לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2007, 21:08
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי גודלן-ארז שמתחילה ב "אהה :) צריך לסרוק את השרטוטים..."

מה שאנשים לא מבינים זה שאתה צריך לחסות את הכסף של הציוד אחרת זה לא משתלם. אתה לא יכול ללכת ליקנות כול הזמן ציוד נוסף ולהשתמש בו בארועים קטנים שלא מחזירים את הנזק של הציוד.
דבר שני. מה שאתה יכול לעשות בבית ובסטודיו אתה לא יכול בארועה. אין לך כול כך הרבה זמן לכוון את הפלשים החיצוניים. זה שמשה מצליח זה בגלל שיש לו ציוד ממש ממש יקר אבל שוב הוא גם מתמחר אחרת את הארועים שלו. מה שאני גובה בשקלים הוא גובה בדולרים עם ריבית. כן גם יכולתי לצלם את זה אם ה 5D ואם עדשות L. הכול זה כסף. ומי שרוצה צילום יקר גם צריך לשלם על זה. אין שום בעיה עם פלש ישיר. במיוחד שאין אפשרות לפלשים של סטודיו. כדי לחסות אולם אתה צריך לפחות 8 פלשים מפוזרים עם שלטים על חותיים הנשלטים עם בקרה. חצובות ומטריות. זה לא כול כך פשוט כמו שזה ניראה. זה קל להגיד וואלה היתה צריך לעשות כך. יש מסגרת תקציב מסויים ועם זה עובדים. בשורה התחתונה אין פו נקודות שרופות וקונטרס קיצוני וגם לא הצללות. כך זה לא כול כך ניראה שהפלש הוא ישיר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2007, 20:43
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "אופציה אחת היא להקפיץ את הפלש..."

עם הקפצה אני עובד הרבה פעמים. כפי שאתה יודע לא תמיד זה ניתן אבל שאפשר אז זאת ברכה. בקשר לעדשה עם צמצם פתוח יותר. לצארי אין לי עדשה של 2.8 וזה לא תמיד נוח לעבוד עם ה 50 MM 1.8 אך אני לפעמים עובד איתה. בכול מיקרה אני לא יודע איך המצלמה מגיבה עם ISO גבוהה במיוחד עדיין עין לי ניסיות עם המצלמה הספציפית הזאת. אני הלך לארועה של חבר למקצוע לעשות ניסויים על ISO 800 ואני הראה מה ניתן להפיק. צר לי שאין לי את ה 5 כי אני ראיתי את העבודה שלה ב 800 והיא ממש ממש טובה. אולי בהיזדמנות שמשה ימכור את שלו או את המרק 2 נשתדרג... אולי גם עדשה 2.8 מגניבה.

נ.ב
תודה על התגובה.

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 04-07-2007 בשעה 20:46.
ישן 04-07-2007, 23:11
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "עם הקפצה אני עובד הרבה פעמים...."

אתה מדבר על ה 5D של קנון?
היא רועשת כבר ב ISO 200.
אתה יכול להשתמש ב ISO גבוה במצלמה שלך... בלאו הכי ההדפסות יהיו 10x15 או מקסימום 13x18. בגדלים האלה הרעש סביר לחלוטין.

בנוגע לתאורה, יש לי לבטים.
מצד אחד, היא באמת לא חדשנית ומרגשת כפי שקובי הציג.
מצד שני, היא בסדר גמור ואני בתור לקוח הייתי משלם על תמונה כזו.
אני לא יודע עד כמה היא מתאימה ל"אמנות הצילום" כיוון שיותר מדי אמנות אין פה מלבד לפיקוס מדוייק ושימוש טוב בפלאש עם מדידת אור TTL.

משה הראה שימושים שלו עם הלייטספייר ששידרג לו תאורה משעממת.
הלייטספייר זה מין חתיכת ג'לי/פלסטיק שאתה מרכיב על הפלאש, וחלק מהעוצמה מפוזרת קדימה וחלקה מוקפץ לתיקרה קיר.
זה נחמד, וגם אם אתה חושב שזה יחשיך לך את התמונה, זה מצטלם בסדר גמור.
אל תפחד לצלם קצת כהה, לא בעיה להבהיר בפוטושופ עד לרמה שלקוח ישראלי ממוצע יהיה מרוצה.

ישן 05-07-2007, 14:19
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "דבר ראשון שוב תודה על התגובה..."

אין לי טענות על דרך העבודה שלך כצלם מקצועי.
אתה מכיר את השוק טוב ממני ואתה מצלם הרבה יותר אירועים ממני.
אני רק בא ואומר שאם אתה כבר מעלה תמונה לפורום, אז תעלה תמונה שהשקעת בה יותר מבחינת תיכנון וביצוע.
זה פורום אמנות הצילום, והצילום שלך הוא די צילום סנאפ-שוט. ראית את הבחורה עם התינוק, כיוונת את העדשה, חצי לחיצה פוקוס, השלמת לחיצה וזהו... סתם פורטרט, שום דבר מיוחד.
הוא יצא חשוף בסדר וכפי שאמרתי, זו תמונה שאני הייתי משלם כסף עליה לו הייתי הלקוח (הייתי מרוצה ממנה), אבל בשביל הפורום הייתי מצפה לסגנון אחר של תמונות.

משה וקוקו הציגו פריימים יותר חדשניים / מוקפדים מהצילומים הסטנדרטיים פה בפורום וזכו להרבה הערכה.
נכון שזה יותר עבודה אח"כ, אבל זה יעשה אותך צלם יותר מיוחד מהשאר. גם בתחום העסקי, וגם בתחום האמנותי, אצלנו בפורום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר