לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2007, 09:34
  dor_dafna dor_dafna אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dor_dafna שלח הודעה דרך MSN אל dor_dafna
היום אני טס !!!! :)

היום סוף סוף אני טס !!!!!!!!
במוצ"ש (22:00) אני בנתב"ג והטיסה יוצאת ב-1:30 !!!!!!!!
הטיסה עם ברסלס אירליינס במטוס איירבס
(קמתי מוקדם , אין לי אחריות על מה אני כותב )

8 ימים אני לא אהיה אתכם.....זה קשה
ואם אני אמצא שם (הולנד בלגיה צרפת) איזה אינטרנט קפה אני אכנס לפרש לקצת זמן
דורון ואוהד - נחשוב על העצה עם החלונות האדומים
קולה99 - מזל טוב כבר עכשיו אני אומר לך
מנהלים - אם אתם רוצים , תחסמו אותי ממחר גלובאלית
ולכל השאר.....בייי

בשבילכם : המסלול של הטיול :

תל אביב - בריסל - אמסטרדם
נפגש בנמל התעופה ע``ש בן-גוריון ונמריא לבריסל. לאחר הנחיתה ניסע ל``ארץ השפלה`` הולנד.
נבקר במדורודם, העיר המיניאטורית שם נטייל בין דגמים מוקטנים של מבניה הידועים של הולנד. נמשיך לכפר הדייגים וולנדאם, בו נהנה ממאכלי הים בדוכנים לאורך הרציף, נראה את הבתים המצויירים והלבוש ההולנדי העממי. נמשיך לחוות גבינות ונלמד על סוגי הגבינות השונים ודרך ייצורן ונסיים בביח``ר לקבקבי העץ המפורסמים. בתום הביקור העברה למלוננו באזור דן האג.

יום 2 אמסטרדם
היום נבקר באמסטרדם, העיר הבנויה על כ - 100 איים ומרושתת בתעלות. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השניה, המדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות, תחנת הרכבת המרשימה ומגדל המינט, זו המטבעה העתיקה של העיר. נבקר בבית אנה פרנק בו הסתתרה וכתבה את יומנה המפורסם ונתרשם מכיכר המוזיאונים ובה המוזיאון הלאומי ומוזיאון ואן גוך. לאחר הביקור נוכל (בתשלום) לבקר בחיטהורן, עיירה קטנה בה נשוט בסירת מנוע בתעלות המהוות את כבישי העיירה. בתום הביקור חזרה למלוננו.

יום 3 אמסטרדם (אפטלינג )
היום נצא לבילוי בפארק ההרפתקאות והשעשועים ``אפטלינג``. ``פטה מורגנה`` – עולמו של עלי בבא, שייט אבובים אצל האצטקים, נגלוש במזחלות שלג שוויצריות, וכמובן לא נפסח על יער האגדות עצמו ובו נפגוש את כיפה אדומה, עמי ותמי ועוד. ביקור מהנה בפארק. בתום הביקור חזרה למלוננו.

יום 4 אמסטרדם - (הארדנים) פריז
בדרכנו לעיר האורות פריז, ניסע דרך אחד מאתרי הנוף היפים בבלגיה, חבל נמור – שם נוכל (בתשלום) לבקר במערות הנטיפים המרשימות האן סור לס. ניסע ברכבת הרים עתיקה אל פתח המערה, נטייל בינות האולמות שיצר הטבע ובהם נטיפים וזקיפים, נהנה מהמופע האורקולי.בתום הביקור המשך נסיעה לפריז למלוננו באזור דיסנילנד.

יום 5 פריז (דיסנילנד)
יום גדוש חוויות והרפתקאות לפנינו בדיסנילנד. נצא למסע הרפתקאות אל עולם הדמיון והאגדות בעולמו הקסום של וולט דיסני. נשוטט בין עולם המחר לעולם הפירטים ובין עולם האגדות לרכבות ההרים. אולי נפגוש את מיקי מאוס, פינוקיו, עליסה מארץ הפלאות ועוד דמויות מפורסמות מסרטיו של וולט דיסני. בתום הביקור נחזור מלאי חוויות אל מלוננו .

יום 6 פריז
היום נצא לסיור בעיר הקסומה ובאתריה המרשימים. נראה את גני לוקסמבורג הנושקים לרובע הלטיני. נבקר בכנסיית הנוטרדם ונלמד על הגיבן שגר במגדליה, ניסע דרך גשר אלכסנדר וארמון האינווליד שם נמצא פסלו של ``הקיסר`` בונפרטה אל מגדל אייפל הנושק לאקדמיה הצבאית ולשדרות מרס. נעפיל אל קומתו השניה של המגדל ממנה נצפה אל העיר היפה. בהמשך נראה את בית האופרה, ככר ונדום, ככר הקונקורד על פסליה, ככר האטואל ומוזיאון הלובר. אחה``צ נעלה בפוניקולר אל גבעת המונמרטר שם נמצאת כנסית ``הסקרה קר`` (הלב הקדוש). נצפה אל העיר ואתריה ונמשיך לכיכר טרטר שם נפגוש את ציירי הפורטרטים וגוזרי הצלליות. בתום הסיור העברה אל בית המלון בפריז. בערב, נלמד להכיר את המטרו, הרכבת התחתית המפורסמת של פריז. נצא אל שער הניצחון ושדרות האליזה התוססות (הנסיעה במטרו כלולה).

יום 7 פריז (ורסאי )- בריסל.
הבוקר נוכל (בתשלום) לצאת לביקור בארמון המלכים בורסאי ובגניו המרהיבים. בתום הביקור נצא בדרכנו לבריסל, עם ההגעה נצא לסיור במהלכו נראה את ה``כיכר הגדולה``, פסלו של הילד המשתין ``המנקין פיס``, סמל החופש ושוויון הזכויות. בתום הביקור העברה לבית המלון בבריסל.

יום 8 בריסל (WALIBI + AQUALIBI) - תל אביב
ביקור בפארק האטרקציות המשגע ווליבי. נשוט באבובים, נצנח ממגדל מגובה 50 מטר, נעבור חוויה ``מסעירה`` על המתקן הייחודי באירופה ``העטלף`` ועוד הרפתקאות וחוויות מרתקות מחכות לנו היום, כולל בילוי של כיף בפארק המים אקווליבי ובו מגלשות מים, בריכות מקורות, ג`קוזי ולגונה. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד, ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2007, 01:55
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי דביר1 שמתחילה ב "שיהיה במזל..."

*לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל* *לא מגיב עד שתתנצל**לא מגיב עד שתתנצל*

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-07-2007, 22:49
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
הולנד בלגיה צרפת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor_dafna שמתחילה ב "היום אני טס !!!! :)"

המסלול שכולם עושים אתה תהנה הרבה עושים את המסלול...

אוישש הייתי בהולנד 4 פעמים...אפטלינג אתה תהנה בטירוףףףף היינו שם יום שלם ועוד לא עשינו הכל...לונה פארק תל אביב זה בית שימוש לעומת זה.
באמסטרדם אתה תהנה זה כיף ונחמד רק מעצם הסיבוב בעיר(תבקש יפה מאמא אם אפשר לעשן משהו),מדורודם זה גם יפה חחח בנמל תעופה יש לה מטוס של אל-על..
בכיכר הדאם תיכנסו אם אפשר למוזיאון מאדאם טוסו זה אחלה.

בקשר לצרפת ובלגיה אין לי מושג לא הייתי....פע הבאה שתהיה בלונדון תגיד לי אני ידריך אותך

ד"א זה יורודיסני לא דיסנילנד...=)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 08-07-2007 בשעה 22:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:27

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר