לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 23:48
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי יוחנן שמתחילה ב "כן הייתי על כל המרכבות! הסל..."

כנראה שלא עלית על מרכבה סימן 1.
יכול להיות שהסל"ץ של הסימן 4 גדול יותר משל סימני ה3 וה2 עם תוספת המיגון. לא מאף מרכבה אחרת.
סימן 1
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

סימן 1 משופר
מרכבה 2 (לא 2ב)

עוד 2ב

2ב עם תוספת מיגון (2ד)

מרכבה 3 ללא תוספות

מרכבה 3 עם תוספת מיגון

מרכבה סימן 4

עוד סימן 4

מקריאה של תגובותיך (כולל זו שנמחקה) אני מניח שלא במהרה תקבל כוכב ליד שימך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 00:00
  קוני קוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
סבי היה צטניק
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "סבא שלך נלחם נגדם?... לצד מי ?..."

סבי עליו השלום היה סרבי פרובוסלאבי ששירת בצבא יגוסלאויה כקצין.
עם פלישת הגרמנים ליגוסלאוויה הצטרף למה שנקרא הצבא הלאומני,גוף צבאי שנלחם למען סרביה,נגד הקומוניסטים של טיטו,לעיתים, תוך שיתוף פעולה עם הצבא הגרמני.
הדבר הוסבר כהכרח בל יגונה מאחר והצורך להיתנגד לקומוניזם ולהגן על המלוכה קדם למלחמה בגרמנים.
מאחר והיו לאומנים גאים, דחו נסיונות של הגרמנים לצרפם כיחידות נילוות לבושות מדי וואפן סס.
עם כניעת הגרמנים ביגוסלאוויה, הוצאו רבים מחברי הגוף הנ"ל ובהם סבי להורג ע"י כוחות טיטו ,
אגב, סבתי שהיתה יהודיה קרואטית, מצאה מותה במחנות.
לימים הכרתי את אחות סבי שנלוותה לאותם כוחות וסיפוריה על אירועי אותה תקופה והסיבוכים הפוליטיים צבאיים שהיו מנת חלקם השאירו עלי רושם עז

נערך לאחרונה ע"י קוני בתאריך 07-07-2007 בשעה 00:05.
ישן 07-07-2007, 10:49
  מיניק מיניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "יש סיבה לכ"כ הרבה פריסות? זחל..."

יש סיבה ושמעתי עליה המון מהחברה שלי ומהנגדים בגדוד שלי,כידוע סימן 4 הוא טנק חדש ועולה על הטנקים האחרים כמעט בכל הפרמטרים,כמו שאני יודע את זה גם השיריונרים של סימן 4 יודעים ולכן חושבים שהטנק שלהם לא מיתקלקל זה גורם לחוסר בדיקה של הזחל דברים אחרים והשאננאות מביאה לפריסות ולא משנה מה תגידו גם עם זה יהיה סימן 12 בלי טא"תים או טא"לתים ראויים הטנק בסוף יתפרק ,לא סתם כשהפלוגה שלי היתה בעזה היתה לנו פריסה אחת לא מתוכננת ביפנים בכל ארבעת החודשים שהיינו שם ,וכל פעם שהיינו יוצאים ממיבצע זה היה מן מיני טפ"ש וזה רק בישביל להחזיר לפעילות מיבצעית רגילה.
חבר שלי היה קצת זמן עם 401 וגילה שרוב הצוות שם לא יודע מה זה משאבת מתח זחל או שהם לא גילו שחסר להם בוגי תמח רק אחרי חודש כי פשוט לא יצא להם ליבדוק את המזקו"ם ,אני בעצמי חפ"ש ושונא להיות בד"ח אבל יש דברים שהם פשוט בסיסים בטנקאות, כניראה שכמה שהטכנולגייה מיתקדמת נישחק המישפט "האדם שבטנק ינצח".
ישן 07-07-2007, 20:15
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי chronic_an שמתחילה ב "[font=Verdana]השקי חול לא..."

פרסתם שלוש פעמים ובשלשתן נזקקתם למטען ניתוק?
SAY NO MORE!
אתם חסרי מקצועיות טנקאית.
גם פורסים, גם לא יודעים לתפעל.

ואם כבר השתמשתם במטען ניתוק, למה לא להשתמש בשקי החול שקשורים על הצריח? אתה רוצה לומר שעמדתם ומילאתם שקים בשטח, בפעילות (שלא לומר - תחת אש), והעדפתם להשאיר את השקים הקיימים על הצריח?
תמהני אם אי פעם ראית טנק מבפנים.

ישן 01-12-2007, 11:37
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
אמממ
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Alkhimey שמתחילה ב "אפשר את ההסבר המכני לגבי זה?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alkhimey
אפשר את ההסבר המכני לגבי זה? אני מבין שפריסת זחל זה כשהזחל נפרס (השרשרת התנתקה והזחל פרוס ישר העל הרצפה), אז מאיפו בדיוק צריך לנתק אותו?
עוד שאלה קשורה חלקית, האם קורה שהזחל יוצא מהזר מניע הצידה? (פחות או יותר מה שקורה בשרשרת של אופניים), מה עושים במקרה הזה?
והאם לטנקיסטים יש מיומניויות של ריתוך מתכות כדי שיוכלו לתקן כל מיני דברים במהלך פעילות?
תודה.

אסבר לא מקצועי אבל מספק לדעתי ..
בגלל שטנק או כל רק"ם שוקל עשרות טונות כל שיפועי צד בולדרים ותנאי שטח קשים יכולים להשפיע על הזחל שלו להזיז לו פינים ואף לפרוס זחל ..
לעיתים הזחל אינו מאפשר נסיעה מכוון שהוא פרס כלומר הפינים נשחקו או שחלק מהזחל נשבר וכו' וכ' .
ויש צורך לתקן את זה כלומר להוציא חוליה שתים של זחל ולחבר חדשה..(זאת עושים רק בפריסה לידעתי )
תמיד לפני נסיעה כדי למנוע מצבי קיצון כאלה של פריסה מחזקים את הפינים שבחוץ קצת ..
ופריסה תלויה הרבה במיומנות הנהג ובתנאי הדרך ..
וטנקיסיטים או מוהנדסים וכל מי שעובד עם רק"ם לא יכול לעשות ריתוך בשטח יש אנשים מקצועים חימושניקים שזה התפקיד שלהם והלוחמים מתפלים ברק"מ ברמת השטח.
ושזחל מתנתק הוא נפרס ופשוט הרק"מ מתקדם קצת רואה זחל פרוץ ישאר על הריצפה ועל תשווה את זה לאופנים כי זה לא נשבר זה נופל זה שונה..
ושוב לא מתימר להיות מומחה בזה תשובה זמנית עד שתקבל יותר טובה.

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 01-12-2007 בשעה 11:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר