לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2005, 13:38
צלמית המשתמש של איש קש
  איש קש איש קש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.04
אני זקוק לעזרה קטנה

יש לי חברה מזה 2, בזמן האחרון אני מרגיש שהקשר שלנו לא ממש זורם ויותר גרוע מזה אני חושב שאני מאוהב בידידה הכי טובה שלי, זה בעייתי מכיוון שאני בא ממשפחה דתית ואני אמור להינשא לחברה שלי בעוד כשנה בקיצור אני בדילמה רצינית, ההורים שלי די נעולים בנושא ואין בכלל על מה לדבר, אז אני די במשברון, לא מתחשק לי לעשות כלום ואני די מסנן את החברה שלי, אל תבינו אותי לא נכון אני לא רוצה שהיא תפגע היא בכל זאת הבת של הרב ואצלנו זה די מכובד להינשא לבת של הרב אבל אני לא אוהב ואני גם מעולם לא אהבתי, תמיד חשבתי ששידוכים זה דבר רע, ועכשיו אני עמוק בתוך זה אני לא יודע אם תוכלו לעזור לי כי זה די עסק מוגמר, אני לא רוצה להתחתן ולהקים משפחה אם אשה שאני לא אוהב בקיצור אני די מסובך כי ההורים שלי לא מוכנים לשמוע אוףףףףף למשהו יש עצה או מילה טובה שאני ארגיש טוב אם עצמי??
בתודה מראש איש קש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2005, 14:16
צלמית המשתמש של איש קש
  איש קש איש קש אינו מחובר  

תומרוש,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי תמרוש שמתחילה ב "איש קש-"

ראשית תודה לך

אז ככה, אני בטוח במאה אחוז שאני מאוהב בה, איך אפשר שלא, היא אחד האנשים הכי מדהימים בעולם, אבל עיניין הנשואים הוא עיניין מוגמר, אני יודע טוב מאוד שאם אני אטבטל אותו לא יהיה לי מקום בבית, אני אומנם דתי אבל לא כמו שאר המשפחה שלי, אני חובש כיפה ומפלל אבל מאז שהחלטתי להתגייס הצבא שיחרר אותי קצת מהדתיות שבי, לכן להוריי זה נראה מוזר. אני פעם בארבעה שבועות בבית מכיון שזה מה שהתפקיד שלי דורש ואני לא בטוח שאלו חיים נורמלים לנשואים ולגידול משפחה, כולם דורשים ממני לעזוב את המסגרת הצבאית ואני אומר כאן בראש מורם שהצבא הוא אחד הדברים הכי טובים שקראו לי בחיים ואני לא מוכן לוותר עליו למען שום הון שבעולם. הדילמה גדולה אם להינשא ולאבד את עצמי וזה אני לא רוצה או לוותר על הנשואים ולןןתר על המשפחה שלי ולאבדאת המשפחה שלי אני גם לא רוצה בקיצור אני עמוק עמוק בתוך החרא
ישן 09-02-2005, 16:18
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אני תומכת לחלוטין בתמר !
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תמרוש שמתחילה ב "איש קש-"

המשפחה היא אמנם דבר מאוד חשוב (מי כמוני יודעת ), אבל האדם היחיד שאחראי על חייך, הוא אתה .
עם כל הכבוד למשפחה שלך ולמרות שזה נהוג במשפחות דתיות, הם לא יכולים להחליט מה טוב בעבורך ובעבור עתידך (ומה שהם עושים כעת זה למעשה לפעול בדיוק לפי דפוסי ההתנהגות ה"מקובלים" בחברתם) .
לא מגיע לחברתך להיות עם בחור שלא אוהב אותה ולך לא מגיע לסבול מחוסר סיפוק רגשי .
ולגבי חששותיך לחברתך - כל יום שבה אתה מושך אותה ללא עניין בה, רק פוגע בה יותר .
ככל שתדחה את הקץ, הוא יהיה רק מר ומר יותר ומעגל האנשים שיפגעו מכך יהיה רחב יותר .
אם הייתי במקומך ושלמה עם ההחלטה שהיא לא הבחורה של חייך, הייתי חותכת את זה במקום והרבה לפני החתונה (בטרם זה נהיה יותר מחייב ובטרם נכנסים להשקעה כספית); כי סה"כ, מה עדיף - להיפרד לפני הנישואין או להתגרש ? -ישנו ביטוי האומר : "ויפה שעה אחת קודם", נראה לי שזה מתאים לנושא
אתה צריך לעשות חשבון נפש עם עצמך ולחשוב בשורה התחתונה רק על טובתך (ולא על טובת המשפחה
והשם הטוב שלה), כי זה טוב ויפה ל- x שנים אבל תהילה היא דבר חולף אבל עתידך הוא בידיך בלבד !

ועם כל הכבוד, אני לא חושבת לאף אחד יש זכות לדרוש ממך לעזוב את הצבא אם המסגרת עושה לך טוב ואתה מוצא את עצמך בה, יודע כמה קשה לאנשים למצוא מסגרת בחיים שעושה להם טוב וגורמת להם סיפוק ? -אז אם אתה מצאת אותה, תאחז בה ותן לה את כל כולך ואל תתן לאף אחד לשבור אותך !

ואני אסיים במשפט אחד : אמרו גדולים וחכמים ממני שהסביבה יכולה רק להשפיע ולנסות לשבור אותך,
אבל מי שמרים את הדגל הלבן ומכריז על תבוסה, הוא אתה עצמך .
אז בבקשה, אל תהיה אחד שמושפע . תהיה אחד שמשפיע (בעיקר על חייך !)

בהצלחה !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 09-02-2005 בשעה 16:28.
ישן 10-02-2005, 12:45
צלמית המשתמש של איש קש
  איש קש איש קש אינו מחובר  

טוב אז יש לי כמה עידכונים:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איש קש שמתחילה ב "אני זקוק לעזרה קטנה"

ראיתי את כל התגובות שלכם ואני רוצה להודות לכולכם, זה ממש חיממם לא את הלב,
בערב דיברתי אם דשאית וסיפרתי לה על כל התגובות והיא לא ממש הופתעה מזה.
אז במקום לקשקש אני אספר לכם מה החלטתי, אז ככה אתמול הלכתי לדבר עם הרב של הישוב וסיפרתי את כל מה שיש לי על הלב, אמרתי לו שאני לא חושב שזה ראויי להקמים משפחה ללא האהבה כי דינה של משפחה כזו ידוע מראש.להפתעתי הרב הסכים איתי וביטל את השידוך ביני לבין ביתו, אם כי אבי ממש לא קיבל זאת וביקש ממני לעזוב את הבית עד היום בערב, אני שלם עם ההחלטה שלי, אני יודע שלא יהיה לי מקום בבית אבל אני מעדיף את השלמות העצמית שלי, לא רוצה להקים משפחה שיעודה הוא חורבן!!
בעיקבות ההחלטה שלי אני יאלץ לשכור דירה משלי, ואת זה הצבא כבר מסדר לי, אז שוב המון המון המון המון תודה לכולכם ואני מבטיח לעדכן אתכם בעוד פרטים ברגע שאני יהיה ליד מחשב. כרגע אני חייב להמשיך ולארוז את החפצים שלי לפני שאבא שלי חוזר מהעבודה.
אז שוב תודה רבה לכולכם ונשתמע, שלכם עמוס!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר