לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2005, 22:03
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
על הטיול שלי, זה ארוך, ואחרי שבוע מאז הטיול, אבל זה מצחיק ומשעשע - משהו שווה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Daft Punk שמתחילה ב "דרכים להברחת בקבוקי אלכוהול לטיול השנתי"

בקשר לוודקה בשבילך, אממ, אנחנו פשוט הבאנו בקבוק פינלנדיה בתיק, מקורי :-)
לארבעה אנשים, ואז ביום השני של הטיול הלכנו וקנינו עוד אחד... :-)

אצלנו גם לא הרשו להביא שתייה ולעשן וכו', אבל המורים הפתיעו אותנו, כולם שתו וכולם עישנו, והכל היה לנגד עייני המורים, והם לא עשו דבר.
אני לצערי, בלילה השני שתיתי יותר מידי, נכנסתי לחדר הלא נכון, היינו שם פול חבר'ה בחדר הזה, וכבר נכנסתי לשם אחרי ששתיתי ווקדה עם רדבול. כשנכנסתי כבר הייתי שיכור, אז פשוט שתיתי מבקבוק של מים, טאקילה(כי אנשים העבירו וודקוה וכו' לבקבוקים, טמטום :-)), שתיתי את זה כמו מים, ואחרי זה עוד כל שנייה מילאו לי בכוס עוד וודקה, ועוד וודקה, והכי מצער שהוודקה הייתה כל כך זולה, שהשם שלה זה "וודקה", יענו, יכול להיות דבר יותר זול מזה?
שתיתי כמות אדירה של אלכוהול, זה היה מטורף, ואני לא יודע למה עשיתי את זה, כי אני לא זוכר שום דבר כ10 דקות מהרגע שבו שתיתי את הטאקילה מהבקבוק. אני רק יודע שקמתי בבוקר בערך ב7:30, כאשר היינו אמורים לקום ב 6, ואז לסדר ולאכול. אז קמתי התלבשבתי, אספתי חלק מן הדברים(שכחתי בושם) והלכתי לאוטובוס, כמובן הייתי מסריח מוודקה.
הייתי מנותק מהעולם למשך בערך 5 שעות, ואני לא זוכר דבר מהזמן הזה(שעתיים מתוך זה ישנתי).
במשך היום סיפרו לי מה היה ומה עשיתי, גיליתי שאמרתי לילדה אחת שיש לה תחת יפה, אמרתי לה: "דריה, יש לך תחת יפה, כשאת יושבת, כשאת עומדת, הוא יפה בכל מצב, תמיד יפה כל כך", כל זאת אמרתי ליד האקסית שלי(זאת שהייתי חבר שלה שנתיים) לאחר מכאן אמרתי לאקסית שלי שהיא אהבת חיי ונישקתי למורה שלי את היד(המורה הקוסמת, שרה).
לאחר מכאן, יצאתי מהחדר שבו השקו אותי בערך בחצי ליטר וודקה זולה וטאקילה(טאקו טאקו, למי שמכיר, זו טאקילה זולה, רק חבל שזה היה טאקו טאקו מזוייף, אם דיברנו על זול, אז יש משהו יותר זול מזה??? חוץ מהוודקה בשם וודקה כמובן ..). כמו שאמרתי, יצאתי מהחדר ופניתי לכיוון החדר של חברים שלי, נכנסתי לחדר וצעקתי משהו על כמות הוודקה ששתיתי, ואז ראיתי את המחנך שלי, ותקעתי לו פרצוף הכי דפוק בעולם, ואז הלכתי וחיבקתי את המורה שנישקתי לפני כן, חיבקתי אותה הרבה זמן, עד שחבר שלי אמר לי והכריח אותי להפסיק לחבק אותה.
לאחר מכאן חברי אליאס בן המיעוטים(צדלניק) שהיה שיכור גם כן, אבל הרבה פחות ממני, סחב אותי לחדר שלי. כפי שסיפרו לי חברי החדר שלי וכולם, אז, כאשר כבר הייתי במצב דפקט טוטאל, שרתי את השיר I WISH(למי שלא מכיר, i wish to give to take to make to check, i wanna see it happen) במשך בערך שעה, עד שכבר לא יכלתי לשיר והעיניים שלי עלו למעלה והזלתי ריר
חברים שלי הכניסו אותי למקחת ושטפו אותי, החליפו לי תחתונים והלבישו אותי בחולצה, יבשו לי את השיער וחיממו אותי עם פן(כן היה לנו פן בחדר, בגלל קייבמן-חבר הסטייליסט הזה).
אחרי זה ישנתי ודקפתי את הראש בקיר, שמתי לב שיש לי גולה בראש מאחורה, שאלתי את חבר שלי והוא אימת אותי, אכן דפקתי את הראש בקיר, בטח זה עזר לי להירדם מהר יותר.
כמובן האקסית הייתה איתי בחדר גם וטיפלה בי במשך זמן מה, מה אני יכול לומר, תודה שיש לי חברים טובים ששמרו עליי, חח
במשך כל היום האחרון של הטיול(שלושה ימים) לאחר הלילה האחרון שבו שתיתי והייתי מת, הסתובבתי ברחובות ירושלים ליד דתיים מסריח מוודקה ובהרגשה דיי חרא, רק למחרת הרגשתי יותר טוב.

קטעים נוספים מהטיול:
בלילה הראשון הייתי שיכור ורצתי בגופיה בממטרות, היה קור כלבים בחוץ, אבל לי משום מה היה חמים ונעים, לאחר מכאן פגשתי כמה חבר'ה מסתובבים בחוץ והייתי איתם כמה זמן, עשינו צחוקים ואז הלכתי לחדר של פאשה, נכנסתי לחדר שלו, ירקתי עליו ואז הלכתי משם(אני טוען שהוא ירק עליי לפני כן, אבל הוא אומר שהוא רק הריח אותי ). משם המשכתי להסתובב וחזרתי לחדר בשעה 6, כך שלא ישנתי דקה אחת אפילו, הסתובבתי עם קצת ריח של וודקה באותו יום, זה עבר די מהר, אחרי 8 מסטיקים.
לפני שיצאתי שתינו בחדר, וכל החדר היה מלא בקצפת ומשחת שיניים שחבר שלי החליט להשפריץ ולמרוח לי על הפרצוף(לא, זה לא שרף, חח). החדר היה מבלוגן רצח, ואז כל החדרים מסביבנו היו חמים עלינו, בגלל שעשינו פול רעש, אז הם רצו לתת לנו מכות, וכולנו חבר'ה, אז זה היה קורע, כי ביום למחרת כשבאתי בבוקר לאכול, פתאום עלו עליי שלושה ג'אברים ונתנו לי מכות, חחחח, לא הרגשתי ממש, עדיין הייתי קצת מסטול ושיכור(מכות של חברים, חחח מתאבקים בגודל של ארון).
בקיצור היה שמח, אבל ממש שמח, ויש עוד הרבה דבירם שאני לא כותב כי אין לי ממש כוח, חח.

עוד דברים:
חבר שלי הוציא את האסלה מהמקום כשהוא הקיא, זה היה בלילה השני, בזמן שאני שיכור, בקושי בהכרה בחדר שלי, אז הוא רץ לחדר שלי מבוהל וצועק, "אהה, הוצאתי את האסלה מהמקום", את זה סיפרו לי .

המקרה של הלילה השני, חבר שלי איליה, אשר היה שיכור, זה משהו מצחיק. זו שיחה בין איליה למחנך שלי גיורא, גיורא כל הזמן אמר לאיליה שיכנס לחדר, הוא היה נכנס ויוצא.
אז זה מה שהיה:
גיורא: איליה לך לחדר
איליה: אבל גיורא, זה עניין של חיים ומוות
תיאור מקרה: בום, איליה נופל על הרצפה ועושה 55 שכיבות שמיכה
גיורא: לך לחדר!!!
איליה: לא, אמרתי לך כבר, זה עניין שלך חיים ומוות
תיאור מצב: איליה הולך ומחפש עץ לעשות מתח
איליה: אין פה עץ נורמלי לעזאזל? יש לי גיבוש שלדג
גיורא: מת נשפך מצחוק
גיורא: צריך למצוא לו מלווה אישי, הוא כל הזמן נכנס לחדר ואז יוצא ממנו

כמובן איליה היה שיכור, אהה, ובכל תמונה שהצטלמנו בטיול, הוא חשב שהוא דוגמן של קאסטרו, חחח כל הזמן היה רציני עם פוזות, ממש קורע, תמונות בקרוב

זו שיחה עם אדון שרק שחשב שהתעלפתי: כמדומני אני GOKU
Shrek: איבדת את ההכרה אמרו לי
Goku : מי אמר לך את החרא הזה?
Shrek : מני, הוא היה אצלך בחדר בבוקר
Shrek : אחרי ארוחת בוקר
Shrek : ואמר שכבר התעוררת והתחלת להתלבש
Goku : נו זה כי ישנתי
לא כי התעלפתי
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שיחה עם חבר נוסף שסיפר לי שויקי(רכזת שכבה) ושרה(המורה שנשקתי) ראתה את חבר שלי ערום:

Damavoy: איזה מצחיק היה שויקי נכנסה להראל למקלחת...
היית שם?
Goku : לא, חחחח
מה קרה?
Damavoy : היא נכנסה וחשבה שמרב או מישהי מתחבאת במקלחת ואמרו לה שהראל שם והיא לא האמינה...
אז הדפוקה נכנסה לו פנימה שהוא התקלח חחחח
אין בינהם יותר סודות

חלק ב' בקשר להראל העירום:
Damavoy : חחחחחחחח ואז גם שרה השחורה נכנסההההההה
Damavoy : יש לי תמונה של הראל עם מגבת שהוא יצא מהמקלחת מחובק עם ויקי
Goku : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
Goku : ענק
Goku : שרה גם ראתה אותו?
Damavoy : חחחחחחח כן

לסיכום:
היה זה הטיול הכי טוב בחיים שלי, טיול בננננזונה, שאין כמוהו, נהנתי כל כך ואני לא היחיד, אם נשאל כל תלמיד שהיה בטיול, הוא יאמר שהיה כייף לא נורמלי ואני בטוח שכולם היו חוזרים על החוייה המדהימה הזו.
למרות שהטיול יכל להיות עוד יותר טוב בשבילי, אם לא הייתי שותה כל כך הרבה בלילה השני, כי זה היה מוגזם, ואיני יודע למה זה קרה, כי אני לא שותה כמויות כאלו. לכן אני אוהב לשתות וודקה עם רדבול, כי אז אתה מקבל מהר וטוב בראש, וזה מה שאני אוהב, להיות מסטול
כמו כן לא הייתי השיכור היחיד, כולם היו שיכורים, למרות שאני הייתי שיכור מספר אחד של הטיול, ואחרי כבר בא דימה(חבר מתאבק שהרביץ לי בבוקר של היום השני כשבאתי לאכול והייתי מסטול), ועוד כמה

בקיצור, טיול פצצות, סטלות משהו סוף הדרך. מאחל לכולם טיול שכזה. חברים לטיול - יאלה, לאמת

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2005, 05:46
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
שים בתיק של מישהו מהכיתה של ה"חכמים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Daft Punk שמתחילה ב "דרכים להברחת בקבוקי אלכוהול לטיול השנתי"

אצלנו (לפני שסיימתי בה"ס האהא) שמנו את האלכוהול בתיקים של הילדים מהכיתה של המחוננים .. חחח אפילו לא חיפשו להם בחדר!!
אבל מה שייצא בסופו של דבר זה שכל השכבה הייתה שפוכה חוץ מכמה ילדים (חינוך ייתר של אמא) וכבר לא עשו לנו כלום חוץ מכתבה בעיתון על הריסת המקום (שיחרור הארנבות והצבים בין השאר) ואיך לא, כיסוי כל העצים בנייר טואלט (תנסו ללכת לשירותים יום אחרי.. פשוט סיוט!).
קיצר, אמרו , איימו, בדקו לאיזה כמה תלמידים מהכיתות ה"בעייתיות" ובסוף שתקו כשכולם השתכרו מרוח הקודש..
תהנה בטיול

ישן 11-02-2005, 10:12
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
להבריח אלכוהול

בהתחלה, אני וחברים שלי רצינו ללכת על שיטת "הפלל את החנון", כלומר לשים את האלכוהול בתיק שלו. הצענו לחנון הכיתתי להצטרף אלינו לחדר (בעצם התנדבנו), על אף סכנת הנידוי והסטיגמה וגם הבעיות שהוא היה עלול לעורר. אבל מה, יומיים לפני הטיול הוא נעשה חולה וגם חבר שלי החליט להטיס אותו מהחד, כי הבן ידוע כתור מלשן (הוא היה מלשין על כל דבר קטן). אז מה עושים עכשיו? כל הלילה לפני הטיול שברנו ת הראש איך מבריחים וודקות,בירות וטקילות לטיול. בסוף, חבר שלי בא עם רעיון אדיר - לשים את זה בבקבוק מים. במילא לא יחשדו בוודקות ובטקילות (הבירות הוחבאו בתוך כיס מיוחד בתיק) כי הן דומות למים. ובמקרה ואחד המורים ידרוש שנפתח את הבקבוקים ויריח את האלכוהול, התירוץ יהיה שזה תרופה חדשה נגד חצקונים.

אגב, הנה שיטה טובה להברחת נרגילה - "שיטת הפיצול" - כל אחד בחדר לקח חלק מסויים בנרגילה (צינור,ראש,טעמים וואזה וכו..). במקרה ומישהוא היה נתפס, הוא היה אומר שזה בכלל מטיול קודם שהוא עשה עם התיק, והוא שכח להוציא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר