לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2007, 13:30
  Tomer29 Tomer29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חייל לא קרבי שמתחילה ב "9 חודשים לפני גיוס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חייל לא קרבי
שלום חברי הפורום,

אני כרגע עדיין בן 17, 9 חודשים לפני תאריך הגיוס ששלחו לי...
אני ממש ממש לא מעוניין ללכת ליחידות קרביות / שדה...

אני בא מרקע טכנולגי, ואני עובד כבר מספר שנים בתחום המחשבים, הפרופיל שלי הוא 97 בלי כל סעיפים שונים.
השאלה שלי האם מישהו מכיר דרך לצאת מהזימונים הקרביים שכל הזמן שולחים לי וללכת ליחידה טכנולגית: מחשבים, בדיקה ובקרת ציוד וכל דבר טכנולגי בעקרון...

דיברתי פעם עם מישהו שאותם נתונים כמוני והוא אמר לי ללכת לממר"מ, הבעיה היא שאני לא מבין בכל תחומי המחשבים אלא יותר בתחום האינטרנט ושיווק ולכן ויתרתי על היחידה...

האם יש איזשהי אפשרות להתקבל ליחידה טכנולגית, מה ניתן לעשות?

תודה.

פייי יש לך זמן... עוד מעט אתה תקבל עתודה וכל השטיות האלה אם אתה לא רוצה להיות קרבי לך על זה כי זה קודם כעמט הכל (חוץ ממודיעין וצוות אוויר)..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2007, 21:51
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "וואי, שתוק כבר."

את מה שרשמת בכותרת אתה תגיד לאבא שלך או לאמא שלך... לא לי

אל תכניס לי מילים לפה ואל תגיד לי מה לעשות, זאת דמוקרטיה ואני אומר מה שאני חושב ואם זה לא נאה לך אל תקרא

"לאחרונה מין תחרות כזאת בין קרביים ל-לא קרביים.
שכל אחד יעשה מה שטוב לו וששני הצדדים ישתקו."

אני אגיד לך משהו אחר - לאחרונה יש לכמה אנשים אנשים פה נטייה "לעודד" סוג של השתמטות סמויה מקרבי לג'ובים, בנימה של "אם יש לך שכל אתה תתרום יותר בX\Y\Z מאשר בקרבי, תוריד פרופיל ולך לממר"ם"

אני פשוט רואה את זה בצורה דוחה כי לא מדובר פה על בודדים אם היה מדובר על בודדים הייתי שותק, אבל זה ממש טרנד שסוחף חלק ענק מהמתגייסים בזמן האחרון, להגיד "אני אתרום יותר בממר"ם, אני צלם אז אני אתרום בצילום, אני אוהב כושר אז אני אתרום יותר בהדרכת כושר" וכל מיני טיעונים תמהוניים כאלו

ואנשים כמוך במקום לעצור את הטרנד הדוחה הזה רק מעודדים אותו... אז אם כבר - עדיף שאתה תשתוק...

ישן 26-06-2007, 22:05
  moti89 moti89 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "אני מעודד אותו? תגיד מה אתה לא בסדר בראש?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LoneWolf
אני פשוט בוחר לא להתערב בדיונים חסרי המשמעות האלו, כי זה לא בדיוק טרנד בכל המתגייסים ברחבי הארץ, אלא בפורום שלנו (ככה אני חושב). אז אני לא נכנס לזה כי אין טעם בלנסות לשכנע אנשים כאלו. אני יודע איך לבחור את הקרבות שלי.
בחיים שלי לא עודדתי השתמטות. אבל אני כן חושב שקרבי זה לא מתאים לכל אחד. עובדה שיש אנשים שגם אם הם בריאים 100% יודעים עוד לפני הטירונות שזה ממש לא בשבילם, וחבר'ה "ציונים" לא פחות ממך.

אז אין צורך להתלהם ולריב ולצעוק בפורום, כי זה לא מזיז להם תבין, תעשה את שלך ותהיה בשקט (:
ערב טוב.

לא טרנד בכל הארץ? תבוא אצלי לבית ספר למגמת מחשבים ונדבר

לא קשור מתאים\לא מתאים, יש כאלו שבאמת לא מתאימים ואין בעיה איתם. הבעיה היא עם כאלו שסתם אומרים "אני רוצה לצאת עם משהו ביד"\"אני אתרום יותר במשהו שדורש שכל" (ויש לי תחושה שרושם ההודעה נמנה איתם) ואח"כ באים בהרגשה שהם תורמים יותר בגלל שאנשים מטיפים להם שטויות (גם בפורום הזה יש כאלו)

יש לא יכול, ויש לא רוצה... ומי שלא רוצה מהסיבות הנ,ל שרשמתי למעלה הוא בנאדם אינטרסנט עלוב.

ישן 27-06-2007, 01:04
  IMH89 IMH89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "[QUOTE=Hopi]אם בכל זאת אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moti89
תאמין לי שכבר שמעתי על מקרים של כאלו ש"נשארו ללא אופציות" ואף אחד מהם לא הלך לקרבי חס ושלום... כולם מצאו דרכים טובות לג'וב טוב ואני חושב שגם הוא ימצא את הדרך הזאת בסוף

אחי אתה חופר בנושא הזה כבר יותר מדי זמן .. ואני מתחיל לתהות בשביל מי אתה הולך לקרבי ?
אני הולך לקרבי ואני לא שם קצוץ על אנשים שחושבים שהם יותר טובים כי הם מצאו את עצמם במקצוע טכנולוגי יותר. בשתי האפשרויות יש קשיים שונים , אבל תזכור : איש באמונתו יחיה.

בנוסף הצבא שרד עד כה עם מספיק קרביים כמו גם עתודאים גם בלי הביקורות הלא כל כך בונות שלך, אז תרגע, ותחשוב פעמיים אם אתה הולך לקרבי בשביל עצמך או בגלל שאתה מרגיש רע מן האשמות שאתה מטיח בכל מי שלא חושב כמוך.

אני לא מתכוון לפגוע בך, ואני אוהב את העובדה שאתה מורעל - אבל - פרספקטיבה כולנו משרתים את אותה המטרה בסופו של דבר .
ישן 27-06-2007, 01:14
  moti89 moti89 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי IMH89 שמתחילה ב "[QUOTE=moti89]תאמין לי שכבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי IMH89
אחי אתה חופר בנושא הזה כבר יותר מדי זמן .. ואני מתחיל לתהות בשביל מי אתה הולך לקרבי ?
אני הולך לקרבי ואני לא שם קצוץ על אנשים שחושבים שהם יותר טובים כי הם מצאו את עצמם במקצוע טכנולוגי יותר. בשתי האפשרויות יש קשיים שונים , אבל תזכור : איש באמונתו יחיה.

בנוסף הצבא שרד עד כה עם מספיק קרביים כמו גם עתודאים גם בלי הביקורות הלא כל כך בונות שלך, אז תרגע, ותחשוב פעמיים אם אתה הולך לקרבי בשביל עצמך או בגלל שאתה מרגיש רע מן האשמות שאתה מטיח בכל מי שלא חושב כמוך.

אני לא מתכוון לפגוע בך, ואני אוהב את העובדה שאתה מורעל - אבל - פרספקטיבה כולנו משרתים את אותה המטרה בסופו של דבר .

נתחיל בזה שאין השוואה ויש פער של שנות אור בקושי בשירות קרבי לקושי בשירות "טכנולוגי" או איך שלא תקרא לזה, אל תשווה בכלל בין שתי הדברים

דבר שני הבעיה העיקרית שלי היא לא אם הצבא ישרוד עם X פחות עתודאים או קרביים, פשוט מפריע לי לראות את כל האנשים שבורחים מקרבי על כל מיני סיבות מגוכחות ומותר לי להביע דעה וזה לגיטימי ודמוקרטי ולא ראיתי שום חוק בפורום שאוסר על זה, אז בוא נוותר על הדיון הזה כי מיצינו.

נ.ב: מספיק שתסתכל על הכינוי של פותח האשכול ותבין באיזה גישה הוא בא.

נערך לאחרונה ע"י moti89 בתאריך 27-06-2007 בשעה 01:17.
ישן 26-06-2007, 21:32
  Laxio Laxio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי idanmag שמתחילה ב "מי שלא ירצה להיות בקרבי לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idanmag

ואם היתי מקבל שקל על כול אחד שאומר שעדיף שהוא יתרום במחשבים מאשר בשטח כקרבי לא היתי צריך לעבוד יותר.. תן לצבא להחליט את זה

לצבא אין שום מושג במה אתה יכול לתרום. הוא לא מכיר אותך והמידע שהוא אוסף עליך בכמה שעות שאתה נמצא בצו ראשון מספיקות רק כדי לדעת אולי כמה אתה נלחץ ממבחנים במחשב. מבחינתו או שאתה גוף (פרופיל 72 ומעלה) או שאתה מוח (34-64) או שאתה לא קיים (21).

תסמוך על אנשים שאם הם מתעסקים במחשבים כל החיים שלהם ואוהבים את זה הם יתרמו יותר במחשבים מאשר בלהיות קרביים שבוזים. מה גם שלנסיון שצוברים לפני הצבא אין תחליף. בקרבי הצבא מאמן אותך שנה ולפעמים אפילו יותר ומקבל אותך לשנתיים. אם מנסחים את זה במילים אחרות, הצבא מבזבז שנה שלמה כדי ללמד אותך משהו, בסופה של השנה אתה ממש לא מקצוען בתחום ואחרי שנתיים אתה משתחרר.

והעיקר לתת לצבא להחליט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-06-2007, 23:30
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Laxio שמתחילה ב "[QUOTE=idanmag] ואם היתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Laxio
לצבא אין שום מושג במה אתה יכול לתרום. הוא לא מכיר אותך והמידע שהוא אוסף עליך בכמה שעות שאתה נמצא בצו ראשון מספיקות רק כדי לדעת אולי כמה אתה נלחץ ממבחנים במחשב. מבחינתו או שאתה גוף (פרופיל 72 ומעלה) או שאתה מוח (34-64) או שאתה לא קיים (21).

תסמוך על אנשים שאם הם מתעסקים במחשבים כל החיים שלהם ואוהבים את זה הם יתרמו יותר במחשבים מאשר בלהיות קרביים שבוזים. מה גם שלנסיון שצוברים לפני הצבא אין תחליף. בקרבי הצבא מאמן אותך שנה ולפעמים אפילו יותר ומקבל אותך לשנתיים. אם מנסחים את זה במילים אחרות, הצבא מבזבז שנה שלמה כדי ללמד אותך משהו, בסופה של השנה אתה ממש לא מקצוען בתחום ואחרי שנתיים אתה משתחרר.

והעיקר לתת לצבא להחליט.

מה הקשר צוו ראשון? בשביל מה יש מבחנים מבחנים לגאמא מבחנים לממרם
אתה יודע כמה אנשים בעלי פרופיל 97 לומדים במגמת מחשבים? כול מי שיש לו 4 יחידות מתמטיקה יכול ללמוד אז כול אחד כזה יבוא ויגיד יש לי 5 יחידות מחשבים קחו אותי אולי לממרם זה תופס כי לא צריך ידע מוקדם אבל לגאמא זה לא
ישן 27-06-2007, 01:24
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חייל לא קרבי שמתחילה ב "9 חודשים לפני גיוס"

אתה יכול או לשקר ולהמציא איזה מצב רפואי שפוסל אותך משירות קרבי, או לבוא להגיד שאתה ממש ממש רוצה מודיעין ששם אתה חושב שתהיה הכי טוב ותתרום הכי הרבה, להראות את כל הידע והיכולת שלך ולקוות ליחס טוב.

ואם הוא רוצה למודיעין, אז שילך למודיעין, אין שום בעיה עם זה ואפילו טוב ונכון לעודד אותו, הוא מכיר את עצמו יותר טוב מאיתנו, אם הוא אומר שבמודיעין הוא יכול לתרום יותר אז יאללה, שינסה את מזלו.

אבל אם משבצים אותך חס וחלילה וקרבי, לא לבכות, את השירות תעשה כמו גדול. אף אחד לא יכול לבקש ממך יותר מזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר