאב, אבל באיזה שהוא מקום אני גם אשמח.. כי מגיע לו. חיים לא קלים עברו עליו..

בשיחה האחרונה שלנו הוא אמר לי להתראות בשנה הבאה.. הוא אמר שלא נוכל לדבר כל החופש..
אבל הוא לא אמר למה. נראה לי שהוא יודע מה אני מרגישה ולא רוצה שנדבר כדי שאני אשכח אותו.
וזה כל כך כואב ליי.. אני לא יכולה להסביר כמה שהוא יחסר ליי. הוא הבנאדם שנפתחתי אליו הכי הרבה בחייםם.. יותר מהחברות הכי טובות שליי הוא הבן אדם שאני הכי סומכת עליו.. ועכשיו? חודשיים לא לראות אותו ולדבר איתו?? לא אכפת לי להיפגע.. אבל היתי רוצה להמשיך ולדבר איתו כל החודשיים האללה.. לעזור לו כשירגיש רע.. שידע שהוא אפעם לא יהיה לבד..
הרבה זמן לא אהבתי מישהו ככה.. אין דקה שאני לא חושבת עליו. הוא הדבר האחרון שאני חושבת לפני שאני נרדמת והראשון שאני קמה בבוקרר.. זה שדיברתי איתו הקל עליי איכשהוא.. אבל עכשיו?! אני פשוט לא יודעת מה לעשותתת..

אם למישהו יש רעיון איך לעזור ליי.. אשמח לשמועע..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 16:55
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
לדעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -ילדווונת- שמתחילה ב "אין לי מילים בשביל לתאר מה אני מרגישה!!"

את לא צריכה להסיק מסקנות כל כך מהר בנוגע לסיבה שהוא לא רוצה להתראות איתך...
אבל לפי מה שנראה לי, אני יודעת שזה ממש קשה להתאהב בידיד, גם לי זה קרה... הייתי שבורה מזה- אהבה חד צדדית היא תמיד עצובה.... אחרי כמה זמן של טירוף כזה, הוא נסע לו לאיזה תקופה, ולא דיברנו הרבה מאוד זמן... כשהוא חזר, דברים לא היו אותו דבר. כבר לא הרגשתי כמו שהרגשתי אז- ורק באותו רגע הבנתי שאולי יצרתי לעצמי מן אשליה כזאת של אהבה. מצאתי בו את החצי השני המושלם שלי כי הוא היה ידיד הכי טוב וסיפרתי לו הכל, אז זרמתי עם התחושה שהוא הבנאדם היחיד בשבילי...
דברים לא עובדים ככה ילדונת
אולי תגלי בסופו של דבר שהמרחק הזה לתקופה של חודשיים יטיב עמך ואולי תצאי מכל הסיפור הזה חזקה יותר.
זה בסדר להיות עצובה וזה בסדר להיות בדכאון... פרידה היא סוג של אבל.. וזה מותר..
אבל חודשיים זה מספיק זמן כדי להבין מה את שווה ואיזה מן בנאדם את ומי מגיע לו להיות איתך

בהצלחה

דניאל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר