לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 10:49
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
חזרתי מחיפה היה ממש מצחיק!!!

נסעתי לחיפה ברמת מעקרון ליום הולדת 80 של קרוב משפחה... לקראת 11 בלילה לקחתי את אחי ונסענו משם... הרמנו טלפון לכמה חברים וחיפשנו מקום נחמד לשבת ולהעביר את הזמן...
חחח... הבעיה שאין לי עדיין 18 ולא רצו להכניס אותנו לשום מקום בגלל זה...
(רב החברים שלי הם גם החברים של אח שלי... בני 23+-.... מגיל מאוד קטן אני תמיד הייתי עם כל החברים של אח שלי ואני מתחבר בעיקר לאנשים שגדולים ממני בכמה שנים... למה? סיפור ארוך... אבל תמיד אפשר להסביר את זה בזה שהאופי שלי כזה....)
חחח בקיצור הסטלבטנו על מלא שומרים בכניסה לכל מיני בארים... והיה ממש ממש מצחיק...
עד שהגענו לאיזה באר שהשומר בכניסה לא יודע מתמטיקה כנראה או שהסתכל רק על השנת לידה וכן הכניס אותנו... (אני שנתון 89.... מי שנולד בתחילת השנה חגג 18 כבר...)
חחח ישבנו שם העברנו צחוקים... אח"כ לקחנו את הסיכון והלכנו לסנוקר (שגם שם הכניסה 18+ בערב שישי) אז נכנסנו ושחקנו סנוקר... עשינו משחקים של זוגות, אני הייתי עם חבר נגד אח שלי ועוד אחד... נצחנו את כולם!!! חחח כנראה שנצחנו אותם כי לא שתינו.... (אחי וזה ששחק איתי לא שתו כי הם נהגו.... אני גם כמעט לא נגעתי בכלום... )... חחח הבנות החליטו שהן שותות מרטיני ואז משחקות... הן עשו כאילה שטויות בלבלו בין הכדור הלבן לסתם כדור ועוד כל מיני שטויות... גם ממש הסטלבטתי עליהן שם...

בקיצור היה ערב שישי כמו שמזמן לא היה לי ועוד עם חברה שמזמן לא ראיתי (חודש בערך) כי אני גר ממש רחוק מהם... אז היה ממש כיף... ועכשיו חזרתי לחור שאני גר בו בנגב (קיבוץ גררר)
חחח... ומשעמם פה כמו תמיד ובדיוק אני עף לחדר כושר...

בייי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:22

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר