לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 23:58
צלמית המשתמש של פלויד
  משתמש זכר פלויד פלויד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.07
שלח הודעה דרך ICQ אל פלויד
כללי זוג העיניים הכי יפות. קטע מינורי של 15 שניות מהבוקר ברכבת.

יום ראשון בבוקר. כל הבאסה של השבוע החדש, הסופ"ש שחלף כל כך מהר בקושי ליטר אחד של גינס איכותית זלגה לביטני.
נסיעה בנאלית ברכבת היוצאת ב 7:10 מהשלום בת"א לכיוון צפון.
אך היום, לאחר 5 דקות של קריאה בעיתון המתדלדל מיום ליום 'ישראלי' וכשעה של ניקורים, סוף סוף משהו מעניין.
הרכבת עוצרת לה בחצי פתאומיות בתחנת חיפה - חוף הכרמל. אני מתעורר, מנסה להבין מי נגד ומי, וכמה זמן לעזאזל אני כבר ישן. מבין שהתעוררתי בדיוק בזמן.
נדחק בשורה ארוכה לכיוון היציאה (שכמובן חסומה ע"י ישראלים טיפשיים שההורים שלהם לא לימדו אותם שקודם נותנים לצאת, ורק אח"כ נכנסים).
מגיע ליציאה המיוחלת. מסתכל סביב על עשרות החיילים השבוזים, ואז. בפינה קטנה, יושבת לה מכרובלת בתוך עצמה, הזוג עיניים הכי יפות שראיתי כל חיי.
העיניים שלנו נפגשות, ובשניה התעוררתי, סוף סוף משהו לקום בשבילו.
אני מסתכל, והיא מסתכלת. בוחנים אחד את השני, אבל לשניה אחת לא מורידים את העיניים.
אין לי מושג מה היא לבשה, מה מידת החזיה, רזה/ שמנה יש קלאסה או אין, האם יש איזו חגורת ניטים או מצידי מכנסי ליצן. כל מה שאני יודע, זה שיש לה את זוג העיניים המדהימות ביותר שראיתי.

אני יורד מהרכבת. חושב על לחזור, ולעזאזל הכל. העיקר לקבל עוד מבט חפוז אחד עמוק בתוך העיניים. מסתובב, והן עדין שם. עמוקות, כחולות, גדולות... וכל כך מרגשות.

העיניים שלנו לא עוזבות אחד את השניה. המבט עמוק, אמיתי.
דלתות נסגרות, רכבת נוסעת. איזה זין.

נערך לאחרונה ע"י פלויד בתאריך 25-06-2007 בשעה 00:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר