לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 00:42
צלמית המשתמש של Fxtrage
  Fxtrage Fxtrage אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי A k r a v שמתחילה ב "סט דוגמנות מהיום"

מצטער
לעניות דעתי ואני מתנסח כך כי אני שם לב שאתה נעלב מהר ממה שאומרים פה וזאת לא המטרה:
1. גרוע - מהסיבה שכולם חוזרים עליה,
א. זה לא HK
ב. יש שרוף שתורם ויש שלא, היה דיון ארוך על זה . בתמונה הזאת אין טקסטורה של עור אין מבנה עצמות פנים, הפנים קיבלו כמו שאמרו שמנמנות ( זה לא דבר רע כשבאים להציג רוך פה זאת לא היתה המטרה לדעתי) בנוסף כל הגוונים בתמונה מפוקסלים, מעברי צבעים חדים מאוד, ורחוקים מלהחמיא.
2. אותו דבר, רוב הדוגמנית שלך שרוף, החלקים שאינם שרופים אינם בגוון אמיתי (אדום אינדיאני).
3. הזווית הנמוכה יפה מאוד, חוץ מזה שאנחנו מקבלים קו אמצע מהפנים לחזה שנגמר באוויר (חסרה שם הרגל השנייה!) בנוסף השמיים שרופים לחלוטין, כך גם הגב שלה , והרצפה עצמה. - מדידת האור לא נכונה לדעתי, בנוסף פיצוי חשיפה שלילי היה עוזר רבות. שים לב שהפוקוס ברח לך והוא לא על הפנים אלא באיזור התחת. חבל.. הפנים שלה קצת יותר מעניינות.
4.שוב, יותר מחצי תמונה שרוף, הפרצוף עצמו לא מעניין במיוחד, ככה גם מבט לחלק שאנחנו לא יכולים לראות, אני בטוח שבשטח ראית משהו בראש שנראה לך הגיוני ויפה אבל במעבר מהשטח למסך זה התפקשש. בנוסף בעריכה שלך שיחקת עם העיניים מעט, שינית את הגוונים, תשים לב שהפכת אותה לחתול סיאמי, עין אחת בהירה והשניה כהה יותר, קצת חבל...

לסיכום:
מדידת אור נכונה,
חשיפה נכונה.
צילום בשעות נכונות (אין אקסיף אבל אני מעריך שצילמת את זה בצהריים)
לפעם הבאה נסה לצלם בבוקר או אחהצ לקראת השקיעה כשהאור רך יותר.
אם אתה לא יכול בשעות האלו, תדאג לאיזשהו אמצעי להצל במקום כדי לקבל גוונים נורמאלים ולא של סרטן שלוק.

עמית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2007, 09:12
  A k r a v A k r a v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Fxtrage שמתחילה ב "מצטער לעניות דעתי ואני מתנסח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fxtrage
מצטער
לעניות דעתי ואני מתנסח כך כי אני שם לב שאתה נעלב מהר ממה שאומרים פה וזאת לא המטרה:
1. גרוע - מהסיבה שכולם חוזרים עליה,
א. זה לא HK
ב. יש שרוף שתורם ויש שלא, היה דיון ארוך על זה . בתמונה הזאת אין טקסטורה של עור אין מבנה עצמות פנים, הפנים קיבלו כמו שאמרו שמנמנות ( זה לא דבר רע כשבאים להציג רוך פה זאת לא היתה המטרה לדעתי) בנוסף כל הגוונים בתמונה מפוקסלים, מעברי צבעים חדים מאוד, ורחוקים מלהחמיא.
2. אותו דבר, רוב הדוגמנית שלך שרוף, החלקים שאינם שרופים אינם בגוון אמיתי (אדום אינדיאני).
3. הזווית הנמוכה יפה מאוד, חוץ מזה שאנחנו מקבלים קו אמצע מהפנים לחזה שנגמר באוויר (חסרה שם הרגל השנייה!) בנוסף השמיים שרופים לחלוטין, כך גם הגב שלה , והרצפה עצמה. - מדידת האור לא נכונה לדעתי, בנוסף פיצוי חשיפה שלילי היה עוזר רבות. שים לב שהפוקוס ברח לך והוא לא על הפנים אלא באיזור התחת. חבל.. הפנים שלה קצת יותר מעניינות.
4.שוב, יותר מחצי תמונה שרוף, הפרצוף עצמו לא מעניין במיוחד, ככה גם מבט לחלק שאנחנו לא יכולים לראות, אני בטוח שבשטח ראית משהו בראש שנראה לך הגיוני ויפה אבל במעבר מהשטח למסך זה התפקשש. בנוסף בעריכה שלך שיחקת עם העיניים מעט, שינית את הגוונים, תשים לב שהפכת אותה לחתול סיאמי, עין אחת בהירה והשניה כהה יותר, קצת חבל...

לסיכום:
מדידת אור נכונה,
חשיפה נכונה.
צילום בשעות נכונות (אין אקסיף אבל אני מעריך שצילמת את זה בצהריים)
לפעם הבאה נסה לצלם בבוקר או אחהצ לקראת השקיעה כשהאור רך יותר.
אם אתה לא יכול בשעות האלו, תדאג לאיזשהו אמצעי להצל במקום כדי לקבל גוונים נורמאלים ולא של סרטן שלוק.
עמית

עמית,אני ממש מעריך את הצורה שבה ניסחת את תגובתך.
בצורה כזו מפורטת אפשר להבין ב-100% מהי הביקורת וגם אם היא שלילית אני מקבל אותה כפידבק שבעצם חיפשתי מעצם פרסום מקבץ התמונות.
ועכשיו אני רוצה להתייחס למספר נקודות שהעלת:
א. התמונות צולמו באמת בשעות הצהריים עם תנאי תאורה (וחמסין) קשים על כן ברחנו למקום מוצל (בין עצים).
ב. לגבי תמונה (1) אני מסכים שהזווית והקלוז אפ יצרו אשליה של פנים יותר שמנמנות מהמציאות, אני אנסה להבא לבדוק זוויות אחרות יותר מחמיאות.
ג. אני מקבל את שאר ההערות שלך. גם אני לא שמתי לב לאשליית "חוסר הרגל" :-)

נ.ב.,
העיניים לא עברו עריכת צבעים וכיו"ב.

תודה רבה, עזרת לי המון!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר