לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 17:57
  הנביא עמוס הנביא עמוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
אני רואה כאן אפיקי תעמולה אנטי ישראלית. האם ההסברה שלנו מודעת לזה?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "זה מה שנקרא שמאלנים של קוויאר"

התעמולה הערבית פועלת לפי מיטב המסורת היעילה של הנאצים ושל הקומוניסטים. במסווה של אגודות שוחרות שלום או זכויות אדם וכ' וכ' הם משחילים את השנאה לישראל . עכשיו יש גם משחקי מחשב עם מוטיבים אנטי ישראליים.
אני שואל את עצמי איפה ההסברה הישראלית. איפה כל הכשרונות היהודים שתמיד הצטיינו בתקשורת וכ'?
למרבית הצער הרבה מאד יהודים נפלו בפח ה"הומניסטי" ומוכיחים את מדינת ישראל במקום להוקיע את הצביעות, הרשע והשקר של התעמולה הערבית.
גם בעולם הבידור (בנוסף לתקשורת) משחילים מסרים של פוליטיקלי קורקט שגובל עם אינוס המציאות והזיה של פייסנות כלפי האוייב. מי שראה סדרות טלביזיוניות כמו "חוק וסדר" בהם באופן קבוע מופיע המוסלמי הטוב שכולם כמובן מאשימים אותו בתחילה בגלל ה"דעה הקדומה", אבל בסוף הוא יוצא
זך כשלג, כמו בסרטים אחרים בהם הרעים הם תמיד הלבנים הימניים, המנסים להאשים את הצדיקים המוסלמים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 00:18
  הנביא עמוס הנביא עמוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
קצת מאוחר, אבל אסביר בכל זאת. המלה "משוגע" אולי לא מתאימה, עדיף לקרוא להם "קשקשנים".
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[font=Verdana]אני התכוונתי..."

קודם כל אתחיל ואומר שכל הסבר על מוצא האדם, החיים, היקום, וכ' חייב לבסס את הסבר התופעות,
על עובדות. המדע מנסה.
מלבד המדע יש הסברים שנותנות הדתות למיניהן, שמבוססות על אמונה ומערכת ערכית, לא רק על
סיפורים. אני חושב שרוב הדתיים מאמינים באלוהים בגלל המערכת הערכית, ולא בגלל סיפור הבריאה.

סיפור הראלים התחיל עם איזה עיתונאי צרפתי לפני כשלושים שנה, שמצא או הגה את הרעיון שחייזרים הגיעו לכדור הארץ ויצרו את בני האדם, וטען שהוא פגש אותם והם מוכנים עכשיו "להופיע" בפנינו. גם הוא כרך את הכל בכל מיני דיבורים על שלום והרמוניה וכ' וכ'. אז אנשים שרוצים להאמין שהוא וחייזריו יביאו את השלום, הצטרפו אליו. ה"משוגע" שציינתי, יהודי מבאקו שעלה לישראל
מזמן ועזב לניו יורק (הוא בן שמונים פלוס עכשיו) שמו זכריה סיטצ'ין, כתב ספרים רבים על התיאוריה הזו, וטען שהנפילים שמוזכרים בפרק ו' בבראשית היו חייזרים (שנפלו מהשמיים...) ובאו לכדור הארץ לחצוב זהב כדי לשמר את האטמוספירה בפלנטה שלהם (planet x ) והשתילו את ה- DNA שלהם בקופות ויצרו את האדם כדי שיעבוד במכרות.. האיש הזה טוען שכל זה התחוור לו בפיענוח חרסים שומריים עתיקים. המדענים טוענים שזו האינטרפרטציה שלו...
בקיצור, האגודה של הראלים, מעבר לתיאוריות הללו, היא עוד אגודה שמאלנית שמאשימה את ישראל ומצדיקה את הפלשתינאים. על רקע זה ה"משיח" שלהם, אותו עיתונאי צרפתי, כיבד את הבמאי הישראלי הנ"ל שמשמיץ את ישראל, באיזה תואר כבוד.
אני רואה בזה עוד צד של התעמולה הערבית שמשחילים עצמם לגופים שונים העיקר להחליש את המדינה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר