לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2007, 09:43
צלמית המשתמש של Shvily Bob
  Shvily Bob Shvily Bob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
כן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי scorpionada שמתחילה ב "אוסטרליה חוף מזרחי"

מקום חובה הGreat Ocean Road יש לך כמה אופציות לעשות אותו- באוטובוס עם מדריך [זה לוקח יום שלם], באוטו [לוקח יותר מיום, אלא אם כן אתה לא עוצר בכלל, ואז אין ממש קטע לעשות את המסלול] או ברגל, שזה לוקח כמה ימים, אבל מזה שווה את זה. האפשרות הכי טובה- אופניים, ממש ממש כדאי לך. יש בדרך המון המון סוגי נופים- יערות סבוכים, יערות אקליפטוס עמוסים בקוואלות, חופים מדהימים, אם אתה גולש כדאי לך לרדת לחוף הראשון [זה אחד החופים הכי טובים לגלישה, אני אישית גלשתי שם וזה פשוט מדהים], יש לך תופעות חול נדירות, ובסוף עיירות קטנות עם מלא חנויות מגניבות. כל העסק הזה הוא כמה שעות נסיעה בודדות ממלבורן, וזה ממש ממש שווה את זה.

אם אתה צריך עוד פרטים או מקומות, או שיש לך שאלות על אוסטרליה והסביבה- אני אשמח לעזור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 10:36

אוקיי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי scorpionada שמתחילה ב "שאלות"

הGreat Ocean Road הוא לא מסלול אתגרי, אבל הוא נחשב למקום שחייבים לבקר בו [תאמין לי זה שווה את זה]. זה בעיקרון כביש ארוך שסובב כמה אתרים מרכזיים, עם נוף מדהים לאורך כל הדרך, בכל העונות, ובמיוחד בדצמבר. בגלל העובדה שהמסלול הוא יותר כביש, ממש כדאי לכם לשכור אופניים, לעשות את המסלול בקצב שלכם, לרדת לחופים מתי שבא לכם [גם אם אתם עושים את זה בקצב שלכם, אתם יכולים להרוויח את הזריחות והשקיעות], ולסיים אותו תוך שלושה-ארבעה ימים.

כדאי לך להכנס לאתר הזה- http://www.greatoceanrd.org.au/
או לחפש בגוגל Great Ocean Road, אתה תמצא הסברים מקיפים על כל האתרים שיש במסלול.

קצת תמונות, ממש רק חלק קטן מכל העסק-
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

Great Ocean Road יתאים לך מאד אם אתה אוהב לרבוץ על חופים יפים ולרכוב על אופניים. אם אתה מחפש טרקים אתגריים וקורעים תתחת יותר, תגיד לי ואני אתן לך עוד המלצות מסוג אחר.

תקציב- אם התקציב שלכם הוא 30 אלף לכל אחד, זה סביר בהחלט. ובכיף תוכלו למצוא עבודה קטנה שתוכל להאריך את משך השהייה שלכם.

נערך לאחרונה ע"י Shvily Bob בתאריך 28-06-2007 בשעה 10:43.
ישן 28-06-2007, 21:31

בכיף חבר,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי scorpionada שמתחילה ב "תודה"

חבל!!! אל תדלגו על מלבורן!! גם אני חשבתי בהתחלה שמלבורן משעממת, אבל היא מדהימה, כל כך נעימה, יש שם טונות של דברים לעשות ואנשים כל כך נחמדים. אבל אם אין לכם כוונה להיות במלבורן אז לא נורא. השנה עשיתי את המסלול הבא- הגענו [דרך הונג קונג] למלבורן, אנחנו מכירים טוב את האיזור, אז לא עשינו את הסיור של התיירים בעיר, אבל מומלץ מאד לעבור סיור כזה. אחרי ההתמקמות במלבורן נסענו לאדלייד [היה מעולה, אבל אני לא ממליץ על אדלייד אם אין לכם הרבה זמן] לכמה ימים. משם נסענו לסינדי עם עצירת קמפינג בערב אחד. בסינדי יש, שוב, מלא מלא דברים לעשות בעיר- היינו שם בערך שבוע ומשו. אחרי סידני היינו בניוקאסל לקצת, וחזרנו למלבורן לעוד כמה ימים [ים, שופינג, אטרקציות בעיר]. אחר כך טסנו לטזמניה, שזה היה החלק הכי טוב, אבל אמרת שאתה לא מעוניין להדרים למלבורן, וטזמניה בכלל הרחק דרומה. מטזמניה חזרנו סיימנו במלבורן [הסתובבויות בעיר וחתונה של קרוב משפחה]. בנסיעות ממקום למקום עשינו המון גיחות [בין השאר את הגרייט-אושן-רוד ועוד המון מסלולים] עם הרכב ששכרנו- אז מסלולים מרוחקים היו, והרבה, וגם טרקים בטזמניה.

עברנו ממקום בעזרת הרכב ששכרנו, [אל תשכח שהם נוסעים הפוך, וגם המים באמבטיה מסתובבים הפוך] היה לנו ואן. כן, הרעיון שלכם בנוגע לוואן הוא מצויין.

בקשר ללינה- יש לי משפחה באוסטרליה, אז בערים לא הייתה לנו בעיה. בטזמניה- זה לא רלוונטי בשבילך, ובגיחות- באוהלים וב B&B.

בכיף אחי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר