לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2007, 19:38
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Tip Tip שמתחילה ב ":)"

איזה חזה? היא שטוחה .
קודם כל, יש לי וידוי קטן - מעולם לא מדדי בגד-ים, או חזיה, או כל דבר בסגנון. עצוב, אבל נכון.
משום כך, אין לי מושג איך דברים מרגישים, ולא התעסקתי בדברים האלו בעבר, אלא רק עם הגיעי לבי"ס (מכללה).
מפידבקים שקיבלתי מחברות הבנתי שסטרפלס לא מתאים מלכתחילה לבעלות חזה בינוני ומעלה, אלא לטוחות בלבד,
היות והוא לא מחזיק כלום. אז עכשיו אני יודע. מצד שני, זה נורא מתאים לדוגמנית וללוק הכללי.

חשוב לציין, בגלל השביתה לא סיימנו את הפרויקט המעשי, אלא הגענו שלב אחד לפני הסוף. אני מניח שלו הייתי צריך
לתפור בגד-ים סופי, עם הדפסים והכל, אולי היה קאפ בתוך החזיה, או בטנה, ובכלל משהו שיחזיק אותה יותר טוב וישמור
על הצורה, כך שזה יראה אף יותר טוב על הגוף.
אם להודות, אני חושב שזה נראה בסדר גמור, אבל בחורות בוודאי רואות דברים אחרת ממני.

תודה רבה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2007, 18:32
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "איזה חזה? היא שטוחה..."

מהסוף להתחלה-
A k r a v הגיב שיש הבדלים בין הרישום לתוצר הסופי, ואני חייבת להסכים שאולי מעט מהבד אפור בחלק הקדמי של התחתון היה יכול להוסיף (כמו בתכנון)... שאר ההבדלים שיש לא כאלה חסרים, יצא יפה איך שזה...

בקשר לדו-שיח עם המגיב אחריי - ניראה לי שבנים יכולים לעזור לך לא פחות, אנחנו הבנות יודעות מה אנחנו אוהבות על עצמינו, אבל הבנים יודעים מה הם אוהבים לראות אלינו....

ותגובה לתגובה שלך-
יכול להיות שדוגמניות יותר שלמות עם הגוף שלהן אז פחות מפריע להן איך ניראה החזה שלהן... אבל לדעתי רוב הבנות ה'עממיות' הולכות עם חזיה כי החזה שלהן לא מושלם (מבחינת גודל/צורה).. לדוגמנית שלך נהיה ציצישפיצי כי הפס השחור שמתחת לחלק האפור גורם לחזה שלה להישען עליו, אני אישית לא אהבתי את הצורה שנהייתה לחזה ככה והפתרון זה באמת קאפ או ריפוד...
ושלא תבין לא נכון, זה באמת ניראה בסדר גמור ויותר מזה אני יכולה לחלק לך עוד מחמאות אבל כדי שזה לא יהיה אשכול "תראו כמה שאני מוכשר ותחמיאו לי" הוספתי גם ביקורת... קיצר, אחלה עבודה!
you to be real, or to think or to live.

נערך לאחרונה ע"י Tip Tip בתאריך 03-07-2007 בשעה 18:35.
ישן 03-07-2007, 23:27
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Tip Tip שמתחילה ב "כמה דברים"

א. שוב תודה.
ב. זה נשמע כאילו אני צריך להגן על הדגם שלי בדיעבד, וזה ממש לא כך, אפרוש בפניכם את השתלשלות
האירועים:

בעקבות השביתה והתקצרות הסמסטר הוחלט שלא נגיע לרמת דגם סופי, אלא לשלב הטואל. (סקיצה של בגד).
בעקבות כך, שום בגד-ים של שום סטודנט לא הודפס (וכידוע, העניין המרכזי ברוב בגדי הים הוא ההדפס ולא
גזרה שונה, או חידושים וגימיקים אחרים). בהתחשב בעובדה שתפירת בגד ים מסתכמת במעט מאד תפרים, זה לא
היה אמור לשנות במיוחד, וזו הקלה מוזרה במקצת, שכן ברמת העקרון ניתן היה לסיים את הבגד ים כולו, אפילו
בפרק הזמן הקצר לכאורה שהיה לנו. לאמיתו של דבר, מה שקרה הוא שקצצו לנו חצי מנק' הזכות של הפרויקט, ולכן
אף סטודנט לא היה אמור לתפור דגם סופי ממילא. לעבוד כרגיל בשביל חצי מנקודות הזכות, רק בשביל התוצר
הסופי זו עבודה מיותרת לטעמי. אני נמצא בתהליך לימודי, על אף שבתחום הזה מבחן התוצאה הוא שקובע
בסופו של דבר.

דבר שני, אם תשימי לב, (וזה תקף לעל מי שדיבר על כך), רוב בגדי הים בשוק הם סימטרים לחלוטין.
בגדי ים לא סימטרים אינם מחמיאים לגוף, אלא אם הם מבוצעים בידי אומן. היות והנגיעה שלי לבגדי ים
נמשכת בדיוק כמהלך הסמסטר הזה, אין לי די נסיון (וגם לא די זמן ומשאבים) על מנת להתנסות עם תפירת
והתאמת דגמים אסימטרים מסובכים לגוף. כשדגם נתפר באופן סימטרי, הגוף מסתדר בצורה סימטרית.
מאידך, דגם אסימטרי גורם למשיכות בכיוונים שונים ומעוות את הגוף. במצב כזה נדרש תיקון על כל עיוות
כזה, וזה לא משהו שאני יודע לעשות, לפחות כרגע.
יתר על כן, באותו נושא, הקורס עצמו יצא מנק' מבט שיווקית ומסחרית, ולא אוונגרדית. המגמה הרווחת בקורס
הייתה ליצור בגדי ים לבישים, נוחים ופרקטים, הדגם שלי היה נועז למדי ואני חושב שפרט לו היה בגד ים בודד אחד
אסימטרי (מבין אלו בקורס הזה). בגדי הים הנמכרים ביותר הם אסימטרים, בצבעים מונוטונים, בד"כ שחור
או לבן. למרות אי אילו חידושים המתרחשים כל העת, הטעם הקולקטיבי לא משתנה הרבה.
זה מיועד גם ל A K R A V. הכוונה הייתה ליצור משהו שיראה מקורי וחדשני, עם קריצה אסימטרית, אבל
גם לא ללכת בכח נגד הזרם ולעשות משהו מופרך, אלא לענות על הדרישות המסויימות ההן. המנחה שלי
התנגד לעשיית הדגם הזה ואילו מנחה אחרת תמכה בכך, בסופו של דבר זה היה הימור שצלח, ושיכל להכשל
באותה מידה

לגבי עניין הגברים\נשים - כשחבר שלך יקנה לך בגד ים נראה מה תגידי
אני מעצב לפי ראות עיניי, לפי הטעם שלי ולפי מה שאני הייתי רוצה לראות. ההתחשבות היחידה האחרת שלי
(פרט להגבלות הקורס, שגם מהן אני יכול לבחור להתעלם) היא בטעם של קהל היעד. היות וגברים ממעטים לקנות
בגדי ים לבנות זוגם, הם לא פקטור
בתור הבגד הכי אינטימי שיכול להיות (אולי אפילו יותר מהלבשה תחתונה, שכן זו היא בד"כ לעינייך בלבד),
בגדי ים צריכים להיות מדויקים מאד, ולכן אין מקום ליותר מדי משחקים, אלא אם אלו מתוכננים בקפידה ונעשים
(הלוואי עלינו) על ידי מומחים. זו הסיבה העיקרית לכך שבגד הים עבר נקיון מאד יסודי. (הלכתי מספיק עם
הראש בקיר במכללה, הפעם ויתרתי על התענוג).

לגבי הצבעים אתם צודקים, זה נתון לדיון, אולי אלו לא הצבעים האידאלים, למרות שאני מאד אוהב.
יכול גם להיות שאת צודקת לגבי ההתאמה לגוף, אני לא בקיא מספיק בעניין, יכול להיות שהוא אכן לא פתור
לחלוטין, אבל הוא בהחלט שירת את מטרתו ובזה תמה עבודתי.

וביקורת תמיד מתקבלת על ידי בברכה, כשהיא אכן ביקורת ועוד יותר כשהיא מנומקת. אני מעדיף אותה
על פני שירי הלל

שוב, תודה רבה

ישן 02-07-2007, 15:04
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "בגד ימים. (קצת תכלס) [אשכול קצת כבד]"

קודם כל ואוו סחטין אחי בגדול בכלל על עצם העובדה שאתה עושה בגדים כל הכבוד.
כשראיתי את הדגמים באמת הדגם שהכי אהבתי זה היה הדגם שנבחר...כי הוא היה הכי יפה...
בלי קשר הפרזנטציה מקצועית מאוד וכל הכבוד ממש...הקעקוע של השנייה מימין והקעקוע בבטן של הדגם הנבחר מממש יפים אהבתי.
את האמת אסף זה באמת יפה והכל אבל על הדוגמנית זה נראה פחות טוב מאשר בדגם...
כמה דברים שהייתי מוסיף על מה שכבר יש שלדעתי היה עושה את זה ליותר מעניין..
מאחורה אני לא כל כך אהבתי את זה...אני חושב שאפשר לעשות משהו שיותר ימשוך את העיין אולי גם הצבע האפור אני לא מתחבר אליו...
לא יודע פשוט אני חושב שאפשר להוסיף דברים וזה נקי לי מידי...
הקדימה נראה טוב מאוד.
במיוחד החלק העליון יצרתה צורה יפה עם השחור וזה ממש בא טוב עם האפור שבחרתה למרות שהייתי בוחר צבע אחר.
אני אישית חושב שזה יפה מאוד מה שעשיתה אבל אפשר להוסיף על זה עוד...
ועם כל זה אם אתה אהבתה את זה ואני שלם עם מה שיצא וגאה אז כל הכבוד ביותר :]

ד"א..אתה מכירה סידרה בשם project runway ?

ישן 02-07-2007, 19:48
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "[font=Arial]קודם כל ואוו..."

תודה.

לא מסכים, על הדוגמנית זה נראה מעולה, והביקורת הייתה בהתאם. לא קיבלתי ולו הערה טכנית אחת, לעומת אחרים, שחלקם
כן קיבלו הערות כאלו.

לא רוצה להעליב, אבל למישהו שלא מגיע מהתחום (אתה) קצת קשה לבקר בגד ים, שאמור להיות מאד מדויק ונכון,
זה לא טי-שירט שמקשטים ולא משהו אקסטרווגנטי, בסופו של דבר, עם שינויים מסויימים, כל בגד ים אמור לשמש כשמו
- בגד לים, לשחיה ורחצה. יותר מדי רעש וצלצולים, עיטורים וכו', והוא הופך ללא פרקטי.

תתייחס לעובדה ששמתי את זה פה כאל בונוס, הביקורות שאני מקבל פה הן תוספת בלבד, משום שאת הביקורת
הרלוונטית שלי קיבלתי במכללה, והיא הייתה מצוינת. כל דבר שנאמר פה הוא בגדר ערך מוסף בערבון מוגבל.
לא באמת חשוב לי עד כמה מרוצים מזה פה או לא, משום שזה לא נועד לפה מלכתחילה.
מאידך, כן חשוב לי לשמוע מה יש לבנות הפורום להגיד, מהטעם הפשוט שהן לקוחות פוטנציאליות של בגדי-ים,
ותרשה לי לתת לך טיפ, אל תבחר לבד בגד-ים עבור בת הזוג שלך (ולא הלבשה תחתונה), רוב הסיכויים שהיא לא
תהיה מרוצה, או שזה לא יתאים בדיוק. יש דברים שצריך השאיר להן לעשות
הפידבקים, לטובה ולרעה, מהבנות פה חשובים לי יותר מאשר מהבנים, כי ההבנה שלהם שונה, אלא אם הם באים מרקע
עיצובי, ועדיין, מישהו שלא מתעסק בבגדים - קצת קשה לו להבין איך הדברים עובדים.

אני יודע שזה נשמע מתנשא, אבל זו לא הכוונה. אני מודה ומתוודה (מעבר לוידוי שמעולם לא מדדי בגד-ים) שאני עדיין
לא בקיא בתחום הזה של בגדי-ים והלבשה תחתונה, אני עושה המון טעויות שמקורן בהתייחסות שגויה לגוף האישה, אין
לי מספיק ידע כדי להתאים חזיה לגוף כהלכה, ואני מניח שהעובדה שאין לי יכולת להרגיש בעצמי קשורה לעניין.
הדרך היחידה להבין אם משהו נח, מטריד, לוחץ וכן הלאה היא פשוט לתת למישהי למדוד ולקבל ממנה פידבקים, ועל
הדגם הזה קיבלתי פידבקים משלוש בחורות שלבשו אותו, והתוצאות היו בסדר. אבל זו באמת הדרך היחידה שלי לדעת
אם עשיתי עבודה טובה או לא. כמובן שבין מדידה למדידה היו שינויים והתאמות, בהתאם להערות שניתנו על-ידי
המודדת.

ראיתי כמה וכמה פרקים של Project Runway, אבל אני לא עוקב בקביעות. סדרה נחמדה, על אף שבסה"כ לא לגמרי
משקפת את המתרחש בעולם האופנה. יומיים לעצב ולתפור בגד, בעצמך, זה כמעט ולא פרקטי, מעצבים לא עובדים על
דעת עצמם, אלא מתחשבים באילוצים והנחתות מלמעלה. (בוסים, טרנדים, דרישת לקוחות וכן הלאה).

ושוב תודה.

אגב, תשתדל להמנע משגיאות כמו "בחרתה" וכן הלאה, זה "בחרת" בלבד. הערה בונה

ישן 02-07-2007, 20:04
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "בגד ימים. (קצת תכלס) [אשכול קצת כבד]"

"לא רוצה להעליב, אבל למישהו שלא מגיע מהתחום (אתה) קצת קשה לבקר בגד ים, שאמור להיות מאד מדויק ונכון"
ואללה אתה צודק אני לא מגיע מהתחום הזה אבל גם אנ יכול ולהביע דעה לגבי בגד אם זה בגד ים שמלת ערב תחתון או כובע.
וחוץ מזה אני באמת אחד שמאוד מאוד מאוד אוהב את התחום הזה ממש כמעט כמו את הציור שאותו אני אוהב יותר..
האמת שיצא לי לעצב באופן מסויים מכנסיים וכמה חולצות ומכנסי דייגים ואני ממש אוהב את זה...
אבל כמוך לבוא ולעשות בגד ים לתפור ודברים כאלו עוד לא עשיתי ואני מקווה לעשות כי אני בטוח שיש בי את זה.
לגבי project runway ראיתי אני כל הפרקים של ה 3 עונות זאת אחת הסדרות שיותר אהבתי...וחבל שאין עוד פרקים.
אני חושב שרק מלראות את כל הסידרה אתה מקבל זווית ראייה מסויימת לגבי עיצוב אילתור ובכלל כל העבודה עם בגדים.

"תתייחס לעובדה ששמתי את זה פה כאל בונוס, הביקורות שאני מקבל פה הן תוספת בלבד, משום שאת הביקורת
הרלוונטית שלי קיבלתי במכללה, והיא הייתה מצוינת"
זה מצויין אחי אתה צודק ... אבל יותר מזה שכל המכללה שלך אהבה את זה אתה אהבתה את זה ככה שזה הכי טוב וכל הכבוד.

"חשוב לי לשמוע מה יש לבנות הפורום להגיד, מהטעם הפשוט שהן לקוחות פוטנציאליות של בגדי-ים"
ואללה אתה צודק הם בתחלס לובשות את זה ויודעות אם זה נוח - כתבתה שהיו פידבקים חיוביים אז כל הכבוד...
אבל לגבי העיצוב בחירת צבעים וכל השאר לא צריך להיות בת בשביל להעביר ביקורת...

ישן 03-07-2007, 09:41
  A k r a v A k r a v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
היי אסף...

ציפיתי בכליון עיניים לראות איך התרשימים הופכים למשהו ממשי ועוד לראות את אחד מהאיורים לובש צורה על דוגמנית זה פשוט תענוג לעיניים.
אני מאד אוהב את הקולקציה הזו וכפי שכבר אמרתי לדעתי היא לא רק מאד יפה ומיוחדת (דגמים שנתנו לי הרגשה של: "איך זה שלא עיצבו דברים כאלה קודם לכן") כיוון שהם נראים "לבישים" ונוחים.
מן הסתם אני לא יכול להיכנס לפרטים טכניים הנוגעים לבגדי הים וכפי שכבר ראיתי גם הדגם הנבחר היה צריך לעבור שינויים מסיבות טכניות אבל יש דבר אחד שלא הבנתי.
כיוון שלא פירטת יותר על המטלה לא הבנתי למה גם בדגם שנתפר חסרים פרטים ייחודיים שהוצגו באיור המתוקן.
אני מצרף תמונה של האיזורים ששמתי לב אליהם שנמצאים באיור ולא בדגם וחבל! כי על אף שבגד הים נראה נהדר על הדוגמנית הוא נראה יותר "פשוט" ביחס לאיור.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
Nikon D300
Nikkor 18-55mm DX
Sigma 55-200mm DC HSM

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר