לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2007, 22:38
  lood lood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
אוף עם ערסי ם אוף@!

בעעע אני שונא ערסים..
והסיפור
אני מפרדס-חנה והיה היום כזה פסטיבל של להקות מקומיות והביאו את דיןדין אביב הדג נחש ומוקי.
וכזה הייתה להקת מטאל מקומית אז הערסים המפגרים התחילו להרביץ לאנשים (חבר שלי חטרף מכות 10 ערסים עליו) אז יאצנו החוצה לראות מה קורה ואז בגלל החארות האלה סגרו את האירוע,אין כניסה.הציבו מאבטחים עם נשק בכל מקום (נשק אוטומתי) .
אחר כך שאלנו איזה שוטר מקורה הוא אמר שהוא חושב שהייתה דקירה ושמישהו בפנים עם אקדח.
אוף באסה בסוף לא ראיתי את מוקי ;[
עכשיו בגלל שיש לי שיער ארוך (ואו בן עם שיער ארוך O: ) הם חושבים שאני "פריק" והם כל הזמן מאיימים לדקור אותי,אבל מי שעוש את זה, זה לא אלה שיש להם אומץ זה סתם האוונביז וזה ממש מציק בהה שישרפו הערסים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2007, 12:26
  dudiko dudiko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי lood שמתחילה ב "אבל פה כאילו זה אלה בשאים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lood
אבל פה כאילו זה אלה בשאים מהשכונות מצוקה אין להם (לפי החשיבה שלהם) מה להפסיד,הם כבר דקרו כמה אנשים.
זה שאיים עליי מסתבר דקר את חברה שלו כי היא זרקה אותו.

חחח יוו איזה פחדד:| עצה שלי אל צא מהבית כל החופש!!
חח סתם ערסים הם באמת מכה..אבל מה אני יגיד לך גם אני לא ערס ושאליי ולחברים באים ערסים (מה שקורה הרבה בזמן האחרון-למה הבני זונות מתרבים ) אז אני מראה ביטחון למרות שגם עם הביטחון חטפתי פעם כףף..אבל שאתה מראה ביטחון זה הרבה יותר טוב מאשר שאתה מפחדד ואז הם מנצלים את זה ונופלים עליך אתה לא יודע איך! תתאמץ להשאר עם ביטחון למרות שבתוך תוכך אתה מחרבן תותים!! זאת העצה שלי אליך ותנסה תמיד להיות במקומות עם אנשים ולא ללכת עם חברים שלך במקומות ככה שאתם לבד ואז יש יותר סיכויים שיפלו עליכם ערסים!
ישן 22-06-2007, 00:55
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lood שמתחילה ב "אוף עם ערסי ם אוף@!"

דבר ראשון ערסים אלו אנשים מסכנים וחסרי בטחון ... הם מוציאים את התסכולים שלהם על אנשים אחרים ומסתובבים בחבורות ... הם חושבים שהם קשוחים ומגניבים אם הם ישימו את השרשרות של ה10 טון מתכת שלהם והגורמטים ... חבל שאין להם שכל כמו המשקל של המתכות שהם שמים על עצמם .
כל הפוזה הזאת שלהם זה רק כדי למשוך תשומת לב ... לאנשים האלה אין עתיד ... הם חושבים שעכשיו הם גברים וגיבורים גדולים ... לא לומדים לא כלום רק מעשנים וקונים סכינים ... כדאי להם לתפוס מקום טוב ליד פחי הזבל כי זה המקום שלהם בעתיד ...
בכל מקום שיוצאים המשועממים האלה רק מחפשים לריב מכות .

ערסים הם כמו כלבים ... מריחים חולשה ממרחקים ... אם אתה חלש הם תוקפים ... בגלל זה אל תראו שאתם מפחדים בואו מולם ושימו זין ... אבל כמו כלבים אל תסתכלו להם בעיניים למה זה ירגיז אותם חחחח סתכלו דרכם ... כאילו הם אוויר ( וזה באמת מה שהם ) ...
ערסים מבינים רק כוח ...

ואל תרחמו עליהם שהם מוזנחים ע''י המדינה או לא יודע מה ... כי "סופו של המרחם על אכזריים להתאכזר לרחמנים " ... הם יכולים לצאת ממעגל האלימות והפוזה שלהם אם רק ירצו ... והם לא רוצים ...

ולכל אלה שמתוסכלים מזה שהבנות הכי יפות יוצאות עם הערסים ... תשמעו .... יכול להיות שיש בזה משהו ... אבל אם הן יוצאות עם יצורים כאלה דוחים שנטפלים סתם לאנשים אז שיהיה להן בכיף ... הן לא שוות אתכם ... הן חלשות אופי ... מחפשות מישהו שיגן עליהן ... ולכן במיוחד ילדות קטנות יוצאות איתם ... וכן גם מישהי בת 16 זאת ילדה ....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר