לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 21:02
  רונן123 רונן123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
חרא של חיים.....:(

פעם ראשונה שאני כותב פה .....או שאני כותב בכלל אני לא מבקש רחמים או משו חח רק קצת תגובות
אז ככה...אממ אני רוצה להיתאבד אני חושב על זה כבר הרבה מאוד זמן החיים שלי ממש חרא אני לא סובל את עצמי את איך שאני ניראה ואת האופי שלי וזה לא רק אני חושב ככה גם אלה שנימצאים איתי לא סובלים אותי תמיד היית הילד השקט הזה אבל כשדיברתי דיברתי שטויות לא ידעתי מה אני אומר וכולם לא סבלו אותי זה היה ככה עד כיתה ט... כיתה ג היית אחת התקופות הקשות שלי בחיים שלי אני לא ישכח את זה עשו אלי חרם אף חד לא דיבר איתי הייתי חוזר כול יום הבייתה עם דמעות בעינים אף אחד לא עזר לי אני לא יודע למה לא חשבתי על להיתאבד אז אולי בגלל שהייתי תמים מידי...אני לא יכול לישכוח את זה ואל תגידו לי שזה היה בעבר וצריך להמשיך הלאה כי אתם לא מבינים מה זה כשכול הכיתה נגדך ואף אחד לא אוהב אותך קיצר לא משנה לא היתגברתי על זה אבל המשכתי בחיים שלי.....
כיתה י הייתה התקופה הכי יפה בחיים שלי בחיים לא הייתי מאושר ככה הייתי בן אדם מצחיק הרבה אנשים אהבו אותי די אהבתי תחיים שאפילו שחכתי מהתקופה הרעה שהייתי...ואז הגיע השנה כיתה יא בהתחלה היה בסדר נישארתי אותו בן אדם אבל אז נהרסתי התחלתי להרוס קשרים טובים שהיו לי עם אנשים חזרתי להיות מציק והפסקתי להצחיק אנשים התחלתי להיות חפרן ומציק גם יש לי הרבה מריבות עם ההורים שלי אין לי אף אחד עכשיו וניראה לי עם אני יתאבד לא ישימו לב בכלל שאני חסר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2007, 21:16
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
זה שאתה בן אדם שקשה לו להשתלב עם החברה, לא אומר שהגזר דין שלך צריך להיות מוות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רונן123 שמתחילה ב "חרא של חיים.....:("

לא הבנתי למה הכוונה מציק? אתה מעצבן אנשים בשביל הכיף? תסביר..
מה שאתה עברת בבית הספר עברו עוד ילדים בארץ ובעולם, זה למה יש מידי פעם סרטים על הנושא, זה שאתה לא מחובב על מישהו זה לא אומר שאתה צריך לתת לו את מבוקשו ולהרוג את עצמך בשביל לרצות אותו.
דבר שני לא נראה לי שאתה באמת רוצה להתאבד, אולי אתה חושב על זה אבל יכול להיות שרצית לנפח קצת, בן אדם שרוצה להתאבד באמת אבל באמת, זה בן אדם שלא רוצה לדבר עם אף אחד כי בתוך תוכו הוא מאמין בצורה חזקה שמה שיגמול אותו מהסבל בו הוא נמצא זה התאבדות ולא דיבורים עם אנשים אחרים על מה שמציק לו, לפיכך אנשים שבאמת רציניים לגבי זה פשוט לא אומרים לכולם "אני רוצה להתאבד", הם עושים את זה בשקט במקום שאף אחד לא ישים לב בדרך כלל, אני חס וחלילה לא מזלזל, אבל אנשים שהולכים למקום פומבי כמו גשר באיילון או על הגשר בעזריאלי בו מסתובבים מאות אנשים שישימו לב ישר, יותר מחפשים תשומת לב, שמישהו ינסה להקשיב להם ע"י כך שהם יעמדו על גשר ויראו לכולם עד כמה הם ריצניים, ופחות חושבים על התאבדות, לדעתי אתה צריך עזרה, ולא נראה לי שאתה רציני בקשר להתאבדות אלא מצאת מין "גשר" קטן וירטואלי באינטרנט והחלת לחסוך לנהגים באיילון פקק אחד ענק..
אתה באמת מתכוון להתאבד בגלל חרם שעשו עליך לפני 10 שנים?
אני יודע שאתה כועס בגלל הרבה דברים נוספים, אבל תחשוב, חרם שעשו לך בכתה ג' משפיע עליך עד היום?

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 24-06-2007 בשעה 21:18.
ישן 25-06-2007, 03:18
  snatch17 snatch17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.07

1 ... תחשוב ללכת לפסיכולוג ... לא בעצם אל תלך כי אם תשאל אותו . "מה לעשות ? " הוא יחזיר לך "מה אתה חושב שאתה צריך לעשות ? " .. זה מטריף . (לא מניסיון ) .. פשוט יודע ...

2.. תתחיל מפה ... ק-ח א-ת- ע-צ-מ-ך בידיים . בחיים יש תקופות רעות ותקופות טובות .. מה לעשות ...
אני לא ימשיך לכתוב במספרים כי זה מראה התנשאות וזלזול ואני ממש לא כזה ...
תפסיק לעצבן אחרים .. תתחיל לטפח את עצמך . תחשוב חיובי .. תראי את הדבר הטוב בכל דבר ... אחרי הכל ... החיים יפים ... ואל תתמרד נגד ההורים שלך .. הם ההורים שלך הם גידלו אותך תיתן להם כבוד גם אם לפעמים הם מעצבנים .. תמציא לך שיטה להירגע .. ואני לא מדבר על " הוווססההההההה "
משהו יותר רציני ... אח שלי .. יהיה טוב .. ואל תגיד להתאבד .. למה זה עוזר .. מילא היית משאיר כתובת ומראה שזה רציני היינו מגיעים לראות ת'פתק ... אחי ..עזוב את השטויות האלה . אתה אומר את זה כי אתה לא מעריך את החיים .. אז תתחיל להעריך אותם ויהיה לך טוב ... תתנהג טוב כלפי אחרים הם יחזירו את אותו היחס . אלא אם כן הם דפוקים רצח.
ישן 25-06-2007, 15:13
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

אוקי. דבר ראשון, תמחק את האופצייה של התאבדות. בריחה מהמציאות אף פעם לא טובה, במיוחד כשמדובר על מוות.

עכשיו, אתה מודע לכך שהכל תלוי בידיים שלך, נכון? אתה יכול לשנות את היחס של, אם אתה מודע שיש לך בעיה ואתה רוצה להתגבר עלייה, אתה היחיד שיהיה מסוגל לעזור לעצמך.

איך שאני הייתי פועלת: מתגברת על התקופה הרעה שעברה. מה שהיה היה, כל מה שנותר מהעבר זה למידה, למידה מטעויות, למידה מדברים נכונים שקרו.. פשוט תהרהר בעבר שלך ותחשוב איך אפשר להתקדם ממנו.

תניח את המרמור בצד!

אחרי שהבנת מה אתה כן רוצה בחיים שלך, תפעל ליישם את זה, זה אפשרי. אם צריך, מצא לך מסגרת. לא יודעת באיזה גיל אתה, אבל אם אחרי צבא, אפילו תשקול על לעבור דירה, מקום אחר, אנשים חדשים.
פשוט תנסה לעבוד על עצמך.

אני לא מכירה אותך, אני לא רוצה לתת לך עצות שיזיקו לך, לכן אני חושבת שתלך לייעוץ או למישהו אחד שכן מכיר אותך וכן אכפת לו ממך.

בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר