לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2007, 16:14
  Some Guy Some Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
אני היחיד שלא שונא את הסדרה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "רק אני שמתי לב למודעות של "יריחו"?"

בתור אחד שראה את כל הפרקים בתוכנית הזאת, יש לי כמה דברים לומר.
ביחס לנסיבות שראיתי אותה, יריחו היא סדרה לא רע בכלל, אפילו טובה.

יכול להיות שהסיבה שאני היחידי בארץ שחושב שהיא לא סדרה רע, זה בגלל שזאת התוכנית היחידה שהיתה לי לראות והיא העבירה לי את הזמן די בכיף. אני לא יגיד שזאת יצירת מופת, אבל אם אתם מכורים לסדרות כמוני ואין לכם משהו אחר לראות ( עם דגש על אין לכם משהו אחר לראות) אני חושב שתהנו ממנה כמוני.

לגבי מי שרוצה לדעת קצת על הסדרה אז ככה( אני מקווה שלא יהיו ספוליירים): הכל מתחיל ביום בהיר וצח בארה"ב. שלפתע מתפוצצת פצצת אטום שתושבי העיירה יריחו מבחינים מרחוק. לאחר מכן התושבים מגלים שזאת לא הפפצה היחידה ושהמצב כך בכל רחבי ארה"ב. הסדרה עוקבת אחריי חייהם של התושבים לאחר הפיצוץ, המחסור בחשמל, אוכל, תקשורת, דלק וסרטים כחולים.
במשך הזמן מתגלים חלקים נוספים בפזל לגבי המניע/גורם של הפיצוץ. גם לשחקן הראשי גי'ק יש כמה שלדים בארון שמתגלים עם הזמן.
ומה שיפה ב"יריחו" שכבר בעונה האשונה מתגלים כל הסודות( להבדיל מאבודים,ימח שמם!!!)
חשוב לדעת שאין טעם או אפשרות להתמכר לסדרה, כי מבטלים אותה.יש את העונה הראשונה ועוד 6 פרקים שהולכים לצאת מתישהו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2007, 21:27
  Some Guy Some Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
לגבי אבודים.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "רק אני שמתי לב למודעות של "יריחו"?"

את צודקת לגמרי adian, אבודים באמת לא היו עושים כל כך הרבה עונות (ולפני חודשיים הם סיימו לשדר את השלישית) אם הם לא היו מושכים את הסדרה
וכמה שאני מכור לסדרה ואין מצב שאני יפסיד פרק ממנה,אבל את חייבת להודות שזה די מוגזם איך שהם מושכים/משכו את הסדרה.
לי אישית זה הוציא החוצה כמה וורידים והמרוקאי בתוכי גם נתן את הביקורת שלו על הסדרה( שזה רצף ארוך של קללות ליוצרי הסדרה!!!)
ואם יש עוד משהו שבזכותו הם מושכים את הסדרה הזאת זה כל הפלאש-באקים הכל-כך מיותרים.

לגבי הסיבה שמבטלים את הסדרה "יריחו" היא נורא פשוטה כסף. חוסר רייטנג וכל הגורמים הנלווים.

נערך לאחרונה ע"י Some Guy בתאריך 04-07-2007 בשעה 21:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר