לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2007, 19:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי z4nofar שמתחילה ב ".."

כלומר, סתם פעולה, בלי ערכים ומסרים להעביר, ושהילדים יהנו..

יש את האפשרויות המעפנות של מחניים ובכלל, פעולת משחקים >ללא נושא, עוברים ממשחק למשחק<

את יכולה גם להשקיע טיפה ולעשות פעולת ג'יפה:
מצרכים: בלונים, ג'יפה ()
העיקרון הוא שהם ישחקו משחקים תחרותיים או היתוליים (שתי קבוצות אחת נגד השנייה, המטרה היא לזרוק כמה שיותר בלונים על הקבוצה היריבה, קוף באמצע, מסירות וכו'..)

אפשר גם פעולת צבא >או פעולה צופית, WHATEVER<
שבה את מלמדת אותם כפיתות, זחילות, קשרים, להתלות על חבל (לעבור מצד אחד לצד שני כשהם נתלים על החבל) ודברים כאלה, אם את רוצה ללכת עד הסוף, תתחפשי לקצין צבאי ותהי קשוחה..

את יכולה גם לעשות להם פעולה ערכית וכפית ביחד, בה את מחלקת את הקבוצה ל2, נותנת להם מצרכים לכדורי שוקולד. בוחרת ראש קבוצה, לנציג אחד את אומרת לו להיות דיקטטור, להשתלט על הכל ולשני את אומרת שישתף את כולם, שיהיה דמוקרטי.
אין להם מתכון, התחרות מי יכין את הכדורים הכי טעימים, בתור חניכת ד' שעברה את הפעולה הספציפית הזאת, אני מבטיחה לך שלקבוצה הדמוקרטית יצא טעים יותר..

אני ממש לא יצירתית עכשיו, אבל אלו פעולות שמתאימות ל45 דקות.

בהצלחה.

חזרה לפורום
ישן 30-06-2007, 11:02
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי z4nofar שמתחילה ב ".."

בבקשה, זה פשוט מאוד.

קוף במעגל- כל החניכים עומדים במעגל, אחד באמצע, מתמסרים אחד עם השני והקוף צריך לתפוס. אולי אני מתבלבלת גם עם "21", אבל ליתר בטחון: המטרה להגיע ל21 מסירות בלי שהכדור יפול ובלי שהוא יתפס.. אבל אני ממש לא זוכרת

ארנבת שחורה >לילדים קטנים, לרוב.< - כולם יושבים במעגל, חניך אחד מחוץ למעגל מתחיל בסבב להגיד לכל ילד בתורו איזה צבע של ארנבת הוא ("ארנבת חומה, ארנבת כחולה" ) וכן הלאה, עד שהוא מגיע לאיזה ילד שהוא רוצה ואז הוא אומר "ארנבת שחורה!" אותה ארנבת שחורה צריכה לקום מהר ולרוץ מסביב לילדים עד שהיא מגיעה למקום שלה ואז היא מתיישבת. אם התופס לא מצליח לתפוס אותו, הוא ממשיך שוב, אם הוא כן הצליח לתפוס, הנתפס מתחיל מחדש את הסבב.

חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 19:43
  ~Keren~ ~Keren~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי z4nofar שמתחילה ב "אני הולכת להשתמש בתוכנית"

הכי טוב ופשוט זה שתבחרי נושא. נגיד צבעים, חיות, חכמ בשמש, רגשות...
תקחי כל מני משחקי חברה מוכרים ותכניסי להם איזה קשר לנושא הכללי ואת יכולה גם להמציא (על סמך קרבה לפעילויות קיימות, לא צריך יותר מדי יצירתיות..) דברים שהולכים לך טוב עם הנושא!
ילדים ממש אוהבים את זה!
אהה מה שרציתי להגיד לך- 45 דק' זה באמת הרבה זמן, אבל בפעילויות קייטנה עם ילדים זה עובר בצ'יק!
עד שהם מתחלקים לקבוצות עד שיש קצת מורל עד שהם מבינים את החוקים וכו' וכו', לא מספיקים הרבה, אז אל תהיי בלחץ מזה!

מקווה שעזרתי, הדרכתי לפני שנה בקייטנה... אם את צריכה משהו מסויים אני אוכל לחפש בין הדרכות שעשיתי בעבר (לא בטוח שאמצא, אבל אשמח לנסות!) - אני לא נכנסת הרבה לפורום הזה אז את יכולה לנסות גם בפרטי!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר