לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2007, 20:18
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מה קורה כשבאמצע החיים מרגישים כבר את הסוף.

אני בסך הכל בן 26. הספקתי כבר לעשות צבא ולהתגייס לקבע, ללמוד תואר להיות דוס מושבע ולחזור בשאלה, לצאת עם כמה וכמה בחורות ולא להצליח עם אף אחת מהן....

המסקנה שלי היא - הטעם היחיד שאני מוצא בחיים הוא הקשר עם המין השני , כל קשר שהוא, בין אם זה חפוז או יחסים לטווח ארוך, בין אם זו ידידות או חברות.. זה מה שנותן את הטעם לחיים, את הערך המוסף שלהם, שאי אפשר להשיג בסתם עבודה, או לימודים או כבוד אפילו הצלחה כספית.

היות ולא השגתי את זה, והיות ואני מתקרב לנקודה שבה אני חש שלא אשיג זאת לעולם, אני לא מרגיש שיש טעם לחיים שלי

אז אני ממשיך אותם.. מכוח האינרציה, קם בבוקר, אוכל , עובד, רואה משהו אדיוטי בטלוויזה, עושה קצת כושר כדי להרגע, הולך לישון וחוזר חלילה. החיים הם הזמן שעובר בין הלידה והמוות וזה הכל. לפחות בחיים שלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2007, 22:10
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
בן אדםםםםםם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מה קורה כשבאמצע החיים מרגישים כבר את הסוף."

אם אני הייתי מרימה ידיים בגיל 26... לא הייתי קוראת את האשכול שלך לא חבל

עכשיו רגע רציני

מי כמוני יודע שיש משברים שלא בא לנו לפתוח את העיניים ולקום בבוקר. אבל.. אנחנו לא אנשים אגואיסטים ואנחנו חושבים על מי שאוהבים אותנו והם נותנים לנו את הפוש להמשיך.

גם אם לפעמים נראה שאנחנו כמו רובוטים עבודה בית בית עבודה. בין לבין כל הדברים האלה קורה משהו, אבל לפעמים אנחנו לא שמים לב מרוב שאנחנו שקועים בכמה רע לנו וכמה מר לנו. אז תפתח תעיניים תסתכל סביב. ולעולם לעולם לא להרגיש תלותי ולהרגיש שאתה חי בשביל זוגיות . אתה חי בשביל עצמך תאהב את עצמך.

אם אתה מחפש זוגיות .. קח כלבה או חתול תאמין לי אין זוגיות יותר טובה מזה.

ישן 04-07-2007, 22:28
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

לצערי, זה לא מה שעוזר לי..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "בן אדםםםםםם"

אוקיי.. יש כמה אנשים בעולם הזה שאוהבים אותי.. בערך. לפחות אחותי, אני חושב. אבל אהבה שאתה ממשפחה היא דבר שונה לגמרי מזוגיות ולא משנה כרגע אם זו זוגיות ארוכה או קצרה או אפילו של ערב אחד.. יש לדבר הזה ערך בפני עצמו.

לאהוב את עצמי? לא ברור לי מה זה ישיג. כלומר, אנשים לא יסבלו אותי , אבל אני אגיד "היי, לא אכפת לי, אני אוהב את עצמי?" זה נשמע לי סילוף שנועד להגן על עצמך מפני האמת.

חתול או כלבה זה ממש לא בשבילי, אני לא חובב חיות באופן כללי וגם אם הייתי, קשר עם חיות לא יכול לשמש תחליף לקשר עם בני אדם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-07-2007, 09:24
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לצערי, זה לא מה שעוזר לי.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אוקיי.. יש כמה אנשים בעולם הזה שאוהבים אותי.. בערך. לפחות אחותי, אני חושב. אבל אהבה שאתה ממשפחה היא דבר שונה לגמרי מזוגיות ולא משנה כרגע אם זו זוגיות ארוכה או קצרה או אפילו של ערב אחד.. יש לדבר הזה ערך בפני עצמו.

לאהוב את עצמי? לא ברור לי מה זה ישיג. כלומר, אנשים לא יסבלו אותי , אבל אני אגיד "היי, לא אכפת לי, אני אוהב את עצמי?" זה נשמע לי סילוף שנועד להגן על עצמך מפני האמת.

חתול או כלבה זה ממש לא בשבילי, אני לא חובב חיות באופן כללי וגם אם הייתי, קשר עם חיות לא יכול לשמש תחליף לקשר עם בני אדם.

צודק , גם אני חושב ככה ....
למרות שגם יש משהו בטענה ההפוכה ... כי אנשים יתייחסו אליך לפי איך שאתה מרגיש כלפי עצמך ... קשה להסביר זאת ... אבל הכוונה בלאהוב את עצמך זה לשדר בטחון עצמי ....
ישן 05-07-2007, 09:31
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
החיים הם גלגל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לצערי, זה לא מה שעוזר לי.."

פעם למעלה ופעם למטה.

אולי נזירים בודהיסטים מצליחים להגשים בדרכם, נירוונה אולימפית מתמשכת בשל סגנונם או אורח חייהם ה"אגוצנטרי" שכולל סגפנות וצדקנות.
אין ספק שאורח חיים של נזיר בודהיסטי, לא ממש מתאים למנטליות של אנשי המזרח התיכון

קח טיפ לחיים.
שנה מעט את המעגל החברתי שלך.
צא מהמעגל (לא לגמרי, אל תאבד חברים טובים כמובן) המוכר, לטובת מעגל חיצוני או פנימי שתיצור.
קפיש?

הכוונה היא, שאתה נמצא במעגל קסמים מסויים שבו נמצאים יקיריך וחבריך ובעצם כל חייך ומצפה לשינוי.
פשוט תגדיל או תקטין את קוטרו של המעגל על מנת ליצור מעגל חדש (לא משהו קיצוני) ובמעגל החדש יתרחשו דברים חדשים כמובן.
חברים חדשים, בנות חדשות, נושאים חדשים..תגדיל ראש.

לבריאות.

ישן 05-07-2007, 06:59
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אם אתה מדבר ככה בגיל 26,אז מה אני אמורה להגיד?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מה קורה כשבאמצע החיים מרגישים כבר את הסוף."

אני מבוגרת ממך ב7 שנים, וגם אני נטולת זוגיות בתקופה זאת. אתוודה ואומר שעד היום לא היתה לי מערכת יחסים ברמה של מגורים משותפים. בימים אלו אני מנסה לעבוד על הנושא, ולצערי אין עדכונים משמחים בנושא. תגידו בטח שאני מאד בררנית, אז ממש לא. תנאי הסף היחידים שאני מציבה למיועד זה שהוא לא יעשן ובלי עבר פלילי. בן זוג עדין, ומתחשב, שיקבל אותי עם כל הבעיות והמצב המאד מאד מיוחד שלי. כזה שאפשר לשים עליו את הראש ופשוט לבכות עד שנרגעים. האם נראה לכם שהדרישות שלי מוגזמות?
ואם אני יכולה להגיד כמה מילים מעודדות לlooklook. תנסה להסתכל מסביבך,ולראות מי מצא זוגיות בגיל צעיר ומי נשאר רווק "זקן". מהר מאד תגיע למסקנה שהאנשים היותר איכותיים מבחינת השכלה, קריירה מראה חיצוני ואופי הם אלו שנשארים בודדים. זה אולי נשמע אבסורד אבל נכון. שיהיה לך וגם לי בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 05-07-2007 בשעה 07:01.
ישן 06-07-2007, 15:13
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

"החיים הם הזמן שעובר בין הלידה והמוות" -

הגדרתך מכילה אמת בסיסית פשוטה ויחד עם זאת לטעמי מוקצנת מדי בפסימיותה (בהקשר אמירתה).
איננו בוחרים להיוולד ובדרך כלל גם איננו בוחרים למות, בין שתי נקודות הקצה יש לנו מגוון גדול של בחירות לעשות (כמובן שלא בלתי מוגבלות ולא בלתי תלויות...). מידת הצלחתנו בהחלטות ובבחירות נכונות עבורנו, קובעת את האופן שבו אנו משתמשים בזמן (הקצוב ושאורכו המדויק לא ידוע לנו) שעומד לרשותנו ואת מידת ההנאה והתועלת (לעצמנו ולזולת) שאנו מפיקים.
ממרומי גילי (הרחק מעבר לאמצע החיים...) אני מרשה לעצמי לעוץ עצת חינם - הגדר לעצמך מטרות, דרג אותן לפי סדר חשיבות ועשה (פעל) בנחישות למימושם. הרמת ידיים ויאוש הם מתכון בטוח לכשלון. חתירה להשגת יעדים רצויים - יש בה סיכוי והבטחה למימוש (אפילו חלקי...) ובכל מקרה מוסיפה טעם לחיים ומובטח שתשבור שיגרה ותוסיף עניין.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר