לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 17:50
  WonderGirl WonderGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
פשוט לא נמשכת אליו...

אני בת 18, ולא חסרים לי בנים
יש לי טעם ממש מיוחד ואפילו דפוק בבנים, ואני נמשכת לסוג הכי גרוע שלהם [כמו רוב הבנות]
בגלל שזה אנשים שאני ממש נמשכת אליהם אבל הם כל כך דפוקים שאף פעם לא יוצא מזה משהו רציני, במשך הרבה זמן לא היה לי ושם דבר רציני אלא רק הייתי משיגה את מי שאני רוצה וממשיכה הלאה
אני יודעת שאני כמו דפוקה כמו הרבה בנות
שאנחנו נמשכות ל"ילדים הרעים", אלו שמשחקים בנו ושוברים לנו את הלב
ואנחנו לא מסתכלות על אותם בנים עם לב טוב כי אנחנו פשוט דפוקות וזה שהם מגעילים אלינו מושך אותנו
כןכן, זה עצוב, אבל זה ככה...
ואני יודעת שאני דפוקה ושזה חייב להשתנות אבל אני פשוט כזאת
אני גם כזאת, שחייבת להדלק עם הבנאדם מהשנייה הראשונה
ואם זה לא שם מהשנייה הראשונה, זה לא יישתנה, לא משנה כמה הוא מדהים וכמה הוא רוצה אותי
וגם אם אני נדלקת עליו והוא לא שם עליי - אני אשיג אותו.
אצלי זה פשוט שאם זה לא שם מהרגע הראשונה זה גם לא יהיה אף פעם

אבל לאחרונה החלטתי שנמאס לי, אני רוצה משהו רציני וארוך. אני מוכנה למחויבות
אבל האנשים שלי בא עליהם זה לא סוג האנשים שאני רואה את עצמי בקשר רציני איתם
ואז הכרתי מישהו, שהוא פשוט מקסים. הוא מדהים, הוא חמוד, הוא מתייחס אליי כמו מלכה, הוא פשוט בנאדם טוב!
אבל הפלא ופלא, אני לא נמשכת אליו בשיט
אבל אין... הוא כל כך מדהים ומקסים וכל כך אכפת לו ממני
הוא כל כך מכבד אותי ולוקח את הכל לאט ולא לוחץ עליי
הוא כל כך שונההה!!!
אנחנו לא ביחד, הוא אפילו לא ניסה לנשק אותי עדיין
אבל בכל זאת יש לו מחוות כל כך מדהימות אליי... דברים שגם אנשים שהייתי איתם תקופות ארוכות לא עשו בשבילי
והמוזר הוא שאני מכירה בנות שיצאו איתו בעבר, ואיתן הוא לא היה כזה סבלני והם התקדמו די מהר וזה גם נגמר די מהר בהתאם
הוא פשוט... מושלם
כל החברים שלי כבר צועקים עליי שאני אהיה איתו
שלשם שינוי אני צריכה בנאדם טוב כמוהו ולא את החארות שאני יוצאת איתם
מישהו שייתייחס אליי כמו שמגיע לי
אבל אין... אני לא נמשכת אליו!!!

אני יודעת שחפרתי חח
אבל מה אתם אומרים?
זה יגיע? זה ייתפתח עם הזמן? או שאפילו כדאי לוותר על המשיכה אם הוא כל כך מדהים? אני ממש צריכה מישהו כזה בחיים שלי.
או שאם זה לא זה או זה לא זה? כי אני תמיד האמנתי בקליק...
אני מרגישה שאם אני לא אצא מהמעגל של הזבלים שאני יוצאת איתם אני אף פעם לא אצליח להרגיש דברים כלפי אנשים שאכפת להם ממני
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2007, 18:03
  asafBSS asafBSS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WonderGirl שמתחילה ב "פשוט לא נמשכת אליו..."

אם אין קליק אין קליק, לא בריא קשר בלי משיכה מבני הצדדים כי אז הצד שנמשך ירגיש את ההסתייגות של הצד הלא נמשך בדברים מסויימים וזה רק מקור לצרות.
שמרי אותו כידיד אין ברירה. ובקשר לסוג האנשים שאת נמשכת אליהם בואי אני אספר לך משהו:
אדם מורכב ממספר ערכים שהוא לומד נולד או מקנה לעצמו עם השנים. בתכלס יבוא אדם עם ערכים שאת תאהבי, הכוונה הוא יכיל את הערכים המנייאקים שבלעדיהם מאוד קשה שלא להמשך (אני דיי בטוח בגלל הקושי עם האדם שוהוא לא שם עלייך וזה סוג של משחק של קושי להשגה), אבל בתוכו גם יהיה ערכים שאת מאוד שואפת להם, שהם מבחינתך מדהימים, בתכלס אין סוגים של אנשים, מניאקים, וטובי לב, יש גם אנשים שיהיו להם את שניהם.

את עוד תכירי, בהצלחה
ישן 24-06-2007, 23:15
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
גם לי הייתה את הבעיה הזאת..

לק"י

הדבר הראשון שאני הבנתי והפנמתי זה שאני לא מחפשת עוד אחד שמשחק משחקים, אני לא רוצה לעשות מרדפים אחריי אנשים שמתייחסים אליי כמו לזבל..
והדבר השני שאני הבנתי, זה שאני לא רוצה בחור מתרפס. אני לא מסוגלת להיות עם מישהו שכל הזמן מלקק לי ת'תחת ואומר לי כמה הוא אוהב אותי והכל קוצ'י מוצי.מצטערת-פשוט לא! אני צריכה מישהו שיאתגר אותי, שיריב איתי, יתווכח..שיהיה מעניין ולא קשר שעומד במקום.אני לא אוהבת יסמנים, ואני מודה שיכול להיות שהם טובים לבחורות אחרות, אבל ברוב רובם של המקרים-לי לא.
אני צריכה את המקום הזה של הפריקת רגשות, והיה לי קשר כזה והוא היה פשוט מצויין..הקשר הכי טוב שלי עד כה, ונפרדנו מסיבות שלא קשורות לזה. לדעתי תעשי סוויץ בראש ותני לזה צ'אנס, אבל שוב זה סיכון, אז הסיכון חייב לבוא ממקום שאת שלמה איתו ואם לא-אז לא.
בכל מקרה ברור שזה לא שחור ולבן..וברור שאני חושבת שתמיד טוב להשאיר אופציות פתוחות..למרות שהרבה מאוד פעמים קשה ליישם את זה.(למשל אני מבטלת ישר בחור שהוא חילוני/שמאלני..אני פשוט לא יכולה שהבסיסים שלנו כ"כ שונים..אין מה לעשות..זאת בעיה).

ישן 25-06-2007, 03:11
  snatch17 snatch17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.07

אם את לא נמשכת .. שום דבר לא יעזור .... חובה שתהיה משיכה. . אם אין .. אז מה זה שווה ...

יש עוד המוןןן גברים מקסימים וחמודים וכל מה שאמרת ( כן כן תתפלאי .. גם אני מתפלא כל פעם מחדש ) .. פשוט את צריכה להכיר מישהו .. כמו הקודם רק שנראה טוב .. או לפחות שיש קצת משיכה בניכם ..... תחפשי תמצאי .. ואם את לא רוצה לחפש יענו זה לא בכבוד שלך ...אז תלכי למקום שאת יודעת שיתחילו איתך שם ושם תראי ... אם את מכירה מישהו ( תכירי מלא מה אכפת לך ) אז תחפשי בו מה שמצאת אצל הקודם ... אם הוא כמו רוב הגברים .. אממ רוצה לשכב איתך כבר על הדקה הראשונה תגידי שזה לא מתאים לך אל תתני לזה להמשיך ... תחפשי לך גבר עם כבוד .. מקסים .. אבל לא אחד שאפשר לעשות ממנו סמרטוט ... ושנראה נחמד .. או יותר ...

או עוד רעיון טוב . תציבי לעצמך ולו גבולות ..למשל אם את בדייט ראשון עם מישהו תגידי לו שהוא לא יוכל לנשק אותך עוד לפחות 2 דייטים ותראי איך הוא מתמודד עם זה .. אם מתמודד טוב אז זה בחור בשבילך אם לא עזבי אותו ותחפשי לך מישהו אחר ... (נשמע כמו סרט ? .. טוב .. החיים הם סרט .. מה לעשות )
ישן 25-06-2007, 06:04
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

תגובה קצת שונה, לשם שינוי.

אני היום כבר עברתי לצד השני, כמו שאומרים, אבל בסוף התיכון היה לי חבר כשנתיים וחצי, שלא נמשכתי אליו בשום צורה שהיא בתחילת הקשר.
הוא אדם מדהים, רגיש, מתחשב, נאמן ומלהיב ברמות נדירות להשגה. באמת שאני מאחלת לכל בחורה לפגוש טיפוס שיתאים לה כמו שהוא התאים לי אז.
אבל מה? לא נמשכתי אליו, אפילו לא לרגע. החלטתי להכנס לקשר איתו על אף אי המשיכה הבסיסי (רק מאוחר הרבה יותר הסתבר לי שאני פשוט מעדיפה בנות) והיה לי רק טוב איתו. היו לנו חיים זוגיים שלמים מבחינה פיזית ונפשית, ותוך כדי הקשר למדתי לאהוב גם את הפיזיות שלו עצמו, מצאתי כל מיני דברים קטנים שרק אני ידעתי עליו (האינטימיות הגדולה ביותר היא לדעת איפה נקודת החן הכי מוסתרת של בן הזוג, לדעתי ) ופשוט השכלתי להבין שהרבה יותר חשוב מהסקס (אם כי גם זה חשוב לאין שיעור) הוא הקשר הרגשי והנפשי ומה שבני הזוג מסוגלים להעניק אחד לשני.
אני חושבת שאם תחליטי באמת להכנס לקשר, זה משהו שכדאי לומר לו מראש. זה אמנם יכול להרתיע אותו, אבל יכול גם להסגר בשקט ובפריקת העול שלך וכניסה לקשר בהרגשה נינוחה הרבה יותר. להכנס לקשר כשמראש את במתח, לא יוכל להניב פירות בריאים במיוחד.

ישן 25-06-2007, 21:07
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "[b]תגובה קצת שונה, לשם..."

מעניינת אותי סתם שאלה מכיוון שבמעגל החברים שלי אין הומואים/לסביות. האם השינוי הענקי הזה מתבצע בעקבות איזה צורך רגשי במשהו שגבר לא יכול להעניק ובחורה כן? כלומר החיבור של זוג לסביות לדוגמא מתבסס על מצב שהן פשוט מקיימות קשר אחר, שונה לגמרי במובן הרגשי (ברור שקשר של אשה-לאשה שונה לאין ערוך מקשר של אישה-גבר).

או שפשוט העניין נובע ממשיכה מינית נטו. כלומר את רואה בחורה, נמשכת אליה ונכנסת לקשר. בדיוק כמו גבר ואשה. אני יודע שהשאלה נשמעת מוזר, אבל היא עלתה לי בגלל שהתבטאת ש"מתי שהוא הבנת שאת פשוט נמשכת לבנות". זה היה לי מוזר, כי נראה לי שכל בנאדם כבר מגיל מסוים פשוט מרגיש. אין, אתה מרגיש שאתה נמשך לבחורה, מבחינה מינית כמובן, ופיזיולוגית אתה בנוי ככה.

עוד עניין שעניין אותי והוא נשאל מעניין, אני לא רוצה שתראי אותו כהתקפה או משהו כזה. הרי החיבור של גבר ואשה טבעי-> מיניות-> המשך החיים על כדור הארץ ע"י הבאת צאצאים. לעומת זאת התהליך שלסבית לדוגמא עושה הוא לא טבעי למעשה, אני לא אומר שאין דרכים, אבל בפועל הוא לא טבעי. גם אימוץ ילד. אני מקווה שאת מבינה למה אני מתכוון. איך אתם מתייחסים לעניין? אני מקווה שאני מובן.

תודה! ואני מקווה שלא תקחי את זה כהתקפה או משהו(נו, אפילו שאני דתי, והדת מתנגדת לזה וכו' זה נשאל מעניין אמיתי)

נ.ב אני יודע שזה טיפה אוף טופיק, מצטער.

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 25-06-2007 בשעה 21:10.
ישן 26-06-2007, 00:00
צלמית המשתמש של chatulim

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "מעניינת אותי סתם שאלה מכיוון..."

היי אהרן!

אני יכולה לומר לך כזה דבר- התחלת הקשר שלי עם בנות המין שלי, החל בצורה טבעית לחלוטין בצבא, כשהבנתי שאני מאוהבת במישהי שגרה איתי. לא נמשכת מינית בטירוף, אלא מאוהבת. כמו שמאוהבים. עם כל הפרפרים בבטן, ההסמקה, הרצון להיות בקרבתה, לפרגן לה, וכן, גם משיכה מינית.
העובדה היא שאני נמשכת פיזית לנשים באופן מובהק יותר מלגברים. עוד דבר הוא, כמובן, הענין הרגשי- לא נתקלתי באף גבר ששידר לי אפשרות של משיכה אינטלקטואלית ונפשית כמו אישה. כמו שאתה יודע שאתה נמשך לנשים- כך גם אני
אתה צודק במה שאמרת, בן אדם פשוט מרגיש. עכשיו נשאלת השאלה- מרגיש ביחס למה? הרי כל החברה מושתתת על "בן ובת חיים באושר ועושר"- סדרות טלויזיה, סרטים מצוירים, קומיקסים, בובות ברבי, מודלי הערצה כזמרים וכו' וכו'.
מגיע זמן מסוים שאתה מרגיש כלוא בתוך ההתוויה הזו של דרך החיים, ומבין שאין ברירה אלא לצאת מבועת הפלסטיק ולהתמודד עם מה שאתה באמת מרגיש. זו אחת התחושות הקשות, אבל אסור להתפשר על זה לדעתי.
בנוגע להמשך המיניות על כדור הארץ. תתפלא, אבל החברה הראשונה שלי (לאורך שנתיים וחצי) היתה בחורה דתיה. אם תרצה, פנה אלי בפרטי ואשלח לך משהו שכתבתי עליה. אין ספק שיש פה לבטים רבים והחלטות קשות, אבל אם נקח רגע את רצון הקב"ה ונסתכל מנקודת המבט הזו, הרי שבבריאתו כולנו נוצרנו. משהו חייב להיות הגיוני בזה.
אין ספק שזה לא "טבעי" או "נורמלי" (טבעי הוא משהו שהטבע יצר, אז על זה ניתן להתווכח)
בוודאי שהייתי שמחה מאוד אם הייתי יכולה ללדת לי ולבת זוגי צאצא משותף.
כחלק מהלבטים וההחלטות הקשות שביציאה מהארון, מכה בך גם ההכרה הזו- לעולם לא אוכל להיות שותפה מלאה להורות הביולוגית של הילדים שלי. לעולם, בעצם, הילד לא יהיה שלי גנטית.
מצד שני, אני חיה בדיעה שילד צריך לגדול עם כמה דברים בסיסיים- חינוך טוב, המון אהבה וטיפוח, הצבת גבולות ויכולת כלכלית של ההורים לפרנס אותו.
את כל אלו אני וזוגתי נוכל להעניק לילד. תבוא ותטען "אבל יצחקו עליו במערכת החינוך"? נכון, יכול מאוד להיות. החכמה היא לגדל ילד שמספיק בטוח בעצמו. כמו ילד עם רסן על הפה, גם עליו יכולים לצחוק. השאלה היא איזו תמיכה יש לו בעניין מהבית.

לפותחת האשכול- אני מתנצלת ממש. אם יהיה צורך נפתח אשכול חדש בנושא, כי ההשתלטות על האשכול שלך באמת ממש לא לענין.
מנהלים- אולי תוכלו לפצל את האשכול?

תודה

ישן 26-06-2007, 06:48

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "היי אהרן! אני יכולה לומר לך..."

תודה על התשובה המפורטת, זה נורא מעניין אותי.

בקשר למוסכמות החברתיות, אני מסכים איתך במאה אחוז. אני זוכר פעם שישבתי עם חברה שלי ודיברנו, ואמרתי לה, ש"תחשבי שכל הסרטים והשירים וכל המיניות היתה מופנית לכיוון חד מיני, הייתי יוצא הומו?" והיא ענתה שנראה לה שכן. אבל עדיין, זה נראה "הרבה יותר טבעי", ולא רק בגלל שהחברה מתעסקת בזה באופן אובססיבי, זה מתחבר טבעי, שיש אבא,אמא ומזה יש ילדים. ורק אז הבנתי מה זה להיות מישהו שבאמת יש לו "נטיות הפוכות", שאתה כלוא בתוך מסגרת כלשהיא שממש, אבל ממש, לא מתאימה לך, ואם תצא החוצה יפתחו עליך עיניים. וזה לא משהו זניח, זה גם לא תפיסה אידאולוגית שכולם מתנגדים אליה. זה פשוט שוני בדבר כמעט הכי בסיסי שיש לאדם.

בעניין הקב"ה והבריאה, עם זה אני לא כ"כ מסכים. תראי, אלוקים יצר עולם עם כל מיני תכונות "טבעיות". לדוגמא, פעם היתה משיכה חזקה לכיוון עבודת אלילים. אבל התורה אוסרת במפורש עבודת אלילים. התורה שמה גבולות, שלדעתי צריכים להיות קיימים. לדוגמא, אדם מרגיש שיש לו משיכה אל ילדים קטנים("פדופיל" מה שנקרא), האם אסור להגביל אותו? הרי הוא נברא עם זה, אלוהים לכאורה נתן לו את הכוח הזה, את הנטיה הזאת. ישנה הגבלה חזקה בתורה על כל מיני דברים, שאפילו שהם קימיים, הם נחשבים קלקול ואסור לעשות אותם. מקווה שהבנת מה באתי להגיד.

השאלה שרציתי לשאול, היא, האם את לא מאמינה שאפשר לתת לילד באמת יחס אוהב חם,הצבת גבולות וכו' ע"י גבר ואישה? אם אני מסתכל על עצמי, אין ספק בכלל שהדמות שלי היום מורכבת מהמון דברים שקיבלתי מאמא שלי וגם מאבא שלי. אהבה של אמא מתבטאת בדברים שונים לחלוטין משל אבא. אבל שניהם מרכיבים אותך בתור גבר/ אישה. קשה לי בכלל לדמיין את עצמי כאישיות בלי החלק של אבא שלי או של אמא שלי. כל אחד העניק את הדברים בצורה שלו, בצורה שונה לחלוטין ומזה הורכבה האישיות שלי כבנאדם.
אם אני זוכר נכון, גם פסיכולוגית אדם בנוי ככה. אם אין גבר בבית(חס וחלילה קרה משהו לאבא, או שמראש גדלו במשפחה חד הורית) תמיד יהיה את הילד שיתפוס את ה"גבר בבית", זה תפקיד טבעי כזה.
האם את בכלל מסכימה, שיש כזה דבר "התנהגות של גבר"? מאפיינים התנהגותיים של גבר בצורה "טבעית"? או שלדעתך ויכול להיות אולי שזה נכון, זה מורכב רק מהשפעה חברתית, וממה שהילד קולט במהלך השנים של חייו.
או שבכלל השאלה הזו לא עולה לדיון, כי הנתון בשטח שבחורה נמשכת לבחורה והם רוצים לקיים יחסים זוגיים, אז הם מעונינים כחלק ממערכת היחסים הזאת גם לגדל צאצא. אגב, האם את לא רואה בצורך לגדל ילד גם מוסכמה חברתית כל שהיא?

"נורמאלי" זה עניין סובייקטיבי, יש המון דברים היום שאני אשאל חברה מסוימת והיא תגיד לי שזה נראה לה "נורמאלי לחלוטין" ולדעתי זה מעשה מעוות, אם היינו גדליים מאפס שמי שגונב מורידים לו את היד, שהיו מורידים למישהו יד, זה לא היה מזעזע אותנו, לעומת זאת, היום אם אני אראה משהו כזה, זה יהיה חוויה מאוד קשה.

אני ממש ממש אשמח לקבל את מה שכתבת על החברה הדתיה המדוברת!(אגב, זה לא "לא נראה טוב לדת", זה לחלוטין אסור, אם זה באמת מעניין אתכם אין בעיה לסדר דף מקורות )

ושוב, לפותחת האשכול מצטער על ה"השתלטות" הזאת.

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 26-06-2007 בשעה 06:50.
ישן 26-06-2007, 07:13
צלמית המשתמש של chatulim

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "תודה על התשובה המפורטת, זה..."

[אני מאוד שמחה לקרוא את מה שאתה כותב. מתפתח פה דיון מעניין ממש, ולשם שינוי הוא נוגע לי בצורה אישית כך שיש לי המון מה לומר בעניין
אני אחלק את התשובה שלי לשתיים, ובראשונה אפרסם את הסיפור לכולם.

להלן:

שבת / סיון כהן

כל סוף השבוע הזה מילים מתהוות בראשי ולא יכולה לומר אותן, שהרי אם אכתוב אותן בשבת לא תוכלי לקרוא, כי לא עושים בשבת דברים שנועדו ליום חול.

שישי בבוקר, שנייה לפני שהולכת לקנות דברים לשבת מסדרת את המקפיא, זורקת את הדברים שפג תוקפם. וקצת אוכל לא כשר שסבתא הכינה ועכשיו כבר אסור לאכול, כלומר לא אסור, פשוט לא יכולה לאכול אותו כאן.

''מצחיקה שלי'' אמרת לי לפני כמה ימים ''אמרתי לך להשאיר לעצמך כמה כלים לא כשרים''.
''לא רוצה'' עניתי, ''רוצה שהכל יהיה לך מותר. שלא תתהי אף פעם האם מותר לך או אסור'' וחתמתי את הדיון בנשיקה.
צחקת ואמרת לי את המשפט הקבוע ''בסוף עוד תהיי יותר דתיה ממני''.

''בחיים לא'' אמרתי את השורה הקבועה שלי.

טקסים קטנים כאלו של אהבה.

אח''כ הלכתי למרכז המסחרי ליד הבית וקניתי לי סידור. קטן, בכריכה חומה ופשוטה שכתוב עליה רק ''סדור רינת ישראל''באותיות זהב ולמטה מעט קטן יותר ''ספרד''. נכון, אני אשכנז, אבל את לא, ובבית שלנו נלך לפי המנהגים אצלך (כלומר, חוץ מהקיטניות של פסח אולי) שהרי אני מביאה לקשר את החילוניות ואת מביאה אליו את הדת. זה היה מוזר. לא יודעת למה היה לי צורך לומר למוכר ''זה בשביל מתנה''. הרגשתי מוזר. אישה שכמותי, ומעולם לא רציתי לאחוז בסידור לפנייך. כבר אמרתי לך שאת גורמת לי לעשות דברים מוזרים?

הגעתי הביתה חמושה בירקות ומצרכים (כן, לא שכחתי אפילו שבשבילך זה לא שבת אם אין פולקע בסעודה של שבת), בקבוק של יין לקידוש (נו טוב, תירוש) ובקבוק של יין טוב וישבתי לי על הספה כי נשימתי קצרה מכל המדרגות והמצרכים (אני יודעת שאני לא בכושר, לא צריך להזכיר לי בכל פעם שעולים לקומה השלישית). והתקשרתי אלייך. היית איתו ונשמעת רחוקה כל-כך.

''קניתי סידור'' לחשתי לך.

''מה?''

''אני לא אומרת את זה שוב''

''כשאני אגיע הביתה אני רוצה לשמוע הכל לגבי זה''

''טוב''.

וזהו. ושוב את אינך. בהיתי קצת בחלל והלכתי למטבח, שהרי צריך לבשל הכל לפני שבת.

עומדת וחותכת ירקות, מנקה את העוף וכבר מרק מהביל על הגז והעוף מתבשל בתנור יחד עם תפוחי האדמה. האורז אוטוטו גולש וצריך עוד להוציא את השעועית הירוקה מהמקפיא... תוך שעה וחצי

הכל מוכן. כמה הרבה זמן לקח לי לבשל לפני שבוע כשהיינו ביחד, כמה הייתי רוצה שתפריעי לי גם עכשיו. אבל לא, והעבודה נעשית ביעילות ודייקנות (אפילו לא שכחתי להחליף בין הסכינים והקרשים
לפי הסירים - חלב עם חלב, בשר עם בשר, בדיוק כמו שלימדת אותי). הגיע הרגע להכין קינוח ואני לא יודעת איך מכינים כדורי שוקולד (נו, לא הכנתי אותם מאז שהייתי בכיתה ה' וחנכתי ילדה מכיתה א') ומתקשרת אלייך ואת שולפת מרשם (אפילו כדורי שוקולד את לא יודעת להכין, נסיכה שלי). ובגלל שביקשת בלי קוקוס אני מכינה נקניקים ארוכים עטופים בצלופן ומכניסה אותם למקפיא. מין פשרה שכזאת וגם - ככה יישאר לך לכשתבואי.

אחה''צ עובר לאט ואני מנמנמת מול הטלוויזיה, עצובה שתיכף שבת. ואת, בביתך ההומה, מחליפה איתי רק כמה מילים. שבת. שבת שלמה בלעדייך ואין לי חשק לאכול ואין לי חשק לכלום. מחליטה

פתאום לעשות את כל הטקסים כאילו שאת כאן, להרגיש אותך כאן איתי. ושיחה אחרונה לפני שהשבת נכנסת והולכת להדליק נרות.

שואלת אותך על הברכה ואת אומרת לי אותה פעם אחרונה וזהו.

''אני אוהבת אותך, חייבת לסגור''

''להתראות יפה שלי, שבת שלום''.

שבת אצלך, לי יש עוד כמה דקות (אף פעם אני כנראה לא אבין איך יש יותר מעשר דקות הבדל בכניסת השבת בין ירושלים לבין באר שבע) ואני ניגשת ומכינה את הנרות, לא שוכחת להניח בכל צלחת של פמוט גם כמה גרעינים ''בשביל שיהיה מותר לטלטל''. עומדת במטבח ומדליקה את הנרות ומברכת. אומרת לאלוהים שלך את התפילה הנושנה.

ואח''כ אני מוציאה לסלון את שולחן המטבח, בשביל שיהיה שולחן אמיתי של שבת, ומכסה במפה נקייה.

אני מכניסה את הפלטה לחשמל ומחממת את האוכל (מין תערובת מוזרה של דת וחילוניות יש בשבת שלי), מדפדפת בסידור ומוצאת את התפילות לשבת, משננת שוב ושוב את הקידוש של סבא. וכבר זמן לקידוש ואני עומדת בסלון, בטלוויזיה ''יומן''. מוזגת תירוש לכוס של הקידוש, פותחת את הסידור ומתחילה ''יום השישי ויכלו השמים והארץ וכל צבאם...''

מנסה לשמור על הניגון של סבא '' ...ברוך אתה אדוני, מקדש השבת''.

והולכת ליטול ידיים (כמו שלימדת אותי בפסח שלנו). ואח''כ לוקחת את הלחם (שתי לחמניות קלועות מכוסות במפית על צלחת בשרית, כי הרי אסור להגיש על אותם כלים) ומניחה על השולחן ומברכת גם עליו. וככה אני מרגישה שאת קצת איתי ואני לא לבד, בסעודת השבת המוזרה שלי, עם הטלוויזיה והקידוש. ואחרי הקינוח אני שוב שולפת את הסידור וממלמלת בשקט את ברכת המזון, במקומך, ואולי - איתך. וכל הערב הנרות ליד הטלוויזיה מספרים לי אודותייך. אני כל-כך מתגעגעת.

שבת בבוקר, מתעוררת מוקדם (כן, שוב נרדמתי על הספה, לא אוהבת כל-כך את המיטה שלי בלעדייך) וניגשת למחשב, שהרי אני אמורה ללמוד בשבת השקטה הזאת. לא אוכלת כלום (כי לא אוכלים לפני הקידוש). קצת לפני אחת עשרה הולכת לבשל ביצים קשות לארוחת הבוקר (אני כן אוהבת) ומכינה את השולחן לקידוש. ושוב מקדשת לפי מה שכתוב בסידור וברקע הרדיו מנגן שירים של שבת. ושמה לב שהברכה היא לא כמו אצלך, אבל הולכת לפי הסידור כי לא מספיק יודעת. ושוב מברכת על הלחם, אבל הפעם נזכרת פתאום שלא נטלתי ידיים והולכת ליטול ידיים ומברכת שוב )ומזל שלא הספקתי להכניס לפה לפני שהבנתי שטעיתי(. ואוכלת לי ארוחת בוקר מול הטלוויזיה. וכשמסיימת שוב נוטלת את הסידור ושוב ''ברכת המזון'' ומסיימת ונושקת לסידור בהיסח הדעת... שוקעת לי בטלוויזיה שהתחלתי לצפות בה בזמן האוכל כי לא נעים לאכול לבד.

אני כל-כך מתגעגעת.

כמה שעות אח''כ, אחרי שכבר הספקתי גם לישון קצת, ניגשת למחשב כדי להמשיך ולכתוב את העבודה. רוצה שתצא כבר השבת. כל-כך רוצה לשמוע את קולך. ויודעת שעוד צריכה לאכול סעודה שלישית. ומתקשרת לחברה ומגלה שאבא שלה נפטר וכל התוכניות משתנות. ובכל זאת מחממת אוכל על הפלטה ומתרחצת.

אוכלת סעודה שלישית וברדיו מערכונים של ה''גשש החיוור''.

ואני בחצאית ארוכה ובחולצה ארוכת שרוול. לא יודעת למה, אולי בגלל שאמא של החברה שלי דתייה ואולי בגלל שאם כבר יצאתי מהפיג'מה אז רוצה שבת כמו שצריך. וגומרת לאכול ושוב ברכת המזון. וכבר לא מפתיעה את עצמי כשנושקת לסידור. ומסתכלת על השעון, עוד כמה דקות השבת תצא. לא רוצה ללכת מהבית בלי לעשות ''הבדלה''. ומכינה שני נרות ובשמים ואת הכוס עם היין. ועומדת ומברכת לפי הברכה בסידור ושוב שותה את היין.
אני כל-כך אוהבת אותך.

שבת בלעדייך.

שבוע טוב שיהיה לנו.

נערך לאחרונה ע"י chatulim בתאריך 26-06-2007 בשעה 07:18.
ישן 26-06-2007, 07:27
צלמית המשתמש של chatulim

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "תודה על התשובה המפורטת, זה..."

שוב שלום ובוקר טוב!

תראה, ההשוואה לעברייני מין וכו' היא פסולה בעיני, שכן כל עבריין- דינו עונש. ביחסים חוקיים חד מיניים אין כל פגיעה בזולת, אלא אם כן אתה קורא לפגיעה בעצמך פגיעה בזולת. יש שני בני זוג שמקיימים בהסכמה ובנכונות מערכת יחסים זוגית שלמה.
אני בטוחה שניתן לתת את כל ה"חבילה" לילד ע"י גבר ואישה, אין לי ספק. השאלה היא האם אני, בתור סיון, צריכה להקריב קורבן ולא לאהוב/ להמשך מינית לבן זוגי, על מנת שאוכל לגדל ילד.
אני מסכימה איתך, אין ספק שאישיותו של ילד מורכבת משני הגורמים הבוגרים בבית (מאוחר יותר גם מאחים בוגרים)- אבל האם זה הכרחי? אנחנו יודעים היום שהתא המשפחתי כבר איננו יציב במיוחד, בעיקר בקהילה החילונית. מדובר באחוזי גירושין גבוהים, פטירת/נפילת בקרב של האב/האם, הורים פרודים- האם ילד לא מסוגל להתפתח בצורה נורמלית במשפחה חד הורית, לדוגמא?
יצא לי להכיר דווקא זוגות חד מיניים, וזה חיזק את השערתי- הילדים שלהם יוצאים נורמלים ככל הילדים, וניתן גם להויסף פלוס אחד- ממה שעיני ראו- הם גם סובלניים הרבה יותר מילדים אחרים.
אין ספק שקיימת התנהגות גברית. ממה ההתנהגות הזו נובעת/ מורכבת, קצת קשה לי יותר לענות, אולם אני מאמינה שבסביבתו של ילד הגדל ומפתח בסביבה נורמלית (בהתחשב בזה שהוריו חד מיניים), יש די והותר מודלים גבריים/ נשיים שמהם יוכל לשאוב את ההתנהגות הרצויה.
הצורך לגדל ילד, טמון לדעתי בשורשים קדומים. כמעט לכל אחד יש צורך להמשיך את ה"שושלת" ואת הגנים, וכמובן יש ביצירת וגידול ילד גם פן אגואיסטי לחלוטין- סיפוק היצר שלך לגדל אותו. לכן, אני חושבת באמת ובתמים, שרק אם זוג (ובזוג אני מתכוונת לכל הקומבינציות האפשריות) מרגיש בשל ומוכן ובעל תנאי בסיס טובים לגידול הילד- עליו לעשות צעדים בכיוון הזה.
.נורמלי זה אכן עניין סובייקטיבי, אולם אם תשאל אותי- חיים חד מיניים הם לא בגדר הנורמה וכנראה שלעולם לא יהיו, פשוט מכיוון שצורת החיים הזו היא במיעוט. על פי רוב, החיים הנורמליים הם החיים שאותם מקיימים רוב היצורים האנושיים בסביבה מסויימת, על פי כל הכללים וההגדרות.

אשמח אם תביא דף מקורות הנוגע לענין. את האיסור על משכב זכר אני מכירה, אולם בנושא יחסים כאלו בין נקבות הייתי מעוניינת להחכים.

תודה

סיון

ישן 27-06-2007, 08:53

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "שוב שלום ובוקר טוב! תראה,..."

אני מצטער אם דברי הובנו לא נכון. לא השוויתי אתכם לעבריני מין או משהו בסגנון הזה. דיברנו על כוח, דיברנו על איזה שהוא משיכה/ תאווה שקיימת אצל הפדופיל. זה שהוא עבריין זה משהו אחר, אבל קיימת המשיכה הזאת. האם היא לחינם? אני בתור בן אדם לא יכול לשפוט ולהגיד למה נברא כל כוח, אבל אני בטוח, שפדופיליות זה דבר מעוות, כמו שיש סטיות אחרות שהן מעוותות. השאיפה התורנית היא לחיות חיים בריאים במובן הנפשי(וגם הגשמי!) ולכן חובה להתרחק גם אם יש איזה סטייה מינית שקיימת.

אני מבין מה את אומרת לגבי התא המשפחתי, תודה על ההסבר. את האמת, לא יצא לי לראות מעולם ילד שגדל עם הורים חד מיניים. הייתי שמח ואני אחפש מאמרים פסיכולוגים ונסיוניים שהתמודדו עם ההשפעה של גידול כזה, האם הם יוצאים נורמליים וכו'.

שאלתי היא, האם את חושבת שההתנהגות הגברית לדוגמא מגיעה רק מ"חיקוי" של נורמות חברתיות? או שזה משהו שטבוע בגבר טבעית? ואם כן זה ככה, מאיפה זה התחיל? קידוש הגבריות והנשיות וכו'.

לגבי יחסים לסביים בהלכה, על קצה המזלג שיש את איסור הרמב"ם. בתורה שבכתב אין איסור מפורש על יחסים מסוג זה. אמנם בתורה שבע"פ יש כמה וכמה התיחסויות לדבר.

הרמב"ם, (הלכות איסורי ביאה פרק כ"א סעיף ח'), "נשים המסוללות זו בזו, אסור ומעשה מצרים הוא שהוזהרנו עליו שנאמר כמעשה ארץ מצרים לא תעשון, ואמרו חכמים, מה היו עושים? איש נושא איש ואישה נושאת אישה ואישה נישאת לשני אנשים, אף על פי שמעשה זה אסור אין מלקין עליו.... וראוי להכותן מכת מרדות הואיל ועשו איסור",
כמו כן כותב השולחן ערוך, (אבן העזר סימן כ' סעיף ב'), "נשים המסוללות אסור ממעשה ארץ מצרים שהוזהרנו עליו וראוי להכותן מכת מרדות הואיל ועשו איסור...",

אבל זה באמת לא כ"כ משנה לדיון, אם את רוצה אפשר לחפש ולמצוא, לא חסר עליו חומר בגוגל או בספרות הלכה, google it.

תודה על התשובות!
ישן 25-06-2007, 23:39
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
המלצה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי WonderGirl
אני בת 18, ולא חסרים לי בנים
יש לי טעם ממש מיוחד ואפילו דפוק בבנים, ואני נמשכת לסוג הכי גרוע שלהם [כמו רוב הבנות]
בגלל שזה אנשים שאני ממש נמשכת אליהם אבל הם כל כך דפוקים שאף פעם לא יוצא מזה משהו רציני, במשך הרבה זמן לא היה לי ושם דבר רציני אלא רק הייתי משיגה את מי שאני רוצה וממשיכה הלאה
אני יודעת שאני כמו דפוקה כמו הרבה בנות
שאנחנו נמשכות ל"ילדים הרעים", אלו שמשחקים בנו ושוברים לנו את הלב
ואנחנו לא מסתכלות על אותם בנים עם לב טוב כי אנחנו פשוט דפוקות וזה שהם מגעילים אלינו מושך אותנו
כןכן, זה עצוב, אבל זה ככה...
ואני יודעת שאני דפוקה ושזה חייב להשתנות אבל אני פשוט כזאת
אני גם כזאת, שחייבת להדלק עם הבנאדם מהשנייה הראשונה
ואם זה לא שם מהשנייה הראשונה, זה לא יישתנה, לא משנה כמה הוא מדהים וכמה הוא רוצה אותי
וגם אם אני נדלקת עליו והוא לא שם עליי - אני אשיג אותו.
אצלי זה פשוט שאם זה לא שם מהרגע הראשונה זה גם לא יהיה אף פעם

אבל לאחרונה החלטתי שנמאס לי, אני רוצה משהו רציני וארוך. אני מוכנה למחויבות
אבל האנשים שלי בא עליהם זה לא סוג האנשים שאני רואה את עצמי בקשר רציני איתם
ואז הכרתי מישהו, שהוא פשוט מקסים. הוא מדהים, הוא חמוד, הוא מתייחס אליי כמו מלכה, הוא פשוט בנאדם טוב!
אבל הפלא ופלא, אני לא נמשכת אליו בשיט
אבל אין... הוא כל כך מדהים ומקסים וכל כך אכפת לו ממני
הוא כל כך מכבד אותי ולוקח את הכל לאט ולא לוחץ עליי
הוא כל כך שונההה!!!
אנחנו לא ביחד, הוא אפילו לא ניסה לנשק אותי עדיין
אבל בכל זאת יש לו מחוות כל כך מדהימות אליי... דברים שגם אנשים שהייתי איתם תקופות ארוכות לא עשו בשבילי
והמוזר הוא שאני מכירה בנות שיצאו איתו בעבר, ואיתן הוא לא היה כזה סבלני והם התקדמו די מהר וזה גם נגמר די מהר בהתאם
הוא פשוט... מושלם
כל החברים שלי כבר צועקים עליי שאני אהיה איתו
שלשם שינוי אני צריכה בנאדם טוב כמוהו ולא את החארות שאני יוצאת איתם
מישהו שייתייחס אליי כמו שמגיע לי
אבל אין... אני לא נמשכת אליו!!!

אני יודעת שחפרתי חח
אבל מה אתם אומרים?
זה יגיע? זה ייתפתח עם הזמן? או שאפילו כדאי לוותר על המשיכה אם הוא כל כך מדהים? אני ממש צריכה מישהו כזה בחיים שלי.
או שאם זה לא זה או זה לא זה? כי אני תמיד האמנתי בקליק...
אני מרגישה שאם אני לא אצא מהמעגל של הזבלים שאני יוצאת איתם אני אף פעם לא אצליח להרגיש דברים כלפי אנשים שאכפת להם ממני

אני מעריץ אותך ! סוף סוף מישהי מדברת דוגרי ולא מיפה את המציאות ... שנים שאני כבר טוען את הטענה הזאת ... וגם בפורום פה העלתי את העניין ואיכשהו תמיד מתייחסים לקטע הזה בזלזול ... מעדיפים להתעלם מהמציאות ...

עכשיו בקשר לנושא ... תראי בתור אחד שכבר נדפק כמה פעמים מהקטע הזה של " אוי הוא מושלם הוא מתייחס אליי כמו מלכה איזה מתוק איזה חמוד ... אבל ... באסה לו אני לא נמשכת אליו " חחחחח וזה נגמר בידידויות .
אני מציע לך ככה ... לנסות לצאת איתו כמה פעמים ... אם את רואה שזה לא זה ... ואת לא יכולה פשוט להיות עם הבנאדם ... כלומר שאין משיכה מינית אפילו קצת ... אז ותרי על זה ... כי בגיל הזה קשר ארוך טווח הוא קשר מיני ... כי את האמת זה מה שבסוף מבדיל בין חברים לידידים טובים ... זאת המציאות ... גם יופי חיצוני קובע ... אין מה לעשות .

אל תשארי איתו בכוח כי הוא חמוד ומתוק אלייך ... כי את תשברי לו בסוף את הלב כי את לא באמת אוהבת אותו ... ואז הוא יקלל אותך לכל החיים ואת תרגישי חרא עם עצמך ...

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 25-06-2007 בשעה 23:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:02

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר