לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2007, 19:25
  lood lood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
תאונת דרכים. ולמה? חוסר אחריות.

היום,בשעה 4 ו11 דקות יצאנו מהבית אני אבא שלי ושני האחים שלי,אל סבתא שלי (מזלנו הרב שאחותי הקטנה שהיא בת חצי שנה נשארה בבית עם אמא שלי (האוטו לא מספיק גדול))
בשעה ב4 ו16 דקות אנחנו מסיים את הפניה במטרה לצאת מכרכור.(לכיוון אלונית מי שמכיר)
כשאנחנו במרחק של 10-15 מטר מהפניה לאלונית במהירות של 30-50 קמ"ש (לא ממש זוכר)
(ישבתי מקדימה אז ראיתי) יצאה מכונית,מבלי לשים לב לשלט ההאט אל הכביש,הנהגת,בת 25 לכל היותר פשוט קפאה במקום,אני זוכר שאמתי משו כמו "ואו!" הסתכלתי קדימה שוב,הרגשתי בום.ואז צעקתי "צאו מהאוטו" ויצעתי מיד מהאוטו.
האחים שלי יצאו דקה אחרי,וגם אבא.הדבר היחיד שהרגשתי זה דם בפה,נשכתי את הלשון כנראה מהמכה (לא משהו רציני) הנהגת חסרת האחריות שפשוט קפאה באמצע הכביש,יוצאת בצעקות "היה לך עצור! למה לא עצרת?!" כשבכלל היא זו שלא צייתה לתמרורים.אני חייב לציין שהמכונית שלנו נכנסה ישירות בצד שלה,ישירות בה ולמזלה הרב היא חיה בכלל.
הנוסעת השניה שהייתה איתה,עשתה הצגות אבל גם היא הייתה בסדר.
האחים שלי (10 ו 6) בלחץ מטורף.שאני מנסה להרגיע אותם בזמן שאבא מטפל בכל העניינים (ואמא בדרך) אנשים באו ונתנו לנו מים ודאגו לנו (לפחות אנשים נחמדים יש פה.) האמבולנס הגיע.אנחנו הלכנו הביתה כי לא היה שום דבר רציני. ואבא נשאר לסדר את הכל עם המשטרה.
למזלה של הנהגת.התקשרנו כמה דקות לפני התאונה,אל מוקד התנועה וגילינו שאין פקק בכביש החוף,אחרת אבא שלי לא היה מאט לפניה,והיינו נכנסים בה במהירות של 70-90 קמ"ש. פגיעה ישירה במהירות זו,חושנני כי תוצאותיה הן מוות.
על הכביש אפילו סימני בלימה אין,כי אפילו לבלום לא היה זמן.
אחר כך נסענו לבית חולים לבדוק שהכל בסדר.אני רק עם חבלה בשריר (לא שמעתי על זה עד היום... O: )
ואח שלי עם חשד לשבר קל קל קל בעצם הבריח.
למזלנו כולנו חיים,ובסדר.
אבא עכשיו בבית חולים להיבדק גם הוא.
ושוב למזלנו,כולנו חיים ושלמים.
את האירוע עצמו,נורא קשה לזכור.מהירות והדחקה כנראה.
אבל כל פעם שאני רואה את האוטו נכנס באוטו שלה,יש בי צמרמורת.
יכלתי עכשיו להיות עם סבתא שלי, (שלא ראיתי כבר חודשיים כל שבוע מסיבה אחרת X_X )
ולאכול אפרסק טוב.
ובמקום זה את אחר הצהריים שלי ביליתי בבית-חולים.
ושוב למה? חוסר אחריות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2007, 01:17
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lood שמתחילה ב "תאונת דרכים. ולמה? חוסר אחריות."

קודם כל אני שמח לשמוע שבסופו של דבר כולכם בריאים ושלמים ושזה היה בעיקר תאונת פח, אכן זה מבאס ומלחיץ תאונות ועוד יותר שזה משבש את כל התוכניות גם לאותו רגע וגם לאחר כך, אני משער שאבא שלך בטח יצטרך להתרוצץ בין המוסך לחברת הביטוח ולקוות שהבחורה גם תודה שהיא זאת שלא צייתה או שלפחות הדוח המשטרתי יהיה לטובתך (ובאותו נימה מקווה שהנהגת הפוזזת תקבל עונש ואולי תלמד להבא)

הצרה העיקרית של תאונות הדרכים היא חוסר האיכפתיות ואפשר להגיד אפילו זריקת הז*** שאנשים מפגינים שהם נוסעים זה אפילו נראה שמצדם יהיה גם תאונה כל עוד יהיה את מי להאשים (בצדק או לא) אז זה מה שחשוב ולכן לצערנו כל יום שומעים על עוד ועוד תאונות וזה נראה לפעמים כמו ברווזים שנעים על מסלול בלונה פארק שצריך להוריד אותם עם רובה כך זה נראה על הכביש אנשים רק מחכים או שיורידו אותם
רוב התאונות נגמרות בגלל הנהגים ומעט מאוד נגרמים עקב תנאי דרך או בעיה טכנית
לכן למרות שחלק גדול פה עדיין אין רישיון נהיגה עדיין תרגישו חופשי ואפילו כדאי להעיר לנהג עם אתם חושבים שהוא נוסע מסוכן או מהר מידי או לא בטיחותי
והעיקר שמרו על עצמכם
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 06-07-2007, 00:47
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
חשבתי על המקרה שלך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lood שמתחילה ב "תאונת דרכים. ולמה? חוסר אחריות."

באותו יום שקראתי את האשכול הזה חשבתי עליו בזמן שנסעתי בדרכים ולפעמים אני לא מבין איך אין יותר תאונות בצורה שאנשים נוסעים, זה נראה לפעמים כאילו אנשים נוסעים עם עיניים עצומות ורק בדרך פלא הם לא נכנסים אחד בשני או בקיר, גדר או מעקה כלשהו
פשוט זוועה איך שמתייחסים למצב התנועה והתמרורים בארץ, אנשים יסעו באדום או יכנסו לצומת לא פנויה ויחסמו אותה ולא פחות מסוכן יעקפו במקום לא נכון

במקרה שלכם אם אני נוסע ורואה רכב שהולך או חושב לצאת אני צופר לו כדי להזהיר אותו שאני בא םא הוא חושב לצאת (למרות שאם הוא יחליט אז כמו במקרה שלכם לא תמיד יש מה לעשות) פעם הייתי יותר מהבהב עם האורות היום אני יותר צופר כדי לוודא שהוא קלט אותי

אותו התנהגות זוועתית של אנשים היא בחניות של כלי רכבם לא מעט תמצאו נהגים שהחנו את רכבם איך שהתחשק להם או איך שיצא גם אם זה אומר שהם מפריעים לשאר אם זה על ידי לקיחת 2 חניות שיכלו בקלות להקפיד קצת ואז עוד רכב היה יכול להחנות או אם זה הפרעה על ידי כך שרכב גדול כמו משאית לא יוכל לעבור ברחוב מבלי לדפוק להם את האוטו
היום למשל שחזרתי הביתה חנה ליד הבית שלי טנדר ברחוב ליד מדרכה שאפשר בלי בעיה לחנות שם 2 רכבים אבל אם הוא חונה באמצע אז אין מקום לעוד רכב ואישתי העירה לו על כך ותשובתו היתה גם לי עושים כך ולכן אני עושה גם לאחרים ועל זה נאמר יופי נחמה (אחר כך הוא גם טען שהוא עוד מעט זז אבל גם אם הוא לא היה זז לא נראה שהוא היה מזיז)

זהו כתבתי בעיקר לא שאני חושב שמשהו ישתנה בעקבות מה שכתבתי אלא יותר לפרוק אז תודה על ההקשבה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר