לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 13:56
  doctorevil89 doctorevil89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי arik487 שמתחילה ב "טוב בוא נעזוב רגע את הסקריפט..."

מה שאתה צריך זה לכתוב קוד ב PHP, ASP וכו', שיקבל את נתוני הטופס,
וישלח אותם לאימייל שלך באמצעות פונקציה מתאימה.

לדוגמא הקוד הבא:
קוד:
<?php $email = $_REQUEST['email'] ; $subject = $_REQUEST['subject'] ; $message = $_REQUEST['message'] ; $headers = "From" . $email ; $headers .="Content-Type: text/html; charset=utf-8 \n"; mail( "you@mail.com", "Subject: $subject", $message, $headers ); echo "Thank you"; ?>

נניח שיצרנו קובץ PHP עם הקוד הנ"ל, וקראנו לו mail.php.
בטופס שלנו, ב action, כתבנו לו לשלוח את הנתונים ל mail.php.
הקוד לוקח את השדות, שהועברו אליו, ומכניס אותם לפונקציה mail, ששולחת אותם לאימייל שמצויין בקוד.

עקרונית אתה יכול להשתמש בקוד הזה, רק תצטרך להתאים אותו לטופס שלך (מבחינת שמות השדות, מספר השדות..).

עוד על פונקציית mail() תוכל לקרוא כאן:
http://www.w3schools.com/php/func_mail_mail.asp
http://il2.php.net/manual/en/function.mail.php
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 11:24
  arik487 arik487 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
יש התקדמות רצינית בשעה טובה (אל תתיחסו להודעה הקודמת)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי doctorevil89 שמתחילה ב "קודם כל הקוד כלכך מבולגן,..."

טוב אז קודם כל ניתן בהחלט לראות שיפור משמעותי בבקשה :

http://www.hondaclub-il.net/modules.php?name=testindex

הסתדרתי עם הטבלאות
הסתדרתי עם ה<tr> ו <tr> שהסתבכתי מקודם

בכל מקרה הכל נמצא באינטרנט ואני חייב לך ידידי המון המון תודות על ההכונה והעזרה

אם תוכל לעזור לי בעוד מספר דברים קטנים מאוד אודה לך מקרב לב

עשיתי הכל כמו שצריך את הטופס ואת הmail.php אבל בכל זאת לאימייל שלי מגיעים רק מספר פרטים קטנים והם :

חלק ממספר הטלפון שהזנתי
והכתובת של התמונה שהעלתי (לאיפה זה בדיוק עולה אין לי מושג?)

תראה את קובץ הmail.php ותגיד לי אם אתה רואה משהו לא בסדר (אני הפכתי אותו וניסיתי הכל ככבר .... טוב נראה לי שהכל :-)

ציטוט:
<?php
include('header.php');
opentable();
?>
<?php
$yourName= $_REQUEST['yourName'];
$youFName= $_REQUEST['yourFName'];
$yourCAR= $_REQUEST['yourCAR'] ;
$carpic= $_REQUEST['carpic'] ;
$town= $_REQUEST['town'] ;
$yourtelephone= $_REQUEST['yourtelephone'] ;
$yourcellular= $_REQUEST['yourcellular'] ;
$yourEmail= $_REQUEST['yourEmail'] ;
if($yourName== '' | $yourFName== '' | $yourCAR== '' | $carpic== '' | $town== '' | $yourcellular== '' | $yourEmail== '')
die('חסרים פרטים');
mail('admin@hondaclub-il.net', $yourName, $carpic, $yourcellular);
echo 'ההודעה נשלחה בהצלחה';
?>
<?php
closetable();
include('footer.php');
?>

נערך לאחרונה ע"י arik487 בתאריך 10-07-2007 בשעה 11:43.
ישן 10-07-2007, 13:46

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי arik487 שמתחילה ב "יש התקדמות רצינית בשעה טובה (אל תתיחסו להודעה הקודמת)"

בקשר לתמונה, זה יותר מסובך, אתה צריך להוסיף את התמונה כ attachment.
אני ממליץ שתשנה את השדה לשדה טקסט רגיל, המשתמש יעלה את התמונה לאתר אחסון כלשהו וישים את הקישור בשדה הזה.
יש הרבה אתרים כאלה כמו:
http://imageshack.us
http://xs.to
ועוד..

בקשר לתוכן ההודעה, תבנה אותה בצורה כזו:

קוד:
$message = "שם: " . $_REQUEST['yourName'] . " " . $_REQUEST['yourFName'] . "\r\n" ; $message .= "רכב: " . $_REQUEST['yourCAR'] . " שנת " . $_REQUEST['YEAR'] . "\r\n" ; $message .= "תמונת הרכב: " . $_REQUEST['carpic'] . "\r\n" ; $message .= "עיר: " . $_REQUEST['town'] . "\r\n" ; $message .= "טלפון: " . $_REQUEST['yourtelephone'] . " פלאפון: " . $_REQUEST['yourcellular'] . "\r\n" ; $message .= "דואר אלקטרוני: " . $_REQUEST['yourEmail'];

ותשתמש ב headers:
קוד:
$subject = "הרשמה למועדון" ; $headers = "From" . $_REQUEST['yourEmail'] ; $headers .="Content-Type: text/html; charset=utf-8 \n"; mail( "you@mail.com", "Subject: $subject", $message, $headers );
ישן 10-07-2007, 16:42
  arik487 arik487 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי doctorevil89 שמתחילה ב "בקשר לתמונה, זה יותר מסובך,..."

אחלה עובד מעולה!!!!!!!!!!

רק משהו קטן תגיד לי הקוד נכון מה שעשיתי לקחתי את שניהם וחיברתי אותם ביחד באותו קובץ mail.php:

ציטוט:
<?php
$message = "שם: " . $_REQUEST['yourName'] . " " . $_REQUEST['yourFName'] . "\r\n" ;
$message .= "רכב: " . $_REQUEST['yourCAR'] . " שנת " . $_REQUEST['YEAR'] . "\r\n" ;
$message .= "תמונת הרכב: " . $_REQUEST['carpic'] . "\r\n" ;
$message .= "עיר: " . $_REQUEST['town'] . "\r\n" ;
$message .= "טלפון: " . $_REQUEST['yourtelephone'] . " פלאפון: " . $_REQUEST['yourcellular'] . "\r\n" ;
$message .= "דואר אלקטרוני: " . $_REQUEST['yourEmail'];if($yourName== '' | $yourFName== '' | $yourCAR== '' | $carpic== '' | $town== '' | $yourcellular== '' | $yourEmail== '')
die('חסרים פרטים');
mail('admin@hondaclub-il.net', $yourName, $carpic, $yourcellular);
echo 'ההודעה נשלחה בהצלחה';
$subject = "הרשמה למועדון" ;
$headers = "From" . $_REQUEST['yourEmail'] ;
$headers .="Content-Type: text/html; charset=utf-8 \n";
mail( "admin@hondaclub-il.net", "Subject: $subject", $message, $headers );
?>

במייל האחרון גם רשמתי את האיימייל שלי שאליו אמור להשלח הטופס, זה בסדר או שהייתי אמור להשאיר את זה כמו שהיה?
ישן 10-07-2007, 20:00

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי arik487 שמתחילה ב "אחלה עובד מעולה!!!!!!!!!! ..."

לא כלכך טוב, אין צורך להשתמש פעמיים ב mail() והבדיקה לא תעבוד לך.
ככה זה אמור להיות:
קוד:
<?php if($_REQUEST['yourName']== '' || $_REQUEST['yourFName']== '' || $_REQUEST['yourCAR']== '' || $_REQUEST['carpic']== '' || $_REQUEST['town']== '' || $_REQUEST['yourcellular']== '' || $_REQUEST['yourEmail']== '') die('חסרים פרטים'); $message = "שם: " . $_REQUEST['yourName'] . " " . $_REQUEST['yourFName'] . "\r\n" ; $message .= "רכב: " . $_REQUEST['yourCAR'] . " שנת " . $_REQUEST['YEAR'] . "\r\n" ; $message .= "תמונת הרכב: " . $_REQUEST['carpic'] . "\r\n" ; $message .= "עיר: " . $_REQUEST['town'] . "\r\n" ; $message .= "טלפון: " . $_REQUEST['yourtelephone'] . " פלאפון: " . $_REQUEST['yourcellular'] . "\r\n" ; $message .= "דואר אלקטרוני: " . $_REQUEST['yourEmail']; $subject = "הרשמה למועדון" ; $headers = "From" . $_REQUEST['yourEmail'] ; $headers .="Content-Type: text/html; charset=utf-8 \n"; mail( "admin@hondaclub-il.net", "Subject: $subject", $message, $headers ); echo 'ההודעה נשלחה בהצלחה'; ?>
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר