לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2007, 14:46
  A.M.F A.M.F אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
לבלוגרים המתחילים שבנינו

כתבתי בבלוג שלי עשרה טיפים למשיכת קהל קוראים. אני לא רואה סיבה למה לא לפרסם את המאמר גם כאן מאחר והוא יכול להיות שימושי לחבר'ה שפה, אבל אני לא אפרסם את כולו כי הוא ארוך מאוד ואני חושש שתכעסו עליי, אז אפרסם רק חצי.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forums.k.co.il/smileys/smiley9.gif]

--------------------------------
הנה עשרת הטכניקות שבלוגרים מתחילים יכולים לבצע כדי למשוך קהל קוראים. הטיפים מכוּונים בעיקר לבלוגרים מתחילים, אבל אני בטוח שגם אם אתה בלוגר עם ניסיון אתה תוכל ללמוד מכאן דבר מה. כל העצות מסודרות בסדר כרונולוגי, לכן חשוב להקפיד לבצע אותן לפי הסדר ולא לקפוץ יש לטיפ האחרון, מאחר וכל טכניקה מהווה לבסיס לאחת שאחריה. בהצלחה!

1. כתוב לפחות חמישה עמודי מאמרים שימושיים. מאמר שימושי ואיכותי הוא בדרך כלל מאמר בסגנון של מדריך שמלמד את קהל הקוראים שלו משהו. בכלליות מאמרים מסוג זה הם ארוכים, בעלי יותר מ-500 מילים, ובעלי מידע וטיפים רבים. מאמר זה שאתה קורא כרגע נחשב בעצם למאמר-מדריך ומאחר והוא שימושי מאוד, הוא מתאים לכל זמן ורלוונטי לתמיד (זה לא מאמר שקשור לאקטואליה או למשהו שמתחדש כל הזמן) והמאמר מקנה לך מידע מעמיק גם לטווח הארוך. ככל שיהיו לך יותר עמוד מאמרים כך יהיו יותר גולשים שיקשרו אליהם וימליצו עליהם.

2. תקפיד לעדכן את הבלוג שלך באופן יום-יומי. לא כל פוסט צריך להיות עמוד מאמר, אבל אתה צריך לכתוב את אותם חמשת המאמרים ובו בזמן לדאוג לכך שהבלוג שלך יהיה טרי עם פוסטים חדשים מדי יום. הדגש כאן הוא להראות לגולשים החדשים שהבלוג שלך מתעדכן כל הזמן ולגרום להם להרגיש שגם כאשר הם יחזרו אליו מחר, הם יראו תוכן חדש. זה גורם להם להירשם למנוי ה-RSS של הבלוג או להוסיף אותו לרשימת האתרים המועדפים שלהם.

אתה לא חייב לכתוב פוסט חדש בכל יום כל הזמן, אבל זה חשוב לחדש את הבלוג ולעדכן אותו. ברגע שאתה מקבל את תשומת הלב מהקוראים, אתה עדיין צריך להזרים תוכן לבלוג כדי להשאיר את תשומת הלב. אתה תראה שלאט לאט הקוראים יהפכו להיות קוראים קבועים ואז הם יהיו גם יותר סלחניים לגבי תדירות הפוסטים, אפילו אם תעדכן את הבלוג רק פעם בשלושה ימים.

3. תדאג לקנות שם מתחם (דומיין) ראוי. כאן אסור לקחת אותי כדוגמא אבל אני לא מתיימר להיות תלית שכולה תכלת. בכל מקרה, אם אתה רציני לגבי הבלוג שלך עלייך להיות רציני לגבי השם שלו. כדי שאנשים יוכלו להפיץ בקלות את השמועה על הבלוג שלך, אתה צריך להשתמש בכתובת שקל לזכור אותה. תתפלא לשמוע שאנשים רבים מדברים על בלוגים גם בחיים האמיתיים (האלה שמחוץ למחשב) עם החברים שלהם, ואם אתה רוצה שהם יזכירו גם את הבלוג שלך בשיחתם, אז אתה צריך שהם יזכרו את כתובת הבלוג. מומלץ להשיג כתובת com. לדומיין ועם שם פשוט וקליט.

4. תהיה פעיל גם בבלוגים אחרים. לאחר שיש לך את עמודי המאמרים והמדריכים שכתבת, ואתה דואג לעדכן את הבלוג מידי יום, הגיע גם הזמן להפיץ ולחשוף את הבלוג שלך לשאר העולם. אחת הדרכים הטובות ביותר למציאת קוראים היא דרך תגובות בבלוגים אחרים. תתחיל לחפש בלוגים שקשורים לנישת (נושא) הבלוג שלך ומדברים על אותו נושא, ותגיב בפוסטים שלהם. אנשים שיקראו את התגובה יכנסו דרכה גם אל הבלוג שלך. כמובן שאם תכתוב תגובות סתמיות בסגנון “יפה מאוד” אז לא תייחסו אלייך ברצינות. צריך להגיב בטעם, ואם אין מה לומר אז לא אומרים. אם תגיב דברי חוכמה אז אנשים יתעניינו בדברים שלך, וירצו לראות את הבלוג שלך ועל מה אתה כותב.

5. תשלח טראקבקים ותקשר אל בלוגים אחרים בפוסטים שלך. טראקבק הוא מעין שיחת בלוג. כאשר אתה כותב מאמר חדש בבלוג שלך והוא מתקשר אל מאמר בבלוג אחר דאג לשלוח טראקבק לאותו מאמר אחר או לקשר אליו. הטראקבק בדרך כלל יופיע בבלוג השני כתגובה ואנשים יוכלו לראות שהתייחסת אליו. תאמין לי מניסיון שכמעט כל בלוגר (בעל בלוג) שמקשרים אליו יכנס לבדוק את הבלוג ששלח אליו את הקישור. זה טבע האדם, כולם רוצים לראות מי מדבר עליהם ולמה. בנוסף, תמיד יכול להיות שאותו בעל בלוג יקשר אלייך בתמורה ויזכיר גם אותך באחד מהפוסטים שלו או אפילו יהפוך לקורא נאמן שלך.

----------------------------------

ההמשך בבלוג שלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר