לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2007, 21:04
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "הכותרת הזו לא במקומה, צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
הכותרת הזו לא במקומה,
צריך להיות: הקרב בשכם או המבצע בשכם.
בכל קרב יש פצועים ולפעמים לצערנו הרב גם הרוגים, אין זה הופך את הקרב ל"האסון בשכם", אלא אם רוצים לראות זאת בצורה פילוספית שבה כל קרב הוא אסון (כי בכל קרב נפגעים אנשים), אבל אז צריך לשנות את ההגדרות ההיסטוריות כולן, למשל אמרו מעכשיו- האסון על הבליטה, האסון בנורמנדי, אסון אנטבה וכו'.
יש קרבות מוצלחים יותר ויש פחות, במקרה זה אין לי מושג איך היה המבצע כי לא כתוב כלום על ההצלחות אלא רק על הפצועים.
בכל מקרה אני מאחל לחברה האמיצים הללו שיהיו בריאים ויחלימו מהר.
אמיל.

לא מסכים איתך.
מחבר-השרשור משתף אותנו, הגולשים, בחוויתו האישית מן האירוע. (בין אם הוא השתתף בו ובין אם לא)
הוא רואה באירוע הזה אסון מכיוון שהוא מאמין שנפלה אבדה גדולה, בשבילו, באופן אישי, בכך שארנליב איבד את שתי רגליו ויד בעת פעילות מבצעית למען אזרחי מדינת ישראל.
ארנליב היה מפקד-הצוות שלו, ולפי מחבר-השרשור גם אחד מן המפקדים הגדולים שידעה היחידה.
מבחינתו האישית המבצע הזה הוא אסון, ללא קשר אם הוא הצליח מבחינה צבאית או לא.
ושהוא יזכר במבצע הזה, הוא לא יזכור אם חיילי צה"ל מצאו שתי מעבדות-נפץ או לא, אלא הוא יזכור את האירוע בכך שארנליב נפצע קשה וכמעט איבד את חייו. וכך גם ראוי שיזכור את האירוע, לפי דעתי.
לאחר הפסד ראשון של צה"ל בְמִלחמה, בהיבט הצבאי 'הטהור', תרבות הניצחון השתרשה עמוק-עמוק בתוכו.
צה"ל יודע שהמדינה והציבור לא יכולים לספוג הפסד נוסף, ללא קשר למחיר. וכך גם צריך צה"ל לתפוס את המציאות.
אך יש צורך להציב גבולות, הבנאדם בסך-הכל כתב שרשור בפורום, הוא לא הלך לעיתונות.
למרות שאני יודע שלא כתבת את תגובתך בחוסר-רגישות או משהו שאפילו קרוב לזה, אני חושב שהתגובה שלך לא במקום. על דקויות כאלה לא צריך להתנצח. וזאת לפחות דעתי האישית.

אני מאחל רפואה מהירה ושלמה לארנליב, אני לפחות לא מאמין שמוות הוא עדיף.
למרות שאיבד שלושה מגפיו זהו לא סוף העולם, ברוך השם הוא עדיין בחיים וזה באמת מה שחשוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2007, 10:25
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "ואתה בטח עוד לא התגייסת... אז?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי macox
זה שהופך אותו לטייס מהולל לא נותן לו שום נקודות זכות,תעשה חיפוש על המ"פ של העורב ותמצא תוצאות מפליאות.

מנהלים בבקשה תנהלו את האשכול,אני לא מתכוון לריב אם אף אחד פה , באתי בשביל לשתף אתכם בכאב לב ואתם פשוט החזרתם לי פצצה לפנים לגבי פרשנות כותרת.

החבר אמיר התגייס הרבה לפניך, תירגע ותרגיע כי נראה לי שאתה בדרך החוצה על היחס המזלזל שלך לגולשים אחרים בפורום.
לכולנו נפגעו חברים בשירות הצבאי, וכולנו יכולים להזדהות איתך. אתה יכול להיות חלק מהפורום או שאתה יכול להשמיץ ולמצוא עצמך בחוץ. (שים לב שזו כבר ההודעה השניה שאתה משמיץ גולשים ותיקים ממך, מה גם שהם ותיקים ממך בצבא אבל מילא..).
עכשיו שיהיה לחבריך החלמה מהירה, ובהצלחה לך ולהם בהמשך,
אמיל.

ישן 30-06-2007, 11:33

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "לא זלזלתי באף אחד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי macox
מה שכן אני בז לגבי תגובות של אנשים, וכמו שאמרתי , זה שאתה טייס לא נותן לך פרספקטיבה טובה יותר מאף גולש אחר.אני רוצה שאתה תיהיה בנעליים שלי בפעילות מבצעית ותראה חלקים של המפקד ושל חברים שלך לצוות עפים באוויר,ואז תתחיל לפרש כותרות ולפסול תגובות.
אני רואה את זה בתור אסון , אם לך זה לא, אז פשוט תתעלם ואל תגיב.
שיהיה יום טוב

* אם הייתה לי את האפשרות לשנות את הכותרת הייתי עושה את זה כבר...

לא הבנת כלום, והפרספקטיבה שלי לא רלוונטית ולא הזכרתי אותה אלא תוכן הדברים הוא רלוונטי.
באת, עם כל הכבוד לך הבחור הכי צעיר פחות או יותר בפורום של שועלים ותיקים, ללמד אותנו ולא ללמוד,טעית ולאחר מכן זלזלת, קודם בי ואחר כךבAMIRSGV, וזה נחמד מאוד שאתה כותב שלא זלזלת רק שכנראה לא הבנת שאת מה שכתבת קודם עדיין ניתן לראות בשירשור...לכן חבל כאן על הזמן,
עדיף שתודה שטעית ותירגע.
מכיוון שבאמת לא שופטים אדם בשעת צערו, לא נחזיק זאת נגדך בעתיד....
כל טוב,
אמיל.

ישן 01-07-2007, 02:47
  Netanelh1021 Netanelh1021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "תיקון קל :"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי macox
איבד רגל אחת.

ולאמיל , אני לא יודע מאיפה אתה ומאיפה רכשת לעצמך את הזכות לענות ככה.
אם תבוא ליחידה שלנו תראה שלט גדול שכתוב עליו : " משפחת עורב צנחנים" משפחה אחת.
שניות ספורות לאחר הארוע הרגשתי כאילו מישהו מהמשפחה שלי נפצע.

אני לא יודע איפה שירתת אבל אני יכול לנחש אבל באמת אמיל, ממש לא אכפת לי,רק תחסוך ממני תגובות כאלו.

שיהיה לילה טוב

http://news.walla.co.il/?w=/3850/1129684
לא אחי יש לך טעות
רגל אחת נקטעה רגל נוספת נקטעה חלקית וגם כף ידו
שזה אסון גדול כל פציעה לא משנה מה חומרתה שהיה לכל חיילי צהל החלמה מהירה
יש לי שאלה
למה תמיד רוב הנפגעים הם קצינים ?

נערך לאחרונה ע"י Netanelh1021 בתאריך 01-07-2007 בשעה 02:51.
ישן 30-06-2007, 12:23
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
פרופורציות
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "פצועי האירוע בשכם (יום ה' 28.6)"

עכשיו תחשוב שנייה על חבר הצוות שלך ותגיד עד כמה חבורה של מתבכיינים עשוייה לעזור לו בשיקום.

קחו עצמכם בידיים ותפסיקו לראות את חצי הכוס הריקה ותשמחו שנשאר לכם מישהו שאפשר לעודד ולפגוש. ב"אסונות אמיתיים" זה בד"כ לא קורה.

יש כמה דוגמאות לזה (מתחום התעופה הקרוב אלי):

דגלס באדר - המוכר כטייס הקיטע, שאיבד רגליו וחזר לטוס
נח הרץ - כיום רב ומחזיר בתשובה, ובעבר מפקד היחידה שלי, ולפני כן - טייס עיט שנפל בשבי הסורי, איבד רגל וחזר לטוס כטייס מסוק
ישנו בחור - טייס F-16 שנטש, איבד רגליו ומשתתף במרוצי מכוניות (נדמה לי שגם בהשתתף גם בראלי פריס-דקאר).

צאו מההלם (זה קשה) וקחו עצמכם בידים. יש לכם חבר פצוע - וזה כבר יותר ממה שיש לאחרים שיצאו מקרב.

ישן 30-06-2007, 20:40
צלמית המשתמש של Daniel310RO
  Daniel310RO Daniel310RO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.03
עדכון מאת המ"פ בפורום של היחידה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "פצועי האירוע בשכם (יום ה' 28.6)"

"שלום לכולם
ביום ד' יצאנו למבצע גדול בקסבה בו היחידה הלכה לתקוף את לב מתחם המחבלים במקביל לפלס"ר נח"ל שתקפו את האזור הממוקד השני. במהלך המבצע הופעל מטען על הכוח הרגלי הראשון שלנו,עליו פיקד איתי ארנליב. כל החוליה נפגעה. החוליה שלי הגיעה לחילוץ והבאנו את העתודה מיד, בוצע חילוץ מהיר. לאחר האירוע המשיכה היחידה לפעול בנחישות ותוך הפגנת קור רוח ודבקות במשימה ראוייים לציון. בהמשך המבצע לכדנו שני מבוקשים, האחד בכיר מאוד.אני גאה בלוחמים וביחידה החזקה שאני מפקד עליה. אתמול ביקרנו את הפצועים בבתי החולים. איתי במצב קשה ויציב, לב ז'בודיסקר במצב קשה ויציב, ישי פורת ועמוס כץ כעת במצב קל. לא אפרט כרגע אבל אומר ללוחמים שאתם יכולים להיות גאים באיתי שהוא גיבור חייל אמית והתנהג למופת באירוע ובלוחמים הפצועים ובבמחלצים. זיו ממן ביצע חבישה שהצילה את חיי איתי בסבירות גבוהה. דור כהן פעל מעולה במצב קשה מאוד,היחידה חזקה בזכות אנשיה נמשיך להילחם באויבינו ולחבק את הפצועים והמשפחות. אני מודה ללוחמים ולמפקדים על הנחישות ועל התמיכה. החלמה מהירה."

הלוואי ולא נדע עוד נפגעים.
רפואה שלמה לכולם.
Samsung 840 Pro 256GB, Dell 2408WFP
Seasonic G650, Fractal Design Define R5

ישן 30-06-2007, 20:41
  johnny316 johnny316 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
אני חושב שכל נושא צריך להיות לגופו

ניקח כמשל את אסון השייטת, קרב לא היה ולא היה אמור להיות, היה מידע מוקדם על הגיעם של כח הקומנדו הימי ובהתאם לכך הונחו מטענים, העובדה שהיה מידע מקדים שבסופו של דבר הוביל לנפילתם של 12 לוחמי השייטת הוא אסון למשפחות הנופלים, לשייטת, ולנו התושבים לא פחות... פגיעה קשה מאוד במורל ותחושה של אבדן .

בניגוד לקרב האחרון, בו האסון הוא אישי בלבד של לוחמי הצוות, אני לא חושב שלתושבי ישראל יש ירידה כלשהי במורל או תחושת אסון... היה קרב, ומצער מאוד לשמוע על שאירע לאותו קצין... ליבי איתו ואני מקווה שיקבל את היחס הראוי לו מהמדינה...

ותפסיקו להתווכח אחד עם השני, זה לא תורם לאף אחד .

ישן 01-07-2007, 11:31
צלמית המשתמש של avishon
  avishon avishon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי johnny316 שמתחילה ב "אני חושב שכל נושא צריך להיות לגופו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי johnny316
...היה מידע מוקדם על הגיעם של כח הקומנדו הימי ובהתאם לכך הונחו מטענים...
...העובדה שהיה מידע מקדים...

אתה קשקשן , ובעברית קוראים לדברים שכתבת "פתפותי ביצים" .
אל תציג כ- "עובדה" דברים לא נכונים , אלא אם כן יש לך מידע עדכני
שאותו לא מכירות 5 וועדות החקירה שחקרו בנושא .

זוהי "תגובת בטן" .
אין לי כל כוונה לערב מין בשאינו מינו , ואיני רואה כל צורך לפתוח (שוב) ויכוח בנושא זה -
על אף ידם "הקלה על ההדק" של שלפני-המקלדות והטוקבקיסטים .

לגופו של עניין :

גם אני חושב הבחור שפתח את האשכול בכאב גדול טעה במינוח , אם כי אני יכול להבין
את תחושתו -שהיא סובייקטיבית לחלוטין- וליטול חלק בצערו .

אני חושב שחלק גדול מן התגובות היו אמפטיות , ויחד עם ההשתתפות בכאבו גם הסבירו
לו את הבעייתיות הנובעת מן השימוש במונח "אסון" , ואין כל צורך להגרר למחוזות אחרים...

ישן 01-07-2007, 08:21
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
פרופורציה סבלנות וסובלנות

חברים יקרים
קשה לי לקרוא את השרשור הזה - שמתחיל בתיאור של חייל-לוחם על שעבר בפעילות מבצעית, תרשו לו לבטא את שעל ליבו וכמו שנועם אמר - אל תתפסו אדם בצערו.
אסון או לא אסון - עזבו את זה בצד, אני מצפה מהחברה הותיקים פה שלחמו ועברו אירועים קשים לתמוך בבחור ולהבליג לפעמים על מה שצריך להבליג.
אין זה ראוי לטעמי כי שרשור שמתחיל בתיאור שכזה יתגלגל להאשמות ופרשנויות של אסונות וכדומה.
האמת שדי כאב לי לראות חלק מהתגובות שעלו פה.
"חכם אינו מדבר בפני מי שגדול ממנו בחכמה ובמנין, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כענין ומשיב כהלכה, אומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, על מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ואינו מתבייש ומודה על האמת"

ישן 01-07-2007, 08:41

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי קרנף16 שמתחילה ב "פרופורציה סבלנות וסובלנות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרנף16
חברים יקרים
קשה לי לקרוא את השרשור הזה - שמתחיל בתיאור של חייל-לוחם על שעבר בפעילות מבצעית, תרשו לו לבטא את שעל ליבו וכמו שנועם אמר - אל תתפסו אדם בצערו.
אסון או לא אסון - עזבו את זה בצד, אני מצפה מהחברה הותיקים פה שלחמו ועברו אירועים קשים לתמוך בבחור ולהבליג לפעמים על מה שצריך להבליג.
אין זה ראוי לטעמי כי שרשור שמתחיל בתיאור שכזה יתגלגל להאשמות ופרשנויות של אסונות וכדומה.
האמת שדי כאב לי לראות חלק מהתגובות שעלו פה.

ולי כואב לראות לאן זה מביא את המדינה שכל טעות שנעשית בה בזמן אמת היא "מחדל" וכל קרב הגם שהשיג את יעדיו הוא "אסון"...
זה מביא את המדינה להרבה מחדלים ואסונות אמיתיים....ובגלל זה אני כותב זאת.
סנסציות, הגזמות, חוסר רצינות ופאניקה שמתבטאת בכותרות כאלה והכל במקום דבקות במשימה ושיקול דעת.
אמיל.

ישן 01-07-2007, 11:51
  freedom_fighter freedom_fighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
קרנף, אתה מחמיץ את הנקודה.
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי קרנף16 שמתחילה ב "פרופורציה סבלנות וסובלנות"

אני חושב שכל המגיבים פה מלאי הערכה כנה ואמיתית לבחור ולחביריו, שבזכותם ובזכות שכמותם אנו יכולים לשבת בנוחות ובשקט על הספות ולהקליק כאוות נפשנו.

אבל צריך לעשות הפרדה. אם מנסים לדון בנושאים מקצועיים בפורום, גם התחום הערכי והקוגנטיבי רלוונטיים מאוד לענין המאוס הזה שנקרא "לחימה".

לוחמים נהרגים בקרב, בהיתקלות, בפעילות מבצעית או במלחמה. אלה פעולות שיש מי שאחראי לתכנון, לביצוע, ולקבלת ההחלטה לצאת אליהן. ככאלה, ניתן לתחקר אותן, ללמוד מהן ולהשתפר להבא.
"אסון" זה משהו שנופל מהשמיים. שאין לנו שליטה עליו. זו הסיבה לביקורת.
ישן 12-07-2007, 05:51
  אליהו ר אליהו ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
בנושא כזה הדיון חייב להיות חיובי, גם אם הוא כולל ביקורת (שהיא מותרת כמובן)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתן16 שמתחילה ב "(יום ה' 28.6.07) שני קצינים נפצעו קשה ממטענים בשכם"

אני מעלה כאן את שמו של עמנואל א', בן נתיבות חובש כיפה, שהיה עולה חדש מצרפת, קצין מצטיין בצנחנים. איבד את רגלו בלבנון כסמ"פ, השתקם - היה שוחה, רץ למרחקים ארוכים, גולש סקי - המשיך לשרת בלבנון כמ"פ מילואים עם רגל אחת תותבת (פעם אמר לי, שעם התותבת יש לו הרבה פחות בעיות כי הוא לא מרגיש בה כלום, ועם הרגל שנשארה יש לו המון בעיות, כי היא נפגעה קשה מאותו מטען ונשארו בה פגיעות וכאבים).

לאחר שסיים את לימודיו כפיזיקאי מצטיין באוניברסיטה, עסק במקצועו באחד הארגונים החשאיים במדינה (כמה אופציות כבר יש...) ולמרות שהיה במסלול קידום - כיאה וכנאה לו - החליט להתחיל מהתחלה ולהפוך ללוחם בארגון. נעשה אחד הלוחמים המצטיינים, מאלה שעליהם מספרים סיפורים אחר כך. גם במסלול זה היה מיועד לקידום מהיר. כל זה תוך שמירת מצוות קלה כחמורה ושמירת מוסר שהיא קשה לא פחות בתחום הצללים.

התחביב שלו היה מחשבים (איך לא). היה מתקין-מסדר-מרכיב-מפרק-מתכנת לכולנו את החיים הממוחשבים שלנו, במחיר זול במיוחד - אם רצית שיבוא אליך ל"שרות", היית צריך להכין עוגת גבינה. זה הכל.

איש מדהים. מאלה שאתה רוצה שהילדים שלך יהיו כמוהו.

איבדנו אותו בתאונת דרכים לפני כ-4 שנים, דווקא כשהמתח ירד והשגרה שבה לחיים.

את כל זה אני מספר, כי אחת המשימות שעמנואל לקח על עצמו, היא לבקר פצועים קשה בבית החולים ולעודד אותם מנסיונו האישי. רק לראות את האיש הזה עשה טוב לבני אדם. אני משוכנע שאילו היה בחיים עכשיו, גם הקצין שנפצע היה זוכה להכיר אותו ולהתעודד ממנו - אבל עצם סיפורו של עמנואל יש בו כדי לעודד ובגדול. אין דבר שהאיש הזה לא עשה הכי טוב שאפשר. כמה מאוזן הוא היה.

אז תתעודד, איתי, אני אמנם לא מכיר אותך, אבל ממה שמספרים עליך פה אתה תחלים, ב"ה, כמו כל חבריך, ותלך בדרך סלולה שהלכו בה אנשים טובים וגם הצליחו, כמו שאתה תצליח.

לחברי בפורום - תפסיקו ליפול על שטויות (שגם אני נופל בהן לא פעם). כן אסון, לא אסון - ברור שפציעה קשה כזו היא אסון, וברור שאמיל צודק ואסור לראות את זה כך, כי מאסון לאסון לא נגיע לכלום. אם היינו סופרים אסונות במדינה הזו, היינו גומרים כמו מנהלי חשבונות מהסוג הגרוע ביותר. אז כמו שהרבי אמר - אתה צודק, וגם אתה צודק, וגם אתה צודק - העיקר שנחזיק מעמד.

יום נעים לכולם

אליהו
ישן 10-04-2011, 16:24
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
מידע היום בערוץ הראשון בשעה 21:30, אודות פציעתו הקשה מאוד של קצין צעיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתן16 שמתחילה ב "(יום ה' 28.6.07) שני קצינים נפצעו קשה ממטענים בשכם"

אשר איבד 2 רגליים ויד וחזר לצבא...

סרטם של אמיר בר-שלום ואביטל בן-משה
ב-28 ביוני 2007, יצאה פלוגת עורב צנחנים לפעילות שגרתית בקסבה בשכם. מפקד צוות החוד, סגן איתי ארנליב, שלח את הכלב שאמור היה לסרוק את הסמטה ולגלות מטענים. הכלב חזר מבלי להצביע על אזורים חשודים. צוות "ארנליב" החל בתנועה אל הקסבה. דקה אח"כ נשמע פיצוץ שהרעיד את הסמטה שבה פעל הצוות. כבר במסוק הוגדר מצבו של איתי קשה מאוד, כשהוא סובל מפגיעה קשה בבטן וקטיעה של יד ושתי רגליים. בביה"ח התדרדר מצבו והוגדר כ"מעבר לאנוש".
בתקופה שבה הרוחות בארץ סוערות, ובראש סדר היום התקשורתי והציבורי עומדים המאבק להשבת החיילים החטופים, לקחי מלחמת לבנון השנייה, פרשת הנשיא קצב, שחיתויות בצמרת השלטון, ומשבר כלכלי עולמי, מלוות המצלמות מאבק לחיים, שמתרחש הרחק מעיני התקשורת ומחוץ לסדר היום הציבורי –
ברגע אחד השתנו חייהם של בני משפחת ארנליב . חדר טיפול נמרץ בבית החולים הפך לביתם השני של ההורים, האחים, והחברה. אמיר בר-שלום ואביטל בן-משה תיעדו את המשפחה למן הימים הראשונים בטיפול נמרץ, כאשר איתי היטלטל בין חיים למוות.
"קל, קשה, אנוש" חושף את עולמו של פצוע אנוש, חייל צעיר בן 22, ברגעים הקשים ביותר, ואת רגעי החרדה, התסכול והפחד של בני המשפחה, באינטימיות נדירה.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.iba.org.il/schedule/Schedule/images/ScheduleMinus.jpg]

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 11-04-2011, 06:28
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
נכון, איך אדם צעיר מצליח להשתקם...
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי srusha שמתחילה ב "בן אדם מדהים, יצא לי לעבוד..."

...אני מרום שנותי (כמעט פי 3 ממנו) מצדיע לו לעוז רוחו. אין פשוט מילים להביע את הערכתי אליו.
חובה לראות ולהראות לכל אותם רפי הרוח - איך מתמודדים עם קשיים ומצוקות הגוף והנפש.
הרבה אפשר גם הודות להוריו וחבריו אשר תמכו בו בשיקום המופלא.
נדמה לי שהוא זכאי לאיזה עיטור ... (אני ממליץ בחום ובהוקרה רבה )

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:05

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר