לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2007, 15:49
צלמית המשתמש של י''ש
  י''ש י''ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
בקשה לאמירה לפני כל תפילה ובקשה

בס''ד

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והנה מה שכתוב בצילום:

''בס''ד בר''ה מוסדות חוט של חסד
בנשיאות מו''ר הרה''ח שלום ארוש שליט''א
טוב לאומרה לפני כל תפילה ובקשה להשי''ת

מודה אני לפניך ה' אלוקי ואלוקי אבותי, ששמת חלקי מיושבי בית המדרש, ולא שמת חלקי מיושבי
קרנות. שאני משכים והם משכימים. אני משכים לדברי תורה, והם משכימים לדברים בטלים. שאני עמל
והם עמלים. אני עמל ומקבל שכר, והם עמלים ואינם מקבלים שכר. שאני רץ והם רצים, אני רץ לחיי העולם הבא, והם רצים לבאר שחת, שנאמר '' ואתה אלוקים תורידם לבאר שחת אנשי דמים ומרמה לא יחצו ימיהם, ואני אבטח בך.

הריני מקשר את עצמי בכל המחשבות, בכל הדיבורים, בכל המעשים, בכל החיות, בכל החושים, בכל הכוחות, בכל הרצונות, בכל התנועות, בכל הנשימות, (ביום חול יאמר- בכל הנסיעות), ובכל האכילה ושתיה, של כל היום (השבת/ חג פלוני) הזה, ושל כל החיים- שלי, של בני ביתי, של כל התלויים בי,
ושל כל הנלווים אלי- לכל הצדיקים האמתיים שבדורנו, ולכל הצדיקים האמתיים שכוני עפר, קדושים
אשר בארץ המה ובפרט לרבנו הקדוש, צדיק יסוד עולם- נחל נובע מקור חכמה- רבנו נחמן בן שמחה בן פיגא, זכותם יגן עלינו ועל כל ישראל, אמן.

הריני מוסר את כל המחשבות, את כל הדיבורים, את כל המעשים, את כל החיות, את כל החושים, את כל הכוחות, את כל הרצונות את כל התנועות, את כל הנשימות (ביום חול יאמר- את כל הנסיעות), ואת כל האכילה ושתיה, של כל היום (השבת/ חג פלוני) הזה, ושל כל החיים- שלי, של בני ביתי, של כל התלויים בי, ושל כל הנלוים אלי- להקדוש ברוך הוא, שהכל יהיה על פי דעתו, ועל פי רצונו הטוב,
שאזכה להתקרב לצדיק האמיתי ולרב האמיתי שבדור הזה- ולתלמידיו ולספריו ולספרי תלמידיו- בכל הבחינות ובכל האופנים בשלמות, שלא אסור מדבריו ימין ושמאל, כדי לזכות להכיר אותו יתברך,
ולדעת אותו יתברך, שזהו רצונו יתברך שאנחנו נכיר אותו יתברך, ואזכה להיות בקיבוץ הקדוש של חסידי ברסלב שיהיה בעיר אומן בראש השנה הבא עלינו ועל כל ישראל לטובה, ובזכות זו נזכה לביאת משיח צדקינו, ולבנין בית מקדשנו, ולהתגלות רבנו נחמן מברסלב בעולם, ולגאולה שלמה במהרה בימנו אמן ואמן

הריני מקבל על עצמי מצוות עשה של ואהבת לרעך כמוך''

עדיף לקרוא מהצילום כיוון שודאי לי יש כמה טעויות בהקלדה אני כתבתי זאת רק אם יהיה משהו לא ברור בצילום מובן שאני לא הזכרתי את שם ה' אבל קוראים את הבקשה בשם ובמלכות
חזרה לפורום
ישן 29-06-2007, 16:40
צלמית המשתמש של Mad_Tiger
  משתמש זכר Mad_Tiger Mad_Tiger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי י''ש שמתחילה ב "חסידי ברסלב אומרים את זה וכל אדם שזה מגיע לידיו אומר את זה"

בעזרת ה' יתברך

אשריך אחי!

אבל, חסידי ברסלב לא אומרים את הנוסח הארוך הזה. בתחילת הלילה (שהוא תחילת היום עפ"י התורה הקדושה), לפני התפילות ולפני קיום מצוות נוהגים להתקשר לצדיקים, הנוסח הוא בערך כזה (ככה אני משתדל לומר):
"הריני מקשר עצמי 'בכל מחשבה דיבור ומעשה שלי של כל היום'/'בתפילתי'/'במצווה זאת' לכל הצדיקים האמיתיים שבדורנו ולכל הצדיקים האמתיים שוכני עפר, קדושים אשר בארץ המה ובפרט לרבינו הקדוש צדיק יסוד עולם נחל נובע מקור חכמה רבינו נ נח נחמ נחמן מאומן בן שמחה בן פיגא זכותם תגן עלינו וכל כל ישראל. אמן."

חוץ מזה נוהגים לומר: "רבונו של עולם, הריני מוסר עליך את כל המחשבות הדיבורים והמעשים שלי ושל כל התלויים בי, שיהיו כרצונך הטוב עלינו."
ולפני ההתקשרות בתחילת הלילה נוהגים לומר: "הריני רוצה לעבוד את השם יתברך באמת, באמונה ובשמחה", כלומר להתחיל מחדש."
מתוך "סדר היום" לרבי יצחק ברייטר.

I'm not going to not live because of the fear of what could happen" - Laird Hamilton"

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר