לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 16:29
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
המפגש של המאה!

קצב עזב אותנו לאנחות, אז הבאנו לכם משה אחר: משה שלנו מגיע מארה"ב לכבוד פתיחת השנה העברית (זה יוצא עוד כחודשיים וחצי), ולכבודו הולך להיות המפגש של המאה. זה עומד להיות המפגש המדובר ביותר בתוך קהילת הצלמים האינטרנטית (שלומי ודיספוט קטנים עלינו)!

המפגש יתקיים בימים שאחרי ראש השנה ולפני יום כיפור (עוד כחודשיים וחצי), הוא יימשך יומיים (עם לינה בשטח) והוא יהיה באיזור הצפון, או בנגב.
נצלם ביום ובלילה (כולם להביא חצובות); בטבע ובאיזור אורבני; בע"ח, בני-אדם ואוביקטים דוממים... בקיצור - הכל.
נגיע ברכבים, כדאי להתחיל לשריין את הרכבים המשפחתיים...
המפגש יתוכנן היטב ויותאם גם לדתיים שבינינו (). קובי עושה השכמה בחמש וחצי לשחרית .

אתם מוזמנים לשרשר פה הצעות ללוקיישנים. נשמח אם אנשים בעלי ידע ספציפי יציינו שמות של מקומות מתאימים ללינה (לא יקרים <אפשרי חינמיים...> אבל נוחים ומותאמים ללינה).

בחירת הלוקיישן הסופית תיעשה על ידי המנהלים ואנוכי.

עריכה:
הספמות שלא חתום מעליהן Narxx, RedHunter, Carish1 או שחף דרור - יימחקו.
[פינטו - אתה לא מגיע. תגובה בודדה בסגנון "תהנו, בפעם הבאה אני מגיע" תספיק.]

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 05-07-2007 בשעה 16:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 15:00
צלמית המשתמש של Naf-naF
  Naf-naF Naf-naF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Naf-naF שלח הודעה דרך MSN אל Naf-naF
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "המפגש של המאה!"

נשמע רעיון מעולה..
יש מצב גדול שאבוא.בעז"ה יותר קרוב לתאריך אעדכן..

לגבי מסלולים,אני דווקא בעד הצפון(גם כי אחרי 5 צילומים בנגב[במיוחד בתקופה שאין פריחה שם]אין יותר מה לצלם חוץ מאת עצמנו ואת הפנורמות).
אפשר לעשות את הירדנית(קרוב לטבריה)וללון בכינרת בחוף מסודר עם שירותים ומקלחות ויום למחרת את נחל אלעל או ג'יליבון.
חוצמזה,
אפשר לעשות יומיים את היהודיה,ביום הראשון את היהודיה וביום השני את בריכות המשושים-גם כאן יש לינת שטח מסודרת במקום.
חוצמזה(וזאת יכולה להיות אטרקציה טובה לחובבי הציפורים)אפשר ללכת למפל גמלא ולאיזור אגם החולה ביום השני,
למרות ההרעלה בגמלא אני מקווה שעד אז יהיו מספיק נשרים לצלם ובאגמון החולה כולם יודעים[אני מקווה] שיש מספיק ציפורים.
חוצמזה באיזור כרמיאל וטבעון יש מלא מסלולים יפים,וגם באיזור הגולן(זאת גם תקופת הקטיף של הפירות כמו תפוחים וכו'..)יכול להיות מעניין.

ישן 07-07-2007, 19:30
צלמית המשתמש של nanak_k
  nanak_k nanak_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.04
הצעות למסלולים בנגב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "המפגש של המאה!"

yeshimon- וכל השאר המסלול שהצעת במזרח הרמון הוא אחלה של מסלול אבל לא כל כך מתאים לפורום/למפגש שאנחנו מתכננים מכמה סיבות: ספטמבר אני מאמין שכבר לא יישארו מים בגבים, המסלול הוא של שלושה ימים הליכה עם ציוד על הגב אלא אם יש למישהו גי'פ שיכול לעשות מנהלות, מסלולים ארוכים ולא מתאימים לכולם, אין שיורתים לבנות.

הצעות שלי למסלולים.
יום ראשון של הטיול- מפגש באזור ערד או עין בוקק, הליכה קצרה במסלול של עין בוקק יש אפשרות לרחצה בבריכות מים יפות, משם להמשיך לכיוון עין גדי, לרדת לחוף ולצלם את התופעות המרהיבות שיש שם( בולענים, סירה שנסחפה לחוף ונטיפי מלח התגבשו עליה) בקיצור שלל צורות וצבעים, אני רק צריך לברר איפה ניתן לרדת לחוף ללא סכנה. אפשר לנסות לשלב גם לפני את המסגלול של נחל זוהר (יפה אבל אין מים) תלוי מתי ניפגש.

אופציה שנייה ליום הראשון - נחל דוד, כן כן הייתים מלא פעמים בנחל דוד אבל אולי לא במסלול שאני מתכוון . להתחיל מבית ספר שדה עין גדי, ללכת בשביל צפית מעל נחל דוד, להגיע לקניון היבש ומפל החלון(תצפית יפה לים המלח, אולי גב מלא מים, סביר שלא) ירידה לכיוון מעיין עין גדי, ושוב כאן יש שתי אופציות. האחת פרסית קמצנית לא להיכנס לנחל דוד תחתון כדי לא לשלם ביציאה ולרדת לתל גורן, רחצה אפשרית יש לנו הבמעיין עין גדי.
השנייה לרדת לנחל דוד תחתון, שפע של מים בריכות ומפלים לצלם ולהתרחץ אבל צריך לשלם ביציאה (מחיר של כ -20 ש"ח אולי תהיה הנחה בגלל שנהיה כקבוצה.

לינה בעין גדי בחוף יש שירותים ומקלחות אני רק צריך לברר האם הם פתוחים גם בלילה.

יום שני - להצפין לכיוון ירושלים, בדרך לעצור בעין מבוע (ואדי קלט) לרחצה, ומשם להמשיך לי"ם צילום אורבני וכו',

מה אתם אומרים??????????

אה...... ושכחתי פרט קטן הדרכה עליי, לא משנה איפה נקבע לטייל.

My gallery at flickr: http://www.flickr.com/photos/nanak__khadya/ enjoy

נוספו תמונות לגלריה.

ישן 08-07-2007, 16:01
  משתמש זכר woper woper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.07
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי nanak_k שמתחילה ב "הצעות למסלולים בנגב"

נשמע אחלה של מפגש

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nanak_k

אופציה שנייה ליום הראשון - נחל דוד, כן כן הייתים מלא פעמים בנחל דוד אבל אולי לא במסלול שאני מתכוון . להתחיל מבית ספר שדה עין גדי, ללכת בשביל צפית מעל נחל דוד, להגיע לקניון היבש ומפל החלון(תצפית יפה לים המלח, אולי גב מלא מים, סביר שלא) ירידה לכיוון מעיין עין גדי, ושוב כאן יש שתי אופציות. האחת פרסית קמצנית לא להיכנס לנחל דוד תחתון כדי לא לשלם ביציאה ולרדת לתל גורן, רחצה אפשרית יש לנו הבמעיין עין גדי.
השנייה לרדת לנחל דוד תחתון, שפע של מים בריכות ומפלים לצלם ולהתרחץ אבל צריך לשלם ביציאה (מחיר של כ -20 ש"ח אולי תהיה הנחה בגלל שנהיה כקבוצה..

הייתי במסלול הזה, אחלה מסלול!, יכול להיות מעניין לצילומים כי האזור מגוון, ואם יתמזל המזל אולי יצוצו גם שפני סלע, יעלים, עופות.... ושאר מני חיות של האיזור
אבל, יש כאן לא מעט ללכת.... וצריך לקחת בחשבון שחוץ מהציוד צילום צריך גם לקחת ציוד אישי.. בין היתר לא מעט מים..
אולי יש סיכוי שאני אבוא... ואולי אולי יש סיכוי שאני אבוא עם רכב...האם תהיו מוכנים לקבל אותי?

Canon 50D + Canon 70-200L + Sigma 17-70 + Canon 100Macro

נערך לאחרונה ע"י woper בתאריך 08-07-2007 בשעה 16:05.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:47

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר