לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2007, 10:26
צלמית המשתמש של klingo17
  klingo17 klingo17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
מסכים אבל גם לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "אם הוא בא בראש של "או טיס או..."

אחת הדוגמאות שאני יכול לתת זה אני שעפתי בירפא ב' על המשקפיים , הייתי מאד סוג של מורעל טיס: ביקורים בסיסי חיל אוויר, מוזיאון ח"א, ספרים וכו', ובסוף עפתי בירפא ב', ואני בכל זאת מתכננן לנסות את מזלי ביחידות המובחרות (טוב כרגע חובלים, אבל חותמים על זה וויתור ,חח)ביותר שאני יכול להגיע, ואולי יום אחד לעשות לייזר ולהתחיל את מה שהפסקתי(יותר נכון הפסיקו לי).
אבל הדוגמא הטובה ביותר שאני יכול לתת זה 3 ילדים מהשכבה שלי (יש 4 שנכנסים לקורס, אבל ה4 הוא אחלה בנאדם, שאם לא טיס הוא היה/יהיה במטכ"ל או משו בסגנון), שמתגייסים איתכם לקורס הקרוב. 3 הילדים האלה, הם סוציומטים, באים בהחלט בגישה של טיס או כלום, כל אחד מהם שנשאל אמר שאם הוא לא היה מתקבל לטיס הוא היה בקרייה, או לחילופין אם הוא יעוף, הוא ילך לקרייה ,לא משנה באיזה שלב של הקורס. לפי מה שהם אומרים הם הולכים בשביל הכוסיות והכסף(כן כן, כל המליונים שטיס מרוויח ) ולא כי זה חלום/אתגר או וואטאבר.ובינננו הם בכלל לא חבר'ה מוצלחים כמו רוב החבר'ה שהולכים לטיס. הדבר שהכי מעצבן זאת הגישה שלהם של טיס או כלום, והחוסר רצון הזה לתרום, ז"א הם הולכים לשם בשביל כל מיני שטויות אחרות ולא בשביל מיצוי עצמי.
אז כנראה שיש גם כאלה חבובים. כנראה שלבחור שמדובר באשכול לא היה את המזל שלהם במיונים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 10:49
  Echoespink Echoespink אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "חבר שלי מאוכזב טיס - שבר כלי !!"

עזוב אותך יחידות ספציפיות אחרות ושטויות כאלו, זה עניין של גישה. האמת, אני לא יודע בדיוק באיזה מצב הוא נמצא, יכול להיות שאתה מגזים ותוך יומיים הוא יתעשת.
הצבא הוא פרק בחיים, וכמו כל פרק בחיים הוא משקף אותם. החיים בנויים גם מאכזבות ומכשלונות.
בן אדם צריך לדעת להכיר בכשלונות אך יותר חשוב-לדעת לקחת דברים בפרופורציה, להבנות מחדש ולהתמודד עם הכשלון-בין אם זה לנסות שוב (מה שכנראה לא מתאים במקרה הזה) ובין אם זה להצליח בתחום אחר.
ההודעה, אגב, מופנית לכל אותם אלו שחושבים שעולמם חרב עליהם ברגע שלא התקבלו לכאן או לכאן. אני לא יודע אם זה בגלל שהכל הלך לכם בקלות עד עכשיו, או שאתם סתם נורא דרמטיים אבל כדאי שתלמדו להתמודד עם זה.
נ.ב.
אם אתה רוצה להראות לו סרט אני הייתי הולך על "איש הפיל" של דייויד לינץ', או סרט אחר בסגנון (גם בלי קשר לנושא-אחלה סרט).
ישן 28-06-2007, 13:15
  Nev Nev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.07
תגיד לו שלא ירים ידיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "חבר שלי מאוכזב טיס - שבר כלי !!"

אצלי הסיפור די דומה...
גם אני מגיל קטן חולה טיס, יצא לי גם להטיס מטוס קל, אומנם בלי להמריא או להנחית, אבל באוויר היה לי פה ושם קצת נגיעות....
גם אני נפלתי במחבנים הראשונים.. אין לי מושג למה.. הכל הלך לי טוב. =/ בכל זאת הודיעו לי שלא עברתי. כמובן שבהתחלה הייתי בשוק והיה קשה לי לעכל את זה. אבל ביום שלמחרת כבר הכל עבר לי.
באמת שבטעות ובתמים שתקשרתי ללשקת הגיוס לשאול אם אפשר לברר על מה בדיוק נפלתי, כי זה פשוט הרס אותי, לא הבנתי איפה הייתי חלש. הודיעו לי שם שאני יכול לערער, כמובן שלא חשבתי פעמיים והגשתי עירעור. הסברתי להם שם כמה זה חשוב לי ושקשה לי לוותר על זה.
עשיתי שוב את המבחנים ועברתי אותם.
היום אני אחרי ירפא ב', ואני מזומן לגיבוש הקרוב.
שינסה... אבל כמובן גם אם הוא לא עובר, זה לא הסוף.
אני תמיד משאיר לי פינה קטנה לכשלונות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר