לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 12:07
  ghostdog47 ghostdog47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
המלצה שאלה בקשר לעיצוב שיער...ספציפי בבקשה

שלום אני דיי חדש כאן, ורציתי לשאול האם יש אפשרות לעצב את השיער כמו של JIN KAZAMA מ-TEKEEN תמונה מצורפת למי שלא מכיר, אומנם זו דמות לא אמיתית אבל ראיתי עיצובי שיער משוגעים יותר, וזו נראית דווקא סבירה, השאלה היא האם העיצוב יכול להחזיק מבחינה פיזיקלית, כמוצג בתמונה השיער ארוך מאוד לכן הכוח השקול העובד על השיערה בעצם ייגרום למומנט גדול יותר שבעצם יביא לכיפופה והיא לא תחזיק מעמד כך, אני מודע לזה שזה מצויר, אבל בניגוד לכך, נפלאות הווקס והפאן מראות אחרת, השאלה היא האם זה עדיין אפשרי.?!

תודה על העזרה, מקווה שלא השפלתי את עצמי,
הודעה ראשונה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 05-07-2007, 18:30

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ghostdog47 שמתחילה ב "שאלה בקשר לעיצוב שיער...ספציפי בבקשה"

ציטוט:
פאקינג סטיילזה אפשרי...אבל יהיה לך קשה לסדר תתספורת ככה כל פעם
אין פה שומדבר מיוחד.....פוני ומאחורה פשוט להרים....
יהיה לך קשה לשמור על הצורה אבל דאקס וספריי מקשיח עשה תעבודה

...כן אני יודע אבל אני רוצה משהו בסגנון, אז פשוט לומר לספר להשאיר ארוך מאחורה ופוני ארוך מקדימה, בסגנון קוצים או לא?
אני קצת נבוך מלהביא לו תמונה כזו למספרה...
אז אולי פשוט להגיד לו קוצים ופוני ארוך מקדימה,
השאלה היא איך זה נראה "נופל" כזה עם חלל בין המצח לשיערה זה כאילו עיקמו את השפיץ של הפוני מקדימה...
דרך אגב התספורת הזו בנויה על תספורת של מישהו אמיתי (אחרי SPIN ברשת...)

תודה על העזרה...והתגובה...

חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 02:35

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ghostdog47 שמתחילה ב "שאלה בקשר לעיצוב שיער...ספציפי בבקשה"

ציטוט:
FXMשמע זה אפשרי, אבל לדעתי יהיה יותר יפה שהמאחורה יהיה נפול, ואתה גם יכול להשאיר גידעונים כאלה ארוכים למטה.

אבל יקח לך מלא זמן לגדל פוני כזה וזה גם מסובך לעצב אותו ככה.

וחשוב שתזכור גם שלא כול דבר שיפה על אחרים יפה גם עליך.

קודם כל תודה על התגובה
מה שבעצם אני רוצה, קודם כל בלי הפוני של JIN חשבתי על זה, צריך באמת פוני ארוך וסביר שזה לא יתאים לי, דבר שני אני רוצה לעשות קוצים אבל שלא יהיה אחיד, כמו מאחורה אצל JIN אבל קוצים שיהיה בצורה כזאתי, באמתע אני רוצה שיהיה נמוך ומקדימה פוני, השאלה שלי בעצם אם קיים שם לתספורת כזאת, אני רוצה משהו בסגנון של בקהאם
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אבל שבצדדים זה יהיה גם קוצים אבל בסגנון כמו של הפוני...
מקווה שהבנת אותי..
תודה

חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 17:59

ציטוט:
08-07-2007 15:33FXMלך לכול ספר ותגיד לו תעשה לי תספורת כמו של בקהם והוא ישר ידע מה לעשות ועם הוא לא מבין אז תגיד לו תספורת יהודה לוי, ואז אתה צריך לעצב עם פן וחימר\ואקס ואתה מוכן.
קיצר לא ממש מסובך.

היי שוב..
הלכתי לספר אמרתי לו לעשות בסגנון בקהאם שיהיה גם שפיץ מקדימה קצר באמצע ומאחורה גם קצת קוצים מפוז ולא אחיד, זה מה שתיארתי לו, אבל זה לא יצא בכללל כמו שבתמונה, אפילו לא קרוב, ויש לי שיער חלק אחושלינג ואפשר לעשות איתו הכל...עלה לי 50 שקל התספורת ונראה לי אני יורד ממנו,...אולי הוא לא הבין אותי...
אם אפשר אולי "הגדרות" או "מונחים בסיסים" לרשום כאן ככה שאני יכול לתאר יותר מה אני רוצה בדיוק (בלי להביא לספר תמונה ולעשות פדיחות לעצמי)
למשל כמו תעשה שפיץ בצדדים ו"ר" דברים כאלה...
בתודה...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר