לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2005, 06:20
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
הענין הוא
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "אל תמהרי להסיק מסקנות"

שאני כאן והוא שם, הפחד שלי כמו שתמיד אמרתי לחברות שלי לא שהוא יהיה עם ברזילאיות אלא עם ישראלית. כי איתה הוא יחזור לארץ ותברזיליאת ישאיר שם.

ורק על זה אני חושבת כל ערב. אני לא יכולה להעסיק את עצמי ולצאת ולבלות כל ערב. בבוקר בעבודה הכל עובר בסבבה. שאני נכנסת הביתה ואני עם הילדים הכל בסבבה עד שהילדים הולכים לישון ופתאום הבית ריק.

רזיתי המון לפחות משהו טוב יצא מכל זה. התחלתי אפילו להתאמן.

הבן שלי יודע שליד אמא לא שרים אם תלך ועוד כמה כאלה כי ישר אני מתחילה לדמוע. אפילו שאני כותבת כאן אני דומעת . זה נשמע כאילו שאני אשה שנשברת מהר ואני לא. עברתי תקופות בחיים שלי שאני לא מאחלת לאיש בגללן אני גרושה. עד שבטחתי שוב בגבר שהכנסתי לביתי ולילדיי ולכן החששות שלי גדולות יותר. ששוב משהו יחליט לעזוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2005, 20:14
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מה ז"א ? נלבין את הנושא שוב למען ישור ההדורים ..
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "?!?!"

ראשית זוהי הנחתי .. וכך בדיוק אני הייתי נוהג ..!
לקום בעיצומה של מערכת יחסים לקפל את הפקלאות ולנסוע לטיול כזה הייתי אומר שיש בזה המון בכדי לומר מה הצד השני חושב על כול המערכת יחסים הנ"ל ..
עניין של אמון כפי שעלה כאן .. זה די אינדודואלי .. וזה הרבה תלוי באופיו של אדם !
בהתחשב בכך שאנו לא מכירים אותה או אותו קשה לדעת או להעריך מה בדיוק קורה איתה או איתו בברזיל !
דאגתה בהחלט לגטימית .. מי שביקר במדינות אלו יודע חד משמעית שלא חסרים פתויים או מקומות או אנשים שברגע אחד כפועל יוצא מהם ניתן לאבד את הראש ..
ושוב אני אומר החשש שלה בהחלט מוצדק !
לא חושב שמגיע לה לחיות ככה ולמען האמת גם לאותו חבר שנסע .. הדאגה ,החשש ממה שקורה שם עבורה בוודאי זה מדיר שינה מעליה ..בזמן שהוא נמצא שם ועושה ככול העולה על רוחו ..
וזה בדיוק מה שקורה איתו שם .. ולבוא ולומר אחרת זוהי תמימות ..!
אני שוב הייתי מציע לה לגמור עם הסיפור הזה ולמצוא לעצמה חיים טובים ובריאים יותר ..
והשתמש לסיום בקלישאה הידועה " בסופו של דבר אם הם צריכים להיות יחד הם יהיו יחד ולא משנה מה יהיה " !

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 15-02-2005 בשעה 20:18.
ישן 16-02-2005, 11:56
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אני אגיד לך מה עוד אנחנו צריכים
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ברווז .. אתה עונה כמו ילד ..."

אנחנו צריכם לא להגיד לה מה לעשות. אנחנו לא מכירים אותו והאמת גם אותה לא ממש. זה שאתה היית חותך לא אומר שזה מה שיתאים לה.
התשובה "הילדותית" שלי מתאימה לטיעונים שלך. הרי אם הוא ירצה לבגוד הוא לא צריך שלושה חודשים, והוא לא צריך ליסוע לברזיל בשביל זה. הוא יכול לעשות את זה בחצי שעה בת"א. אז העובדה שהוא נסע לבד לא אומרת כלום לדעתי, בטח לא שהם "צריכים לחתוך". לפעמים אנשים צריכים קצת חופש אחד מהשני, וכמו שאני מכיר את גברת סנובה זה לא שהיא יכולה לעזוב הכל וליסוע איתו לשלושה חודשים.

ישן 16-02-2005, 12:48
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
סלח לי,
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ברווז .. אתה עונה כמו ילד ..."

אבל הגזמת לגמרי. גם בחיי בני-זוג נוצרים לפעמים מצבים בהם על האחד לנסע ללא האחר. בין אם זה מכורח מקצועי או מהזדמנות שאסור להחמיץ (כמו במקרה כאן), זה לגיטימי. אין שום חוק שאומר שברגע שאתה חלק מזוג עליכם לעשות הכל יחד. זה עדיף, כמובן, אבל לפעמים קורה אחרת...

וכשזה קורה אחרת, זו לא סיבה להיפרד. לדאוג - כן, להתגעגע - המון. אבל להיפרד?! לעזוב את האדם שאתה אוהב, שאתה חולק איתו את חייך, שטוב לך איתו, את האדם שאיתו אתה רוצה לבלות את חייך - בגלל שהוא החליט לא לפספס הזדמנות של פעם בחיים?! נו, באמת.

זה קשה. זה כואב, זה חרא, הכל נכון. אבל אני אגיד עוד משהו: זה יגמר בסוף (כמה שזה לא נראה כרגע כמשהו בלתי נסבל שלא יגמר, וכמה שקשה לשכנע את עצמך שזה יגמר, ואני יודעת כמה זה קשה) - זה יגמר בסוף. וכמו שאמרת ידידי, אם כי בהקשר אחר: "בסופו של דבר אם הם צריכים להיות יחד הם יהיו יחד ולא משנה מה יהיה". לא משנה גם תקופה כזו.

ישן 16-02-2005, 13:03
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

בסדר .. מערכת היחסים בשלב זה מהלכת על חבל דק על זה את מסכימה אני מניח..?!
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "סלח לי,"

מה ז"א בחיים ישנם מקרים שאחד מהצדדים חייב לנסוע ..? מה זה חייב לנסוע ?
קשה היה לו לארגן את זה אחרת ..
הרי הוא יודע בדיוק כמוה שקיים חשש סביר בהחלט שבטיול מסוג זה הוא עשוי למעוד ...
וזה קורה קרה ויקרה לטובים שביננו ..
אני כבר לא מדבר רק על בגידה או סתם זיון
אני מדבר על קיום תקין של המשך מערכת יחסים בין זוג שדבר זה עשוי ויכול לשמש כאיום להמשך קיומה ..
ואת יודעת מה זוהי פלצנות מצד חלק מהבנות כאן ..
בואו ותאמרו יקירותיי בנות המין השני אם החבר שלכם היה קם בעיצומה של מערכת יחסים ואומר לכם..
שלום לך אהובתי ..אני מאוד מאוד אוהב אבל אני חותך ל 3 חודשים לארץ הזימה סמים זיונים ומסיבות ..
לא הייתם שומעים ממנו וגם שלבסוף הייתם שומעים ממנו זה היה נשמע מקרטע
מספיק בחייך .. לאף אחד זה לא מגיע .. שהיא תהנה בארץ .. והוא בחו"ל כך תהיה הגינות וכנות ..ולא חוסר אונים !

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 16-02-2005 בשעה 13:09.
ישן 16-02-2005, 13:22
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  

ידידי,
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "בסדר .. מערכת היחסים בשלב זה מהלכת על חבל דק על זה את מסכימה אני מניח..?!"

אתה מדבר שטויות. כשאתה מוצא מישהו שאתה רוצה לחיות איתו את החיים שלך, אז נסיעה של שלושה חודשים לא תהיה הסיבה שתעזוב אותו.

חייב לא אמרתי. זה לא עניין של חובה. זה עניין של החמצת הזדמנות של פעם בחיים, ולדעתי, זה חשוב בדיוק לבן הזוג שנשאר בארץ כמו לנוסע. כשאתה אוהב מישהו אתה לא רוצה שהוא יפספס הזדמנויות כאלו.

לא פלצנות בכלל, ידידי. אני מדברת מנסיון, וכן. כשאתה באמת אוהב מישהו, נסיעה כזו אפילו לא מעלה לך בראש את המחשבה להיפרד. תאמין לי. בא לך למות, זה כן, אבל להיפרד בכלל לא קשור לעניין. אם מדובר בבן אדם שאני רוצה לבלות איתו את החיים שלי, אז מה זה שלושה חודשים מתוך חיים שלמים?!

ישן 17-02-2005, 14:48
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

הזדמנות של פעם בחיים ? אני לא מבין ..הקרנבל או ברזיל על סף הכחדה ?
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "ידידי,"

נעה .. אני גם מדבר מנסיון ..
ידוע לי היטב מה קורה שם ואיך הדברים נראים שאתה נמצא אם נשים וגברים שאינך מכיר ..
המשמעות של הטיולים האלו היא ברורה .. נוסעים כדי לדעת לראות ולהכיר תרבויות אחרות ועם זה באים דברים נלווים .. חלקם הוזכרו בחלק מהתגובות כאן ..
אסור לי לשפוט אף אחד ועל אחת כמה וכמה אנשים שאני לא מכיר כמו פותחת הדיון ןבן זוגה ..אבל ..
הקרנבל ודרום אמריקה תמיד יהיו קיימיים .. { בהנחה שלא יהיה לנו שוב איזה צונאמי }
טיול מסוג זה אינו דורש הכנות מיוחדות ..ואין בו בשום מצב איזה שהו משהו שיכול שווה וכדאי לגרום לפרידה בין זוג חברים ..
לא תצליחי לשכנע אותי אחרת ..
חששה של סנובה מוצדק .. לדעתי הוא לא היה צריך לנסוע לבד ..ולחפש דרך לעשות זאת בשביל שגם לה יהיה טוב ..
היא צריכה להניח לו ולקשר הזה .. ולחיות את חייה בשקט .. והוא גם אני מניח חי את חייו בכיף שם
לימים שיחזור ..שישבו ויסגרו בניהם מה צריך לקרות ואיך צריך להמשיך אם בכלל

ישן 17-02-2005, 15:39
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  

כן, הזדמנות של פעם בחיים.
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "הזדמנות של פעם בחיים ? אני לא מבין ..הקרנבל או ברזיל על סף הכחדה ?"

יש לפעמים בחיים הזדמנויות ומצבים שאתה יודע שלא יחזרו שוב. נסיעה לשלושה חודשים אינה דבר מובן מאליו, ולא תמיד אתה יכול לעשות אותה בכל רגע. הזדמנות שכוללת אפשרות להשתחרר מהעבודה, כסף למימון הנסיעה ואנשים לנסע איתם, היא לא שילוב שאפשר להגיע אליו בקלות, ואם מסתדר שילוב כזה - אתה מנצל אותו. ולגבי ה"דברים הנלווים" - זה תלוי רק באדם. אף אחד לא נוסע לטיול כזה כדי לחפש זיון מהצד. נוסעים לטיול בשביל החוויות והעולם האחר. זיון מהצד אפשר להשיג גם בארץ, וגם בנסיעה של שבוע לאמסטרדם (ד"א, גם אם הוא היה נוסע לבד לשבוע לאמסטרדם היית חושב שהיא צריכה לעזוב אותו?).

חלק מלהיות זוג זה לפרגן לבן הזוג שלך בהזדמנויות כאלו, על-אף העצב.

בשביל שמערכת יחסים זוגית תהיה טובה ונכונה כל אחד מבני הזוג צריך להיות אדם שלם ומלא בפני עצמו, רק ככה הוא יכול להיות חלק מזוג בריא. ואם הוא לא היה נוסע, ואז היה עצוב ומתוסכל כי הוא פספס הזדמנות חד-פעמית, והיה מאשים אותה תמיד על שהוא פספס את ההזדמנות, אתה חושב שזה היה טוב יותר ליחסים שלהם מאשר הפריד לשלושה חודשים?

ישן 17-02-2005, 17:52
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  

אני לא מבינה...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא ברור לי כיצד אפשר לפרגן בסיטואציה כמו זו ..?!"

..מה אתה לא מבין...

בטח שחסרות הזדמנויות לעשות טיולים כאלה. לרוב בני האדם יש מעט מאוד הזדמנויות לעשות את זה. אני לא מבינה למה אתה חושב שזה דבר שכל כך קל לעשות? לעזוב את העבודה לשלושה חודשים? רוב האנשים (שלא כמונו, עובדי המשמרות) לא יכולים לעשות את זה בלי שיפטרו אותם... ושזה יצא בדיוק בזמן שאתה יכול להרשות לעצמך טיול כזה מבחינה כלכלית? זה דברים מאוד פשוטים לדעתך?!

אני יודעת שאת הטיולים שעשיתי בחיי לא הייתי יכולה לעשות בשום הזדמנות אחרת או שלב אחר בחיי. זה היה או אז או לעולם לא. וטיולים כאלה הם דבר חשוב מאוד. אולי רק מי שעשה טיולים כאלו מבין את חשיבותם... אבל הם חשובים מאוד. טיול כזה יכול לשנות נקודות השקפה על העולם.

ולמה סוציומטיות, קיבינימיט? מי אמר שברגע שאתה חלק מזוג אתה נמצא בכלא? שאסור לך לצאת בלי להיות פושע?! למה אתה חושב שזו מניאקיות לנסע לעשות משהו שחשוב לך? רבאק, אנחנו מדברים פה על מערכת יחסים, על אהבה, וכשאתה אוהב מישהו אתה שמח בשבילו שיוצא לו לעשות משהו שחשוב לו, משהו שהוא נורא רוצה לעשות. גם כשזה לא כיף בשבילך. בדיוק כמו שאת מצפה ממנו שישמח בשבילך, אם אתה תחליט שאתה צריך לעשות משהו כזה.

אני לא מבינה אותך, באמת שלא. תגיד לי רגע: אם היית נשוי היום, וכל החברה מהעבודה היו מחליטים שיוצאים לטיול של פעם בחיים: חודש בתאילנד, כל הגברים ביחד, היית מצפה מאשתך להתגרש ממך בגלל זה?

ישן 17-02-2005, 18:11
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

לפני הכול .. דעי לך שגם אני עובד משמרות ודי אדם פשוט במעמדי נכון לרגע זה
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "אני לא מבינה..."

אף פעם ..בשום שלב בחיי לא חשבתי שמשהו או מישהו יכול לעצור אותי מלבצע איזה שהו טיול או חלום אחר ..
תמיד עשיתי את מה שרציתי והכול בהתחשב בנסיבות שתלויות מסביבי ..
עכשיו .. אנחנו לא מדברים עליי ונחזור לענייננו ..
בעניין זה אני חושב שלא ראוי וכדאי לעזוב את הכול ולנסוע לטיול כזה ..
הם עדיין אינם נשואים ..הם זוג חברים
סנובה מעדכנת שהקשר בניהם נכון להיום לא מי יודע מה טוב וזה לדעתי מרמז על מה שעתיד לקרות וצר לי שזה מה שאני חושב ..בוודאות אני יודע שאני לא עוזר לה כרגע ..אני רק מקווה בשבילה לטוב והמלצתי בעינה עומדת !
הנשואים הם דבר שונה לפחות בעיניי..
וזאת הסיבה שלא העשה צעד זה עד אשר אדע בוודאות שזה מה שאני רוצה ..והרגיש בטוח לעשות כול דבר כולל נסיעה לחו"ל עם חברים ..אבל .. זה אני !
אין לי מושג מיהו אותו בחור שטס לברזיל .. מהו אופיו ואיך הוא מסוגל להתנהג בסיטאציות שבהם הוא נתקל שם .. ואם שאלת המחיובות עומדת עבורו על הפרק בזמן שהוא שם !
מה שאני כן יודע וכמעט בטוח .. שכפי שהיא מתארת עדיף לה לישון ולחיות טוב .. אני בטוח שהוא לא חשב פעמיים לפני שנסע אלא הציג זאת לפניה בצורה שהיא תהיה חייבת לקבל את זה ..
אם היא צריכה לקבל זאת נכון להיום ולהיות עצובה ממה שקורה או עתיד לקרות ..אני אומר חד משמעית לא ..
שתשחרר אותו והוא אותה .. שהוא יעשה כרצונו והיא כרצונה .. שיפגשו לאחר שיחזור ואז נוכל לדעת אם טעיתי

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 17-02-2005 בשעה 18:18.
ישן 17-02-2005, 20:04
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  

קודם כל...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לפני הכול .. דעי לך שגם אני עובד משמרות ודי אדם פשוט במעמדי נכון לרגע זה"

...אני יודעת שאתה עובד משמרות, ולכן כתבתי "כמונו, עובדי המשמרות".

שנית - נשואים או בני-זוג - זה עניין של סמנטיקה. כשמדובר באהבה נישואים הם רק חותמת.

אני לא יודעת על סמך מה החלטת שהקשר בניהם לא בסדר גם ככה... עברתי על כל מה שהיא כתבה, ליתר בטחון, למקרה שפספסתי משהו, אבל כל מה שמצאתי היה: "הוא ממש לא שמוק, הוא בן אדם מקסים שהחליט לצאת לטיול של פעם בחיים"...

אני לא מבינה למה זה שהיא עצובה מכך שהוא לא פה אומר שהיא צריכה להיפרד ממנו... למה, אם היא תיפרד ממנו הוא כן יהיה פה? אם הם יהיו "פרודים" היא תתגעגע פחות?! היא תישן יותר טוב בלילה? אני לא מבינה את ההגיון הזה. אם כבר - להפך... ככה גם כשהוא יחזור לא יהיה לה עם מי להיות מאושרת בלילה...

ישן 17-02-2005, 20:45
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אז מה את היית עושה ?
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "ידידי, אתה מגזים."

אני יספר לך משהו על עצמי ..
ואני אדיוט הרבה יותר גדול ..
אני נכנסתי לקשר עם בחורה בידיעה שהיא מתכננת לעצמה טיול כזה אף אחד מאיתנו לא ידע שמערכת היחסים שלנו בזמנו תהיה קרובה עד כדי כך שתהיה לה השפעה לדחות או לבטל את הטיול ..
ודובר בזמנו על טיול של 10 חודשים ..
היא דחתה ודחתה ושוב דחתה עד שהגיע היום הארור הזה ובסופו של דבר מצאנו את עצמנו בנתב"ג נפרדים אחד מהשני אחרי שנה וקצת של קשר מאוד חזק מכול הבחינות עם תכנונים וכ"ו
ב -4 החודשים הראשונים היא שהתה בארה"ב ושמה עבדה לקראת הטיול בדרום אמריקה שכלל את הקרנבל ..
הקשר ביננו היה הדוק .. עבודתי בזמנו הקלה עליי ויכולתי לשמור על רמה כולל ביקורים
לקראת המעבר שלה שלה לדרום אמריקה דיברנו על מה שקורה שם והחלטנו שנינו שעדיף לסגור את העניין
וזה היה קשה מאוד !
בסופו של דבר ..
היא טסה .. טיילה ואני בטוח ששכבה עם אחרים ..
וכך גם אני ..
היום אנחנו בקשר מעולה .. היא אחת מחברותיי הטובות ביותר
ומי יודע איך זה יגמר

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 17-02-2005 בשעה 20:48.
ישן 17-02-2005, 18:16
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
הייתי נותן לך לדבר עם ה-X שלי, אבל זה לא יעודד אותך :(
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "עצוב לי מאוד"

היינו ביחד כמה חודשים, ואז נסעתי לטיול שהיה מתוכנן עוד קודם, ל-3 חודשים להודו, וחזרתי עם מישהי אחרת. שלא יהיה לך ספק, אני לא בוגדני וזו הפעם הראשונה, ואני מקווה שאחרונה, שאני ככה פוגע בבחורה. אבל כשאתה בטיול אתה יותר משוחרר, יותר חופשי, ומרגיש שאינך יכול להיות כבול למערכת יחסים בארץ. אז האם יש לך סיבה לדאגה ? כן, בהחלט, אבל תנסי לחשוב על העניין בצורה יותר בהירה:

הטיול הזה זה מבחן לקשר. לפעמים אנשים מותחים מערכות יחסים כמו מסטיק, ומנסים להחיות אהבות גוססות שוב ושוב ללא הצלחה, עד שנפרדים בכאב לב. המבחן הזה יקבע אם יש לכם עתיד משותף, או שאתם סתם מעבירים את הזמן. עדיפה הידיעה על חוסר הידיעה, ולמרות שעכשיו את באי-וודאות נוראית, כשהוא יחזור את תדעי ברגע הראשון אם זה נכון או לא.

וזו דעתי האישית ואני מניח שיחלקו עליי - לפי דעתי זו טעות לעשות מה שעשיתם (ומה שאני עשיתי) בלי לתאם ציפיות ועמדות, אבל עדיין לא מאוחר. לדעתי את צריכה לתת לו יד חופשית, שירגיש שהוא יכול להיות חופשי להזדיין עם מי שהוא רוצה (עם קונדום !!!) לבלות עם מי שהוא רוצה, לעשות איזה סמים שהוא רוצה - רק שלא יספר לך על זה כלום אחרי זה, ואת לא שואלת ולא רוצה לדעת - כי זה לא רלוונטי. אם הוא אוהב אותך בסופו של דבר הוא יחזור אליך, וזה רק יחזק אותו. אם לא - עצוב לגלות את זה ככה, אבל עדיף, כי לפחות לא נשארים עם תקוות אבודות וניסיונות חוזרים ונשנים לחדש את הקשר. 3 חודשים בלי סקס זה יותר מדי, גם בשבילו וגם בשבילך. אז תעשי איתו שיחה כנה, תני לו את כל החופש שבעולם, ולכי לפיק-אפ בר הקרוב לביתך ותמצאי לך אחלה זיון ללילה. לא מגיע לך לשבת ולחכות לו, וגם לו כנ"ל. אתם צעירים, חיים רק פעם אחת, אז תפרגנו אחד לשנייה, אפילו תגדירו את התקופה הזאת כהפסקה זמנית, או אפילו תגידו שנפרדתם. אם זה אמיתי - אתם תהיו ביחד, וזה רק יחזק אתכם.

ולגבי החששות הספציפיים מברזיל - הבריזלאיות שמסתובבות ברחוב הן לא בדיוק הסחורה המשובחת ביותר, ביחוד בימי הקנבל שבהם הן מתנהגות כמו בהמות (כמו גברים בעצם). גם הנשים הישראליות שמטיילות בדרום-אמריקה משתייכות בד"כ לזן הרשג"די, עם המכנסיים חאקי שלא מצליחות להסתיר את משמני ה - "אס פוסיבלה מאס פאן אי מאנטקייה פור פאבור ?" (אפשר עוד לחם עם מרגינה בבקשה ?), הן לא ממש סקסיות. אבל אם הוא ירצה לפרטט - הוא יפלרטט, גם בת"א וגם בירוחם.

ואני מאחל לך שחבר שלך הוא בחור קצת יותר טוב ממני, ושתהיה לך המון אהבה, המון אושר והמון סקס, ופשוט תנסי לקחת הכל יותר בקלות, למרות שאני יודע עד כמה זה קשה.

נערך לאחרונה ע"י Jarvis בתאריך 17-02-2005 בשעה 18:19.
ישן 18-02-2005, 09:44
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
לא הניסיון שלי מאוד שונה משלה
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "מה היינו אמורות להבין?"

אני הייתי עם האקסית רק כמה חודשים, היא עם הבחור שלה כבר כמה שנים, אני מניח שהם גרים ביחד, ויש גם ילדים... בקיצור מצב שונה לחלוטין ואי אפשר להסיק ממנו.

בכלל לא ברור למה האשכול הזה פתח ויכוחים - לבחורה יש בעיה וצריך לעזור לה, לא להתווכח על העיקרון אם מותר או אסור לנסוע ל-3 חודשים לחו"ל.

אני מאמין שהקשר שלהם בכל זאת יצליח, גם אם עכשיו מורגשת התרופפות, ואפילו אם הם יבלו עם אנשים אחרים. אני אפילו הייתי ממליץ להם לקחת, מבחינה פורמלית, הפסקה ושכל אחד יעשה מה שנראה לו, תוך הבטחה שאח"כ לא ישאל על כך ולא תהיה "סגירת חשבונות". לא זורקים קשר של 3 שנים בגלל פלירט מזדמן, שכפי שאמרתי - יותר קל למצוא בארץ מאשר בברזיל.

אני בכל אופן לא מנסה לפסוק, רק רוצה לעזור, כי אני מודה שכשקראתי את ההודעה שפתחה את האשכול הרגשתי רגשות אשמה נוראיים נשארתי אתמול ער עד 3 בלילה, ולא הפסקתי לחשוב על כל העניין הזה, ואני חייב לשמוע ממנה שזה בסדר ושהיא מרגישה יותר טוב...
ישן 18-02-2005, 13:17
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
אממ אז תראו
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "לא הניסיון שלי מאוד שונה משלה"

גם אני לא ישנתי זה יומיים מגעגועים מטורפים אחרי שבוע של אי קשר בכלל. אתמול גם הגעתי לנקודת שבירה ולא הפסקתי לבכות הרגשתי שאם הוא לא מתחבר אז חבל על הזמן מה יקרה לי.

עברתי 9 שנים של סבל בנישואין לאדם שמירר את חיי (אלימות) אזרתי אומץ והתגרשתי ונותרתי עם 2 ילדיי. אחרי שהכרתי את חברי הבנתי איך גבר צריך להיות. החיים איתו מושלמים הוא אדם שלו רגוע ומשלים אותי הנסיעה לחול היא נסיעה חשובה ולא יכולתי להגיד לו אל תלך כי זה אגואיסטי מבחינתי לא רוצה שאקום יום אחד ואגיד שמנעתי מאדם שאני אוהבת לנסוע לטייל בזמן הכי טוב בחייו. למה טוב כי זה הזמן שהכי התאים מבחינת עבודה וכסף. אני לא מוכנה לוותר עליו כל כך מהר אותי לימדו שעל אהבה צריך להילחם.

היום סוף סוף נוצר קשר איתם-איתו ועם אחותו שאיתו בטיול אחרי שצרחתי עליהם שהם הרגו אותי אמרו לי שלא היה אינטרנט וסיפרה לי כל מיני קטעים משם

הוא עצמו אמר שהוא אוהב ומתגעגע אמרתי לו שיהנה בטיול ושיעשה חיים ושאני כאן בארץ משוגעת עליו וממתינה לו שיחזור ומקווה שיחזור לקראת ליל סדר.

אני לעצמי בתקופה הקצרה שהוא לא כאן הבנתי כמה אני אוהבת אותו וכמה הוא חשוב בחיי. הגעתי גם למסקנה חשובה מאוד שיכולה רק לעזור לקשר שלנו. וגם אמרתי לו את זה.

תודה לכולכם. ותחשבו על זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר