לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2007, 13:08
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
מתאגרף שאני הכי אוהב הוא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "אחד הגיבורים שלי !"

רוי גונס גוניור , לו באמת יש סגנון ייחודי . הבנאדם פשוט היה ווירטואוז עם היידים .
עלי הוא באמת מספר אחד , ולמשקלו היה לו יכולת תזוזה אדירה , אבל אני אישית מעדיף את הסגנון הייחודי של רוי גונס .
ואם תשימו לב , רוי באמת כמעט אף פעם לא שומר על הפנים אלא מסתמך יותר על התנועה ורפלקסים שלו

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

וזה בלי להגיד שהבנאדם הצליח במספר תחומים מחוץ לעיסוק באגרוף , היה שחקן כדורסל (השיא היה כששיחק משחק כדורסל ובאותו ערב טס לעיר אחרת להאגרף וכמובן ניצח) , בעל חברת תקליטים וראפר (הפסקול בהיילייט שהבאתי זה שיר ראפ שלו) , מגדל תרנגולות לקרבות תרנגולות ועוד מספר דברים .

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 26-06-2007 בשעה 13:13.
חזרה לפורום
ישן 05-07-2007, 00:07
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "חח נכון מצטער אני יתקן [=..."

אתם חיים בסרט ... לא טייסון ולא מוחמד עלי שתיהם לפי דעתי לא משהו בואו נתחיל בזה שאיגרוף זה לא משהו צריך לדעת להילחם עם ידיים ועם הרגליים עם בעיטות ובואו אני יגיד לכם משהו אם מישהו מגיוגיטסו נצמד לאחד משתי החובבנים האלו כמו רוייס גרייסי שלוקח אותם בלי בעיה נגמר להם הסרט כמה טכניקות ובריחים בקרקע אחרי שנצמדים אליהם וזהו הם גמורים ועם כבר לפי דעתי ארנסטו הוסט לדוגמא שמתאמן באיגרוף תאילנדי לוקח אותם בלי בעיה הם פשוט נלחמים רק אם היידיים כמה בעיטות לאזור הגליים והיצמדות והפלתם ואז עושים להם בריחים גומרת אותם קליל ... קיצר אתם צריכים להבין שאיגרוף וכל מי שמתעסק בזה לא תותח כמו כל האחרים שלומדים להלחם עם כל הגוף ... למשל טייסון למה הוא לא הולך ל ufc למה יש שם הרבה לוחמים שיודעים גיו גיטסו והוא יודע שאם נצמדים עליו ועושים לו בריחים הוא גמור ... קיצר שתיהם ממש חובבנים .. הם ממש לא חזקים ...
חזרה לפורום
ישן 05-07-2007, 00:56
  dani456 dani456 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
שמע
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "אתם חיים בסרט ... לא טייסון..."

דבר כזה לא שמעתי הרבה מאוד זמן..בעצם אף פעם.
עלי וטייסון חובבנים? רויס גרייסי היה מנצח אותם..?
לפי דעתי אם מישהו היה מנסה להצמד לאחד משני המתאגרפים האלה הפנים שלו היו הופכים לאיזור סגור לשיפוצים..

בשביל שרוייס גרייסי יצליח לנטרל אחד מהם(מה שקשה לי להאמין) הוא צריך להיות מושלם,שהכל יילך לו חלק ובלי לקבל אגרוף אחד..

למרות זאת אני מסכים איתך שיש יתרון מסויים לאלה שלומדים עם כל הגוף לאלה שלומדים רק אגרוף אבל בכל חסרון יש יתרון אולי זה נשמע קלישאה אבל זה נכון...זה יותר תלוי בבן אדם מאשר בא"ל שלו..

אגרוף של עלי וטייסון ועוד בלי כפפה הוא קטלני ביותר..מי שחוטף אגרוף כזה נופל עם פנים מדממות ושיניים שבורות 100%
וזה רק קצה הקרחוןןן
חזרה לפורום
ישן 05-07-2007, 15:08
צלמית המשתמש של רוכליצון
  רוכליצון רוכליצון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
שלח הודעה דרך ICQ אל רוכליצון
בוא נחשוב מבחינה הגיונית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "אחד הגיבורים שלי !"

אני באותו דעה עם אלה שחושבים שידם על העליונה של המתאגרפים, אבל תלוי לאיזה מצב מביאים אותם...נגיד ניקח את אמני הלחימה הטובים של זמננו (מיטב K1 UFC לא בטוח שככה כותבים את זה, גרייסי למינהן), ואת מיטב המתאגרפים של זמננו, (משקל כבד בלבד!!!), נשים אותם בזירה עם חוק אחד ברור, בלי נזק משמעותי ובלתי הפיך...מבחינה האמן לחימה זה קריטי, האמן לחימה יוכל אולי לנטרל את המתאגרף רק בשניות הראשונות של הקרב ובכדי לעשות זאת ייאלץ לעשות מכת מוות מהירה, לנטרל מבלי להזיק, לא הכי בא בחשבון ודי קשה לביצוע, אם לא המתאגרף ינטרל את האמן לחימה באגרוף מסכן אחד...אז בזירה המתאגרף לוקח די בקלות...

אבל...

נגיד ברחוב קרב אחד על אחד עד הסוף המר, אני נותן סיכוי לידידנו הלוחם, שרק מכת מוות מהירה ונטרול מהיר יזכה אותו בניצחון על המתאגרף, כמובן הכל תלוי בהרבה דברים וזה יחסי ללוחם, לזירה, ובעיקר לדבר שעל זה רציתי לדבר....

לחוקים של הקרב!!!
חוקים יכולים להגביל לוחם!
וזה הבעיה פה.
אמני לחימה לא רגילים כל כך לחוקים ורק מיומנים מאוד ישרדו בהצלחה בתוך הזירה...

הוקצו אם יהיה קרב שכזה, הוא יהיה ממש אבל ממש מהר, ולדעתי מאוד משעשע

נערך לאחרונה ע"י רוכליצון בתאריך 05-07-2007 בשעה 15:11.
חזרה לפורום
ישן 05-07-2007, 17:09
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
בוא באמת נחשוב מבחינה הגיונית
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי רוכליצון שמתחילה ב "בוא נחשוב מבחינה הגיונית..."

מה זה המכות קסם שאתה מדבר עליהם ?
מכות שהורגות בנאדם בפעם אחת ? מה זאת מכת מוות מהירה שאתה מדבר עליה ?
אולי זה הדוקן של ריו ? או מכת ברק של ריידן ?
מכה בביצים? כואב מאוד אבל לא ראיתי שזה הורג מישהו . אצבעות לעיניים ? יכול לעוור מישהו בהחלט , אבל לא משהו שיכול להרוג בנאדם . מכה לגרוגרת ? תנסה קודם לפגוע בבנאדם ששומר על הפנים .

בקיצר , אם כל הכבוד לכל לוחמי רחוב האדירים , מישהו פעם אמר "לכל אחד יש תוכנית , עד שהוא מקבל את האגרוף הראשון לפנים" . ואני לא רואה הבדל גדול בתוצאה , בין עם זה בזירה ובין עם זה ברחוב .
אל תחשוב לשנייה שגם המתאגרף יכול לעשות ברחוב מה שהוא לא יכול לעשות בזירה . ולא , עם תביא פעמון לקרב רחוב ותצלצל בו , המתאגרף לא ילך לפינה .
חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 13:11

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "תודה שאחרי דיון שלם שכולם..."

חחחח אתם פשוט חיים בסרט ! טייסון או עלי לא יכולים בשיט להגיע כל כך נמוך עם האגרוף ואני אומר לכם בתור אחד שראה אימון במציאות של טייסון הוא תותח אבל תותח על אלה שלא יודעים להילחם !
אני רוצה להגיד לכם שטייסון עם הוא ילך נגד ארנסטו הוסט מאיגרוף תאילנדי הוא יכול לקחת את ארנסטו הוסט כמה בעיטות מהצג לפנים וטייסון נגמר ! רואים שאתם ממש לא מבינים באומנויות לחימה ואם גרייסי נצמד עליו מהקרקע ואני ראיתי קרבות של גרייסי שמכניסים אגרופים והוא פשוט יוצא מהם בלי פגע ואנשים ברמות עולמיות כמו טייסון הכניסו לו אגרופים הוא עשה עליהם בריח אז תאמינו לי שטייסון הוא כלום ! ועלי סתם מעפן אם תשימו לב הוא לא שומר פנים טוב !
וסבבה אם אתם לא רוצים לפתוח דיון על זה אז סבבה.. אני פשוט אומר את זה בתור אחד שראה אימון במציאות של טייסון וגם קרב...
חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 21:57

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "תגובה"

קודם כל תגובה ל- dani456 חחחח בואנה רואים שאתה לא מבין כלום בשיט צלילה לרגליים של טייסון או של החביזה השני ואין הם גמורים איפה אתה חי גרייסי כל החיים שלו מתאמן להתחמק מאגרוף חוצמזה מה אתה חושב שגרייסי לא יודע לתת אגרופים הוא נותן אגרופים חזקים מאוד יש לי שאלה למה טייסון לא הולך ל ufc אני יגיד לך למה למה שם מותר ללכת הכל כולל הפלות בריחים בגלל זה הוא יודע ששם הוא יפסיד בגלל זה הוא ב k-1
ששם אין הפלות קיצר בוא נתחיל בזה שגרייסי יודע להילחם ולהגן בהרבה יותר טוב מטייסון קיצר מה אני יגיד לכם אתם לא מבינים אין לי כוח להתווכח שתראו קרבות של גרייסי תבינו תאמינו לי מי שמבין פה בצורה רצינית זה Boozi הוא רשם פה דברים חכמים תסתכלו במיוחד בחלק של ברוס לי חחח כמה שברוס לי עם הוא היה חי היה לוקח את טייסון אתם אפילו לא יודעים איזה זריזות יש לברוס לי טייסון או ברוס לי שב 4 שניות נותן 10 בעיטות ??? ושהוא זריז רצח
חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 23:08
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "קודם כל תגובה ל- dani456 ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי energy88
וד יש לי שאלה למה טייסון לא הולך ל ufc אני יגיד לך למה למה שם מותר ללכת הכל כולל הפלות בריחים בגלל זה הוא יודע ששם הוא יפסיד בגלל זה הוא ב k-1

זה כמו שתשאל אותי למה נגר לא מתעסק בברזל
תראה , איגרוף זה ספורט שמרוויחים בו אחלה כסף , הוא לא הולך לUFC כי הוא מתאמן באיגרוף וזה קשה מאוד לשנות כיוון בגיל כזה , הוא מתאגרף ( .-נקודה)
תפסיקו להשוות אותו לאחרים , הרי הוא לא יכול להילחם פריי פייט , הוא יכול להילחם רק קרב איגרוף עם חוקי איגרוף ושם הוא ייקח כל אחד , אבל כמובן שגרייסי ייקח מתאגרף בקרב חופשי כי גרייסי מתאמן בקרב חופשי!

לא בא לי יותר להגיב לך אבל כתבת הרבה שטויות , ולא רק אתה
וגם שמתי לב שכל אחד בא לפה אומר ישר רואים שאתם לא מבינים כלום , איך אתה רואה? בגלל הודעה שכותבים , לא ככה בוחנים ידע של בנאדם

חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 23:13
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
טעות גדולה
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dani456

אם עלי/טייסון יעשו קרב נגד גרייסי בחוקי האגרוף,הם ינצחו100%.
אם עלי/טייסון יעשו קרב פרי פייט נגד גרייסי 99.9989% שהם ינצחו אלה אם כן יהיה לגרייסי הרבה מזל ויתפוס את אחד מהם ביום רע.

קרב רחוב לא שונה כ"כ מקרב בזירה במידה ולא משתמשים בחפצים אלה רק בגוף

נכון, אם עלי או טייסון יעשו קרב בחוקי האיגרוף נגד גרייסי ללא ספק שרוב הסיכויים הולכים למתאגרפים.

אבל כאשר מדובר בקרב פרי פייט שזה התחום שבו גרייסי שולט ומתמחה בו, רוב הסיכויים הולכים ללא ספק לגרייסי. הסיבה לכך היא שכל אחד נלחם ב"זירת הבית" שלו, לפי החוקים שלו ולפי מה שהוא מכיר ומתאמן לקראתו.

אמנם מחומד עלי וטייסון מתאגרפים מהשורה הראשונה ובעלי יכולות נדירות בתחום, אבל גרייסי יודע להתחמק מאגרופים ואיך להתמודד כנגדם, ברגע שהוא מצמצם את הטווח ומוריד את המתאגרפים לקרקע הקרב שלו.

ולידיעתך - קרב רחוב שונה מאוד מקרב זירה , למה? מהסיבה הפשוטה - חוקים , זה משתנה מזירה לזירה , יש זירות עם הרבה מאוד חוקים והגבלות (למשל איגרוף) , ולעומת זאת יש זירות עם מעט חוקים מה שמדמה קרב רחוב בצורה הקרובה ביותר (למשל פרי פייט).

כמה שפחות חוקים - ככה הקרב מתקרב יותר למציאות של קרב רחוב, ולעניינינו - התחום שבו עוסק גרייסי (פרי פייט) הוא הקרוב ביותר למציאות בקרב רחוב.

יש להבדיל אלף הבדלות בין קרב זירה לקרב רחוב.

חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 01:14
  RamiR RamiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
זה בסדר אתה יכול להגיד בבירור
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "טעות גדולה"

אם גרייסי ועם כל הכבוד לבן אדם ולמה שעשה...בקרב איגרוף רגיל בזירה לא צריך להגיד "רוב הסיכויים" בבטחון מלא שגרייסי יחטוף מכות כמו ילדה קטנה! למתאגרפים יש את טכניקת עבודת הידיים היעילה והפשוטה ביותר...זה אנשים ושלא לדבר על טייסון ועלי אני מדבר איתכם על מתאגרף ממוצע! זה אנשים שכל הזמן עובדים על דבר אחד! בלי הגנה עצמית בלי בעיטות בלי שטויות אז מה הפלא שבנושא הזה אין להם מתחרים משום שיטה? כי זה העניין שלהם, איגרוף וזהו...

ועם כמה שאני אוהב את ברוס לי...למתאגרף משקל קל יש מהירות ידיים לא פחות מברוס לי באמת אתם שוכחים שזה ספורט עם טכניקה מאוד מצומצמת ושעובדים עליה ורק על התרגילים הספציפיים האלה נון סטופ לבחורים האלה כושר אדיר ורמה פיזית גבוהה וזה מכיוון שהם לא מסתבכים עם אלף טכניקות הכנעה והגנה עצמית...זה פשוט ככה הכי פשוט שיש!

וכן גרייסי יכול להפסיד למתאגרף...איך? לחטוף לפנים זה איך! נכון אפשר לסמוך על רויס שיסתדר אבל

מה אין סיכוי שמתאגרף יכניס אפרקט טוב וישבור לו את הלסת? מה אין מצב שהם ילמדו חודש טכניקות המנעות מליחה לקרקע? סתכלו על צ'אק לידל....איך הפיל את רנדי קוטור בקרב השני שלהם? אגרוף פשוט ללסת
תתפלאו כמה זה פשוט שזה מגיע מידיים מיומנות! אבל כן הייתי מהמר על גרייסי בריא...

ומפגר מי שיזלזל בעלי! עם כל הכבוד...אנחנו מדברים על בן אדם שעצם זה שלא שמר על הפנים
יכול אולי להראות על הרמה המדהימה שלו שהרשתה לו ככה לזלזל ביריביו ראיתי קרבות שלו וחלקם זה ממש משחק בשבילו וזה מה שעשה אותו אם אני לא טועה לאלוף עולם 5 פעמים...חח גם מה שעשה אותו חולה פרקינסון כבר אחרי אליפות העולם ה-3 או ה-4....עלי הוא אגדה ובעיני רבים וגם אנשים מומחים לכל דבר בנושא כאולי המתאגרף הטוב ביותר שאיי פעם קם.(לפחות במשקל שלו)

טייסון קרא על זה תיגר שלקח את אליפות העולם בגיל 21...אבל טייסון זה חדשות ישנות אחרי מ"ס הפסדים מאכזבים ובעיות כספים וחובות טייסון מזמן לא אלוף העולם ואפילו לא מתקרב לזה(חבר'ה אונס זה רע)

ולאנרג'י88 אני מבין את ההתלהבות שלך זה בסדר אבל הם לא מתיימרים המתאגרפים ליהיות הכי טובים מכל אמני הלחימה זה טעותת ואני מדבר איתך בתור אחד שעשה ועושה את שניהם פרי פייט ואיגרוף קלאסי... ושלא תחשוב אני אחד חובבי הMMA הגדולים הארץ זה אפשר להגדיר את זה כמחלה כרונית אצלי ואני מסכים שיש להפריד בין סוגי הספורט האלה...שמתאגרפים ישארו מתאגרפים בזירות איגרוף ולוחמי K1 יעשו את שלהם...וככה גם MMA נכון יש לוחמים שמנסים ולומדים מזה המון אבל נדיר לראות לוחם שבאמת יכול לעשות גם ככה וגם ככה...תראה את הקרב של דון פריי לוחם MMA ותיק נגד ג'רום לה באנר סטרייק מהK1 בקרב K1 פשוט גועל נפש...ג'רום עשה לו בית ספר בלחימה במידה...

טוב מספיק כתבתי רק אוסיף שרוייס כבר לא ילחם עם סטרייקרים כבדים ממנו בכמה עשרות קילו של מסת שריר...כי הוא יודע שיש ממצב סביר שהוא יעבור כתישה

חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 03:15
  dani456 dani456 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
כן כן
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "טעות גדולה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי @=Nir=@
נכון, אם עלי או טייסון יעשו קרב בחוקי האיגרוף נגד גרייסי ללא ספק שרוב הסיכויים הולכים למתאגרפים.

אבל כאשר מדובר בקרב פרי פייט שזה התחום שבו גרייסי שולט ומתמחה בו, רוב הסיכויים הולכים ללא ספק לגרייסי. הסיבה לכך היא שכל אחד נלחם ב"זירת הבית" שלו, לפי החוקים שלו ולפי מה שהוא מכיר ומתאמן לקראתו.

אמנם מחומד עלי וטייסון מתאגרפים מהשורה הראשונה ובעלי יכולות נדירות בתחום, אבל גרייסי יודע להתחמק מאגרופים ואיך להתמודד כנגדם, ברגע שהוא מצמצם את הטווח ומוריד את המתאגרפים לקרקע הקרב שלו.

ולידיעתך - קרב רחוב שונה מאוד מקרב זירה , למה? מהסיבה הפשוטה - חוקים , זה משתנה מזירה לזירה , יש זירות עם הרבה מאוד חוקים והגבלות (למשל איגרוף) , ולעומת זאת יש זירות עם מעט חוקים מה שמדמה קרב רחוב בצורה הקרובה ביותר (למשל פרי פייט).

כמה שפחות חוקים - ככה הקרב מתקרב יותר למציאות של קרב רחוב, ולעניינינו - התחום שבו עוסק גרייסי (פרי פייט) הוא הקרוב ביותר למציאות בקרב רחוב.

יש להבדיל אלף הבדלות בין קרב זירה לקרב רחוב.

ב-1974 היה קרב של ג'ורג' פורמן נגד עלי וכוווולם חשבו שפורמן יחסל אותו ויגמור לו את הקריירה..ונחש מה קרה?עלי ניצח.
ואני לוקח בכוונה את הדוגמא של עלי כי הוא ה-מתאגרף של שמירת מרחק עם ג'בים אדירים ככה שהוא מכשול אדיר לגרייסי..
יש לי רק שאלה אחת אליך:
אתה באמת רואה בדמיון את גרייסי מצמצם טווח ובלי לחטוף מכה מוריד את עלי לקרקע מנטרל אותו ויוצא ללא פגע?

אבל עזוב אני לא בא להתווכח איתך,שכל אחד יישאר עם דעתו..(בסוף שנינו מסכימים שלשני היריבים יש סיכוי).אבל קרב כזה לא יתקיים אז חבל על הזמן שלנו..
חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 22:59
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
שלום לך מר יודע הכל
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "חחחח אתם פשוט חיים בסרט !..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי energy88
רואים שאתם ממש לא מבינים באומנויות לחימה

נכון, גרייסי הוא איש ואגדה, על גבול הבלתי מנוצח. וכן אם להמר בקרב של גרייסי נגד טייסון או עלי הייתי מהמר על גרייסי, אך לא שולל ניצחון של הצד השני (תמיד יש את הסיכוי שזה יעשה טעות קטנה וישלם עליה מחיר יקר) .

אבל לומר ש "עלי סתם מעפן אם תשימו לב הוא לא שומר פנים טוב", סלח לי אבל אני לא יודע אם זה מטפשות, בורות, או זלזול שנובע מכל אלה.

מוחמד עלי הינו אגדה בפני עצמו, אחד המתאגרפים הגדולים בכל הזמנים. בסגנון הלחימה שלו הוא לא ממש שומר על הפנים אבל עובדה זה עובד, כנראה שהוא צודק בגישה שלו ומצליח בה, לא מדובר פה על עוד מתאגרף חובבן אלא על מתאגרף ברמה עולמית ואחד המתאגרפים הגדולים בכל הזמנים.

סלח לי אבל מה שאמרת נשמע פשוט ילדותי.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:04

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר