לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2005, 13:11
  ilang ilang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
בירות בלגיות - המלצה ללונדון - נקודות לדיון

שלום לכולם!,
מזמן לא כתבתי כאן...

כבר כמה זמן שרציתי לכתוב על מקום מסויים בלונדון.
מדובר על מסעדת בלגו, אך יותרשלום,
כבר כמה זמן שרציתי לכתוב על מקום מסויים בלונדון.
מדובר על מסעדת בלגו, אך יותר מכך על מסעדת הבת שלה - Bierodrome!
כמו שכתוב על המסעדה באתר -
Bierodrome sets itself apart from other bars by offering only belgian beers. With rare vintage bottles and over ten varieties on tap. bierodrome boasts the biggest selection of belgian beers in the UK.!
נכון שבלונדון שותים בעיקר את ה Ales המקומיים, גינס ושאר בירות אזוריות, אבל לוותר על מקום שמציע מבחר כה עצום של בירות בלגיות? חובה לבקר!
בביקורי הראשון אכלתי במסעדת בלגו, שם ישנו תפריט גם כן לא קטן של בירות בלגיות. הבירה שנדגמה שם היא Grimbergen Brune. מעט קרמלית, כבדה, וטעימה כל כך... 6.5% אגב.
בביקורי השני גיליתי את הבאר שמוקדש כולו לבירות בלגיות- מסעדה-באר השייכת גם היא לבלגו בעצם.
מעניין שבארץ אף פעם לא יצאתי לשתות לבד, אבל באותו ביקור בלונדון, בגלל שהסתובבתי לבד בעיר, עברתי לי מפאב לפאב, וכל פעם שתיתי לי לבדי.
בהחלט חוויה מעניינת ומהנה!
בכל מקרה, ישנם שלושה Bierodrome בלונדון, זה שאני ממליץ עליו (פשוט היחיד שבקרתי בו מלבד בלגו, אך אני בטוח שכולם מצוינים) כתובתו היא:
Kingsway 67. קרוב מאוד לבריטיש מיוזיאום. מעט דרומה ממנו.
הגעתי אחרי הצהריים- המקום כמעט ריק (ענק)!
הבירה הראשונה שהוזמנה היא כמובן אותה גרימברגן הזכורה לטובה.
לאחר מכן - St. Feuilien Blonde, שהוזמנה לאחר התלבטות. על הבירות מהחבית (כמו זה), יש הסבר קצר. ועליה כתוב-
A Superb abbey ale with a light aromatic aroma and an ooutstandingly unique body, followed by a long dry zesty finish, disquising its high levels of alcoholic content. אחוזי אלכוהול- 7.5%.
מזמן לא נהניתי כך.
יש לי תחושה שהנאה מבירה תלויה נגיד במשהו כמו 70% טעם, ו 30% אווירה. יודעים למה אני מתכוון?בכל מקרה, מאוד נהניתי. בירה שמצד אחד מאוד קלה לשתייה, אך מצד שני כבדה ועכורה. נפלאה.
כמובן שמיד החלטתי שאלו שתי בירות אהובות עליי במיוחד |בירה|
בין לבין אכלתי גם אגרולים קטנים ונחמדים אגב.
זהו, כאן נגמר הביקור, שכן הייתי צריך ללכת (וגם הרגשתי מסוחרר מעט כמובן ).
שאלה לסיום- למה בלונדון לא מרגיש מטופש לשבת לבד בפאב, לשתות בירה, אולי לאכול קצת, לקרוא ספר תוך כדי, ואילו בארץ לא נהוג לשבת לבד?
בכל מקרה, מאוד נהניתי מהבירות הבלגיות הללו וחשבתי שראוי שכל אחד מבאי הפורום שמבקר בלונדון, יבקר גם שם - לבטח הוא יהנה.
דבר אחרון! - בגלל שכל כך נהניתי, כשחזרתי שלחתי מייל דרך אתר הפאב. ומה הם שלחו לי בתמורה? את תפריט הבירות! (כתבתי להם שמאוד נהניתי וכו', ושלצערי אני כבר לא זוכר איזה בירות נפלאות שתיתי).
יחס נפלא, בקיצור. מאוד נהניתי לעיין בתפריט.
מומלץ בחום להעיף מבט, להנות מהמבחר, לקרוא על כל בירה, על כל סוג (מסבירים שם על קטגוריות קצת) - ובקיצור, להתמוגג...
מי שרוצה לראות את תפריט הבירות המכובד - ליצור קשר ואשלח לו.

שאלה אחרונה! - למה בעצם כל כך הרבה בירות לא מיובאות ארצה?
מה מונע מאדם איקס לסוע למפעל, להשיג זיכיון, ולהתחיל לייבא?
מדובר בסכומים כאלה גדולים שאף אחד לא יכול להרים את הכפפה?
עצוב..עצוב...

זהו! - שרשור הבא - המלצות על פאבים אנגליים!

Cheers
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר