לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 22:35
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
מוזר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "לא נראה לי שהם באמת נלחמים..."

הסתכלתי כמה קליפים אחרים שלהם , בהם הם גם מבצעים ספארינג , או ... לא יודע , משהו שאמור להיות דומה לספארינג , שם זה נראה גם ככה , הם רוקדים אחד מול השני ככה . איך הם לא חוטפים בחילות מכל הסיבובים האילו..
הכי מוזר היה שהם מרבים לעשות סיבובים מוזרים בדיוק מול בן אדם שני . הייתי רוצה לראות מישהו חושף את הגב שלו מולי בזמן הקרב ...
לי אישית זה מזכיר מאוד שילוב של אומנות לחימה קוראנית שנקראת "טאיקיון" (על שמה גם נקרה המשחק ) , גם שם יש את הקטע הזה של ריקודים , ואגב זה גם חוזר בקליפים של אומנות לחימה "אביר" (עד כמה שאני יודע המסטר שמלמד את זה בילה המון זמן בקוריאה,אולי משם הוא לקח את הרעיון גם) , ושל אומנויות לחימה רוסיות "טבעיות" שמתבססות על ביומכניקה של גוף האדם , כמו כל מיני "סיסטמות" למיניהם .
חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 02:38
  physics physics אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
תודה על התגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "קטע של isai תנועה חופשית"

הוא ממש שמח לראות את אופן חשיבתכם [=
ממ... הוא הוסיף למר קפקפי שאמר שלמה שלא תוסיף סירטונים שיגרמו לאנשים לחשוב אחרת :
חח תבין אחי אני לא בא בכוונה לתת לכם מה שאתם רוצים או לנסות לשמח אותכם זה איסאי תאהב אותה או לא !
חח אני אוהב אותה נוראאאא !
ולמען האמת היא עוזרת לי נוראא בהגנה עצמית ברחוב כי איסאי אכן נבדקה והיא אומנות ממש על רמה גבוהה שוב זה דעתי אחי !
שאל מוסלמי מה עדיף הוא יגיד מוסלמי !
שאל יהודי יגיד יהודי !
שאל נוצרי הוא יגיד נוצרי !
הנקודה היא שלצערי אתם רואים צד נעול אצלכם צד שאצלי היה קיים אני לא הבנתי את ההגיון שקיים בגוף האדם ההבנה הנכונה ליפעמים אפילו יש לנו בדיקות מדעיות באימון שנועד ללמד אותנו דברים !
אנחנו מציעים שאם אתם רוצים תבואו להיתאמן תהנו וזה מובטח !
לא רוצים לבוא גם בסדר לא הכרחתי אותכם בטח !
אבל אם אתה רוצה לראות משהו אני לא יתאמץ בישבילך אם אתה או אתם רוצים אתם מוזמן לבוא לראות !
לא רוצים על תבואו והכל נאמר בחיוך וברצון רב !
חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 14:29
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

עכשיו אני רוצה להבין
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "תודה על התגובות"

ככה אתם עושים ספארינגים אצלכם במועדון , או לא ?
כי הסתכלתי בסרטונים האחרים שלכם שהבאתם , והקטע של ריקוד ונענוע ידיים קיים גם בספארינגים .

עכשיו אני רוצה להבין איך לאזעזל אתם חושבים אפשר להחזיק ככה מעמד , אפילו ברחוב ? חלק ממה שאתם עושים שמה נוגד הגיון בריא . גם כל הקונגפואיסטים שבאו להתחרות ל UFC בהתחלה היו בטוחים שהשיטה שלהם היא סוף הדרך . ואז הם קיבלו את המציאות לפרצוף .

אמרת שהשיטה הוכחה ברחוב . איך ולמה ? אני אגיד לך למה שיטות כאלו מוכחות ברחוב . כי רוב האנשים שזה מוכח עליהם , אין להם מושג וחצי איך ללכת מכות בצורה טכנית (וזה כולל גם המון אנשים שלומדים אומנות לחימה וחושבים שהם יודעים , ומסתבר שלא) .
הייתי רוצה לראות קרב נגד אומנות לחימה אחרת - ואני מדגיש , אחרת , לא ספארינגים בין החברה שלכם , כי אתם התרגלתם לעבוד בדרך הזאת אחד מול השני .
חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 20:40
  physics physics אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "עכשיו אני רוצה להבין"

סילבר תגובה למתרחש !

קונגפויסטים ?
אין להם מושג וחצי איך ללכת מכות ?
ממ.. איסאי אכן נקראת קונג פו אבל אני לא חושב שאתה בעצם יודע מה הפירוש של קונג פו אם אתה מדבר ככה ..
וזה שחלק מהצעירים בימינו שרואים כמה דברים והולכים ליו אפ סי אם זה ולא מקבלים תוצאות טובות לא אמור לשנות לנו תשם ...
חשוב לי לציין שאני לא נכנס איתכם לוויכוח משעמם לי ואני נכנס לפורום ואני מעביר פה תזמן תודות לחבר שלי פיזיקס ...
ההגיון לא מתחבר אליכם אני לא מאשים אותכם אני הייתי ככה וככה גם כל מי שבא לאיסאי לא היה אחד שפיקפק באומנות כולם אמרו מהה מו ?
איך האגרוף הזה שעושה פאק קול כזה אמור להכאיב ?
איך בתנועה לא מתבלבלים ?
חחח זהההה המורהה שלכםםם ????
הוא נראהה חללשששששש !
ואני הייתי אחד מאלה וכמו שכולם עברו אני עברתי צעד אחרי צעד את אותם דברים תשמעו אני שוב אומר חחח משה המורה שלי לא מבין בכלל למה אני נכנס איתכם לוויכוח ומסביר לכם חח ממש משעמם לי !
אני באתי צחקתי על המורהה על האגרוף וזה לא הבנתי את ההגיון בשיט !
הרי אגרוף צריך להיות נוקשה כדי שתהיה מכה !
אבל .....
טעמתי את המכה ....
ממש ממש ממש חלשה הוא נתן אותה במינימליוותתתתת שהוא יכל !
וזה בהתחלה לא כאב בשיט השניה הראשונה מתי שהשנייה השנייה הגיעה נחנקתי ולא יכולתי לקום !
אוקי אז המכה חזקה לא הופך את האומנות לחזקה !
בוא נעשה קרב אלון אתה ואני !
אני ואלון עשינו קרב !
מה שקרה זה שאני לא ראיתי כלום אלון היה מתושתש מהתנועה !
לא ראיתי אותו ממש ....
ומהפחד ביקשתי להפסיק את הקרב !
כי הכל בא מכל הכיוונים ולא הבנתי כלום ....
מאותו היום נדלקתי על הרעיון ובאתי לאיסאי היה לי קשה להבין את הרעיון של איך אפשר לעבוד אם גוף רך ולפגוע ?
גם לזה קיבלתי תשובה !
והסברים הגיונים לחלוטין !
העינין הוא שמה שאתם רואים אתם לא מבינים וזה מה שמשה המורה שלנו תמיד אומר לנו ..
אני ראיתי סירטון של טאי צ'י שאלתי את משה איפה המכות פה ?
התשובה שלי הייתה שאצל לוחם טוב לא רואים את המכות ועכשייו אני הבנתי ובאמת חיברתי הגיון לעינין !
אתם לא יכולים ולא תבינו את המכות שיש בסירטון הזה ..
יש פה מלא מכות שאתם אפילו לא יודעים איפה הם !
למה התגובות שלכם לא מדאיגות אותי ?
כי איסאי פשוט הוכחה !
1 - איסאי הייתה שיעור חובה בווינגייט !
2 - המורה שלי גראנד מאסטר באומנות מסויימת !
3 - הוא למד המון סוגי אומניות ואם לדעתו איסאי הייתה לא טובה הוא היה בוחר ללמד אחד מהאומניות לחימה האחרות !
4 - ראיתי אותו בקרב בים אם אדם מג'יוג'יטסו הוא החטיפ מכות לזה מהג'יוג'יטסו למזלו משה לא אוהב לפגוע משה רק סימן לו ..
5 - התלמידים חזקים מאוד מול העיניים שלי כל יום וזה הוכחה חד משמעים לרמת החישול הגבוהה שאנחנו מקבלים בסביבות של אפילו אם לומדים חודש חודשיים !
6 - כל מכון שאו אני או אלון הלכנו עלייו תמיד ניצחנו בו ..
7 - אפילו היו סוג של בדיחות לאור העין לדוגמא המכון הטאי קואן דו של ג'סיקה ...
8 - המורה שלנו אוהב אותנו ברמה שהוא עוזר לנו לא רק באומניות לחימה אלה אפילו בעבר עזר לחברי אלון אדלמן במטמטיקה בביתו ! ולי בעיניני הצבא בקשר לחיים בכללי .
9 - אפ פעם לא מקלל או אומר איסאי יותר טובה אלה מראה לנו מאומניות לחימה ואפילו הציע לנו ללכת לסדנת אימונים של באגואה משום שלטענתו זה ילמד אותנו המון !
10 - אנחנו מקבלים ממנו אימאליים בנוגע לסירטונים מסויימים אומניות לחימה אחרות ועוד ועוד ..
11 - לא היה לוחם אחד שנכנס למכון של איסאי הראה משהו והתלמידים המתחילים אפילו יבשו אותו בעת הקרבות !
12 - הרחוב אכן מקום קל בישבילנו מניסיון האמנו לי שזה לא שקר !
13 - משה מבקש מאיתנו לא להיכנס לעיניני אלימות לברוח אם יש את האופציה הזאת אבל אם כבר אין מצב לשבור ליריב יד או כל דבר אפשרי !
14 -כל אדם שמגיע לאיסאי פשוט אוהב אותה ומקבל אהבה לא מקללים אותו ותמיד נתמך !
15 - אני אוהב את האומנות כי היא אכן יעילה ואני לא ראיתי שום סירטונים מפדחים עלייו שום הוכחות כפי שיש לחלקינו פה על מורים מסויימים (;

תודה רבה לכם סילבר ....
תשעשעו אותי בתגובות עוד חח באמת משעמם לי ואני לא צוחק .....

נערך לאחרונה ע"י physics בתאריך 25-06-2007 בשעה 20:42.
חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 21:12
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "סילבר תגובה למתרחש ! ..."

תשמע עדיף לטחון מים מלדבר איתך , לא מגיעים לשום פואנטה או מסכנה אני מנסה להבין
מה הולך איתך ואתה ממשיך לבלבל תמוח על ISAI , אתה יודע כמה אני יכול לשבח את המורה שלי והאומנות שלו ובלה בלה בלה בלה בלההה לא מעניין פה אף אחד ,

אתה חכם בזה שאתה משתיק אנשים שבאים למכון ? כי הם לא מכירים את השיטה אני לא ראיתי מישהו אחד וזה כולל אנשים מהצבא , אנשים שהיו במכון כמה שנים וכו' שלא קיבלו מתלמידים שהם חצי שנה שם
מכות אחד אחד ולא חזרו דרך אגב משום מה.

אני לא שוויצר כמוך אתה רק דיבורים ודיבורים אבל לא עונה לשאלות שאנחנו שואלים ולא מבין שאנחנו רק רוצים לדעת אם אתם בקרב גם ככה ? איך ניראים הקרבות שלכם ?

זהו לא מעניין מי זה משה מי זה ISAI שאלנו שאלה תענה אני מתחיל לחשוב שאני מבזבז
תזמן שלי על הודעות בפורום הזה ( באשכולות על ISAI בלבד )

בתודה , האיש
חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 21:21
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

נשמע מעניין מה שאמרת
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "סילבר תגובה למתרחש ! ..."

אמרת שהלכתם למכונים שונים וערכתם איתם ספארינגים.
שאלה ראשונה:הלכתם למכונים שמדגישים עבודה במגע מלא?כמו קיוקושין,קיקבוקסינג,אגרוף,תאילנדי וכאלו(נגיד שגם טאיקוונדו נחשב).או לא יצא לכם, ואם כן,מה היו התוצאות?

שאלה שנייה:אני יודע שכאשר אנחנו הולכים למכון אחר,מצלמה זה דבר חשוב . אני רואה שלפחות לאחד מכם יש מצלמה ואתם יודעים ואוהבים לצלם את עצמכם במכון בחולון . יש לכם המון המון סרטים ביוטיוב.איפה הסרטים שלכם מהספארינגים במכונים אחרים , או של אנשים שבאו לבקר אצלכם במכון ?

שאלה שלישית : מה קרא במכון של ג'סיקה?

שאלה רביעית: מי ניצח , פיונגיון או חברה של ISAI (או שזה לא התרחש) ?
חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 21:42
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07

איך יש לך את הבושה, לשניכם. [סילבר ופיסיקס].
דבר ראשון פיסיקס - סילבר קיבל באן לא כדי שיתחיל להגיב ממשתמשים של חברים שלו, ואתה מאפשר לו לבוא לכאן ולכתוב בצורה הזאת.

ולך סילבר, אני לא מבין מאיפה החוצפה, לכתוב "תשעשעו אותי עם התגובות שלכם", פשוט חוצפה שאני לא יכול לתאר במילים, יש פה כמה ילדים חמומי מוח בפורום שיודעים להתבטאות יותר טוב.
דבר ראשון פיסיקס שם סרטון שלך, פה הכל טוב, מן הסתם כמו שאמרת במילים שלך, אנשים מבחוץ לא יכולים להבין את השיטה - אז מגיעות השאלות והספקות.
הרי זה ברור, לי לפחות, שהסרטון הזה היה בדיוק מה שתיארת - שיעמם לך אז החזרת את עצמך לפורום כדי שאנשים ישאלו שאלות, ואתה תגחגח ותצחק לך.
הצורה שבה אתה מדבר על אומנויות אחרות בהשוואה לאיסאי, וזאת עוד אחרי שהזכרת שמשה אמר לכם בפירוש לא לזלזל באומנויות אחרות, פשוט מזלזלת ושמה את איסאי צעד אחד לפני כולם, ואת שאר האומנויות וצורות החשיבה ללעג.

אתה פשוט חוצפן, ואני מרגיש שכולם מבזבזים את הזמן שלהם על הדיון הזה, זו הכניסה האחרונה שלי לפחות לפה [לדיון], ואני מקווה שהוא ימחק.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר