לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __Everything That Has a Beginning Has an End :-) __ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > אבטחת מידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2007, 03:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sniffer שמתחילה ב ""עקיפת מנגנון הזדהות -smart card"-האם מדובר במחדל?"

המחדל הוא מחדל רק אם אתה מניח מראש הנחות לא נכונות.

ההנחה הנכונה היא: כדי לבצע הזדהות מול ה DC במשתמש X שהוגדר לו שהוא צריך כרטיס חכם, לא תוכל לעשות זאת בלי הכרטיס. מה שנקרא הזדהות בשני אופנים (הזדהות מרובת פקטורים) : "Something I know" + "Something I have". ו-ז-ה-ו.

כל שאר הדברים שאמרת, אינם קשורים בכלל למה שקיומו של הכרטיס מנסה להבטיח, ולכן, מחדל האבטחה הוא שמישהו הניח הנחות לא נכונות לגבי מטרותיו של הכרטיס הזה...

(ואם אני לא מובן מספיק - דמיין לעצמך את הסנריו הבא: אני מגיע עם הנייד שלי, מחבר אותו לשקע הרשת במקום המחשב המוגן - וגולש לאותו אתר שלך שאמרת שאפשר לגלוש אליו אם אתה נכנס כ Local admin. אני אצליח, הלא כן? אם כך, אפילו גישה למחשבים שלך לא צריך... ולמה? משום שהגנת מפני כניסה לתחנות, ולא מפני כניסה לשירותים, שזה מה שהיה יותר חשוב שתגן עליו אם ההגנה באמת חשובה לך... לא שאני ממעיט מחשיבות ההגנה על התחנות גם, שהרי גם הן יכולות להכיל מידע חסוי וכדו' - אבל אם אתה רוצה להגן על שירותים - לא עושים זאת דרך תחנות הקצה בשום מקרה שהוא...)

ראה גם: http://www.security-gurus.net/2006/...ou-can-you.html

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר