לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2007, 12:47
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
מי שמבקש יפה מקבל!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stst שמתחילה ב "היום יומו לדת היום יומו לדת היום יומו לדת למירוששש"

אז א. תודה לכל המזל"טים!!!גם מאילו שאני לא מכירה והיה ממש לא צפוי והיה מצחיק לקרוא את זה.אז תודה!!!!!

והנה הסיפור האמיתי שמאחורי הקלעים ביום הולדתי ה-18!!!!מצויין בכוונה לכל אילו שלא ידעו!
12 בלילה התאריך התחלף ל-2 ביולי!וזה היה נורא כול המשפחה שלי רבה איתי והעליבה אותי.אפילו שלחתי הודעה לאמיר על היומולדת ולא קיבלתי תשובה.
אח"כ הייתה לי שיחה עם אבא שלי והוא עודד אותי קצת ככה שהרוחות נרגעו.
בוקר שמונה בבוקר קיבלתי הודעה של מזל"ט מהעבר שלי.שאני חושבת שביום הזה סגר מעגל והפסיק לרדוף אותי לכל מקום שאלך אליו.ועל זה נאמר אמן ותודה!
שמונה וחצי קמתי התארגנו כל המשפחה ונסענו לת"א.התוכנית ככל שהיה לי ידוע שנוסעים לים ואז לקניון ארנה בהרצליה.ולפניי שיצאנו לדרך ההורים שלי הביאו לי שתיי מתנות טבעת(לא נישואין חח) וספר טיסה של קיציס ופרידמן.יצאנו לדרך ונסענו לרמת אביב ג'.בדרך ההורים שלי עשו עיקוף מוזר לשדה דוב ואני נלחצתי כמו טמפון כי חשבתי שהם לוקחים אותי לעשות צניחה.והתחלתי לצרוח שאני לא רוצה.נסענו משם והרגיעו אותי שזה לא מה שקורה.נסענו לים ושתיתי אייס קפה ממש טוב!והבטן שלי התהפכה בלי הפסקה לא ידעתי למה.חשבתי שבגלל האייס קפה.ואז ההורים שלי אמרו יאללה נוסעים לתחנה הבאה.ואני חשבתי על מה הם מדברים הגענו לשדה דוב שוב!ושם אימא שלי ואחותי מתחו אותי בטירוף!ואני התחלתי לפחד מאוד!!והסתבר שהם קנו לי מתנה להטיס מטוס ססנה 172 וככה הטייס משנה שלי הסביר לי הכל ולכל השאלות שלי אמר שיש לו רישיון כבר חודשיים ואמר שהוא מרגיש מעורפל כזה..ואני הייתי כולי מפוחדת מוות!עד שהחלטתי שאני אתייחס לזה כמו שיעור נהיגה.המראנו אל על לשמיים והיה מדהים הטסתי קצת את המטוס וכל הזמן חששתי שאנחנו נצא מחוץ למים הטריטואליים של ישראל..והיה מ-ד-ה-י-ם!!!!נחתנו ואני קיבלתי תעודה של טייסת ליום אחד.
וקלטת שבה מתועד כל הטיסה!!משם היינו צריכים להגיע ליאכטה ולעשות טיול בים אבל כיוון שהים היה מסוכן זה בוטל.שזה לא נורא היה עדיין כיף בטירוף!וככה חלף לו חצי יום וחשבתי שכל האנשים בחיי שכחו ממני!ואז חזרנו הבייתה וגיליתי הודעה מכם!תודה!(שריתוש אוהבת אותך!מעריצה שלך! )
ובערב יצאתי עם חברות שלי והתחרפנו צחקנו שרנו..וצעקתי לכל העולם שאני בת 18!ומותר לי!ובבטיחות אני יכולה לומר שזה היה היומולדת הכי טוב שהיה לי אי פעם!!
והכי טוב!זה שהייתי מאושרת בזכות עצמי!!
ובזאת היומולדת שלי הסתיים..אה ופגשתי עוד חברים שחיבקו אותי ושברו לי את הצלעות!אבל היי!זה היה שווה את זה!

מצטערת על כל הסימני קריאה אני פשוט שמחה!
שלכם,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר