לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2005, 08:54
צלמית המשתמש של המוח
  המוח המוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
פלאפון מעלה את מחירי השיחות ב-15 אגורות לדקה !!!

ממרץ תייקר החברה את התעריפים ברוב הגדול של המסלולים. פלאפון: המהלך בוצע בגלל הפחתת דמי הקישוריות
גיל קליאן

חברת פלאפון מעלה את מחירי השיחות ב-15 אגורות לדקה בממוצע החל ב-1 במרץ. מחירי זמן האוויר במסלול החברים והמשפחה, למשל, יעלו מ-62 אגורות בדקה ל-77 אגורות בדקה.

מחיר זה אינו כולל דמי קישוריות (התשלום על שיחות מרשת לרשת), כך שבשיחות מחוץ לרשת פלאפון ישלמו הלקוחות במרץ תוספת של 7.53 אגורות לדקת שיחה (דמי קישוריות + מע"מ). בסך הכל, בשיחה מחוץ לרשת, ישלמו לקוחות מסלול זה כ-1.15 שקל לדקת שיחה.

מסלול החברים והמשפחה מאפשר כיום שיחות ל-4 יעדים נבחרים ב-15 אגורות בדקה. המחיר החדש ל-4 היעדים במסלול זה צפוי להיות 30 אגורות בדקה.

ההתייקרות מפצה את פלאפון על הפחתת דמי הקישוריות, שיעמדו ב-1 במרץ על כ-37.5 אגורות כולל מע"מ. כיום עומדים דמי הקישוריות על כ- 52.5 אגורות מודעה

בדקה כולל מע"מ. שיעור ההפחתה, 15 אגורות - הוא בדיוק שיעור עליית המחירים הצפויה בפלאפון.

פלאפון לא תייקר את המסלולים בעלי המחיר הקבוע לכל הרשתות (FIX). באחרונה השיקה החברה מסלול מקדים, שבו החזירה את דמי השימוש הקבועים. המסלול מציע שיחות לכל הרשתות ב-49 אגורות בדקה - אך עם תשלום חודשי קבוע של 49 שקל בחודש. בנוסף, תמשיך פלאפון להציע מסלול תשלום קבוע מתון יותר, עם תשלום חודשי קבוע של 4.9 שקל בחודש, ושיחות ב-65 אגורות בדקה לכל היעדים.

פלאפון לא תישאר לבד בזירת העלאת התעריפים. גם חברות הסלולר האחרות צפויות לעשות זאת לקראת מרץ, ובשיעורים דומים.

מפלאפון נמסר אתמול (ד') בתגובה: "התערבות משרד התקשורת בתמחור השירותים הסלולריים והפחתת דמי הקישוריות בכ-15 אגורות החל מ-1 במרץ 2005, חייבה עדכון תעריפים כולל. הודעה אישית נשלחת בימים אלו ללקוחותינו על העדכון הצפוי בהתאם למסלול החיוב בו הם נמצאים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3043709,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2005, 10:19
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
ממש לא סיפורי סבתא, אני הולך להפסיד הרבה כסף
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "סיפורי סבתא"

תשמע צרכן כמוני שעורך את מרבית השיחות שלו בתוך רשת פלאפון וליעדים הנבחרים שלו הולך לשלם לפחות 30% יותר על השיחות...

הרווח הגלום הוא רק בשיחות מחוץ לרשת רק שמה? השיחות מחוץ לרשת ישארו אותו מחיר....

בכל מקרה הצרכן הולך להפסיד...., לכן אני הולך כמה שיותר מהר לעבור למסלול אחיד לכל הרשתות, ככה אני אשלם יותר זול מאשר שיחה בתוך הרשת, זה פשוט אבסורד גדול....

אני חושב שמנכ"ל פלאפון או אחד מהסגנים שלו יכולים לבוא אליי לקבל שיעור בצרכנות נבונה ככה גם פלאפון תמשיך להרוויח וגם הצרכנים שלה ירוויחו.

עכשיו מה שיקרה זה שהצרכנים החכמים שמתעדכנים מיום ליום ישנו את המסלולים שלהם וירוויחו בגדול (או בקטן) אבל אלא שלא מבינים בכל העסק פשוט מאוד יפסידו וישלמו יותר.

ובהכל אשם משרד התקשורת, אם רק היה מוריד את זה בצורה מתונה ולאחר משא ומתן עם הרשתות או תוך כדי חקיקה אז המצב היה טוב, מה שהוא עושה פשוט מאוד יפגע בצרכנים במקום להועיל להם, בכל מקרה לא משנה מה הצרכנים יפסידו כי הם ישלמו על השיחות יותר, במקום שהעם ירוויח מהתקנות בדיבליות אז החברות ירוויחו מהם (מישהו גוזר קופון ענק ורק השאלה היא האם גם השר גוזר קצת הרבה שוחד??).

בכל מקרה מה שאני קורא כאן ועכשיו הוא לבטל את השינויים ולהשאיר את המצב כפי שהוא !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר