לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2007, 22:13
  Some Guy Some Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
לגברת פורום חומרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ninja turtle שמתחילה ב "פרקים טובים של סאות' פארק וחברים."

זה התפקיד של מנהל פורום חומרה שמנפח לך את האגו, או שאתה סתם אוהב להיות קטנוני.
דבר ראשון אם הייתה מבין מה ידידנו היקר שפתח את האשכול הזה ביקש, במקום להבין מה שבא לך.
אז הייתה מבין שהוא ביקש להמליץ לו על פרקים שאהבתי ולא איזה פרקים לא אהבתי(כמו שאתה הבנת כשהחלטת "לקטול" את הדעה שלי)

אם הייתה קצת יותר בוגר ממה שאתה מתיימר להיות, עם כל המשפטים העלק "פילוסופים" שלך. הייתה מבין שלכל אחד יש טעם שונה. וכמו שהפילוסוף הדגול דרדס סבא היה אומר "על טעם וריח אין להתווכח"

בכל מקרה אני נורא מצטער על שניסתי לעזור, באמת לא ידעתי שצריך לראות את כל העונות לפני שמחליטים לאהוב פרק מסויים. לא ידעתי שאת האתר הזה מפעיל סטאלין וכולם חייבים לאהוב מה שהוא אוהב.

ונחזור לחתימה שלך, לי ולכמה מחבריי יצא להתפלסף על המשפט הזה ואתה חייב להסכים שכולם מתים וזה וודאי. ככה שזה די סותר את מה שהמשפט שלך מנסה להעביר.

אני גם ישתדל להוריד את ההומור מהאשכולים שלי כי כנראה שיש אנשים שלא מבינים הומור(לדוגמא מנהלי פורומים של חומרה)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2007, 22:52
צלמית המשתמש של Shvily Bob
  Shvily Bob Shvily Bob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
אההה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Some Guy שמתחילה ב "לגברת פורום חומרה"

כתבת:
זה התפקיד של מנהל פורום חומרה שמנפח לך את האגו, או שאתה סתם אוהב להיות קטנוני.כדאי להוסיף סימן שאלה בסוף המשפט, מה שאתה אומר לא כל כך מובן בלעדיו.דבר ראשון אם הייתה [היית] מבין מה ידידנו היקר שפתח את האשכול הזה ביקש, במקום להבין מה שבא לך. [צריך פסיק, לא נקודה]
אז הייתה [היית] מבין שהוא ביקש להמליץ לו על פרקים שאהבתי ולא איזה פרקים לא אהבתי(כמו שאתה הבנת כשהחלטת "לקטול" את הדעה שלי)

אם הייתה [היית] קצת יותר בוגר ממה שאתה מתיימר להיות, עם כל המשפטים העלק "פילוסופים" שלך. הייתה [היית] מבין שלכל אחד יש טעם שונה. וכמו שהפילוסוף הדגול דרדס סבא [דרדסבא] היה אומר "על טעם וריח אין להתווכח" [על מה אנחנו מתווכחים בעולם הזה, אם לא על טעם ועל ריח?!]

בכל מקרה אני נורא מצטער על שניסתי לעזור, באמת לא ידעתי שצריך לראות את כל העונות לפני שמחליטים לאהוב פרק מסויים. לא ידעתי שאת האתר הזה מפעיל סטאלין [סטאלין היה גורג'י, אז תיזהר] וכולם חייבים לאהוב מה שהוא אוהב. [אין קשר בין מנהל האתר לבין מה שאתה מנסה להגיד.]

ונחזור לחתימה שלך, לי ולכמה מחבריי יצא להתפלסף על המשפט הזה ואתה חייב להסכים שכולם מתים וזה וודאי. [המ, מי מבינכם סטאלין עכשיו?] ככה שזה די סותר את מה שהמשפט שלך מנסה להעביר. [אתה שם לב על מה אתה ממורמר??]

אני גם ישתדל [אשתדל] להוריד את ההומור מהאשכולים [אשכולות] שלי כי כנראה שיש אנשים שלא מבינים הומור(לדוגמא מנהלי פורומים של חומרה)

ישן 04-07-2007, 22:58
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
א. תלמד לשרשר.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Some Guy שמתחילה ב "לגברת פורום חומרה"

ב. תרגיע את עצמך וזריז. אף אחד לא קטל את דעתך, אמרתי שלדעתי הפרק הזה היה מעאפן. אתה זה שהחלטת לתקוף בחזרה, בזה אתה יכול להאשים רק את עצמך.
ג. אם אתה רוצה, אתה מוזמן להוסיף את המילה "לדעתי" אחרי כל משפט שלי, כי נראה כאילו אתה מניח שאני מתכוון לומר בדברי שזוהי הדעה הגלובלית. אם אתה עד כדי כך קשה תפיסה, דמיין לעצמך כאילו המילה "לדעתי" מופיעה לאחר כל שלוש מילים בהודעותי. אולי זה ירגיע אותך קצת.
ד.
ציטוט:
בכל מקרה אני נורא מצטער על שניסתי לעזור, באמת לא ידעתי שצריך לראות את כל העונות לפני שמחליטים לאהוב פרק מסויים. לא ידעתי שאת האתר הזה מפעיל סטאלין וכולם חייבים לאהוב מה שהוא אוהב.

תנסה עוד פעם לקרוא למישהו פה בפורום סטאלין. חוצפן שכמוך. אתה תקפת, הותקפת בחזרה ועכשיו אתה עוד מתעצבן ומכנה בשמות? באיזה זכות? מה גם שאף אחד לא התגרה בך. קרא שוב את הודעתי ותנסה לחשוב טוב האם משתמעת ממנה נימת תקיפות כלשהי. אתה לא רוצה לראות סאות'פארק, מצידי לך תשתה מאיזשהי אסלה, ממש לא אכפת לי, רק תשמור את התגובות שלך לעצמך. אמרתי לך בצורה די מנומסת שהעונות הראשונות של סאות'פארק הן מאוד מצחיקות, ושכדאי לך לראות אותן כדי שתבין באמת עד כמה הסדרה הזו מצחיקה. כמובן שזה בא בתגובה למשפט המוזר הזה שלך:

ציטוט:
חביבי נראה לי שלא ראיתה את התוכנית כי כל הפרקים בה הם טיפשים, זה ההומור שלהם.

משום מה זה הדליק אותך, קצת מוזר.

ה.
ציטוט:
ונחזור לחתימה שלך, לי ולכמה מחבריי יצא להתפלסף על המשפט הזה ואתה חייב להסכים שכולם מתים וזה וודאי. ככה שזה די סותר את מה שהמשפט שלך מנסה להעביר.

כל הכבוד, פרופסור, אני מוריד בפניך את הכובע. פשוט גאון. אחתום בתמונה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.darkfire.net/~mrb/images/retarded.jpg]

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 04-07-2007 בשעה 23:04.
ישן 05-07-2007, 01:25
  Some Guy Some Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
לסיכום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ninja turtle שמתחילה ב "פרקים טובים של סאות' פארק וחברים."

אני יחסוך לכם את הטרחה של לחסום אותי מלהיכנס לפורום הנ"ל, ואני יעשה את זה בעצמי.

בכל מקרה אני מתנצל בלב שלם אם פגעתי באחד ממנהלי הפורום או shvily bob שהתאמץ כל-כך לשפר לי את העברית (מתנצל שעוד לא עשיתי בגרות בלשון) באמת השקעת בלתקן את העברית שלי שהייתי אומר לך, תלך להשיג חיים ימשועמם, אבל אמרנו פה מספיק מילות גנאי ליום אחד.

מקווה שתסלחו לי, את רוב הדברים נכתבו בשביל להוסיף קצת חיוכים אבל כנראה שאני בפורום עם האנשים הלא נכונים( אני מקווה שקיים פורום לאנשים פשוטים כמוני שלא צריכים תואר בפילוסופיה או דוקטורת בלשון בשביל לכתוב בו משהו) אפילו הוספתי את ה-LOL בסוף האשכול על מנת שתבינו את הטונים של הכתיבה.
בקריאה חוזרת של האשכול האחרון אני שמתי לב שיכול להיות שעברתי קצת את הגבול.

בכל מקרה רק תדעו שאני סולח גם אם לא אמרתם את זה עם קצת הומור.
שיהיה לכם כל טוב אני יחדול מלהפריע לכם peace& love

נ.ב. אהבתי את התמונה היא עוברת היישר לאלבום התמונות שלי

נערך לאחרונה ע"י Some Guy בתאריך 05-07-2007 בשעה 01:28.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר